????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Rootsi – Allsvenskan
Kuupäev: esmaspäev, 2. november 2024
Algus kell 18 UK / 00 CET
Asukoht: Olympia (Helsingborg).

Helsingborgi võitlus jätkub sel hooajal Allsvenskanis, kuna ta langeb 14 mängust vaid 22 punktiga tabelis 25. kohale. Meeskond on neljamängulises võiduta seerias vaid ühe viigiga ja võõrustatakse pärast 3:2 võõrsilkaotust Orebrole.

Malmö kaotuseta liigas sai varakult kahju, kuid nad hoidsid oma eduseisu puutumata 50 punktiga 25 katsest. Meeskond teeb külaskäigu pärast 3:1 koduvõitu Göteborgi kampaanias.

Helsingborg vs Malmö vastastikku (h2h)

• Viimasest viiest üldvõidust registreerib külastaja neli.
  • Eelmine kohtumine andis 4:1 koduvõidu Malmöle.
  • Di Blae on viimases neljas mängus kaotuseta.
  • Viimasest 11 mängust lõppes viigiga vaid üks.
  • Mõlemad meeskonnad on viimasest viiest mängust skoorinud kahes.
  • Kodumeeskond saavutas viimasest 7 kodumängust vaid ühe võidu.

Helsingborg vs Malmö ennustus

Pole kahtlust, et mäng on üheksakümne minutiga kujunemas skooritegijate mänguks, soosides vastasseisus võidetud kolme punkti külalismeeskonda. Helsingborg on saates võitnud viimasest viiest matšist vaid ühe ja seda ka Rootsi karikasarjas.

Kodumeeskond kasutab väljaku eeliseid, kuid järjestikuste võitude seeria viimasel neljal katsel pole kodumeeskonna jaoks hea vorm. Lisaks on Malmo tabeli eesotsas ning sellel perioodil on liigatabelis punaste ees 28-punktine edu.

Tõenäoliselt on panustaja parim panus täisajaga võõrsil saadud võit. Lisaks on üle 2,5 värava jootraha ka sobiv variant, mida kohtumises kaaluda, arvestades, et kodumeeskonnal on senise hooaja kampaanias koduväljakul ebastabiilne kaitse.