????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Saksamaa – 2. Bundesliga
Kuupäev: laupäev, 7. detsember 2019
Algus kell 12 UK / 00 CET
Toimumiskoht: HDI-Arena (Hannover).

Hannoveri ja Aue tihedas vastasseisus võime loota, et mõlemad meeskonnad löövad mängus skoori.

• Hannoveri statistika: 15 mängu – 4 võitu – 5 viiki – 6 kaotust – 17 punkti.
  • Erzgebirge Aue: 15 mängu – 6 võitu – 5 viiki – 4 kaotust – 23 punkti.

Hannover vs Erzgebirge Aue vastastikku (h2h)

Kohtutud on vaid kahel korral ning Hannoveril on kirjas 1 võit ja 1 viik.

Hannover vs Erzgebirge Aue ennustus

Nelja võiduta mängu järel suutis Hannover lisada kolm punkti St. Pauli viimases liigamängus võõrsil. See viis meeskonna liigatabelis 14. kohale, kaugele väljalangemistsoonist.

Kodus mängides on teil koduväljaku eelis. Kuid praegu pole väljalangenud kontingendil seni õnnestunud kodus võita.

Kodumeeskonnal on 4 kodus peetud mängust kirjas 3 viiki ja 7 kaotust. Seetõttu peavad Kenan Kocaki mehed võidu kirja panemiseks oma kogemuste juurde jääma.

Erzgebirge Aue saabub pärast 2:0 kaotust võõrsil Bochumi vastu, tähistades sellega oma sel hooajal liigas neljandat võõrsilkaotust. Arvestades, et Bochum on tabelis Hannoveri lähedal, on Aue võõrsil kaotust kordamise tõenäosus väike.

Aue on sel hooajal võitnud kaheksast võõrsilmängust vaid ühe. Lisaks on külaline viimasest viiest võõrsilmängust kolm kaotust. Selle statistika põhjal on mängus kõige tõenäolisem viik.

Kuna mõlemal meeskonnal on tagasilöök, ei saa me mängus väravate rallit oodata. Kusjuures väljalangenud Bundesliga on hooaja jooksul löönud 16 väravat. Lisaks lõi Erzgebirge Aue samal perioodil 23 väravat.

Seetõttu võime üheksakümne minuti jooksul oodata alla 3,5 väravaid. Lisaks võime loota, et mõlemad meeskonnad löövad mängus vähemalt ühe värava.