Guaraní vs Grêmio OTSE: vaadake, kus teleris ja võrgus vaadata

Guarani ja Grêmio Tsaar, selles Neljapäeval (26. em 9.30 (Brasiilia aeg), sisse Defensores del Chaco Asuncionis, Paraguays, 16. vooru jaoks Libertadoresi karikas 2024. Kohtumisest tehakse päeval otseülekanne Facebooki vaatamine.

Paraguay lahkumine sel neljapäeval lõpetab kaheksandikfinaali esimese ringi.

Renato Portaluppi meeskond pole teadnud, mis tunne on kaotada alates 11. oktoobrist, mil Vila Belmiros alistati Santos 2:1.Peixega peetava duelli järel oli 12 mängu, millele lisandus üheksa võitu ja kolm viiki.

Vaatamata positiivsele seeriale pälvis Grêmio möödunud pühapäevases mängus fännide kriitikat, kui Brasileirãos viigistati Corinthiansiga 0:0. Alvinegrol oli endiselt kaks mängijat vähem ja sellegipoolest ei suutnud gauchod võrke tasakaalustada.

Nüüd on ootus taas väljakul head esitust näidata ja kaotusteta seeriat hoida. Selleks peab Renato Portaluppi ronima maksimaalse jõuga, välja arvatud Kannemann, kes on peatatud. Tendents on, et argentiinlase vaba koha hõivab David Braz.

Guarani poolel pole hetk kõige parem. Meeskond on Paraguay meistrivõistluste tabeli keskel ja saabub mängule pärast kaotust 12 de Outubro vastu.

Pärast neljapäevast duelli on meeskonnad taas vastamisi 3. detsembril Arena do Grêmiol. Need, kes kvalifitseeruvad, lähevad vastamisi Santose ja LDU võitjaga.

Guaraní vs Grêmio: kust vaadata, ajakava, ajakava ja viimaseid uudiseid jälgida reaalajas minut minuti haaval.

TEHNILINE ANDMELEHT: GUARANÍ X GRÊMIO

Kuupäev/kell: 26, kell 11:2024
Asukoht: Defensores del Chaco, Asunción (Paraguay)
Kohtunik: Guillermo Guerrero (Ecuador)
Assistendid: Christian Lescano ja Byron Romero (Ecuador)
Videokohtunik: Daniel Fedorczuk (Uruguay)

Tõenäolised koosseisud:

GARANTII: serbia keel; Tripichio, Romaña, Báez ja Miguel Benítez; Jorge Morel, Florentín ja Rodrigo Fernández; Cecílio Domínguez, Merlini ja Fernando Fernández; Tehniline: Gustavo Costas

Omastamine: Guillermo Benitez.

GILD: Vanderlei; Victor Ferraz, Geromel, David Braz ja Cortez; Darlan, Matheus Henrique, Luiz Fernando, Jean Pyerre ja Pepê; Diego Souza.; Tehniline: Renato Portaluppi

Omastamine: Kannemann, Alisson, Maicon ja Leonardo.

Kust saab täna Guarani vs Grêmio vaadata?

Ülekanne: eksklusiivse ülekandega karikavõistluste ametlikul lehel sotsiaalvõrgustikus.