????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Hispaania liiga
Kuupäev: pühapäev, 25. oktoober 2024
Algus kell 18 UK / 30 CET
Toimumiskoht: Alfonso PĂ©rez Coliseum (Getafe).

Getafe taastus kiiresti selle hooaja viimases mängus saadud 3:0 kaotusest Real Sociedadile. 1:0 koduvõit Barcelona üle finaalliiga kohtumises tõstab mängijate moraali järjekordsele kodumängule kalendris. Seni viiest liigakohtumisest vaid ühe kaotanud võõrustaja on pühapäevases mängus kõva vastane.

Granada on oma hooaja kahes viimases mängus kaotuseta pärast 1:0 koduvõitu Sevilla üle. Kodumeeskonnaga tabelis on sama punkte ka külalisel, saades viie liigamänguga 10 punkti. Oluline on esile tõsta, et kaks mängu, milles Nasrid kaotas punkte, olid sel hooajal võõrsil, La Ligas.

Vastamisi Getafe vs Granada (h2h)

• Viimasest viiest ĂĽldvõidust registreerib kĂĽlastaja neli.
  • Eelmine kokkupõrge andis 2:1 koduvõidu Nazáriosele.
  • Mõlemad meeskonnad on skoorinud viimases seitsmes mängus.
  • Viimasest kĂĽmnest kohtumisest vaid kolm lõppesid viigiga.
  • Võõrustaja kaotas kuuest kodumängust kokku vaid kaks.

Getafe vs Granada ennustus

Getafe on keskel mänginud veidi aeglaselt ja turvaliselt. Kodumeeskond on kampaania senise hooaja jooksul löönud ja lasknud vastavalt 5 ja 3 väravat. Vahepeal lõi Granada 7 väravat ja sai vastutasuks 8 väravat.

Rohkem ründavaid mängijaid rakendades realiseerisid nasrid rohkem võimalusi väravateks, kuid samal ajal segasid kaitset, et kiirel vasturünnakul paika saada. See näitab, et nende nõrk kaitse võib võõrsil mängides probleemiks osutuda.

Tõenäoliselt kasutab kodumeeskond seda järgmises mängus ära, nii et täisajal koduvõidule panustamine täidab tõenäoliselt mängu eesmärki. Seisuga 1,80 toovad Getafe võidud panustajate jaoks tõenäoliselt korralikku kasumit.

Pealegi on José Bordalas ja tema mehed võitnud sel hooajal kodus kõik kolm liigamängu, löömata ühtki väravat. Kohapealse eelisega on Getafe nõuanne võita kohtumise kahest poolajast ilmselt parim panus, arvestades, et nad suudavad üheksakümne minutiga nullimängu saavutada.