????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Belgia – Jupiler Pro League
Kuupäev: esmaspäev, 26. oktoober 2024
Algus kell 19 UK / 45 CET
Asukoht: Ghelamco Arena (Gent).

Gent on ajakava (LWLWL) viimastes matšides vaheldumisi võitnud ja kaotanud, mis näitab võõrustaja ebastabiilset vormi. Ta on kogunud 9 punkti oma 9 liigamängust (3W 0D 6L) sel hooajal kampaanias.

Genk seab oma viimaste aegade kaotuseta liigas ohtu kodumeeskonnale. Sel hooajal on kalendris samal perioodil kogunenud 13 punkti 3 võidu, 4 viigi ja 2 kaotusega.

Gent vs Genk vastamisi (h2h)

• Viimasest viiest ĂĽldvõidust registreerib kĂĽlastaja kolm.
  • Eelmine kohtumine andis Gentile koduvõidu 4:1.
  • Mõlemad meeskonnad on viimasest viiest mängust skoorinud kolmes.
  • Viimasest kĂĽmnest mängust lõppesid viigiga vaid kolm.
  • Võõrustajal on viimasest kuuest mängust kodus kirjas vaid ĂĽks võit.

Gent vs Genk ennustus

Nagu eespool mainitud, on Gent viimasest viiest liigamängust kolm kaotanud. Nad võõrustavad pärast võõrsil 5:2 kaotust Cercle Brugge vastu.

Vahepeal jätkab Genk oma kaotuseta mängu viimases neljas vormimängus. Meeskond läheb külla pärast 2:1 võitu kodus Charleroi liigas.

Võõrustaja viimasest viiest mängust on mõlemad meeskonnad värava löönud neljas, kusjuures üheksakümne minuti jooksul on igas neljas mängus vähemalt 3 väravat.

Ka Genki puhul pole asjad teisiti, sest kampaania viimases kuues kohtumises on mõlemad meeskonnad skoorinud igas mängus. Viimasest kuuest kohtumisest vaid üks on toonud kohtumises alla 3 värava.

Seetõttu on BTTS-i ja üle 2,5 värava näpunäide tõenäoliselt matši parimad panused, kui rääkida suurest skoorist, mida esmaspäevane kokkupõrge Ghelamco Arenal ennustajatele lubab.