Fluminense vs Athletico-PR OTSE: vaadake, kus teleris ja võrgus vaadata

River Plate ja Athletico PR Tsaar, selles teisipäeval (01. em 19h15 (Brasiilia aeg), Estadio Libertadores da Américas, Avellaneda – Buenos Aires, XNUMX. ringis teisel etapilLibertadoresi karikas 2024. Kohtumisest tehakse päeval otseülekanne conmebol tv.

Meeskonnad astuvad väljakule sel teisipäeval (01) Libertadorese kaheksandikfinaali kordusmänguks; vaadake, kuidas jälgida otse televisioonis ja Internetis.

Libertadoreses on võõrsil löödud värav. Sellega annab 0 kuni 0 Riverile. Kahe või enama värava viik (2:2, 3:3…) annab Atléticole. Ja 1:1 viib otse penaltiteni. Ja kes võidab, see loomulikult edasi. Kes läbib, võtab veerandfinaalis Independiente del Valle või Nacional-URU – teel 0-0.

Selle teisipäevase duelli jaoks elavad treenerid erinevaid olukordi seoses oma võistkondade komplekteerimisega. Kui Marcelo Gallardol on maksimaalne jõud, siis Paulo Autuori kogub probleeme. 15 viga on selliste nimede hulgas nagu Santos, Jandrei, Abner, Nikão ja Reinaldo.

River Plate vs Athletico-PR: kust vaadata, ajakava, ajakava ja viimaseid uudiseid jälgida reaalajas minut minuti haaval.

Athletico-PR tõenäoline koosseis: Benedictus; Erick, Pedro Henrique, Thiago Heleno ja João Victor; Wellington, Richard, Christian ja Léo Cittadini; Carlos Eduardo (Walter) ja Kayzer.

Luused: Ründaja Reinaldo (keelutatud), väravavahid Santos, Jandrei ja Léo Linck, paremkaitsja Khellven, kaitsjad Felipe Aguilar ja Zé Ivaldo, vasakkaitsja Abner, poolkaitsja Alvarado, poolkaitsja Nikão ja ründaja Geuvânio (Covid-19); paremkaitsja Jonathan, vasakkaitsja Márcio Azevedo ja ründaja Vitinho (vigastatud).

River Plate'i võimalik meeskond: Armani; Montiel, Paulo Díaz, Pinola ja Casco; Sosa ja Enzo Pérez; De La Cruz ja Ignacio Fernández; Borré ja Matías Suarez.

Omastamine: mitte keegi.