????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Itaalia Serie A
Kuupäev: pühapäev, 25. oktoober 2024
Algus kell 17 Suurbritannias
Toimumiskoht: Stadio Artemio Franchi, Firenze.

Fiorentinal on olnud raskusi tagaosas ühtsena püsimise nimel ja nägi, et olukord läks neile veel kord maksma. Spezia (2-2) taastus ja lisas punkti pärast seda, kui Iachini mehed lõid vaid neli minutit pärast lõppu kaks väravat. kella. Nad on nüüd Udinese võõrustajad ja peavad vaatama kaugemale, sest neli paremat on juba pärast nelja mängu käeulatusest väljas.

Viola on varem näinud kaotusi Milano Interilt (4-3) ja Sampdorialt (1-2), mis tuli küll väga hilja löödud väravatega, kuid positiivseid punkte on veel vähe tõmmata. Novembris on neil ka väga karm ajakava ja mängijate juurdlemine nüüd on ülioluline, vaatamata tugevale väravate jooksule on tema nimel seni kirjas vaid neli punkti.

Udinese seevastu lõpetas lõpuks kolmemängulise kaotusteseeria ja alistas eelmisel nädalal Ignacio Pussetto hilinenud võitjaga Parma (3-2). Nad on näinud, kuidas Verona (1:0), Spezia (0:2) ja Roma (0:1) on punkte rebinud ning on selge, et raskeimad väljakutsed on alles ees. Friulanil tuleb viimasel kolmandikul enesekindlust kasvatada ja sõit Artemio Franchi staadionile tundub selleks siiski hea võimalusena.

Fiorentina vs Udinese vastamisi

Vaatasime meeskondade viimases vastastikuses mängus väravateta viiki, mis oli esimene seda tüüpi tulemus alates 2006. aastast.

Fiorentina on kogunud meeskondade viimasest kaheksast kokkupõrkest 18 punkti, olles kogunud viis võitu ja kolm viiki.

Udinese alistas rivaali viimati 2016. aastal 2:1 võiduga kodufännide üle.

Ennustus Fiorentina vs Udinese

Toetame nüüd Fiorentinat, et ta löödud väravad lõpuks ära kasutaks ja pikendaks seda vastastikku, otsides koduvõitu ja rohkem kui 2,5 väravat 2.62-ga. Ootame põnevusega järjekordset põnevusfilmi Firenzes ja nad peaksid suutma sellega hakkama saada, olles sel perioodil juba varakult tõestanud oma jõudu, vaatamata järjekindluse nimel pingutamisele.

Küll aga näeme, et Udinese teeb oma osa ja kindlasti on külastajatel motivatsioon eelmise nädala edule edasi minna. Seega otsime ka väravaid mõlemast otsast ja panustame sellele, et mõlemad meeskonnad löövad värava jah, mis on 1,75 ja tundub hetkel turvalisem lähenemine mängule.