????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Ferencvaros vs Juventuse Meistrite liiga ennustus LeagueLane'i poolt

UEFA Meistrite liiga
Kuupäev: kolmapäev, 4. november 2024
Algus kell 20:00 UK
Toimumiskoht: Groupama Arena, Budapest.

Juventuse pühapäevase mängu Spezia eel läksid kuuldused, et Andrea Pirlo võidakse vallandada.

La Vieja võttis selles kohtumises kolm punkti veenvalt, mis ilmselt ostis selle treeneri mõneks ajaks ära.

Kas kolmapäevane Budapesti võimalik ebaõnnestumine on viimane piisk karikasse?

Ferencvaros oli UCL-i kvalifikatsiooniringide üks ettearvamatumaid meeskondi, lüües välja sellised suured nimed nagu Celtic FC ja Dinamo Zagreb, mis tähendab, et tõenäoliselt ei lähe nad sellele mängule valge lipu all.
Pole üllatav, et Juventus on suur favoriit võita matš koefitsiendiga 1,25.

Ferencvaros vs Juventus vastamisi

Varem pole nende kahe meeskonna vahel ĂĽhtegi vastastikust kohtumist toimunud.

Viimati astus Juventus Ungari klubiga vastamisi 1979. aasta Euroopa karikavõitjate karikahooajal Gyori vastu, võites kohtumise kokkuvõttes 3:2.

Ferencvaros on varem Itaalia klubidega mänginud korra, kaotades 1. aasta Meistrite karikasarjas Milano Interile 5:1966.

Ferencvaros vs Juventuse ennustus

Ferencvaros oli eelmisel nädalal raskustes pärast seda, kui esimesel poolajal kaotas kaks korda kodus Kiievi Dünamo vastu.

Kuid nad jätkasid survet ja tegid teisel poolajal suurepärase tagasituleku. Nguen ja Boli lõid värava, et kindlustada sellele meeskonnale suur punkt. Nad lõid Camp Noul Barcelona vastu isegi värava, nii et Juventus ei tohiks neid kindlasti alahinnata.

See meeskond on Ungari NB I liigas kogunud 17 punkti võimalikust 21-st ning üldine vorm on korralikul tasemel.

Selle grupi kahe esikoha osas Juventus tõenäoliselt järeleandmisi ei tee, kuid mõned esitused ei tundu paljulubavad.

Velha on oma viimases kuues võistlusmatšis hoidnud nulli, ebaõnnestudes nõrgemate poolte, nagu Spezia ja Crotone, vastu.

Hea uudis on Cristiano Ronaldo naasmine. Portugali superstaar sai nädalavahetusel otsustavaks, kes tuli teisel poolajal platsile ja lõi kaks väravat.

Temaga nimekirjas pole Ferencvarosel kolmapäeva õhtul midagi oodata.