Famalicão x Sporting: OTSEAVE [HD]: vaadake, kust Liga NOS-i LIVE-OTSEST VAATA

Famalicão nägu Sportingugaselles Laupäeval (05) kell 15:00 (Brasiilia aeg), sisse Famalicão linnastaadion Vila Nova de Famalicãos, 9. päevaks Esiliiga NOS. Matši voogesitab ESPN ja SPORT TV Portugalis kell 19.

Püüdes ära kasutada kergema kalendri pakutavat eelist, läheb Sporting sel laupäeval (05) vastamisi Famalicãoga.

Euroopa Liigast varakult välja langenud, kui langes turniiri grupifaasi valikuprotsessi viimases faasis Austria LASK Linzi vastu, oli Sporting peaaegu kogu hooaja 2024/2024 esimene pool, mille eeliseks oli palju kergem kalender kui Benfica ja Porto. Ta teadis, kuidas pikemaid treeninguid ära kasutada.

22 punktiga (seitse võitu ja viik) juhib ta sel sajandil siiski võidetud Portugali meistritiitlit. Tal on neli punkti asejuhtimist jagavate Braga ja Benfica vastu. Edu neljanda Portoga võrreldes on kuus punkti. See eelis hakkab aga lõppema. Järgmisel nädalal on mandrivõistlustel alagrupiturniiri viimane voor. Sealt edasi. kalender on kõigile sama.

Sporting pole kaotanud pärast mängu LASK Linziga. Seitse võitu ja üks viik. See nimekiri sisaldab debüüti Portugali karikasarjas. Ta peksis Sacavenense veresaunaga. Ta taotles 7:1. Tema järgmine rivaal on Paços de Ferreira. Saate oma staadionil esineda. Külalisena on Portugali meistrivõistlustel edu 100%. Ta võitis neli mängitud mängu, lõi kümme väravat ja lõi ühe värava.

Famalicão x Sporting: kust vaadata, ajakava, ajakava ja viimaseid uudiseid jälgida reaalajas minut minuti haaval.