????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Kuupäev: pühapäev, 11. oktoober 2024
Algus kell 17 UK / 00 CET
Asukoht: A. Le Coq Arena (Tallinn).

Tõenäoliselt ootab Eesti sel hooajal kolmandat järjestikust UNL-i matšikaotust, kuni suudab mütsist midagi uut välja tõmmata, et tabeliliidrid kukutada.

Võõrustajad on viimases üheteistkümnes mängus kõigis oma programmi põhimängudes võiduta, pärast viimati peetud rahvusvahelises sõprusmängus Leedu 1:3 kaotust kodus.

Põhja-Makedoonia tõusis sel hooajal pärast võitu ja viiki B-liiga 2. alagrupi esikohta. Nad külastavad viimati UNL-is pärast võõrsil 1:1 viiki Gruusiaga.

Eesti vs Põhja-Makedoonia vastamisi (h2h)

• Külastaja on kaotuseta kõigis kohtumistes, mis ta on alates 2004. aastast pidanud.
  • Eelmine kohtumine 2007. aastal lõppes 1:1 viigiga.
  • Viimasest kolmest mängust on mõlemad meeskonnad värava löönud kahes.

Eesti vs Põhja-Makedoonia ennustus

Tõenäoliselt ei löö Eesti üheksakümne minutiga väravat, hoolimata viimastest UNL-i mängudest tehtud edusammudest. Nende rünnakud on nõrgad ja ründajatel on raske võrgutagust leida, nii et mitte-BTTS sobib panustajatele hästi koefitsiendiga 1,50.

Veelgi enam, Makedoonia on sel hooajal löönud UNL-is keskmiselt 1,5 väravat ja me võime oodata rohkem külalistelt, kuna nad seisavad silmitsi nõrgema poolega. Külalismeeskonna kaitse on sellel teel kõikunud, kuid võõrustajad pole kaugeltki sellega midagi ette võtnud.

Seetõttu on üle 1,5 värava näpunäide tõenäoliselt sobiv valik panustajatele. Teine panus, mida tasub jälgida, on täisaja võõrsilvõit, mida toetab Makedoonia turniirivorm. Panustajad võivad külalisi juhtida ka kohtumise mõlema poolaja võitmisel.