Elche – Celta Vigo ennustused ja näpunäited

⚽ Ennustused Elche – Celta Vigo

Elche – Celta Vigo näpunäited ja koefitsiendid. 6. november kell 21. HISPAANIA: LaLiga – 9. voor.

Eelmine Elche – Celta Vigo

• Elche siseneb sellesse vooru käputäie klubide seas, kes on võitnud muljetavaldavad 50% oma La Liga (LL) matšidest kaotajatena (W3, D1, L2), säilitades samal ajal täiusliku kolme võidu rekordi avamängus. kuhu iganes. Tema kolme võiduga kaasnesid ka HT liidrid.
  • Nende LL-i kodumängud olid aga tõeliselt "kahe poolaja lugu". Nad on kõigis kolmes LL-i kodumängus hoidnud esimese poolaja nulli (kaks nullimängu), kuid teise poolaja 0:4 seisuga ähvardab kõik positiivse alguse nullida.
  • Celta de Vigo pole alates 2019/20. aasta algusest (D3, L4) võõrsil favoriidina võitnud ühtegi oma seitsmest LL-mängust. Olles juuli algusest saadik võõrsil ühegi vastase vastu võitmata (D4, L3), ei aidanud meeskond oma eesmärki aidata, registreerides seitsmel võõrsilreisil maksimaalselt ühe värava.
  • Viimasel ajal on aga punktiprobleemid olnud veelgi tõsisemad. Viimase viie LL-mängu kokkuvõttes on kõigil staadionitel löödud vaid kaks väravat, mõlemad teisel poolajal, mis on näidanud, et nad on sel hooajal neljast kaotusest kolmel korral välja kukkunud ja nende kolme kaotuse hulka kuulub HT-de kaotus.
  • Mängijad, keda jälgida: Selle vooru alguses oli Josan de Elche üks kuuest mängijast, kes lõi 2024/21 LL mängudes oma poolel avalöögi.
  • Celta mängija Santi Mina on viimane mees, kes liigakaotuse ajal klubi eest värava lööb. Huvitaval kombel on pooled nende viimasest kuuest LL-i võõrsilmängust saanud 2:1 kaotuse.
  • Kuum statistika: HT tulemust on korratud iga meeskonna viimase viie LL-mängu lõpuvilel.
Heads-up mängud: ELCHE – CELTA VIGO
03.03.15 LL keldi vigo Elche 1: 1
26.09.14 LL Elche keldi vigo 0: 1
01.03.14 LL Elche keldi vigo 1: 0
29.09.13 LL keldi vigo Elche 0: 1
19.02.12 LL2 Elche keldi vigo 0: 2

HISPAANIA: LaLiga – 9. voor