????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Saksamaa Bundesliga
Kuupäev: laupäev, 3. oktoober 2024
Algus kell 14 UK / 30 CET
Toimumiskoht: Commerzbank-Arena (Frankfurt).

Frankfurti Eintracht alustas Bundesliga uut turniiri 1:1 viigiga Bielefeldiga. Eelmine kohtumine peeti võõrsil ja alistas tablool Berliini Hertha seisuga 1:3.

Eagles oli eelmisel hooajal liigas tabelis üheksandal kohal. Kodumeeskond jääb pärast 45 kohtumisega 34 punkti lisamist tabelis külalismeeskonnast maha seitsme punktiga.

Hoffenheim tegi seevastu Bundesligas korraliku hooaja ja oli liiga üldarvestuses kuues. Uut hooaega alustasid nad kalendri võiduseeriaga.

Kahe senise kohtumise jooksul löödud 7 väravaga püsib Hoffenheim Frankfurdi mängus tugeval positsioonil. Nad tulevad külla pärast 4:1 koduvõitu Müncheni Bayerni üle.

Eintracht Frankfurt vs Hoffenheim vastastikku (h2h)

• Võõrustajad on viimases kuues mängus kaotuseta.
  • Mõlemad meeskonnad on viimasest kuuest mängust skoorinud viies.
  • Eelmine kohtumine andis Eaglesi 1:2 võidu.
  • Viimasest kümnest matšist neli lõppesid viigiga.
  • Kodumeeskond on viimases neljas mängus koduväljakul kaotuseta.

Ennustus Eintracht Frankfurt vs Hoffenheim

Mõlemas vastasseisus lõid mõlemad meeskonnad väravaid. See näitab, et ühelgi neist pole kindlat kaitset selja taga. Neist Frankfurt lõi 2 väravat, külalismeeskond aga 3 väravat samal perioodil.

Arvestades, et meeskondadel on ebastabiilne kaitse, mis ei pea vastu nende rünnakutele, võib oodata kohtumise lõppemist paljude väravatega. Mõlemad meeskonnad peavad looma palju võimalusi, kuni paks naine matšis laulab, nii et BTTS on kasulik ka panustajatele.

Frankfurt kasutab mängus väljaku eeliseid ja annab võõrustajale Hoffenheimi ees kerge eelise. Külaline on eelmise hooaja Bundesligas esinemist arvestades heas vormis kodust eemal.

Panustajate jaoks on kõige kindlam panus kahekordsele võimalusele eelistada kohtumises Eintrachti Frankfurti, et saada korralikku tulu. Lisaks pole kodumeeskond kaotanud viimases neljas h2h mängus kodus, toetades koduvõidu võimalust üheksakümne minutiga.

Eintracht Frankfurt v Hoffenheim ennustused

• Üle 2,5 värava 1,44 (4/9).
  • Mõlemad meeskonnad skoorivad: Jah @ 1,40 (2/5).
  • Topeltvõimalus: Eintracht Frankfurt või viik @ 1.40 (2/5).

Kas otsite rohkem mänge? loe kõike Saksamaa Bundesliga ennustused siin või meie avalehele jalgpalli näpunäidete leht.

🔥Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.