????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Hispaania liiga
Kuupäev: laupäev, 12
Algus kell 15 UK / 00 CET
Toimumiskoht: Ipurua linnastaadion (Eibar).

Eibar saavutas eelmisel hooajal tabelis 14. koha, lõpetades hooaja 4:0 kaotusega liigas Villarrealile.

Nende vorm on sellel hooajal sisaldanud 11 võitu ja 18 kaotust, kuid nendest 8 võidust kokku 11 on tulnud kodus, nii et nad ootavad La Ligas tugevat kodu algust.

Celta de Vigo jõudis väljalangemisele lähedale, kuna asus tabelis 17. kohal ja pääses väljalangemisest vormis vaid ühe punktiga.

Vaid 7 võitu ja 15 kaotust kogunud külalised ei paista järgmises kohtumises suutvat mõõna enda kasuks pöörata. Kuid eelmise hooaja rekordi viimine laseb Eibaris nende lootustel lennata kuni viimase minutini.

Näost näkku (h2h statistika) ja varasemad kohtumised

• Viimasest viiest üldvõidust registreerib külastaja kolm.
  • Viimasest kümnest kohtumisest vaid üks lõppes viigiga.
  • Kodumeeskond on kaotuseta püsinud kuus mängu.
  • Eelmine kohtumine lõppes Vigos väravateta viigiga.
  • Viimasest kümnest kohtumisest üheksal pole kumbki meeskond skoorinud.
  • Võõrustajad on 4 kodumängust kokku kaotanud vaid 12.

Ennustus Eibar vs Celta Vigo

Kodus mängimine annab Eibarile kerge eelise, sest eelmise hooaja koduesinemine on olnud nauditav teekond, 8 koduväljakul tehtud katsest saadi vaid 19 kaotust. Kampaania ajakavas on viimase viie kodumänguga saanud vaid ühe kaotuse.

Celta de Vigo seevastu sai eelmisel hooajal 2 mängust vaid 19 võitu. Külaline on löönud võõrsilmängudes vaid 15 väravat ja tema võõrsil on olnud kolmemänguline võiduta seeria.

Selle statistika põhjal saame üheksakümne minuti jooksul järeldada mõningaid tõenäolisi tulemusi. Esiteks kaldub vastasseis koduvõidu poole. Aga kahtlemata on Eibarit soosiv topeltvõimalus ilmselt vastasseisu parim panus.

Samuti ei löönud Sky Blues eelmisel hooajal võõrsil kuigi palju väravaid. See võib viia nende kaitsva lähenemiseni, mis viib meid tippu punktini, kus Celta de Vigo lööb mängus alla 1,5 värava.

kihlveo näpunäiteid

• Topeltvõimalus: Eibar või viik 1,40 (2/5).
  • Celta de Vigo lööb 1,5 (1,40/2) juures vähem kui 5 väravat.
  • Eibar võidab händikäpiga +1 @ 1,40 (2/5).

Kas otsite rohkem mänge? loe kõike Hispaania liiga ennustused siin või meie avalehele jalgpalli näpunäidete leht.

🔥Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.