????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Euroopa – Meistrite liiga kvalifikatsioon
Kuupäev: kolmapäev, 26. august 2024
Algus kell 19 UK / 00 CET
Asukoht: Brestskiy piirkondlik spordikompleks (Brest).

Kodumeeskond pidi teise ringi jõudmiseks kõvasti pingutama. Esimeses mängus ehmatab Kasahstani tšempion Astana tõelist hirmu. Kuid Valgevene meeskond võitis mängu skooriga 6:3. Kuigi nad võitsid selle mängu, loovutas kaitse palju idiootseid võimalusi ja vedas, et vastane ei tabanud.

Maroon Whitesil oli eelringis lihtne. Nad pidid mängima võõrsil Walesi meistri Connah's Quay Nomadsi vastu. Nad asusid selles mängus juhtima ja lõid 65-st sekundiº minutil mängu 0:2 võitmiseks. Aga valgevenelasi ei maksa kergelt võtta, eriti ründejõu osas.

Dinamo Brest vs FK Sarajevo: Head-to Head (h2h)

• See on kahe meeskonna esimene otsene vastasseis.

Dinamo Brest vs FK Sarajevo: ennustus

Bosnia klubi on hetkel kõigil võistlustel võidusteseerias. Neil pole kunagi olnud väljakutseid riiklikel võistlustel, isegi kodust eemal. Seevastu Valgevene meistrivõistlustel on kodumeeskonda tabanud ridamisi kaotusi. Seega on nad pinge all, kuigi mängivad kodus. Aga selle eest, kuidas ta Astana vastu mängis, võib oodata väravate festivali.

Maroonsi jaoks on see Euroopa kampaania teine ​​võõrsilmäng. Sõltuvalt nende esitusest esimeses mängus on võimalus, et nad saavad selle. Enamik tema tänavakaklustest on viimastel nädalatel olnud viiki. Vean kihla, et mäng on üheksakümne minuti pärast viik ja väravad mõlemas väljaku otsas.

Dinamo Brest vs FK Sarajevo: kihlveo näpunäited

• Mõlemad meeskonnad skoorivad @ 1,83 (5/6).
  • Viigipaar @ 3,60 (5/13).

Kas otsite rohkem mänge? loe kõike Meistrite liiga ennustused siin või meie avalehele jalgpalli näpunäidete leht.

🔥Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.