????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Holland – Eerste Divisie
Kuupäev: esmaspäev, 12. oktoober 2024
Algus kell 19 UK / 00 CET
Asukoht: De Vliert ('s-Hertogenbosch).

Sidususe puudumine on sel hooajal FC Den Boschi tabelis alla tõmmanud. See ilmneb nende kolmest kaotusest viimase viie liigamänguga. Eelmine kohtumine oli võõrsil ja seal kaotati Telstarile skooriga 6:1.

Helmond Sport on sel hooajal oma kuuest kampaaniamängust võitnud vaid ühe. Nad on sel hooajal Eerste Divisie tabeli lõpus. Kattenmeppers teeb külaskäigu pärast 1:5 kaotust kodus liiga ajakavas Cambuurile.

FC Den Bosch – Helmond Sport vastamisi (h2h)

• Viimasest kolmest matšist kaks lõppesid viigiga.
  • Viimasest viiest kohtumisest on mõlemad meeskonnad värava löönud vaid kahes.
  • Eelmine kohtumine lõppes väravateta viigiga.
  • Võõrustajal on viimasest kĂĽmnest võidust kokkuvõttes kirjas seitse.
  • Viimase seitsme kĂĽlastuse jooksul pole kĂĽlastaja võitnud.

Ennustus FC Den Bosch vs Helmond Sport

Pole kahtlust, et matš kujuneb suure skooriga mänguks, sest neljandal kohal asuv Den Bosch tervitab meeskonda tabeli lõpus. Lisaks on Blue-White Dragonsi tugevaim külg kodus mängimine.

Üle 2,5 värava viskamine on tõenäoliselt parim panus panustajate jaoks, arvestades eelmainitud võimalust väravalöömiseks De Vliert'is. Koos sellega tundub ka koduvõit üheksakümne minuti pärast tõenäoline tulemus.

Kindluse mõttes on ilmselt sobiv variant FC Den Boschi viigita panus koefitsiendiga 1,44. Kokkupõrge viitab ka võimalusele, et võõrustaja võidab kohtumise kahest poolajast ühe. Võttes arvesse külalismeeskonna kehva sooritusvõimet üldiselt, näib see ettepanek tõenäoliselt panustajate jaoks korralikku tulu.

Spordiennustuste näpunäited FC Den Bosch vs Helmond jaoks

• Ăśle 2,5 värava 1,44 (4/9).
  • Panuste viik puudub: FC Den Bosch @ 1,44 (4/9).
  • FC Den Bosch võidab kummagi poolaja 1,44 (4/9).

Kas otsite rohkem mänge? loe kõike Hollandi idaosakond prognoosid siin või meie avalehele jalgpalli näpunäidete leht.

🔥Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.