Defensa y Justicia vs Vasco LIVE [HD]: vaadake, kust telerist ja võrgus vaadata

Kaitse ja õigus vs Vasco Tsaar, selles Neljapäeval (26. em 9.30 (Brasiilia aeg), sisse Norberto Tomaghello staadion, Florencio Varela, Argentina, kaheksandikfinaali esimeseks mänguks Copa Sudamericana 2024. Kohtumisest tehakse päeval otseülekanne ConmebolTV.

Argentiina koondis on läbimas kehva faasi, samal ajal kui Malta kross üritab end Ricardo Sá Pintoga ümber korraldada – kuigi Covid-19-ga portugallased on Riosse jäänud.

Duelli peetakse Argentinas, kus sündis Diego Armando Maradona, geenius, kes lahkus meie hulgast neljapäeval 60-aastasena südame-hingamise seiskumise tõttu.

Vasco jõuab kaheksandaks pärast Oriente Petrolero-BOLi ja Caracas-VENi möödumist. Mõlemas kohtumises võitis ta Rios 1:0 ja tegi külalistena 2:1 viigi. Defensa tegi oma debüüdi eelmises faasis, kuna jättis Libertadorese oma grupis kolmandale kohale. Seni on vastamisi olnud vaid Paraguayst pärit Sportivo Luqueño, võõrsil on võidetud 1:1 ja kodus viigistatud XNUMX:XNUMX.

Defensa y Justicia vs Vasco: kust vaadata, ajakava, ajakava ja viimaseid uudiseid jälgida reaalajas minut minuti haaval.

KREDIT: VASCO X DEFENSA Y JUSTICIA

Koht, koht: Norberto Tomaghello staadion, Florencio Varela, Argentina
Päev ja aeg: 26/10/2024, às 21h30
Asukoht: Norberto Tomaghello, Florencio Varela (ARG)
Kohtunik: Andres Matonte (URU)
Abilised: Carlos Barreirro (URU) ja Martin Soppi (URU) VAR: Jhon Ospina (COL)

Tõenäolised koosseisud:

DEFENSA Y JUSTICIA (Hernán Crespo): Unsaín; Paredes, Frías ja Martínez; Rius, Loaiza, Benítez ja Gallardo (Camacho); Hachen, Romero ja Pizzini.

Omastamine: Juan Gabriel Rodríguez, Eugenio Isnaldo ja Enzo Fernández said vigastada

VASCO (treener: Alexandre Grasseli): Lucão, Miranda, Marcelo Alves ja Leandro Castan; Léo Matos, Marcos Junior, Gil ja Neto Borges; Vinícius, Cano ja Torres.

Omastamine: Fernando Miguel, Werley, Ulisses, Tiago Reis, Benítez, Talles Magno, Jadson, Ribamar, Fellipe Bastos ja Fintelman on Covid-19 ohvrid. Andrei, peatatud, täiendab omastamismeeskonda.

Kust saab täna vaadata Defensa y Justicia vs Vasco?

Ülekanne: Conmebol TV ja reaalajas TudoTV-s!