Burnley vs Everton näpunäited, ennustused, koefitsiendid

logo

Burnley lakub oma haavu pärast 5. vooru 0:10 kaotust Manchester Cityle. Sel nädalavahetusel ei lähe asjad enam lihtsamaks, sest Everton suundub Turf Moorile, kes soovib oma kohutavat liigavormi lõpetada.

Everton pole võitnud viiest viimasest kuuest mängust. Möödunud nädalavahetusel saadud kaotus Leeds Untiedi vastu 1:0 oli neljas kaotus viimase viie liigamängu jooksul.

Burnley tuli liigas mängu 19. kohal. Claretsi lüüasaamine koos Fulhami üllatusvõiduga Leicester City üle lükkas Cottagersi kolme parema hulgast välja.

Burnley kogus 27 võimalikust punktist vaid viis punkti. Hea uudis on see, et neil on käes mäng relegatsioonikonkurentide ees.

Everton tõusis oktoobri alguses liiga kõrgelt tasapisi detsembri alguses kaheksandaks. Toffees, kes kunagi tasuta värava lõi, on hädas värava löömisega. Ka nemad ei saa neid eemale hoida. Everton lasi vastasele 17 väravat, mis on enim määratletud kolmas.

Burnley võitis Turf Mooris Evertoni 2019-20. Clarets saavutas teise poolaja väravaga 1:0 võidu.

Kas Burnley vajab hädasti koduvõitu, kas võidab Turf Mooris Evertoni ja võib Carlo Ancelottile probleeme tekitada?

Burnley vs Evertoni ennustuskoefitsiendid

Suurimad spordiennustused toetavad Evertonit täiskohaga võidule. Toffeel on võiduvõimalus 1/1 90 minuti lõpus ja Sean Dyche'i meeskonnale rohkem valu tekitada.

Eelmisel hooajal selle matši võitnud Burnley võimalus võita on 16/5 kodus Evertoni vastu.

Viimasest kuuest nende klubide omavahelisest Turf Mooris peetud mängust on Burnley võitnud neli. Ükski meeskondade viimasest 12 kohtumisest kõigis 2009. aasta võistlustes pole lõppenud viigiga.

Need meeskonnad on kõik või mitte midagi, kui nad mängivad. Spordiennustuses on Burnley ja Evertoni koefitsient 13/5, et 90 minuti järel lõppeks viigiga.

Viimased kolm nende klubide omavahelist mängu lõppesid null võiduga. Everton viis neist kolmest võidust kaks nulli, kuid mõlemad mängud peeti Goodison Parkis.

Everton on sel hooajal võõrsil 15 punktist üheksa võtnud. Neil on väravate vahe null, olles löönud seitse korda värava ja löönud seitse väravat.

Burnley võttis kodus 12-lt kolm punkti. Nende viimane kodumäng oli võit Crystal Palace'i vastu. Clarets on nelja mänguga löönud vaid ühe koduvärava.

Nad on nelja kodumänguga lasknud vastastel värava lüüa vaid viiel korral. On lootust, et kaitsel õnnestub aastatel 2024-21 Burnley veel kord kinni hoida.

Burnley vs Evertoni meeskonna uudised

Sean Dyche'i puuetega inimeste nimekirjas on kuus nime. Enamik liiga meeskondi on septembrist saati mängitud jalgpallimahu tõttu hädas vigastustega.

Dyche ei saa Jack Corki välja kutsuda, samas kui Dale Stephens ja Robbie Brady jäävad tõenäoliselt mängust ilma. Väravavaht Nick Pope paraneb näovigastusest, kuid mängib tõenäoliselt Evertoni vastu. Josh Brownhill ja Phil Bardsley võivad pärast viimastest vigastustest üle saamist mängukõlbulikud olla.

Ancelotti jääb laupäevaseks mänguks kahe mängijata. Lucas Digne on hüppeliigesevigastuse tõttu mängust väljas, Jean-Philippe Gbamin aga jääb pikaks ajaks mängust välja.

Samuti ei ole Ancelottil tõenäoliselt mängukõlbulik äärekaitsja Seamus Coleman. Colemanil on reie pinge.

Pärast säravat hooaja algust asusid James Rodriguez ja Richarlison Evertoni ridadesse. Vigastused kimbutasid Rodrigueze mängu, samas kui mängukeelud pidurdasid Richarlisoni vormi. Rodriguez lõi Evertoni eest üheksa mänguga kolm väravat ja andis kolm resultatiivset söötu.

Burnley vs Evertoni ennustus

Dominic Calvert-Lewin lööb igal ajal värava – PANUST KOHE

Dominic Calvert-Lewin on olnud Evertoni säravaim koht. Kui võtta temalt ära 10 väravat 10 mänguga, läheb Everton raskustesse. Calvert-Lewin lööb keskmiselt 3,25 pealelööki 90 minuti jooksul ja 0,74 väravat 90 minuti jooksul.

Ancelotti vajab ühte kahest asjast, et Everton taas õigele teele saada: A) Calvert-Lewin peab hakkama regulaarselt skoori tegema või B) teised mängijad peavad end väravate löömiseks ja ründaja surve maha võtma. Esimene on tõenäolisem.

Evertoni võit XNUMX – PANUST KOHE

Evertoni kaks viimast võitu Burnley vastu on tühistatud. Kuigi Evetoni kaitse lubas lüüa 17 väravat, võlgneb laupäevane puhas leht rohkem Burnley kehvale väravate rekordile kui Evertoni väravale.

Burnley on sel hooajal üheksas liigamängus skoorinud vaid neli korda. Burnley on viimase kuue Premier League'i mänguga löönud vaid ühe värava. Viimasel kolmandikul on nad jubedad.

Alla 2,5 löödud värava – PANUST KOHE

Kolm viimast liigamängu nende klubide vahel lõppesid alla 2,5 löödud väravaga. Burnley kaitse peaks mängu madalal hoidma, kuid Everton peaks lööma väravaid, et kindlustada võit laupäeval lõuna ajal. Toffees on praegu depressioonis, kuid võidu nimel peaksid nad oma vormi ületama ja laeva õigeks muutma.

Everton jääb esikohast vaid viie punkti kaugusele. Viimase kuue mängu vorm näitab aga tema tõelist identiteeti. Everton esines paremini hooaja alguses, kui Richarlison, Calvert-Lewin ja Rodriguez olid olulises vormis.

Alates Richarlisoni vallandamisest Liverpooli vastu derbis ja kolmest järgmisest kaotatud mängust pole Evertonil lihtsalt nii hästi läinud kui kampaania esimesel kuul.

Nad on endiselt paremad kui Burnley ja peaksid laupäeval võõrsil võidu saama. Burnley probleemid on veelgi suuremad ja väljalangemistsooni päästmine võib muutuda veelgi keerulisemaks.

Everton on viimasest 12 Premier League'i mängust Burnley vastu võitnud seitse. Nad pikendavad võistlust sel nädalavahetusel kaheksani Goodison Parki võõrsilvõiduga.

Burnley vs. Evertoni valikud

Siin on meie valikud, panustamisnõuanded ja ennustused laupäevaseks 2024/21 Premier League'i mänguks Turf Mooris.