????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Inglismaa kõrgliiga
Kuupäev: laupäev, 31. oktoober 2024
Algab 15:00 UK / 16:00 CET
Asukoht: Turf Moor (Burnley).

Chelseal on olnud raske hooaeg, kuid laupäevases Inglismaa kõrgliiga kohtumises Burnleys tasub võita.

Blues võidab Krasnodaris kindlalt 4:0 ja lõpetas kolme järjestikuse viigijooksu kõigis võistlustes.

Frank Lampardi jaoks on julgustav, et Hakim Ziyechi nimi on lõpuks tabelis ning sellised inimesed nagu Timo Werner ja Christian Pulisic tulevad kokku, et võita Venemaal.

Chelsea alistas eelmisel nädalal Premier League'is Manchester Unitedi ja püüab saavutada hooaja kolmandat võitu seitsme katsega.

Burnley on oma endise mina vari ja on sattunud valele tabelipoolele, olles seni viigistanud 5 mängu.

Nad kaotasid eelmisel nädalal Spursile 1:0 ja see tõstab taas esile nende probleemid punktide osakonnas. Chris Woodil on puudu ja ta on seni suutnud lüüa vaid 1 värava, samas kui kaasründajad Ashley Barnes, Jay Rodriguez ja Michael Vydra pole sel hooajal veel ühtegi väravat löönud.

Seetõttu on Bluesi hind Turf Moori võitmiseks madal 1,50, samas kui külastajad saavad panustada 5,50 peale.

Burnley vs Chelsea Head to Head

Nende kahe meeskonna vahel on alates 12. aastast peetud 2009 Premier League'i kohtumist ja Chelsea on võitnud suurepäraselt 8. Burnley on suutnud võita vaid korra, samas kui 3 on seiskunud.

Eelmise hooaja mängus võitis Blues mõlemad mängud, 3:0 Bridge'il ja 4:2 Turf Mooril.

Viimases 6 otseses vastasseisus löödi üle 2,5 värava.

Ja lõpuks, Chelsea võitis 5 ja viigistas teise viimase 6 külastuse jooksul sellele staadionile.

Burnley vs Chelsea ennustus

Suurepärase h2h rekordi ja suurepärase punktivormiga oma poolel ei tohiks ta laupäeval Bluesi võidust kaugemale vaadata. Frank Lampardi hoolealustel on mõningaid probleeme kaitsealal, kuid nad peaksid hästi hakkama saama ründeüksusega, kes lõi sel hooajal vaid 1 värava.

Lisaks Bluesi headele valikutele pingil ja juhul, kui Lampard otsustab Werneri puhkama jätta, avab see võimaluse noorele Tammy Abrahamile või Olivier Giroudile ning sama kehtib ka Kai Havertzi kohta, kellel on Pulisicis peaaegu sarnane asendus. . või Mason Mount.

Samuti on näha, et Chelseaga peetud mängud avati teisel poolajal ja 5 selle hooaja kuuest võõrsilväravast sündisid mängu viimase 6 minuti jooksul ning seetõttu on üle 45 värava teisel poolajal hea kliirens.