Benfica x Vilafranquense: vaadake, kust Portugali karikavõistlusi otseülekandes vaadata

Benfica seisab silmitsi Vilafranquense'iga selles Pühapäeval (13) kell 17:30 (Brasiilia aeg), sisse Luzi staadion Lissabonis, 4. vooru jaoks Portugali karikas. Matši voogesitab SPORTTV Portugalis kell 20.

Benfica rivaalid on sel pühapäeval, 13. detsembril, Portugali karikavõistluste 2024/2024 kaheksandikfinaali mängus Vilafranquense.

Portugali karikasarjas oli Benfical hilise debüüdi eesõigus, mida pakuti eliitdivisjoni meeskondadele. See avas oma osalemise kolmandas etapis. Ta seisis väljaspool oma domeeni silmitsi väikese Paredesega. Ta kinnitas oma soosimist, kuid napi 1:0 võiduga Samaris lõi esimese faasi 26. minutil värava. Palju alla ootustele, mida tekitasid klubi suured investeeringud lepingutesse.

See on olnud Lissaboni meeskonna selle hooaja standard. Jätkake ühist kampaaniat standardite piires. Oodatust veidi varem. Neljapäeval, 10. detsembril viigistati Belgias Standard Liege'iga 2:2. Tal õnnestus kvalifitseeruda teise ringi, kuid alles D-grupi teisena. Ta kogus 12 punkti (kolm võitu ja kolm viiki). Kaks vähem kui Šotimaa Rangers, teine ​​klassifitseeritud.

Isegi Portugali meistrivõistlustel pole sellel oodatud sooritust ega tulemusi. 21 punktiga (seitse võitu ja kaks kaotust) on ta edetabelis teisel kohal. See jääb Sportingule kahe punktiga alla. Põhimõtteliselt mängisid nad 15 punkti ja võitsid 12 (neli võitu ja üks kaotus), olles löönud 11 väravat ja kaotanud kuus.

Benfica x Vilafranquense: kus näha, ajakava, ajakava ja viimased uudised, jälgige reaalajas minut minuti haaval.

BENFICA KORD: Helton, Gilberto, Otamendi, Jardel, Nuno Tavares, Gabriel, Pizzi, Pedrinho, Rafa, Gonçalo Ramos ja Seferovic-