Benfica vs Rangers Näpunäited, ennustused, koefitsiendid

logo

Steven Gerrardi Rangers on sel hooajal kõigis sarjades kaotuseta 18 mängus. Glasgow meeskond mängib uskumatut jalgpalli ja saavutab tulemusi. Ibroxi ümbruses on näha mineviku Rangersi varje ja neljapäeva õhtul viib Gerrard meeskonna Portugali, et kohtuda Benficaga.

Rangeril on kõigil võistlustel üheksamänguline võiduseeria. Neil on Šotimaal ja Euroopa liigas suurepärane hooaja esimene pool. Kaitse on olnud Rangersi visiitkaart aastatel 2024-21. Viimasest üheksast mängust seitse on lõppenud nullivõiduga.

Benfica eesmärk on alistada Šotimaa hiiglased ja jõuda kuue matši järel Portugali liigas NOS teisele kohale. Ent kindlustunne pole Lissabon mängu astudes kõrge, sest Benfica kaotab 3:0 rivaalile Bovistale. Kotkaste jaoks oli see üllatav tulemus.

Kaotamine, mille käigus Benfica lõi esimesel poolajal kaks väravat, lõppes seitsme järjestikuse võiduga kõigis võistlustes. Treener Jorge Jesús loodab, et tema meeskond muudab vormi ja saab Rangersi vastu kolm punkti.

Benfica vs Rangersi ennustuskoefitsiendid

Benfica ja Rangers juhivad Euroopa liiga D-alagruppi. Mõlemad meeskonnad on võrdselt kuue punktiga kuuest võimalikust. Benfica alustas Euroopa Liiga mängu esimesel mängupäeval 4:2 võiduga Lech Poznani üle. Teise mängupäeva võit Standard Liege'i üle oli muljetavaldav 3:0 võit. Kolm väravat löödi teisel poolajal ja neist kaks penaltist.

Rangers alistas Standard Liege'i esimesel mängupäeval mõlema poolaja väravatega. Nad võitsid belglasi 2:0. Rangers järgnes 1. mängupäeva võidule 0:18 võiduga Lech Poznani üle. Blues hoidis Euroopa Liigas kaks nullimängu. Nende XNUMX matšist viisteist kõigis võistlustes on lõppenud nullidega. Nad olid kaitses suurepärased.

Gerrardi meeskond on Šotimaa kõrgliigas Celticust üheksa punkti kaugusel. Celticul on mängida kaks mängu; siiski tõi Gerrard Rangersi lõpuks Šotimaa jalgpalli tippu tagasi. Neljapäevaõhtune mäng on esimene kahest järjestikusest Euroopa liiga mängust Benfica vastu.

Kahel meeskonnal on suurem tõenäosus kaheksandikfinaali jõuda. See, milline meeskond selle neljapäevaõhtuse mängu Lissabonis võidab, mõjutab otseselt seda, kuidas meeskond pääseb väljalangemisetappi.

Benfica vs Rangersi meeskonna uudised

Gerrardil oli neljapäeva õhtul mängu alguses vaid üks vigastusprobleem. Kaitsja Nikola Katic jääb eesmise ristatisideme vigastusega mängust välja jaanuarini. Isegi ilma Katicita kaitses mängib Rangers hästi, hoides vastased väravast eemal. Rangers alistas nädalavahetusel Kilmarnocki tänu James Tavernieri penaltile esimesel poolajal.

Rangersil on märkimisväärselt vähe löödud väravaid. Vaid neljal korral on Rangers lubanud vastastel värava lüüa. Nende keskmine on vaid 0,22 väravat mängu kohta ja nad löövad 2,39 väravat mängu kohta. Tavernier juhib Rangersit kõigis sarjades 10 väravaga ja ründaja Alfredo Morales on kogunud kuus väravat.

Jorge Jesusel on Benficas kolm vigastatud mängijat. Kaitsja Jean-Clair Todibo on Achilleuse kõõluse probleemiga mängust väljas. Jesús jäi ilma Alejandro Grimaldost ja Andre Almediast nende vigastuste tõttu. Grimaldol on hüppeliigese vigastus ja ta peaks naasma pärast novembris peetud koondisepausi. Vahepeal on Almeidal põlveprobleemid ja ta peaks kuu lõpus tagasi tulema.

Väravate arvult juhib koondist sakslane Gian-Luca Waldschmidt, kellel on kokkuvõttes viis väravat. Tema suvel Friburgost sõlmimine on parandanud Benfica rünnakut. Waldschmidt lõi Euroopa liiga teisel mängupäeval Standard Liege'i vastu penalti.

Ennustus Benfica vs Rangers

Mõlemad meeskonnad löövad värava – EI – PANUST KOHE

Rangersi kaitse on sel hooajal olnud tohutu. Glasgow gigant on sel hooajal löönud vaid neli väravat. Tema organiseeritus ja kaitsekindlus hoiavad Benfica kvaliteedivõimalused madalal. Rangers pole Euroopa liigas võitnud ja nende viimasest üheksast mängust seitse on lõppenud XNUMX:XNUMX. Kas Rangers suudab Benfica vastu lüüa? Need on suur küsimus.

Poolaja tulemus: Viik – PANUST KOHE

Euroopa liiga teises voorus lõi Benfica kolm väravat Standard Liege'i vastu teisel poolajal. Rangersi mängus Lech Poznani vastu lõi Glasgow meeskond oma ainsa värava 68. minutil. Neljapäevaõhtuse mängu esimene pool peaks nägema, et neil meeskondadel on üksteise vastu tunded. Kui eesmärgid täidetakse, võivad need jõuda alles teisel poolajal. Benfica väravalöömiseks kulub keskmiselt 51 minutit, Rangersil aga 46 mänguminutit.

Alla 2,5 löödud värava – PANUST KOHE

Ärge oodake, et see mäng oleks kõrge skoori. Kui väravaid hakatakse lööma, on oodata, et Benfica lahkub mänguga. Arvestades aga Rangersi löödud uskumatuid väravaid, mis on rekord vaid neli 18 mängust, peaks kolmandal mängupäeval olema klubide vahel löödud alla 2,5 värava.

Rangersi 18 mängust kõigis sarjades on kümme lõppenud alla 2,5 väravaga. Kuus järjestikust Rangersi mängu on lõppenud alla 2,5 värava. Kõik kuus mängu lõppesid Rangersi 2,5:XNUMX võiduga. Benfica üheksast mängust kõigis sarjades on vaid kaks lõppenud alla XNUMX löödud väravaga. Eagles on näinud mõningaid kõrgeskoorilisi mänge, kuid pole selle aja jooksul mänginud kaitses nagu Rangersi tagamängija.

Rangersi 18-mänguline võiduseeria on sel nädalal kriips peal. Neil on vastastikku mängud Benficaga ja neljapäeva õhtul võidu või viigi taotlemine annaks Rangersi heale positsioonile, et olla paki esikohal. Benfical on väravate vahe +5, mis on +2 väravat parem kui Rangersil, kes mängu läheb

Benfica pärineb Bovista alandavast 3:0 kaotusest. Kuigi nad peaksid neljapäeva õhtul paremad olema, on neil raske Rangersit maha võtta. Oodake vähem kui 2,5 väravat Lissabonis väheskoorilisel üritusel.

Ennustused Benfica vs Rangers

888 Sport logo

Tasuta panuse tagasimakse kuni 50 £, kui DeChambeau võidab Augusta

Kampaania periood on 9. november 00:01 GMT – 12. november Turniiri 18. vooru esimene avalöögid – 1+ – Kvalifitseeruvad panused ainult lõpppositsioonile – Minimaalne panus 1 naela võit – Panused igas mõttes kvalifitseeruvad 2 naela panusega mõlemas suunas ( kokku 50 naela) – Kvalifitseeruvad kaotanud panused tagastatakse ainult kuni 2024 naela liikme kohta, kui Bryson DeChambeau võidab 72. aasta Mastersi – Tasuta panused krediteeritakse 7 tunni jooksul pärast turniiri lõppu ja need kehtivad XNUMX päeva – väljavõtmise piirangud ja kõik kohaldatavad tingimused

Pakkumise soov Sportsbet.io logo

Täglicher Preis Boost

Sei dabei ja sichere režissöör Top-Quoten ja super Angebote. Tingimused 18+

Pakkumise soov 888 Sport logo

*EKSLUSIIVNE* 100% kuni 30 naela teie esimesel sissemaksel

Ainult uued kliendid. Minimaalne sissemakse £10. Boonust rakendatakse siis, kui kogu sissemakse summa on vähemalt korra läbi mängitud kumulatiivse koefitsiendiga 1,5 või rohkem. Panused tuleb arveldada 60 päeva jooksul. Seda pakkumist ei saa kombineerida ühegi teise pakkumisega. Sissemakse saldot saab igal ajal välja võtta. Kehtivad üldised sissemaksemeetodid, väljamaksepiirangud ja täielikud tingimused