????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

sõbralik
Kuupäev: neljapäev, 8. oktoober 2024
Algus kell 19 UK / 45 CET
Asukoht: King Baudouini staadion (Brüssel).

Belgia võõrustab Lääne-Aafrika piirkonna elevante taas rahvusvaheliseks sõprusmänguks pärast seda, kui nende viimane h2h kohtumine lõppes üheksakümne minutiga 2:2 viigiga.

Punased kuradid saavad igal kavas oleval suurturniiril 13-mängulise võiduseeria. Nad lõpetasid oma võiduseeria UNL-i turniiri viimases mängus 5:1 koduvõiduga nagu Island.

Elevandiluurannik või Côte d'Ivoire leiavad end pärast võõrsil kaotust, hoolimata sellest, et nende päevakavas oli enne seda kaotust kolmemänguline võiduseeria. Viimati osalesid nad Aafrika Rahvuste karika turniiril ja alistasid Etioopia 2:1.

Belgia vs Elevandiluurannik vastastikku (h2h)

• Meeskonnad kohtusid vaid korra ja tulemuseks oli 2-2 viik.

Belgia vs Elevandiluuranniku ennustus

Punased kuradid olid eelmise MM-i tõelised favoriidid ja nende tugev meeskond, kuhu kuulusid sellised suured nimed nagu Romero Lukaku, Mertens, De Bruyne jne. üheksakümmend minutit.

Belgial on mängus väljakueelis ja kõigest kolm kaotust viimase 30 kodumängust kõigis kalendris märgitud suurvõistlustes näitavad nende head vormi Brüsselis. Oma parimas vormis alates 2014. aastast pole Punased kuradid tõenäoliselt Côte d'Ivoire'is nende viimase h2h kohtumisena.

Côte d'Ivoire on kalendris viimase viie mänguga saanud kaks kaotust. Meeskond saabub pärast kaotust võõrsil ja Patrice Beaumellel pole palju aega oma meeskonda sellest kaotusest taastuda, eriti kodus staare täis meeskonna ees.

Seda silmas pidades on panustajate kindlaim panus Belgia koduvõit, mille händikäp on -1 üldise vormi ja meeskonna tugevuse osas. Samuti on elevandid keskel füüsilisemad, mis tähendab vähem väravaid. Seetõttu tuleb väravaalas kasuks alla 3,5 värava näpunäide.