????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

UEFA Europa League
Kuupäev: neljapäev, 22. oktoober 2024
Algab kell 17:55 UK / 18:55 CET
Asukoht: BayArena (Leverkusen).

Sakslased võitlevad kodus kerge võidu nimel, kui võõrustavad neljapäeval Euroopa liiga alagrupiturniiril prantslasi. Bay Arena kohtub Bayer Leverkuseniga OGC Nice'iga, et saada grupi alguspunktiks.

Võõrustajad on viimases viies mängus võitmatud kalendri parimates mängudes pärast 1:0 võõrsilvõitu Bundesliga Mainzi vastu. Nende eelmine kokkupõrge EL-iga lõppes eelmise hooaja veerandfinaalis 2:1 kaotusega Milani Interile.

Oma kalendris kolm võiduta mängu saanud Nice on sel hooajal Prantsusmaa Ligue 1-s kahe järjestikuse võidujooksus. Meeskond läheb külla pärast võõrsil saadud 1:3 võitu St. Etienne viimati Ligue 1-s.

Bayer Leverkusen vs Nice vastamisi (h2h)

Meeskonnad pole viimastel aegadel varem kohtunud.

Bayer Leverkusen vs Nice ennustus

Kohtumine ei tõota mõlemale meeskonnale üheksakümne minuti jooksul palju väravaid ega ka nende rahvusliigade suurimat skoorimasinat.

Leverkuseni Bayer oli eelmisel hooajal Bundesligas viiendal kohal ja on viimasest neljast kohtumisest kolm viiki viinud. See näitab, et peremehel pole just kõige säravamad rünnakud keskel.

Nice ei erine oma vormilt, võitnud viiest viimasest matšist vaid kaks. Viimasest viiest kaotusest kolm on tulnud võõrsilmängudes, mis aeglustab neid enne järgmist mängu.

Arvestades, et matš tundub olevat tasavägine, võib eeldada, et see tuleb väheskooriline mäng. Mängu väravaalaks on alla 3,5 värava lõpp.

Täisajal saavutatud koduvõit on tõenäoliselt parim panus matšile, et tänu väljakueelisele korralikku tulu teenida.