????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Algus kell 19 UK / 30 CET
Toimumiskoht: WWK Arena.

Augsburg on hiljuti oma vormi parandanud ja on seetõttu WWK Arenal Fortuna Düsseldorfi favoriidid.

• Augsburgi vorm: 15 mängu – 5 võitu – 5 viiki – 5 kaotust – 20 punkti.
  • Fortuna Dusseldorfi vorm: 15 mängu – 3 võitu – 3 viiki – 9 kaotust – 12 punkti.

Augsburg vs Fortuna Düsseldorf Head-to-head (h2h).

Võõrustaja on viimasest viiest mängust võitnud kolm.

Eelmine kohtumine 2019. aasta jaanuaris andis Düsseldorfile võõrsil 1:2 võidu.

Bundesliga kohtumises pole võõrustajad veel kodus võitnud.

Viimasest viiest mängust on mõlemad meeskonnad väravaid löönud neljas.

Ennustus Augsburg vs Fortuna Düsseldorf

Põneva 2:4 võitis Augsburg Hoffenheimi viimases liigamängus võõrsil. See oli tema viies kaotuseta liigamäng sel hooajal.

Samuti on Augsburgil hea meel koju minna, kuna nad on kodus tugevamad. Loomulikult on nende viiest mängust kolm kokku peetud kodus.

Lisaks on nad omal väljakul kahemängulises võiduseerias. Seetõttu on Düsseldorfil raskem kodueelis võõrustajatest jagu saada.

Samal ajal otsib Fortuna Düsseldorf kolme punkti, et tõusta meistritiitli edetabelisse. Seetõttu võime eeldada, et mõlemad meeskonnad kaitsevad hästi ja toodavad vastasseisus tõenäoliselt väiksemaid väravaid.

Seevastu Düsseldorf võõrustas eelmises mängus RB Leipzigi, mis lõppes võõrustajate 0:3 kaotusega. Viimasel ajal oli see neile kolmas kaotus viie võiduta mängu jooksul.

Lisaks on külaliskontingent võitnud sel hooajal seni kaheksast võõrsilmängust vaid ühe.

Seetõttu on tõenäoline, et võõrustaja saab kohtumise kolm punkti.

Lisaks lõi Augsburg 24 liigamängu järel 28 väravat ja lasi endale lüüa 15 väravat. Samal ajal lõi Düsseldorf 16 kohtumises vaid 15 väravat, kuid lasi samal perioodil lüüa 32 väravat.

Seetõttu kaitsevad meeskonnad maksimaalselt mängus. Külaline ei leia ilmselt ka mängus võrku. Seetõttu tuleb üheksakümne minutiga ilmselt alla 3,5 värava.