????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

hispaania liiga
Kuupäev: laupäev, 31. oktoober 2024
Algus kell 15 UK / 15 CET
Toimumiskoht: San Mamési staadion (Bilbao).

Athletic Bilbao mängib äärmusliku võidu või kaotuseni, kuna sel hooajal pole nad viigistanud. Võõrustajal on meistriliigas peetud 2 kohtumisest kirjas 6 võitu, neist üks viimasest neljast kalendrimängust. Nad naasevad koju pärast 1:0 kaotust Osasuna vastu, viimati sel hooajal.

Sevilla on liigas kolme võiduta mängus, sealhulgas hiline topeltkaotus. 2 võidu ja 2 kaotusega on külastaja selle hooaja kampaanias segane vorm. Tabelikohas edestatakse võõrustajat vaid ühe punktiga. Palanganlased on külas pärast 1:0 kaotust kodus Eibarile oma kalendri viimases Hispaania liigamängus.

Head to head Athletic de Bilbao x Sevilla (h2h)

• KĂĽlaline on viimases kolmes mängus kaotuseta.
  • Eelmine kohtumine andis Los Palanganasele 1:2 võidu.
  • Võõrustajad on viimasest viiest ĂĽldvõidust kirja saanud vaid kaks.
  • Mõlemad meeskonnad on viimasest kĂĽmnest mängust värava löönud neljas.
  • Viimasest 17 mängust lõppes viigiga vaid ĂĽks.
  • KĂĽlaline oli edukas kahel oma kolmest hiljutisest kĂĽlastusest.

Athletic Bilbao vs Sevilla ennustus

Bilbao jääb liiga edetabelis külalistest maha ühe punktiga. Lisaks on võõrustaja selle hooaja viimasest neljast mängust kolm kaotanud. Võõrustaja naudib mängus koduväljaku eelist, kuid tõenäoliselt ei kasuta ta oma kehva liigavormi ära.

Ka Sevilla on sel hooajal vormis languses. Nende kolmemänguline võiduta seeria ajakavas hoiab neid tagasi, kuid Los Palanganas võib tagasi tulla. Lisaks püsis külaline võitmatu kolmes viimases h2h kohtumises võõrustajaga.

Kodumeeskonna hullemaks teeb see, et Sevilla on kahe meeskonna viimasest kolmest külaskäigust kahel korral võtnud kõik kolm punkti. Selle statistika põhjal võime eeldada, et mäng soosib üheksakümne minuti jooksul reisivat poolt.

Kahekordne võimalus, mis soosib Sevillat, on ilmselt parim panus panustajatele. Peale selle on üle 1,5 värava näpunäide kasulik ka korraliku tulu teenimisel, sest tema hiljutise h2h rekordi põhjal võime oodata XNUMX minuti jooksul mõnda väravat.