Atalanta vs Liverpool Näpunäited, ennustused, koefitsiendid

logo

Premier League'i liider Liverpool suundub Bergamosse, et pidada vastastikku Atalanta vastu esimest mängu. Eelmise hooaja veerandfinaalid tervitavad 2019. aasta meistreid Stadio Atleti Azzurri d'Italiale. Atalanta 2019.–20. aasta Meistrite Liiga kohtumiste jaoks seda kohta renoveerimistööde tõttu ei kasutatud. La Dea mängis kõik kolm Meistrite liiga alagrupimängu kodus Milano San Siroga. Perekonna piirid peaksid olema suurejoonelised vaatemängud.

Liverpool on ainus Meistrite liiga D-grupi meeskond, kellel on 100% võidurekord. Punased pole kahes esimeses liigamängus olnud veenvad. Ta alistas Ajaxi 1:0 tänu harvaesinevale omaväravale. Teise mängupäeva mäng Midtjyllandiga lõppes tänu kahele teise poolaja väravale 2:0. Punastel kulus taanlaste lõpetamiseks 55 minutit.

Atalanta alistas esimesel mängupäeval Midtjyllandi 4:0 ja viigistas teisel mängupäeval Ajaxiga 2:2. Atalanta jäi poolajaks 2:0 alla, enne kui saavutas tagasituleku, mis oleks peaaegu võitnud. Bergamo klubi võitis nädalavahetusel Serie A-s Crotone'i 2:1. Luis Murieli duubel kindlustas klubi võidu.

Jürgen Kloppi meeskond andis West Hamile varakult värava, kuid võitis 2:1 tänu Mohamed Salahi penaltile ja Diogo Jota teisel poolajal tabanud väravale. Kloppil on probleeme vigastustega ja nädalavahetusel Manchester City vastu peetava massiivse mänguga võib ta kesknädalaks mänguks tugevalt nende poolele roteeruda.

Atalanta vs Liverpool ennustuskoefitsiendid

Liverpool on kõigis sarjades kaotuseta viies järjestikuses mängus. Nende viie mängu jooksul alistasid nad oma vastaseid 9:4. Liverpooli kehvast kaitsevärava löömise rekordist on sel hooajal palju tehtud. Kõikide sarjade peale lõi ta 17 mänguga 11 väravat. Punased lubavad lüüa 1,55 väravat mängu kohta. Neist 17 väravast seitse sündisid ühes mängus, kui Aston Villa jahmatas punaseid.

Lahutage need seitse väravat ja Liverpooli kaitserekord näeb palju parem välja. Tema väravate rekord oleks 0,91 väravat mängu kohta, kui Aston Villa matš tema mängukavast eemaldataks. Liverpool on löönud kõigis võistlustes 27 väravat, keskmiselt 2,45 mängu kohta.

Atalanta on kõigis sarjades kaotuseta kahes viimasest kolmest mängust. Deal on Serie A-s hästi läinud, hoolimata hiljutisest kaotusest kodus Sampdoriale. Gian Piero Gasperini meeskond tõusis pärast võitu Crotone'i üle teisele kohale.

Nagu Liverpoolil, on ka Atalantal nädalavahetusel raske kodumäng. Nad mängivad enne koondisepausi kodus Milano Interiga. Need meeskonnad pole kunagi varem Euroopa võistlustel kohtunud. Mõlemad on edasi mõtlevad pooled, kes ründavad teist.

Uudised Atalanta vs Liverpool

Klopp on vigastatud ja arvatavasti lahkub oma meeskonnast sel nädalavahetusel Manchester Citysse. Virgil van Dijk on 3. astme ACL-vigastuse tõttu väljas, kuna Fabinho ei mängi tõenäoliselt reielihase vigastuse tõttu. Selle võib säästa nädalavahetuseks Manchester City vastu. Rhys Williams on tõenäoliselt paaris Joe Gomeziga. Isegi kui Joel Matip on mängukõlbulik, jätab Klopp ta tõenäoliselt nädalavahetuseks.

Klopp alustas Nat Phillipsi keskkaitses laupäeval West Hami vastu ja kuulutas endale matši mehe autasud. Phillips loodeti siiski augustis maha müüa ja Liverpooli Meistrite liiga nimekirja ei lisatud. Naby Keita, Kosta Tsimikas, Thiago Alcantara ja Matip on valmis viimasteks füüsilise ettevalmistuse katseteks enne koondise Itaalia-reisi.

Gasperini võiks teisipäeva õhtul jääda nelja mängijata. Robin Gosens ja Marten De Roon on praegu loetletud kahtlastena. Gosens kannatab lihaspinge all, samal ajal kui De Roon taastub löögist. Mattia Calderal on lihasprobleem, mis jätab ta tõenäoliselt mängust eemale kuni koondisepausini. Marco Carnesecchi test oli COVID-19 suhtes positiivne. Millal ta tagasi tuleb, pole teada.

Ennustus Atalanta vs Liverpool

Teise poolaja tulemus: Liverpooli võit – PANUST KOHE

Liverpool on võitnud oma viimases kolmes mängus kõigis võistlustes teise poolaja. Midtjyllandi vastu löödud kaks väravat sündisid teisel poolajal. Terve mõistus paneks meid uskuma, et Liverpool möödub mängu edenedes tänu paremale vormile Atalantast. Gasperini on geniaalne treener, nii et oodake, et ta Kloppiga taktikaliselt hakkama saaks.

Diogo Jota lööb skoori igal ajal – PANUST KOHE

Ei läinud kaua aega, kui Diogo Jota hakkas end Anfieldil tõestama. Portugallasest tagamängija võitleb püsikoha eest Liverpooli algkoosseisus ja Roberto Firmino saab teisipäeva õhtul puhata, lubades Jotal startida. Jota lõi kõigis sarjades üheksa mänguga neli väravat. Ta lõi eelmisel nädalal võiduvärava Midtjyllandi vastu ja sellele järgnes võiduvärav West Hami vastu. Ta lööb kõikidel võistlustel keskmiselt värava iga 108,75 minuti järel.

Rohkem kui 3,5 löödud väravat – PANUST KOHE

Unustage teisipäeva õhtul löödud 2,5 väravat. Need on kaks meeskonda, kellel on suurepärased tulemused ja mis suudavad Bergamos öö valgustada. Atalanta kaks selle hooaja Meistrite liiga mängu on lõppenud üle 3,5 väravaga. Atalanta selle hooaja kaheksast mängust seitse on lõppenud üle 3,5 löödud väravaga. See on sujuv ründav meeskond, kuid see on ka süüdi väravate löömises. Atalanta on lasknud vastastel värava lüüa 15 korral, keskmiselt 1,88 mängu kohta.

Liverpooli 11 mängust viis kõigi sarjade arvestuses on lõppenud üle 3,5 väravaga. Liverpooli kaitset kimbutavad vigastused, mis võivad täna õhtul Atalantale kasuks tulla. Igaüks, kes loodab, et Liverpool läheb Itaaliasse ja võidab Atalanta, peaks uuesti mõtlema. La Dea on hea meeskond, kellel on suurepärane treener.

Liverpoolil on kõige andekam meeskond. Nende talent peab viima nad punktimängus võidule. Ärge üllatuge, kui Liverpool lööb värava enne, kui ta selle korda teeb. Klopp hakkab küll osa oma mängijaid roteerima, kuid moodustab siiski väga tugeva meeskonna. Eeldati, et punased võidavad Bergamos põnevusmängus.

Atalanta vs Liverpool kihlveopakkumised

888 Sport logo

Tasuta panuse tagasimakse kuni 50 £, kui DeChambeau võidab Augusta

Kampaania periood on 9. november 00:01 GMT – 12. november turniiri esimese ringi esimene avalöögid – 18+ – Kvalifitseeruvad panused ainult lõpppositsioonile – Minimaalne panus £1 võit – Panused igale meelele kvalifitseeruvad Registreeru 1 naela suurune mõlemasuunaline panus (kokku 2 naela) – Kui Bryson DeChambeau võidab 50. aasta Mastersi turniiri, tagastatakse sobilikud kaotanud panused kuni 2024 naela liikme kohta – Tasuta panused krediteeritakse 72 tunni jooksul pärast turniiri lõppu ja kehtima 7 päeva – taganemispiirangud ja kõik kehtivad tingimused

Pakkumise soov Sportsbet.io logo

Täglicher Preis Boost

Sei dabei ja sichere režissöör Top-Quoten ja super Angebote. Tingimused 18+

Pakkumise soov 888 Sport logo

*EKSLUSIIVNE* 100% kuni 30 naela teie esimesel sissemaksel

Ainult uued kliendid. Minimaalne sissemakse £10. Boonust rakendatakse siis, kui kogu sissemakse summa on vähemalt korra läbi mängitud kumulatiivse koefitsiendiga 1,5 või rohkem. Panused tuleb arveldada 60 päeva jooksul. Seda pakkumist ei saa kombineerida ühegi teise pakkumisega. Sissemakse saldot saab igal ajal välja võtta. Kehtivad üldised sissemaksemeetodid, väljamaksepiirangud ja täielikud tingimused