????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Itaalia Serie A
Kuupäev: pühapäev, 4. oktoober 2024
Algus kell 11 Ăśhendkuningriigis
Toimumiskoht: Gewissi staadion, Bergamo.

Atalanta ei näita kiiruse aeglustumise märke. Pärast nende fenomenaalseid tulemusi hiljuti lõppenud UCL-i ja Serie A kampaaniates avas Bergamo meeskond uue hooaja järjestikuste võitudega Torino ja Lazio vastu, lüües kokku kaheksa väravat.

Kas neil on sel pühapäeval kodus kolm korda järjest?

Koduvõidu koefitsient 1,25 viitab sellele, kuid Cagliarit ei tasu kindlasti alahinnata.

Sardiinia rahvusmeeskond valmistas eelmisel hooajal palju pahandusi, eriti aastal 2019. Viimastel nädalatel on aga nende tulemused olnud väga kehvad.

Atalanta vs Cagliari vastamisi

Huvitav on märkida, et nende kahe meeskonna viimases viies kohtumises väljusid võidukalt külalised. Nad kõik lõpetasid ka alla 2,5 jala, mis on Atalanta löödud väravate arvu arvestades veidi kummaline.

Varem on peetud 35 omavahelist kohtumist ja Atalantal on veidi rohkem edu, võitude arvestuses 15-13. Siiski on nad selles mängupaigas 17 kohtumisest kaotanud vaid kolm.

Atalanta vs Cagliari ennustus

Castagne oli eelmisel hooajal Atalanta masina üks võtmemängijaid, kuid näib, et tema lahkumine kõrgliigasse ei mõjuta nende üldist sooritust kuigi palju.

Gian Piero Gasperini meeskond on keskendunud peamiselt rünnakule, lüües neli väravat Torino ja veel neli väravat Lazio vastu.

Möödunud on mõnda aega sellest, kui keegi alistas kodus The Sky Bluesi nagu Atalanta kolmapäeval.

Alejandro Gómez oli pidurdamatu, lõi kaks väravat ja andis resultatiivse söödu.

Raske on oodata, et Cagliari finantstulemus seda vastast tagasi hoiaks. Sassuolo vastu on seni kogutud vaid ĂĽks punkt.

See meeskond pole viimasest kümnest mängust kaheksas mängus puhtaid paberit hoida.

Toetame Atalantat, et mõlemad poolajad skooris 1,66 pangapanusena ja võidaks mõlemad poolajad väärtusega panuse 2,50-ga.

Kihlveo näpunäited Atalanta v Cagliari jaoks

• Poolaeg/finaal – Atalanta/Atalanta @ 1.72 paaritu
  • Atalanta lööb värava mõlemal poolajal @ 1,66

Kas otsite rohkem mänge? loe kõike Itaalia Serie A ennustused siin või meie avalehele jalgpalli näpunäidete leht.

🔥Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.