????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

UEFA Europa League
Kuupäev: neljapäev, 1. oktoober 2024
Algus kell 15 UK / 00 CET
Toimumiskoht: Jerevani jalgpalliakadeemia staadion.

Pärast kahte järjestikust mängu, mis otsustati lisaajal, võtab Ararat-Armeenia Jerevanis Serbia kontingendi vastu.

Veerandfinaalis läks kodumeeskond kodus vastamisi Folaga, mis lõppes 3:3 viigiga. Lisaajal lõid nad mängu juhtima asumiseks värava. Nad läksid poolfinaalis vastamisi Celjega, mis oli üheksakümne minutiga väravateta viik ja samasugune 1:0 skoor mängu lisaaja lõpus.

Pärast Meistrite liiga kvalifikatsiooni poolfinaali kaotamist proovib Crvena Zvezda õnne Euroopa Liiga kvalifikatsioonifinaalis otsese paigutusega. Praegused Superliiga meistrid tulevad külla pärast kahe järjestikuse võidu jada uuel meistrivõistlustel.

Ararat-Armeenia vs Red Star Belgradi ennustus

Ararat v Armeenia on sel hooajal EL-i kvalifikatsioonimängudes näidanud kaitsvamat mängustiili ning üheksakümneminutilised viigid on selle trendi selgeks tõendiks. Kodumeeskonnal on kohapeal eelis, kuid nende meeskonna tugevusest ei pruugi piisata, et kohtumises Red Stari Belgrade rünnakuid ohjeldada.

Crvena Zvezda pääses otse turniiri finaali. Oma riigi meistrivõistlustel on neil kahes viimases mängus võiduseeria. Mõlema võidu tulemuseks olid puhtad väravad, seega võime loota, et külalised pääsevad sel hooajal Euroopa liigasse.

Ülaltoodud statistika põhjal näete mängus tõenäoliselt vähem väravaid. Kohtumisest on kujunemas madalate väravatega mäng ja 3,5 väravat lüüasaamine on ilmselt parim panus panustajatele. Lisaks aitab täisaja võit võõrsil ka panustajatel saada korralikku tulu Jerevani jalgpalliakadeemia staadionil peetud matšist.