????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Hispaania liiga
Kuupäev: pühapäev, 18. oktoober 2024
Algus kell 17 UK / 30 CET
Toimumiskoht: Mendizorrotza staadion (Vitoria-Gasteiz).

Alavés on hädas oma kaitse vormis hoidmisega ning senise viie kohtumise jooksul löödud kuus väravat on ilmekas näide nende kehvast tulemusest.

Kodus mängimine on nende suurim vara ja 1:0 koduvõit Athletic Bilbao üle parandab mängijate moraali.

Elche on tabelis võõrustajatest kõrgemal, hoolimata sellest, et ta on segus edutatud meeskond. Nad näitasid kampaanias segast vormi, saavutades vormi kõik tõenäolised tulemused kolmel katsel.

Meeskond on oma kahes viimases mängus kaotuseta pärast väravateta viiki kodus Huescaga eelmises liigakalendri mängus.

Alaves vs Elche vastamisi (h2h)

• Viimasest viiest ĂĽldvõidust registreerib kĂĽlastaja kolm.
  • Eelmine kohtumine lõppes väravateta viigiga.
  • Mõlemad meeskonnad pole kuue mängu jooksul väravaid löönud.
  • Viimasest kuuest mängust lõppes viigiga vaid ĂĽks.
  • Võõrustajad on kaotanud seitsmest kodumängust vaid ĂĽhe.
  • KĂĽlaline pole viimasest viiest kĂĽlastusest kolmel korral skoori löönud.

Ennustus Alaves vs Elche

Alves naudib mängus väljakueelist ja on kampaania viimasest kolmest mängust kaotanud vaid ühe. Lisaks on kodumeeskond sel perioodil taastunud oma esimesest liigavõidust ning üritab järgmises mängus seda vormi parandada.

Elche on kahes viimases mängus kaotuseta, kuid nende nõrk kaitse ei pea tõenäoliselt 90 minutit El Glorioso rünnakutele vastu, eriti uues vormis. Kodumeeskond kaotas edutatud meeskonnaga viimasest seitsmest h2h kodumängust vaid ühe.

Selle statistika põhjal tundub täisajaga koduvõit ideaalne variant. Siiski on parem panustada, kui Alaves võidab üheksakümne minuti jooksul matši mis tahes osa. Koefitsiendiga 1,44 tagab see panustajatele suurema turvalisuse korraliku tulu teenimisel.

Samuti on sel hooajal mõlema meeskonna punktide keskmine olnud madal. Kuid tõenäoliselt näeb matši keskel tegevust. Väravaala nõude täitmiseks piisab ilmselt 1,5-st üle 1,57 värava jootrahast, mille koefitsient on XNUMX.