????Otseallikas saidilt LEAGUELANE.com. Igapäevaste tulusate näpunäidete saamiseks külastage nende linki PREMIUM-ENNUSTUSED.

Taani – Superliiga
Kuupäev: esmaspäev, 26. oktoober 2024
Algus kell 18 UK / 00 CET
Asukoht: Aalborg Portland Park (Aalborg).

AaB on sel hooajal näidanud segast vormi, olles kalendrisse noppinud viiest mängust (8W 2D 2L) 1 punkti. Võõrustaja on kahes viimases liigamängus kaotuseta.

Vejle on pärast edutamist otsinud esikohta, mis näitab linna põhjaosas asuvas klubis suurt lubadust. Nad on kaotuseta kampaania viimases neljas mängus.

AaB Aalborg vs Vejle Head to Head (h2h)

• Nende neli viimast üldkoosolekut on lõppenud viigiga.
  • Viimasest kolmest kohtumisest kahes on mõlemad meeskonnad skoori teinud.
  • Võõrustaja on kaotuseta viimases üheteistkümnes mängus.
  • Viimasest viiest üldarvestuse võidust on külaline kirja saanud vaid ühe.

Ennustus AaB Aalborg vs Vejle

Aalborg jääb liiga edetabelis edutatud poolest kahe punktiga maha, mis tõenäoliselt hoiab neid enne järgmist mängu tagasi. Nad võõrustavad pärast 1:2 võõrsilvõitu FC Copenhageni vastu viimast korda oma kalendris.

Vejle tabamusteseeria on edutatud meeskonna jaoks olnud uskumatu ning tema naasmist Superliigasse on hästi kuulutanud Constantin Galca ja tema meeskond. Meeskond läheb külla, kui kodus võideti Lyngby liigas 3:2.

Külalismeeskond on ründes äge ja 12 liigamänguga on kirjas 5 väravat. Samas lõi ta siiski samal perioodil 9 väravat. Seetõttu pole nende kaitse võõrustaja jaoks piiridest väljas ja punased on kahes eelmises võõrsilmängus hädas olnud.

Selle statistika põhjal võime eeldada, et mõlemad meeskonnad leiavad üheksakümne minuti jooksul värava. Seetõttu vastab BTTS-i soovitus tõenäoliselt panustajate vajadustele. Arvestades, et külalisel on võõrsil väravate keskmine näitaja madalam, on tõenäoline, et kohtumises on näha alla 3,5 värava.