05/08
17:15
|
Germana Amatoro Hessenliga
FC Eddersheim
Türk Gücü Friedberg
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/08
17:15
|
Germana Amatoro Hessenliga
FC Eddersheim
Türk Gücü Friedberg
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/08
17:30
|
Turkio Türkiye Kupası
Fatih Karagümrük
Trabzonspor
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/08
17:30
|
Estonio Eesti Karikas
FCI Levadia Talino
Viimsi JK
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/08
17:30
|
Sud-Afrika Ĉefminstroofico
Orlando Piratoj
chippa kunigita
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/08
18:00
|
Islando Urvalsdeild, Virinoj
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/08
18:00
|
Islando Urvalsdeild, Virinoj
Keflavik Virinoj
Valoro Rejkjaviko
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/08
18:00
|
Islando Urvalsdeild, Virinoj
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/08
18:00
|
Islando Urvalsdeild, Virinoj
Keflavik Virinoj
Valoro Rejkjaviko
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/08
18:00
|
Svislando Amatoro 2. OFV-Ligo
FC Montlingen
Altstetten
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/08
18:00
|
Svedio Ettan, Norra
Örebro Syrianska BK
Sollentuna FF
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/08
18:00
|
Brazila U20 Brazila Ĉampioneco
Fluminense U20
Atletiko-MG U20
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/08
18:00
|
Islando Urvalsdeild, Virinoj
FH Hafnarfjörður Virinoj
Throttur Rejkjaviko
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/08
18:00
|
Islando Urvalsdeild, Virinoj
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/08
18:00
|
Brazilo U20 Catarinense
Brusque U20
Araquari U20 Nacio
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/08
18:00
|
Brazilo U20 Catarinense
Brusque U20
Araquari U20 Nacio
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/08
18:30
|
Brazila Amatoro U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Cearao U17
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/08
19:00
|
Ĝibraltara Futballigo
FC Bruno's Pigoj
Manĉestro 62
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/08
21:00
|
Meksiko Liga MX, Clausura
Tigroj UANL
Monterrey
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/08
21:00
|
Ĉilia Primera Division, Virinoj
Sportoj Iquique
Antofagasta
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/08
22:00
|
Brazila Copa Espírito Santo
Haveno Viktorio
Real Noroeste-ES
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/08
23:00
|
Usono MLS Next Pro
Orlando City B
New York Red Bulls II
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/08
23:00
|
Usono MLS Next Pro
Orlando City B
New York Red Bulls II
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/08
23:00
|
Usono Malferma Pokalo
Charleston Battery
Suda Kartvelio Tormenta FC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/08
23:30
|
Usono MLS Next Pro
Atlanta United 2
Carolina Core FC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/09
01:00
|
Meksika Liga Premier Serie A, Grupo 1
Matamoros Gavilanes
Alacranes de Durango
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/09
02:00
|
Sudameriko CONMEBOL Libertadores
Milionuloj
Bolívar
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/09
02:00
|
Usona Nacia Virina Futbala Ligo
Reĝo FC
Kansasa Urba Fluo
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/09
02:00
|
Sudameriko CONMEBOL Libertadores
Milionuloj
Bolívar
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/09
07:00
|
Niĝerio NLO Division One League - Akure Centro
Ojodu City Fc
Ooim Fc
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/09
09:00
|
Niĝerio NLO Division One League - Akure Centro
Buruj Fc
Emmydinho Fc
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/09
09:00
|
Niĝerio NLO Division One League - Akure Centro
Buruj Fc
Emmydinho Fc
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/09
09:00
|
Niĝerio NLO Division One League - Akure Centro
Buruj Fc
Emmydinho Fc
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/09
10:00
|
Svedio Ettan, Norra
Umeå
IFK Stocksund
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/09
11:00
|
Niĝerio NLO Division One League - Akure Centro
Byt Fc
Admiraleco Fc
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/09
11:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
Stord '
Florø
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/09
12:00
|
Anglia Amateur Professional Development League
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/09
12:00
|
Svedio dividado 2, Norra Götaland
IFK Skovde FK
Motala AIF FK
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/09
12:00
|
Svedio Ettan, Norra
Friska Viljor FC
Assyriska FF
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/09
12:00
|
Svedio dividado 2, Norra Götaland
Ahlafors IF
IFK Kumla FK
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/09
12:00
|
Anglia Amateur Professional Development League
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/09
13:00
|
Niĝerio NLO Division One League - Akure Centro
Roro Fc
Sporta Lfa
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/09
13:00
|
Grekio Betsson Super League 2
Ateno Kallithea FC
Ĥanio FC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/09
14:00
|
Germanio DFB Pokal, Virinoj
Bayern Munkeno
Wolfsburg
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/09
14:00
|
Germanio DFB Pokal, Virinoj
Bayern Munkeno
Wolfsburg
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/09
14:00
|
Aŭstrio Amateur Regionalliga Okcidenta
SK Bischofshofen
FC Pinzgau Saalfelden
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/09
14:15
|
Katara Amir-pokalo
Al Sadd
Al Markhiya
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/09
14:15
|
Katara Amir-pokalo
Al Sadd
Al Markhiya
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/09
14:15
|
Katara Amir-pokalo
Al Sadd
Al Markhiya
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/09
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
CS Sportul Onești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/09
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
CS Sportul Onești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/09
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Bacau
CS Doftean
AS Măgura Cășin
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/09
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Regionalna league RS - Centar
FK Sloga Dugo Polje
FK Omladinac Modriča
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/09
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Regionalna league RS - Centar
FK Rudar Stanari
FK Željezničar Doboj
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/09
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Regionalna league RS - Centar
FK Hajduk Batkuša
FK Zvijezda Kakmuž
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/09
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Regionalna league RS - Centar
FK Skugrić
FK Vučijak Majevac
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/09
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Regionalna league RS - Centar
FK Naša Krila Kostajnica
FK Crkvina
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/09
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Regionalna league RS - Centar
FK Hajduk Batkuša
FK Zvijezda Kakmuž
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/09
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Regionalna league RS - Centar
FK Hajduk Kozuhe
FK Rudanka
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/09
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Regionalna league RS - Centar
FK Naša Krila Kostajnica
FK Crkvina
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/09
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Regionalna league RS - Centar
FK Hajduk Batkuša
FK Zvijezda Kakmuž
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/09
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Regionalna league RS - Centar
FK Hajduk Kozuhe
FK Rudanka
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/09
15:30
|
Finnlanda Suomena Pokalo
KPV
FF Jaro
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/09
16:00
|
Islando Urvalsdeild, Virinoj
HK/Vikingur
Þór/KA Akureyri
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/09
16:00
|
Islando Urvalsdeild, Virinoj
HK/Vikingur
Þór/KA Akureyri
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/09
16:00
|
Islando Urvalsdeild, Virinoj
HK/Vikingur
Þór/KA Akureyri
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/09
16:00
|
Egipta Supra Ligo
Smouha
ZED FC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/09
16:00
|
Islando Urvalsdeild, Virinoj
HK/Vikingur
Þór/KA Akureyri
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/09
16:00
|
Estonio III Liiga – Lõuna piirkond
FC Zenit Tallinn
Tallinna FC Eston Villa
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/09
17:00
|
Estonio Meistriliiga Virinoj
Viimsi JK Virinoj
Saku Sportaj Virinoj
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/09
17:30
|
Germana Amatora Landesliga Mittelrhein
DJK Arminia Eilendorf
VfL Sindorf
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/09
17:30
|
Germana Amatora Landesliga Mittelrhein
DJK Arminia Eilendorf
VfL Sindorf
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/09
18:00
|
Anglia Ligo Du
Milton Keynes Dons
Crawley Town
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/09
18:00
|
Anglia Ligo Du
Milton Keynes Dons
Crawley Town
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/09
18:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Zadarska
NK Arbanasi Zadar
NK Vrcevo Glavica
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/09
19:00
|
Eŭropo UEFA-Eŭropa Ligo
Atalanta
Olympique de Marsella
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
00:00
|
Sudameriko CONMEBOL Sudamerika
Red Bull Bragantino
Racing Klubo
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
03:10
|
Meksiko Liga MX, Clausura
Tigroj UANL
Monterrey
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/10
07:30
|
Nov-Zelanda Nacia Ligo
Okcidenta Marbordaj Gardistoj FC
Orientaj Antaŭurboj
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/10
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Tulcea
AS Heracleea Enisala
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/10
08:45
|
Aŭstralio NPL, Sudaŭstralio, Women Premier League
FFSA NTC
Adelaide City
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
09:00
|
Niĝerio NLO Division One League - Akure Centro
Reala Safiro Fc
Kuraĝa FC
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/10
09:30
|
Aŭstralio NPL, Novsudkimrio
Manly United FC
Sydney United
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
09:45
|
Aŭstralio NPL, Viktorio
Urbo Dandenong
Hajdelberga Unuiĝinta
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
10:00
|
Aŭstralio NPL, Norda Novsudkimrio
Broadmeadow Magic FC
Nova Lambton FC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/10
10:00
|
Aŭstralio NPL, Sudaŭstralio
Suda Adelajda Panteroj FC
Olimpika Adelajdo
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
10:30
|
Aŭstralio NPL 2, Viktorio
Bentleigh Greens
Brunswick City SC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/10
10:30
|
Aŭstralio NPL 2, Viktorio
Preston Lions FC
Langwarrin SC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/10
10:30
|
Aŭstralio NPL Kvinslando, Virinoj
Orientaj Antaŭurboj
Brisbana Urbo FC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/10
10:30
|
Aŭstralio NPL 2, Viktorio
Bentleigh Greens
Brunswick City SC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
10:30
|
Australia Queensland Premier League 1
Orientaj Antaŭurboj
St George Willalong FC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
10:45
|
Aŭstralio NPL, Sudaŭstralio, Women Premier League
Okcidenta Adelajdo SC
Universitato Adelaide
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/10
10:45
|
Aŭstralio NPL, Sudaŭstralio, Women Premier League
Okcidenta Adelajdo SC
Universitato Adelaide
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/10
10:45
|
Aŭstralio NPL, Sudaŭstralio, Women Premier League
Okcidenta Adelajdo SC
Universitato Adelaide
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
11:00
|
Niĝerio NLO Division One League - Akure Centro
Tccg Fc
Synergy Ultimate Sports Club
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/10
11:00
|
Niĝerio NLO Division One League - Akure Centro
Tccg Fc
Synergy Ultimate Sports Club
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
11:15
|
Mongola Supra Ligo
Erdenes Ilch FC
FC bavaroj
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/10
11:15
|
Mongola Supra Ligo
Erdenes Ilch FC
FC bavaroj
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/10
11:15
|
Mongola Supra Ligo
Erdenes Ilch FC
FC bavaroj
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/10
12:00
|
Armena Unua Ligo
BKMA Erevano II
Ararat-Armenio II
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
12:00
|
Anglia Amateur Professional Development League
Cardiff City U21
Hull City U21
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
12:00
|
Tajlanda Tajlanda Ligo 1
BG Pathum United
Khon Kaen United
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
12:00
|
Anglia Amateur Professional Development League
Burnley U21
Coventry City U21
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
13:00
|
Niĝerio NLO Division One League - Akure Centro
F8Ballers Fc
Spartans FC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/10
13:00
|
Ukrainio U19
Obolon Kievo
Rukh Lvivo U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
13:00
|
Anglia Amateur Professional Development League
Swansea City U21
Birmingham City U21
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
13:00
|
Niĝerio NLO Division One League - Akure Centro
F8Ballers Fc
Spartans FC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
13:00
|
Israela Nacia Ligo
Hapoel Rishon Lezion
Sektzia Ness Ziona
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
14:00
|
Brazilo Roraimense
GAS RR
Atlético Roraima
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
14:05
|
Unuiĝintaj Arabaj Emirlandoj Divido 1
Urba Futbala Klubo
Al Arabi
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/10
14:05
|
Unuiĝintaj Arabaj Emirlandoj Divido 1
Urba Futbala Klubo
Al Arabi
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/10
14:05
|
Unuiĝintaj Arabaj Emirlandoj Divido 1
Urba Futbala Klubo
Al Arabi
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/10
14:05
|
Unuiĝintaj Arabaj Emirlandoj Divido 1
Urba Futbala Klubo
Al Arabi
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
15:00
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Adriatika Split
NK Trilj 2001
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/10
15:00
|
Slovakio 2. Ligo
MŠK Žilina B
Slavoj Trebisov
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/10
15:00
|
Slovakio 2. Ligo
ŠK Slovan Bratislava B
MŠK Považská Bystrica
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/10
15:00
|
Slovakio 2. Ligo
MŠK Žilina B
Slavoj Trebisov
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/10
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 București
AS Romprim București
ACS Sportivii București
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/10
15:00
|
Slovakio 2. Ligo
MŠK Žilina B
Slavoj Trebisov
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/10
15:00
|
Azerbajĝana Misli Supra Ligo
Neftçi Baku PFK
Kəpəz PFK
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
15:00
|
Rusa M-Ligo
Urala Junularo
Zenit St. Peterburga Junularo
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
15:00
|
Slovakio 2. Ligo
MŠK Žilina B
Slavoj Trebisov
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
15:00
|
Belorusia Pershaya Ligo
Energetik-BGU Minsk
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
15:00
|
Slovakio 2. Ligo
ŠK Slovan Bratislava B
MŠK Považská Bystrica
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
15:00
|
Slovakio 2. Ligo
KFC Komarno
FC Petrzalka 1898
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
16:00
|
Estonio Meistriliiga Virinoj
JK Tabasalu
Flora Tallinn Virinoj
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/10
16:00
|
Estonio Meistriliiga Virinoj
JK Tabasalu
Flora Tallinn Virinoj
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
16:00
|
Svedio Damallsvenskan
Rosengård
Djurgårdens IF DFF
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
16:00
|
Kroatio Prva NL Junior
HNK Hajduk U19
NK Sesvete U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
16:00
|
Slovenio Amatoro 3. SNL vzhod
NK Roltek Dob
NK Škofja Loka
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
16:00
|
Estonio III Liiga – Lõuna piirkond
Vändra JK Vaprus II
Rumori Calcio
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/10
16:00
|
Estonio III Liiga – Lõuna piirkond
Vändra JK Vaprus II
Rumori Calcio
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/10
16:30
|
Germana Amatoro A-Jun-BL S/SW
Majenco 05 U19
Hoffenheim U19
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/10
16:30
|
Germana Amatoro A-Jun-BL S/SW
Majenco 05 U19
Hoffenheim U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/10
16:30
|
Germana Amatoro A-Jun-BL S/SW
Majenco 05 U19
Hoffenheim U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
16:45
|
Estonio III Liiga – Lõuna piirkond
Marjamaa Kompanii
Raasiku FC Joker
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/10
16:45
|
Estonio III Liiga – Lõuna piirkond
Marjamaa Kompanii
Raasiku FC Joker
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/10
17:00
|
Svedio Division 2, Västra Götaland
Landvetter IS
Jonsereds IF
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
17:00
|
Germana Amateur Bayernliga Nord
Neudrossenfeld
SV Fortuna Regensburg
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
17:00
|
Alĝerio Ligue 1
ES Setif
usona sufo
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
17:00
|
Aŭstria Amatora Regionalliga Centro
DEMANDU Voitsberg
SV Allerheiligen
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
17:00
|
Germana Amateur Bayernliga Nord
SC Eltersdorf
1. SC Feucht
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
17:00
|
Svedio Amateur Division 3 Södra Norrland
Avesta AIK
Kvarnsvedens IK
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/10
17:00
|
Estonio III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maksatransport
Talina FC Hell Hunt
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/10
17:00
|
Estonio III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maksatransport
Talina FC Hell Hunt
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/10
17:15
|
Germana Amatoro Oberliga Hamburgo
Wandsbeker TSV Concordia
FC Turkiye
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/10
17:15
|
Germana Amatoro Oberliga Hamburgo
Wandsbeker TSV Concordia
FC Turkiye
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/10
17:15
|
Germana Amatoro Oberliga Hamburgo
Wandsbeker TSV Concordia
FC Turkiye
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
17:30
|
Rumania Superliga
Sepsis OSK
FC Rapid București
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/10
17:30
|
Aŭstrio Amateur Regionalliga Orienta
FCM Traiskirchen
SC Krems
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
17:30
|
Estonio III Liiga – Lõuna piirkond
Kristine JK
Pärnu JK Vaprus III
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/10
17:30
|
Estonio III Liiga – Lõuna piirkond
Kristine JK
Pärnu JK Vaprus III
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/10
17:30
|
Hungario Amatoro BLSZ I. osztály
TFSE
THSE Szabadkikötő
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/10
17:30
|
Hungario Amatoro BLSZ I. osztály
TFSE
THSE Szabadkikötő
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/10
18:00
|
Nederlando Eerste Divisie
FC Emmen
De Graafschap
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/10
18:00
|
Nederlando Eerste Divisie
FC Groningen
JC Kerkrade rado
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/10
18:00
|
Nederlando Eerste Divisie
ADO La Hago
Jong PSV Eindhoven
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/10
18:00
|
Anglia Amateur Professional Development League
Colchester United U21
Sheffield United U21
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/10
18:00
|
Anglia Amateur Professional Development League
Colchester United U21
Sheffield United U21
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/10
18:00
|
Nederlando Eerste Divisie
FC Emmen
De Graafschap
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
18:00
|
Nederlando Eerste Divisie
ADO La Hago
Jong PSV Eindhoven
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
18:00
|
Hispana Amateur Tercera Federación, Grupo 13
KD Algar
KD Plus Ultra
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
18:00
|
Anglia Amateur Professional Development League
Colchester United U21
Sheffield United U21
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
18:30
|
Skotlanda Supra LigoVirinoj
Hibernian WFC
Koro de Midlothian WFC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
18:30
|
Superligo de Svislando
FC Laŭzano-Sporto
Bazelo
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
18:45
|
Svislando Amatoro 2. FTC-Ligo
AC Sementina
AS Novazzano
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/10
19:00
|
Ĝibraltara Futballigo
FC de Sankta Jozefo
Lincoln red imps
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
21:00
|
Usono MLS Next Pro
Inter Miami CF II
Chattanooga F.C.
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/10
22:00
|
Pollando Amatoro IV. Ligo – Pomorska
GKS Gedania II Gdansk
MKS Władysławowo
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/10
23:00
|
Kanada Kanada Supra Ligo
Jorko Unuiĝinta FC
Valoro FC
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/10
23:00
|
Martiniko Trophée Gérard Janvion - R1
Ora Stelo El Fort-De-France
Ora Leono
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/10
23:00
|
Martiniko Trophée Gérard Janvion - R1
Ora Stelo El Fort-De-France
Ora Leono
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/10
23:00
|
Portugala Amatora Santo Tirso-Ĉampioneco
FC Rebordões
ABCD
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/10
23:00
|
Portugala Amatora Santo Tirso-Ĉampioneco
ARC Areias
CPRJ Água Longa
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/10
23:00
|
Portugala Amatora Santo Tirso-Ĉampioneco
AB 92
UD São Mamede
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/10
23:00
|
Portugala Amatora Santo Tirso-Ĉampioneco
FC Rebordões
ABCD
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/10
23:00
|
Portugala Amatora Santo Tirso-Ĉampioneco
ARC Areias
CPRJ Água Longa
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
00:00
|
Usono MLS Next Pro
Huntsville City FC
Toronto FC II
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
02:00
|
Vanuatua PVFA Supra Ligo
Tafea FC
Naka FC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
02:30
|
Nov-Zelanda Nacia Ligo
Akvora Karori
Insulo Bay Unuiĝinta
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
02:30
|
Nov-Zelanda Nacia Ligo
Akvora Karori
Insulo Bay Unuiĝinta
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
02:30
|
Nov-Zelanda Nacia Ligo
Stop Out SC
Wellington Phoenix Reserve
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
02:30
|
Nov-Zelanda Nacia Ligo
Akvora Karori
Insulo Bay Unuiĝinta
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
02:30
|
Nov-Zelanda Nacia Ligo
Akvora Karori
Insulo Bay Unuiĝinta
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
03:00
|
Nov-Zelanda Nacia Ligo
Tauranga City AFC
Manurewa AFC
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
03:00
|
Nov-Zelanda Nacia Ligo
Tauranga City AFC
Manurewa AFC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
03:00
|
Nov-Zelanda Nacia Ligo
Tauranga City AFC
Manurewa AFC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
03:30
|
Aŭstralio NPL, Sudaŭstralio, Women Premier League
Adelajda Kometoj FC
Okcidenta Torrens Birkalla
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
03:30
|
Aŭstralio NPL, Sudaŭstralio, Women Premier League
Adelajda Kometoj FC
Okcidenta Torrens Birkalla
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
03:45
|
Nov-Zelanda Nacia Ligo
Wellington Olympic
Miramar Gardistoj
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
04:00
|
Nov-Zelanda Nacia Ligo
Norda Wellington AFC
Okcidenta Antaŭurboj FC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
05:00
|
Nov-Zelanda Nacia Ligo
Melville United A.F.C.
Okcidenta Fontoj AFC
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
05:00
|
Aŭstralio NPL 2, Viktorio
Orientaj Leonoj SC
Werribee City FC
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
05:00
|
Aŭstralio NPL, Kapitala Futbalo
Kanbera Olimpiko
Kanbera FC
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
05:00
|
Aŭstralio NPL, Viktorio
Avondale FC
Port Melbourne Ŝarkoj
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
05:00
|
Nov-Zelanda Nacia Ligo
Melville United A.F.C.
Okcidenta Fontoj AFC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
05:00
|
Aŭstralio NPL, Kapitala Futbalo
Kanbera Olimpiko
Kanbera FC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
05:00
|
Australia Victoria Premier LeagueVirinoj
Essendon Royals SC
Moreland Zebroj
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
05:00
|
Australia Victoria Premier LeagueVirinoj
FC Bulleen Lions
Bentleigh Greens SC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
05:00
|
Australia Victoria Premier LeagueVirinoj
Essendon Royals SC
Moreland Zebroj
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
05:00
|
Aŭstralio NPL 2, Viktorio
Orientaj Leonoj SC
Werribee City FC
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
05:00
|
Aŭstralio NPL, Kapitala Futbalo
Kanbera Olimpiko
Kanbera FC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
05:00
|
Aŭstralio NPL, Viktorio
Avondale FC
Port Melbourne Ŝarkoj
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
05:00
|
Aŭstralio NPL, Viktorio
Manningham United Blues
Altona Magic SC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
05:00
|
Aŭstralio NPL, Viktorio
Moreland City FC
Dandenong Tondro
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
05:30
|
Nov-Zelanda Nacia Ligo
Hamilton Wanderers AFC
Birkenhead United
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
05:30
|
Aŭstralio NPL, Sudaŭstralio
Adelajdaj Kometoj
Croydon Kings
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
06:00
|
Australia Victoria Premier LeagueVirinoj
Suda Melburno FC
Calder United SC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
06:30
|
Aŭstralio NPL, Tasmanio
Riverside Olympic FC
Clarence Zebras FC
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
06:30
|
Aŭstralio NPL, Tasmanio
Riverside Olympic FC
Clarence Zebras FC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
06:30
|
Aŭstralio NPL, Tasmanio
Riverside Olympic FC
Clarence Zebras FC
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
06:30
|
Aŭstralio NPL, Tasmanio
Riverside Olympic FC
Clarence Zebras FC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
06:45
|
Aŭstralio NPL, Tasmanio
Kingborough Leonoj
Launceston Unuiĝinta Futbalklubo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
07:00
|
Niĝerio NLO Division One League - Akure Centro
Collins Edwin Sporta Klubo
Kuraĝa FC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
07:00
|
Aŭstralio NPL, Novsudkimrio
Centra Marborda Maristo-Junularo
St George Saints FC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
07:00
|
Niĝerio NLO Division One League - Akure Centro
Collins Edwin Sporta Klubo
Kuraĝa FC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
07:30
|
Aŭstralio NPL, Novsudkimrio
NWS Spirito FC
Wollongong Lupoj
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
07:30
|
Aŭstralio NPL, Novsudkimrio
NWS Spirito FC
Wollongong Lupoj
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
08:00
|
Australia Queensland Premier League 1
Mitchelton FC
Southside Eagles FC
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Australia Queensland Premier League 1
Ipswich FC
Broadbeach United
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Braila
AS Comagrim Dudești
FC Voința Surdila Găiseanca
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei Sat
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Australia Queensland Premier League 1
Brisbane Strikers
Caboolture FC
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avântul Luica
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Hunedoara
CSO Retezatul Hațeg
ACS Șoimul Băița
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Braila
ACS Voința Vișani
AS Spicul Zăvoaia
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Brasov
AS Cetățenii Ghimbav
AFCS Carpaţi Berivoi
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Braila
CS Viitorul Cireșu
AFC Viitorul Galbenu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Brasov
AS Bucegi Moieciu
CS Chimia Orașul Victoria
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Braila
AS Comagrim Dudești
FC Voința Surdila Găiseanca
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei Sat
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Hunedoara
CSM Dacia Orăștie 2010
CSM Mihai Viteazu Vulcan
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Australia Queensland Premier League 1
Brisbane Strikers
Caboolture FC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Valcea
ACS Atletic Drăgășani
CS Lotru Brezoi
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Valcea
CS Mădulari
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Hunedoara
CSO Retezatul Hațeg
ACS Șoimul Băița
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Braila
ACS Viktorio Traian
ACS Komunuma Cazasu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Braila
ACS Voința Vișani
AS Spicul Zăvoaia
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Brasov
AS Cetățenii Ghimbav
AFCS Carpaţi Berivoi
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Brasov
ASF Harman
ASC Olimpic Zărnești II
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Brasov
CS Inter Cristian
AS Vulcan 2008
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avântul Luica
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Valcea
CS Guşoeni
ACS Viitorul Budești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei Sat
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avântul Luica
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
08:00
|
Kroatio Prva NL Junior
NK Rudeš U19
Nk Mladost Ždralovi U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
08:00
|
Australia Queensland Premier League 1
Ipswich FC
Broadbeach United
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
08:00
|
Japana J1-Ligo
FC Tokio
Kashiwa Reysol
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
08:00
|
Australia Queensland Premier League 1
Mitchelton FC
Southside Eagles FC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
08:00
|
Australia Queensland Premier League 1
Brisbane Strikers
Caboolture FC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Steaua Bulgăruș
AS FC Mureşul Cenad
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Steaua Bulgăruș
AS FC Mureşul Cenad
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Progresul Vucova
CS Tormac
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Progresul Vucova
CS Tormac
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Progresul Iecea Mare
CSC Dudeștii Noi
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Autoliv Lugoj
AS Berini
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Progresul Iecea Mare
CSC Dudeștii Noi
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Autoliv Lugoj
AS Berini
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Unirea Cerneteaz
CSC Ghiroda kaj Giarmata Vii II
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Kluĵo
AS Viitorul Gârbău
FC Viitorul Mihai Georgescu Cluj Napoca
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Kluĵo
AS Viitorul Gârbău
FC Viitorul Mihai Georgescu Cluj Napoca
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
CSO Deta II
ACS Galaxy Timișoara
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Vulturii Igriș
AS Tricoul 1 Iunie Timișoara
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Margina
AS Voința Iosifalău
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Margina
AS Voința Iosifalău
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
ACS Infanoj Sânmihaiu Român
AS Unirea Hurlu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
ACS Infanoj Sânmihaiu Român
AS Unirea Hurlu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacova
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Viitorul Iohanisfeld
ACS Viitorul Bencec
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Viitorul Iohanisfeld
ACS Viitorul Bencec
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Kluĵo
CS Sănătatea Cluj Napoca II
ACS Vulturul 2024 Mintiu Gherlii
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Kluĵo
CS Sănătatea Cluj Napoca II
ACS Vulturul 2024 Mintiu Gherlii
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Timiș
AS Avântul Topolovățu Mare
CSC Voința Mașloc
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
CS Nițchidorf
AS Meget Remetea Mare
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
CS Nițchidorf
AS Meget Remetea Mare
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Inter Foieni
ACS Unirea Banloc
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Prahova
ACS Petrosport Ploiești
FC Unirea Cocorăştii Colţ
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Prahova
CS Brazilo
CSC Berceni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
CS Unirea Tomnatic
AS Chinejana Chinezu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Kluĵo
ACS Arieșul Mihai Viteazu
AS Unirea Iclod
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
FC Bazoș
AS Olimpia Darova
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Kluĵo
ACS Arieșul Mihai Viteazu
AS Unirea Iclod
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Dedy Mid Viitorul Iecea Mare
CS Unirea Sânnicolau Mare II
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Recaș
CSO Făget
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Recaș
CSO Făget
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Avântul Jamu Mare
CS Utvin
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Avântul Jamu Mare
CS Utvin
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
AS Avantul Bobda
AS FC Dacia Carpinis
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Sibiu
ACS FC Avrig
AFC Inter Stars 2024 Sibiu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Sibiu
ACS Păltiniș Rășinari
AFC Kvantuma Arsenalo Sibiu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
CSC Boldur
CS Phoenix Buziaș II
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Sibiu
CS Orasenesc Copșa Mică
ACS Bradu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Sibiu
AFC Voința Dumbrăveni
AFC Agnita
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Sibiu
ACS FC Avrig
AFC Inter Stars 2024 Sibiu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
ACS Juventus Pişchia
AS Petroman
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
ACS Juventus Pişchia
AS Petroman
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Kluĵo
ACS Sticla Arieşul Turda
ACS Iara
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Timiș
CS Voința Biled
AS Plavi Delia Sanpetru Mare
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
08:15
|
Ĉeĥio Divido B
FK Brandys Nad Labem
SK Hrebec
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
08:15
|
Ĉeĥio Divido B
FK Brandys Nad Labem
SK Hrebec
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
08:15
|
Aŭstralio NPL, Kvinslando
Wynnum Wolves FC
Kvinslandaj Leonoj
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
09:00
|
Aŭstralio NPL Kvinslando, Virinoj
Leonoj FC
Mitchelton
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
09:00
|
Australia Queensland Premier League 1
Moreton City Excelsior FC 2
Logan Fulmo
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
09:00
|
Pollando Amatoro IV. Ligo – Pomorska
Baltyk Gdynia
Pogoń Lębork
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
09:00
|
Turkio U19 Lig, Elit B
Fatih Karagumruk U19
Yomra Spor U19
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
09:00
|
Aŭstralio NPL Kvinslando, Virinoj
Leonoj FC
Mitchelton
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
09:00
|
Turkio U19 Lig, Elit B
Adanaspor U19
Altay SK U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
09:00
|
Aŭstralio NPL, Novsudkimrio
Montetoj Brumbies
APIA Leichhardt Tigroj
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
09:00
|
Turkio U19 Lig, Elit B
Fatih Karagumruk U19
Yomra Spor U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
09:00
|
Aŭstralio NPL, Novsudkimrio
Montetoj Brumbies
APIA Leichhardt Tigroj
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
09:00
|
Kroatio Prva NL Junior
NK Kustošija U19
HNK Rijeka U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
09:00
|
Australia Queensland Premier League 1
Moreton City Excelsior FC 2
Logan Fulmo
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
09:00
|
Slovakio U19
Spartak Trnava U19
MFK Ružomberok U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
09:00
|
Slovakio U19
VSS Košice U19
AS Trencin U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
09:00
|
Ĉeĥio U19 1-a Divizio
Slavia Praha U19
Mladá Boleslav U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
09:00
|
Ĉeĥio U19 1-a Divizio
MFK Frydek Mistek U19
Dukla Praha U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
09:00
|
Slovakio U19
DAC Dunajská Streda U19
MŠK Žilina U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
09:00
|
Slovakio U19
FK Pohronie U19
1. FC Tatran Prešov U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
09:00
|
Hungario Amatoro BLSZ I. osztály
Budafoki MTE II
Tre SE
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
09:00
|
Ganao GAED-dividado 3 - Zono 1
FC Grandaj Farcos
FC Haatso Kristalpalaco
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
09:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Kluĵo
CS Atletic Olimpia Gherla
ACS Victoria Viișoara
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
09:30
|
Estonio Meistriliiga Virinoj
Tartu Tammeka Virinoj
Talina FC Ararat
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
09:30
|
Estonio Meistriliiga Virinoj
Tartu Tammeka Virinoj
Talina FC Ararat
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
09:30
|
Pollando CLJ
Korona Kielce U19
Warta Poznano U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
09:30
|
Estonio Meistriliiga Virinoj
Tartu Tammeka Virinoj
Talina FC Ararat
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
09:30
|
Estonio Esiliiga
Viimsi JK
FCI Levadia Talino U21
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
09:30
|
Estonio Esiliiga B
Nomo Kalju U21
TJK-legio
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
09:30
|
Rumanio Amateur Liga 4 Teleorman
ACS Avântul Bragadiru
AS Voința Săelele 2017
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
09:30
|
Rumanio Amateur Liga 4 Teleorman
CS Vârtoape
CS Viitorul Piatra
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
09:30
|
Rumanio Amateur Liga 4 Teleorman
ACS Avântul Bragadiru
AS Voința Săelele 2017
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
09:30
|
Rumanio Amateur Liga 4 Teleorman
ACS Steaua Spatarei
CS Rapid Buzescu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
09:30
|
Rumanio Amateur Liga 4 Teleorman
CS Vârtoape
CS Viitorul Piatra
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
CSC Mihail Kogălniceanu
Danubius Rasova
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
AS Viitorul Pecineaga
CSO Murfatlar
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
10:00
|
Ĉeĥio U19 1-a Divizio
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
CS Agigea
CSO Ovidiu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
CS Lumina
CS Sparta Techirghiol
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
AS Portugalio Constanța
CS Viitorul Harșova
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
10:00
|
Kroatio 1. HNLŽ
ŽNK Hajduk
ŽNK Osijek
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
AS Viitorul 20 Cobadin
Știința ACALAB Poarta Alba
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
10:00
|
Danlando Amateur Danmarkserien
Glostrup FK
Sundby BK
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
AS Viitorul Pecineaga
CSO Murfatlar
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
CS Eforie
CS Farul Tuzla
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
AS Portugalio Constanța
CS Viitorul Harșova
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
CS Agigea
CSO Ovidiu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
CS Viktorio Cumpana
CS Medgidia
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
10:00
|
Kroatio 1. HNLŽ
ŽNK Hajduk
ŽNK Osijek
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
AS Viitorul 20 Cobadin
Știința ACALAB Poarta Alba
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
10:00
|
Ĉeĥio U19 1-a Divizio
Baník Ostrava U19
Vysočina Jihlava U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
10:00
|
Ĉeĥio U19 1-a Divizio
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
CS Agigea
CSO Ovidiu
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
10:00
|
Ĉeĥio U19 1-a Divizio
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
10:00
|
Pollando CLJ
Lech Poznan U19
Widzew Łódź U19
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
10:00
|
Danlando Amateur Danmarkserien
Vorup FB
Bone S
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
10:00
|
Poland III Liga, Grupo 3
Gornik Zabrze II
Lychee Zielona Góra
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
10:00
|
Australia Victoria Premier LeagueVirinoj
Boroondaraj Agloj
Box Hill United SC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
10:00
|
Ĉeĥio U19 1-a Divizio
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
10:00
|
Poland Amateur V. Liga – Wielkopolska
Zawisza Łęka Opatowska
Pelikan Grabów
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
10:00
|
Poland Amateur V. Liga – Wielkopolska
KP Piła
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
10:30
|
Nederlanda Amatoro 6e Klasse Zaterdag – 15
ACV Assen 10
VV Grijpskerk 5
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
10:30
|
Ĉeĥio U19 1-a Divizio
Sparta Praha U19
Sigma Olomouc U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
11:00
|
Germanujo Amatoro A-Jun-BL N/NE
Wolfsburg U19
SV Meppen U19
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Germanujo Amatoro A-Jun-BL N/NE
RB Leipzig U19
SV Werder Bremen U19
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Germana Amatoro A-Jun-BL Okcidenta
Paderborn 07 U19
Borussia Dortmund U19
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Germana Amatoro A-Jun-BL S/SW
Augsburg U19
1. FC Nürnberg U19
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Germanujo Amatoro A-Jun-BL N/NE
Dinamo Dresdeno U19
Hertha Berlino U19
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Germanujo Amatoro A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Hannover 96 U19
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Germanio 2. Bundesliga
Hertha Berlino
1. FC Kaiserslautern
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Germana Amatoro Oberliga NOFV Nord
Teniso Borussia Berlino
SV Lichtenberg 47
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Germanujo Amatoro A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabrück U19
Eintracht Braunschweig U19
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Germana Amatoro A-Jun-BL Okcidenta
Arminia Bielefeld U19
Germanio Aachen U19
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
HamKam 2
IL Ulfstind
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Ialomita
FC Viktorio Bordeaux
Dunarea Giurgeni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
HamKam 2
IL Ulfstind
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Svedio dividado 2, Norrland
Skeleftea FF
Frosö IF
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Germanujo Amatoro A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabrück U19
Eintracht Braunschweig U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Germana Amatoro A-Jun-BL Okcidenta
Arminia Bielefeld U19
Germanio Aachen U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Germana Amatoro Oberliga Hamburgo
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Germanujo Amatoro A-Jun-BL N/NE
Dinamo Dresdeno U19
Hertha Berlino U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Germanujo Amatoro A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Hannover 96 U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Germanujo Amatoro A-Jun-BL N/NE
Hamburgero SV U19
St. Pauli U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Germana Amatoro A-Jun-BL Okcidenta
SC Verl U19
Bochum U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Germana Amatoro A-Jun-BL S/SW
VfB Stuttgart U19
Bayern München U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Germana Amatoro A-Jun-BL S/SW
Eintracht Frankfurto U19
TSV 1860 München U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Germanujo Amatoro A-Jun-BL N/NE
Carl Zeiss Jena U19
Unio Berlino U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Germanujo Amatoro A-Jun-BL N/NE
RB Leipzig U19
SV Werder Bremen U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Germana Amatoro A-Jun-BL Okcidenta
Paderborn 07 U19
Borussia Dortmund U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Germana Amatoro A-Jun-BL S/SW
Augsburg U19
1. FC Nürnberg U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Ialomita
Viitorul Valea Ciorii
AS Gloria Gura Ialomiței
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Ialomita
FC Viktorio Bordeaux
Dunarea Giurgeni
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
11:00
|
Germanujo Amatoro A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabrück U19
Eintracht Braunschweig U19
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
11:00
|
Poland III Liga, Grupo 3
LKS Goczałkowice-Zdrój
Rekord Bielsko-Biała
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
11:00
|
Svedio dividado 2, Norrland
IFK Lulea
Gottne IF
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
11:00
|
Germanujo Amatoro A-Jun-BL N/NE
Dinamo Dresdeno U19
Hertha Berlino U19
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
11:00
|
Germanujo Amatoro A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Hannover 96 U19
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
11:00
|
Germanujo Amatoro A-Jun-BL N/NE
RB Leipzig U19
SV Werder Bremen U19
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Ialomita
FC Movila
AS Ialomița Sudiți
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Ialomita
Viitorul Valea Ciorii
AS Gloria Gura Ialomiței
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
11:00
|
Germana Amatoro Oberliga Hamburgo
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
11:00
|
Germanujo Amatoro A-Jun-BL N/NE
Wolfsburg U19
SV Meppen U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
11:00
|
Germanujo Amatoro A-Jun-BL N/NE
RB Leipzig U19
SV Werder Bremen U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
11:00
|
Tajlanda Tajlanda Ligo 1
Ratchaburi
Muang Thong United
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
11:00
|
Germanujo Amatoro A-Jun-BL N/NE
Dinamo Dresdeno U19
Hertha Berlino U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
11:00
|
Germanujo Amatoro A-Jun-BL N/NE
Hamburgero SV U19
St. Pauli U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
11:00
|
Germana Amatoro A-Jun-BL Okcidenta
Bayer Leverkusen U19
FC Viktoria Köln U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
11:00
|
Germana Amatoro A-Jun-BL S/SW
VfB Stuttgart U19
Bayern München U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
11:00
|
Svedio dividado 2, Norrland
Skeleftea FF
Frosö IF
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
11:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
HamKam 2
IL Ulfstind
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
11:00
|
Svedio dividado 2, Norrland
IFK Lulea
Gottne IF
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
11:00
|
Germana Amatoro Oberliga NOFV Nord
Teniso Borussia Berlino
SV Lichtenberg 47
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
11:00
|
Estonio II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Maardu Linnameeskond
FC Helios Tartu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
11:15
|
Mongola Supra Ligo
Khoromkhon Klubo
Deren
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
11:30
|
Svedio Amatoro U19 Allsvenskan
IFK Norrköping U19
Hammarby IF U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
11:30
|
Svedio Amatoro U19 Allsvenskan
IFK Norrköping U19
Hammarby IF U19
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
11:30
|
Estonio Premium Liiga
Flora Talino
Pärnu JK Vaprus
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
11:30
|
Danlando Amateur Danmarkserien
Kjellerup IF
B. 1909 Odense
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
11:30
|
Danlando Amateur Danmarkserien
Viby IF
BK Marienlyst
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
11:30
|
Germana Amatoro Ŝlesvigo-Holstinio-Ligo
TSV Bordesholm
SV Preußen 09 Reinfeld
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
11:30
|
Ĉeĥio U19 1-a Divizio
MFK Karviná U19
SK Dinamo České Budějovice U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Germana Amatoro Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia Vermoj
SV Auersmacher
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
12:00
|
Germana Amatoro Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
12:00
|
Danlando Amateur Danmarkserien
Næstved IF
Ringsted IF
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
12:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
12:00
|
Nederlando Eredivisie, Virinoj
Feyenoord
FC Utrecht
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
12:00
|
Malto ISA Malto
FC HSBC
FC Metodo
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
12:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Harghita
CS Minerul Bălan
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
12:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
12:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
bjarg
Sandviken
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
12:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
Lillestrøm SK 2
Kurteno
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
12:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Maramureș
ACS Satu Nou de Jos
AS PHP Iadăra
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
12:00
|
Germana Amatoro Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
12:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Ialomița
Infrățirea Jilavele
CSM Fetești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
12:00
|
Slovenio Amatoro 1. MNL Murska Sobota
NK Romo
ŠNK Bakovci
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
12:00
|
Malto ISA Malto
FC HSBC
FC Metodo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
12:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
brodd
Forto
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
12:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
12:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
brodd
Forto
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
12:00
|
Germana Amateur Regionalliga Südwest
TSV Schott Majenco
TSG Balingen
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Ĉeĥio U19 1-a Divizio
Viktoria Plzen U19
FC Trinity Zlín U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
Norda Strando
Åsiden
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Germana Amateur Bayernliga Süd
FC Deisenhofen
1. FC Sonthofen
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Nederlando Eredivisie, Virinoj
PEC Zwolle Vrouwen
Fortuna Sittard
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Malto ISA Malto
FC HSBC
FC Metodo
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Nederlando Eredivisie, Virinoj
FC Twente Vrouwen
SC Telstar
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
brodd
Forto
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Danio Gjensidige Kvindeliga
AGF
FC Nordsjaelland
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Danlando Amateur Danmarkserien
AB Tarnby
Slagelse
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Aŭstrio Amateur Regionalliga Okcidenta
Kufstein
SVG Reichenau
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Kenja Supra Ligo
Bandari FC
poŝto gardistoj
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Litovio Pirma Lyga
FK Riteriai
Ekranas Panevezys
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Svedio Division 2, Västra Götaland
BK Astrio
Qviding FIF
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Latvio 1.Liga
FK Smilten
Valmiera FC II
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Finnlando Veikkausliiga
FC Haka
SJK
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Germana Amateur Bayernliga Süd
TSV 1882 Landsberg
FC Pipinsried
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Germana Amatoro Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
Pors Grenlando
FK Mandalskameratene
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Germana Amatoro Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia Vermoj
SV Auersmacher
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Germana Amateur Regionalliga Bayern
SV Schalding-Heining
FC Wurzburger Kickers
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Germana Amateur Regionalliga Südwest
Majenco 05 II
Kickers Offenbach
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Germana Amatoro Oberliga NOFV Süd
Union Sandersdorf
VfB Auerbach
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:00
|
Danio 2-a dividado
Middelfart
Nykobing FC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:30
|
Nederlanda Amatoro Derde Divisie
hsv hoek
SV OSS '20
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
12:30
|
Nederlanda Amatoro 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VEV'67 Poreo 6
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
12:30
|
Nederlanda Amatoro 6e Klasse Zaterdag – 15
VV Smilde '94 3
Aĥilo 1894 Assen 7
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
12:30
|
Nederlanda Amatoro 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VEV'67 Poreo 6
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
12:30
|
Nederlanda Amatoro Derde Divisie
hsv hoek
SV OSS '20
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
12:30
|
Nederlanda Tweede Division
GVVV
SV Spakenburg
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:30
|
Italio Ĉampiono Printempo 2
Ascoli U19
Spezia U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:30
|
Italio Ĉampiono Printempo 2
Salernitana U19
Cesena U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
12:30
|
Nederlanda Amatoro 5e Klasse Zaterdag - C
HDV
WIK
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
12:30
|
Brazila Amatoro U17 Cearense
Aliança-CE U17
Fervojo U17
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
12:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Zadarska
NK NOŠK Novigrad
NŠK Podgradin
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
12:30
|
Nederlanda Amatoro 5e Klasse Zaterdag - C
Haagse Hout
Wanica Stelo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Netherlands Amateur 1e Klasse – C
TAC'90 1
Die Haghe 1
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Bremen-Liga
SV Hemelingen
Tura Bremeno
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Aŭstrio Amateur Bundesliga, Virinoj
FFC Vorderland
SPG FC Lustenau / FC Dornbirn
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruita Brosteni
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Harghita
AS Nyiko Cobătești
AS Radicza Sânpaul
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Bremen-Liga
KSV Vatan Sporto
TS Woltmershausen
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Bremen-Liga
Blumenthaler SV
TUS Komet Arsten
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Bremen-Liga
Brinkumer SV
FC Oberneuland
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Slovakio 1. Liga, Women
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Oberliga Hamburgo
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
Surnadal
Tuberoso
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Ialomița
CS Unirea Grivisa
ACS Unirea Scânteia
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Bremen-Liga
BTS Neustadt
SV Werder Bremen II
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Ialomița
AS CS Junior Țăndărei
Viktorio Roșiori
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Pollando Amatoro Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Pollando Amatoro Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
LZS Otorowo
TPS Winogrady
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Svedio Amateur Elitettan, Virinoj
Jitex BK
Orebro SK Soder
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Brazila Amatoro U17 Paranaense - 2-a Fazo, Grupo F
Azuriz U17
CE União U17
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Brazila Amatoro U17 Paranaense - 2-a Fazo, Grupo F
Azuriz U17
CE União U17
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Pollando Amatoro Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
Iskra Krajenka
Tarnovia Tarnówka
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Pollando Amatoro Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
Orzeł Gulcz
Radwan Lubasz
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Pollando Amatoro Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
Sokół Damasławek
MKP Powiat Pilski
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Pollando Amatoro Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Pollando Amatoro Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
KS Fałkowo
Kłos Gałowo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Pollando Amatoro Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
Clescevia Kleszczewo
Lechita Kłecko
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Belgujo Amatoro KVDV Zaterdag
FC Charly
KFC Horemans Beerse
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Bremen-Liga
SV Hemelingen
Tura Bremeno
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Ialomița
Victoria Muntenii Buzău
AS Albești 08
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Bremen-Liga
SG Aumund Vegesack
FC Unio 60 Bremeno
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Portugalia Virina Nacia Ĉampioneco
Damaiense
Sporta CP
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Portugalia Virina Nacia Ĉampioneco
SCU Torreense
SC Braga
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruita Brosteni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
Surnadal
Tuberoso
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Ialomița
CS Unirea Grivisa
ACS Unirea Scânteia
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Aŭstria Amatora Regionalliga Centro
Junge Wikinger Ried
DEMANDU Klagenfurt
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Bremen-Liga
BTS Neustadt
SV Werder Bremen II
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Bremen-Liga
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Bremen-Liga
KSV Vatan Sporto
TS Woltmershausen
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Bremen-Liga
Blumenthaler SV
TUS Komet Arsten
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Oberliga Hamburgo
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Slovakio 1. Liga, Women
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Ialomița
AS CS Junior Țăndărei
Viktorio Roșiori
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Pollando Amatoro Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
13:00
|
Pollando Amatoro Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
LZS Otorowo
TPS Winogrady
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Bremen-Liga
SV Hemelingen
Tura Bremeno
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
13:00
|
Aŭstria Amatora Regionalliga Centro
Junge Wikinger Ried
DEMANDU Klagenfurt
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
13:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruita Brosteni
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Bremen-Liga
SG Aumund Vegesack
FC Unio 60 Bremeno
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Bremen-Liga
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Bremen-Liga
KSV Vatan Sporto
TS Woltmershausen
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
13:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
13:00
|
Grekio Betsson Super League 2
Levadiakos
AE Larisa
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Bremen-Liga
SV Hemelingen
Tura Bremeno
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Oberliga Hamburgo
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
13:00
|
Slovakio 1. Liga, Women
Tatran Presov
GFC Topoľčany
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
13:00
|
Slovakio 1. Liga, Women
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
13:00
|
Slovakio 1. Liga, Women
MFK Ružomberok
Spartak Trnava
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Hessenliga
FSV Fernwald
KSV Baunatal
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Bremen-Liga
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Bremen-Liga
KSV Vatan Sporto
TS Woltmershausen
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Bremen-Liga
SG Aumund Vegesack
FC Unio 60 Bremeno
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
13:00
|
Svedio Amateur Elitettan, Virinoj
Jitex BK
Orebro SK Soder
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
13:00
|
Aŭstrio Amateur Regionalliga Okcidenta
SV Wals-Grünau
Dornbirner SV
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
13:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
frigg
Ullern
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
13:00
|
Kazaĥa Supra Ligo
FC Ordabasy
FC Tobol
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
13:00
|
Bosnio kaj Hercegovina Supra Ligo
FK Tuzla Urbo
FK Borac Banja Luka
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Bremen-Liga
BTS Neustadt
SV Werder Bremen II
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
13:00
|
Germana Amatoro Hessenliga
TUS Dietkirchen
SC Viktoria Griesheim
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
13:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
Elverumo
Fillingsdalen
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
13:00
|
Aŭstria Amatora Regionalliga Centro
Junge Wikinger Ried
DEMANDU Klagenfurt
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
13:00
|
Svedio Amateur Division 3 Södra Norrland
Forssa BK Borlänge
Söderhamns FF
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
13:00
|
Pollando Amatoro Klasa Okręgowa – Krosno
KS Przełęcz Dukla
KS Start Rymanów
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Estonio II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Sillamäe FC NPM Silmet
Talina JK Puuma
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
13:00
|
Poland Amateur V. Liga – Wielkopolska
Sparta Oborniki
Sparta Szamotuły
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
13:30
|
Germana Amatoro Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Engers
SV Morlautern
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
13:30
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
Spjelkavik
Skedsmo
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
13:30
|
Germana Amatoro Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TUS Mechtersheim
SV Gonsenheim
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
13:30
|
Germana Amatoro Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Karbach
FV Dudenhofen
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:00
|
Germana Amatoro Ŝlesvigo-Holstinio-Ligo
Oldenburger SV
SV Eichede
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Anglia FA Supra Ligo
Okcidenta Ĉambro
Luton Town
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Hungario NB I, Virinoj
Győri ETO
Szekszardi UFC
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Hungario NB I, Virinoj
astra Hungario
Puskas FC
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
Årdal FK
OS IL
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Hungario NB I, Virinoj
MOL Vidi FC
MTK Hungario
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Italy Amateur Prima Categoria Alto Adige – 1. Amateurliga, Group B
SPVG Aldein Petersberg
A.S. Sluderno
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Pollando Amatoro Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
Ogniwo Łąkociny
KS Opatówek
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Svedio Ettan, Norra
FC Stokholma Internacia
FBK Karlstad
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Svislando Amateur Erste Liga Classic
FC Wettswil-Bonstetten
FC Balzers
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Vaslui
Victorul Zorleni
Stelo Tătărăni
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Pollando Amatoro Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Grupo 1
Orla Jutrosin
Rydzyniak Rydzyna
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Pollando CLJ
Odra Opole U19
Sandecja Nowy Sącz U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Vaslui
Victorul Zorleni
Stelo Tătărăni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Maramureș
FC Lăpușul Târgu Lăpuș
CSO Minerul Baia Sprie
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Vaslui
Vulturul Bălteni
Avântul Solești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
Årdal FK
OS IL
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Giurgiu
AS Gloria Comana
AS Dunărea Oinacu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Giurgiu
CS Giganții Vărăști
AS MV Călugareni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Hungario NB I, Virinoj
astra Hungario
Puskas FC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Pollando Amatoro IV. Warmińsko-Mazurska Ligo
MKS Mrągowia Mrągowo
MKS Mazur Ełk
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
14:00
|
Hungario NB I, Virinoj
MOL Vidi FC
MTK Hungario
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:00
|
Svedio dividado 2, Norrland
Umeå FC Akademi
IFK Ostersund
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:00
|
Svisa Promocia Ligo
FC Lugano II
Bazelo II
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
Årdal FK
OS IL
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
Bjoerkelangen
Hødd IL II
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
Floja
Sprint/Jeløy
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:00
|
Norvegio unua dividado
Lyn FK
Danĝero
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:00
|
Finnlando Veikkausliiga
AC Oulu
Gnistan
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:00
|
Svisa Promocia Ligo
SC Brühl SG
FC Breitenrain
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
Sola
Fram Larvik
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:00
|
Norvegio dua divizia grupo 2
Eik-Tønsberg
Jerv
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:00
|
Svedio Amatoro U19 Allsvenskan
Malmö FF U19
Halmstads U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:00
|
Norvegio unua dividado
Sogndal IL
Sandnes Ulf
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:00
|
Norvegio unua dividado
Åsane
IK Komenco
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:00
|
Anglia FA Supra Ligo
Okcidenta Ĉambro
Luton Town
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:00
|
Svedio Ettan, Norra
FC Stokholma Internacia
FBK Karlstad
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:00
|
Feroaj Insuloj 1. deild
Víkingur Gøta II
FC Hoyvik
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:00
|
Hungario NB I, Virinoj
Viktoria FC Szombathely
Diósgyőri VTK
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:00
|
Hungario NB I, Virinoj
astra Hungario
Puskas FC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:00
|
Slovakio 1. Liga, Women
SKF Zilina
FC Petržalka 1898
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:00
|
Svisa Promocia Ligo
FC Bavois
FC St Gallen II
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Giurgiu
CS Zmeii Ogrezeni
FC Bolintin-Interkonsento
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Giurgiu
CS Zmeii Ogrezeni
FC Bolintin-Interkonsento
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga - AOG Ŝumeno, Norda
FC Chavdar Divdyadovo
FC Botev Novi Pazar
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Estonio III Liiga – Lõuna piirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Pärnu JK Pozidono
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Estonio III Liiga – Lõuna piirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Pärnu JK Pozidono
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Giurgiu
ACS Maxima Hobaia
AS Podul Doamnei
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
14:00
|
Poland Amateur V. Liga – Wielkopolska
Kania Gostyń
ZEFKA Kobyla Góra
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
14:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Vaslui
CS Voința Perieni
Stelo Tătărăni
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
14:30
|
Italy Amateur Prima Categoria Alto Adige – 1. Amateurliga, Group B
A.S.C. Passeier
S.V. Plaus
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
14:30
|
Italy Amateur Prima Categoria Alto Adige – 1. Amateurliga, Group B
S.V. Gargazon Gargazzone Raika
A.S.V. Tscherms Marling Fussball
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
14:30
|
Ĉeĥio Dividu E
Prerov
SFK Elko Holesov
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
14:30
|
Ĉeĥio Dividu E
FK Nove Sady
Tatran Vsechovice
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
14:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Vaslui
Avântul Solești
Victorul Zorleni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
14:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Vaslui
CS Voința Perieni
Stelo Tătărăni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
14:30
|
Serbia Amateur Braničevska Okružna Liga
FK Integral Batuša
FK Trgovački Petrovac
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
14:30
|
Italio Amateur Promozione Campania - Girone A
Castelpoto
Cimitile
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
14:30
|
Italio Amatoro Eccellenza Campania Girone A
FC Pompejo
Nola
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:30
|
Hungario Amatora Pest Megye I. osztály
Dunaharaszti MTK
Felsőpakonyi KSE
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:30
|
Ĉeĥio Dividu E
Prerov
SFK Elko Holesov
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
14:45
|
Norvegio Toppserien, Virinoj
Arna-Bjornar
SK Brann Kvinner
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 București
ACS Alexandru Văidean
ACS NFC Areno
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltul Dăeşti
ACS Topologul Galicea
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Bacau
AS Flamura Roșie Săscut
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Vulturul Măgirești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Alba
CS Rapid CFR Teiuș
ACS Nicolae Linca Cergău
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Mehedinti
CS Sănătatea Breznița Ocol
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Valcea
AS Montana Izvorul Rece
AS Popeşti 2016
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Valcea
CS Cavalerul Trac Cernișoara
ACS Tractorul Lădești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slaven Trnjani
NK MV Kroatio 1976
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Valcea
ASFC Păușești Otăsău
ACS Minerul Berbești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 București
ACS Centra Germana de Fotbal
ACP 3 Infana Sporto
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Calarasi
AS Colinele Argeșului Mitreni
CS Viitorul Căscioarele
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Kroatio 3. NL – Kruĉo
HNK Zadar
RNK Split
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Germana Amatoro Hessenliga
1. Hanauer FC 93
SV Steinbach
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Slovenio Amateur Pomurska nogometna liga
NK Črenšovci
NK Bistrica
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Pollando Amatoro IV. Ligo – Lubelska
Cisowianka Drzewce
Gryf Gmina Zamość
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Bulgario Amateur Treta Liga - SZ
FC Dunav Lom
FC Botev II Vratsa
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Bulgario Amateur Treta Liga – YI
FC Asenovets 2005 Asenovgrad
FC Atletik Kuklen
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Bulgario Amateur Treta Liga - YZ
OFC Vihren Sandanski
PFC Chavdar Etropole
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 București
ACS Sportul D&A
AFC Venuso 1914 Bucureşti
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Pollando Amatoro IV. Ligo – Pomorska
Pomezania Malbork
Gryf Wejherowo
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Alba
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Bosnio & Hercegovino Amatoro 2. Liga FBiH - Zapad
NK Vitez
NK Rudar Kamengrad
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Calarasi
AFC Unirea Mânăstirea
AS Dinamo Sărulești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Calarasi
AS Conpet 2006 Ștefan cel Mare
AS Gâldău
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Slovakio 3. Liga, Orienta
MFK Vranov nad Topľou
Slavia TU Košice
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Svedio Ettan, Norra
Unuiĝinta IK Nordia
Taby FK
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Slovakio 3. Liga, Orienta
MFK Vranov nad Topľou
Slavia TU Košice
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Svedio Ettan, Norra
Unuiĝinta IK Nordia
Taby FK
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Kutina
NK Matija Gubec Kutina
NK Ŝartovac
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Alba
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Kutina
ŠNK Lokomotiva Kutina
NK Moslavina Donja Gračenica
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Kutina
NK Vatrogasac Husain
NK Naftaplin Stružec
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Calarasi
AFC Dunărea Ciocănești
CS Venus Independence
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Bulgario Amateur Treta Liga - SZ
FC Dunav Lom
FC Botev II Vratsa
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Bulgario Amateur Treta Liga - SZ
OFC Levski 2007 Levski
FC Boruna Tsareva Livada
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Bulgario Amateur Treta Liga - SZ
FC Vihar Slavyanovo
FC Juventus 95 Malchika
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Bulgario Amateur Treta Liga – YI
FC Asenovets 2005 Asenovgrad
FC Atletik Kuklen
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Bulgario Amateur Treta Liga - YZ
OFC Vihren Sandanski
PFC Chavdar Etropole
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Serba Amatoro PFL Pančevo
FK Crvena Zvezda Pavliš
FK Unirea Uzdin
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Calarasi
AS Conpet 2006 Ștefan cel Mare
AS Gâldău
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 București
ACS Sportul D&A
AFC Venuso 1914 Bucureşti
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Valcea
AFC Băbeni
ACS Minerul Costeşti
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Valcea
ASFC Păușești Otăsău
ACS Minerul Berbești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amatoro Liga 5 Vâlcea
ACS FC Vlădești
AS Viitorul P. Măglași
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Valcea
CS Oltețul Alunu
ACS Oltul Ionești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Liga III Serio 2
CSM Râmnicu Sărat
ACS Hamangia Baia
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Valcea
CS Cavalerul Trac Cernișoara
ACS Tractorul Lădești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Mehedinti
CS Drobeta 2024
ACS Viitorul Severin
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Calarasi
AFC Steaua Radovanu
FC 2006 Partizan Crivăț
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Mehedinti
AS Viktorio Strehaia
AS Coșuștea Căzănești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Bacau
CS UZU Dărmănești
AS Voința Oituz
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Calarasi
AS Spicul Vâlcelele
ACS Roseți
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Calarasi
AS Colinele Argeșului Mitreni
CS Viitorul Căscioarele
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Bacau
AFC Unirea Bacău
ACS Gauss Bacău
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 București
ACS Centra Germana de Fotbal
ACP 3 Infana Sporto
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
CS Faraoani
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Bulgario Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
FC Zhiten II Zhiten
FC Spartak 1933 Podgumer
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slaven Trnjani
NK MV Kroatio 1976
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Serbio Amateur Medjuopštinska liga Sever
GFK Strelište Jagodina
FK Sloboda Šuljkovac
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Hungario Amatoro Nógrád Megyei I. osztály
Szendehely FC
Pásztó SK
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltul Dăeşti
ACS Topologul Galicea
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 București
ACS Alexandru Văidean
ACS NFC Areno
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Bacau
CSM Moinești
AS Voința Cleja
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Bacau
AS Flamura Roșie Săscut
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Bacau
AS Negri
AFC Bubu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Bacau
ACS Viitorul Nicolae Bălcescu
AS Viitorul Dămienești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Vulturul Măgirești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Mehedinti
CS Sănătatea Breznița Ocol
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Valcea
AS Montana Izvorul Rece
AS Popeşti 2016
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
15:00
|
Slovakio 3. Liga, Orienta
MFK Vranov nad Topľou
Slavia TU Košice
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Alba
CSC Voința Stremț
ACS Energia Săsciori
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
15:00
|
Rumanio Liga III Serio 5
ACS Muscelul Campulung Elite
ASC Olimpic Zărnești
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Alba
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
15:00
|
Ukrainia Supra Ligo
Shakhtar Donetsk
Dinamo de Kievo
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:00
|
Svedio Ettan, Norra
Unuiĝinta IK Nordia
Taby FK
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar
FK Mošćanica Sarajevo
FK UNIS Vogošća
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:00
|
Bosnio & Hercegovino Amatoro 2. Liga FBiH - Zapad
NK Vitez
NK Rudar Kamengrad
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:00
|
Bosnio & Hercegovino Amatoro 2. Liga FBiH - Zapad
NK Novi Travnik
NK Podgrmeč Sanski Most
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:00
|
Slovakio 3. Liga, Okcidenta
FC Slovan Galanta
MŠK Fomat Martin
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:00
|
Poland III Liga, Grupo 3
Unia Turza Slaska
Ślęza Vroclavo
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:00
|
Aŭstrio Amateur Regionalliga Okcidenta
VfB Hohenems
TSV St. Johano
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:00
|
Aŭstrio Amateur Regionalliga Okcidenta
Aŭstrio Salzburg
SC Rheindorf Altach II
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:00
|
Pollando Amatoro IV. Ligo – Wielkopolska
Jarota Jarocin
Centro Ostrów Wielkopolski
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 6 Timiș
AS VHP Pădureni
AS Crvena Zvezda Stanciova
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Kroatio Amatoro 1. ŽNL Šibensko-kninska
NK Janjevo Kistanje
HNK Mihovil
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Kroatio Amatoro 1. ŽNL Šibensko-kninska
NK Janjevo Kistanje
HNK Mihovil
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Hungario Amatoro Heves Vármegyei I. osztály
Petőfibányai SK
Lőrinci VSC
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Sălaj
AS Cetate Buciumi
CS Barcău Nușfalău
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
AFC Banatul Arad
CS Voința Mailat
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Regionalna league RS - Centar
FK Željezničar Doboj
FK Ozren Petrovo
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Liga III Serio 8
CS Phoenix Buziaș
CSC Peciu Nou
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Serbio Srpska Liga Istok
FK Dunav Prahovo
FK Jedinstvo Paraćin
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 6 Timiș
CSO Făget II
AS Viitorul Ohaba Forgaci
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 6 Timiș
CSO Făget II
AS Viitorul Ohaba Forgaci
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Slovenio Amatoro 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Slovenio Amatoro 3. SNL vzhod
NK Dravograd
NK Krško
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Slovenio Amatoro 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Slovenio Amatoro 3. SNL vzhod
NK Dravograd
NK Krško
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Slovenio Amatoro 3. SNL vzhod
NK Drava Ptuj
NK Brezice 1919
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:00
|
Slovenio Amatoro 3. SNL vzhod
NK Zavrč
NK Ŝmartno 1928
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 6 Timiș
AS Foresta Mănăștiur
AS Steaua Roșie Stanciova
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
CS Viitorul Pereg
CS Gloria Secusigiu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Arad
CS Șoimii Șimand
CS Podgoria Pancota
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Arad
CS Șoimii Șimand
CS Podgoria Pancota
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 6 Timiș
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 6 Timiș
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 6 Timiș
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS Studentoj
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
CS Studentoj
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Reala Horo
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Reala Horo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Reala Horo
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
15:00
|
Rumanio Liga III Serio 7
CSO Turceni
CS Gilortul Târgu Cărbunești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
CS Team United Sânpaul
CS Olimpia Bujac
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 6 Timiș
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 6 Timiș
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Serbia Amateur Borska Okružna Liga
FK Rudna Glava
FK Poreč Donji Milanovac
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 6 Timiș
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Arad
CS Victoria Zăbrani
CS Victoria Nadlac
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Arad
CS Victoria Zăbrani
CS Victoria Nadlac
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 6 Timiș
AS Avântul Căpăt
AS Sintești Timiș
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 6 Timiș
AS Avântul Căpăt
AS Sintești Timiș
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Slovenio Amatoro Gorenjska nogometna ligo
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Slovenio Amatoro Gorenjska nogometna ligo
NK Velesovo-Cerklje
NK Niko Železniki
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Slovenio Amatoro Gorenjska nogometna ligo
NK Bitnje
ŠD Polet
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Slovenio Amatoro Gorenjska nogometna ligo
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Preddvor
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Bosnio & Hercegovino Amatoro 2. Liga RS - Zapad
FK Progres Kneževo
FK FSA Prijedor
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Slovenio Amatoro Gorenjska nogometna ligo
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Slovenio Amatoro Gorenjska nogometna ligo
NK Bitnje
ŠD Polet
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Slovenio Amatoro Gorenjska nogometna ligo
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Preddvor
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
CS Șoimii Livada
CS Șofronea
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:00
|
Slovenio Amatoro Gorenjska nogometna ligo
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Preddvor
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
15:00
|
Slovenio Amatoro Gorenjska nogometna ligo
Britof
NK Sava Kranj
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:00
|
Slovenio Amatoro Gorenjska nogometna ligo
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:00
|
Slovenio Amatoro Gorenjska nogometna ligo
NK Velesovo-Cerklje
NK Niko Železniki
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:00
|
Slovenio Amatoro Gorenjska nogometna ligo
ŠD Visoko
NK Kranj
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:00
|
Slovenio Amatoro Gorenjska nogometna ligo
NK Bitnje
ŠD Polet
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Varaždinska – Varaždin
NK Vinica
NK Dinamo Babinec
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Zdenka 91
HNK Daruvar
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatio 3.NL – Centar
NK Zelina
NK Kurilovec
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatio 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatio 3.NL – Centar
HNK Segesta
NK Lučko
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Županja
NK Tomislav Cerna
NK Srijemac Strosinci
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Novakovec
ŠNK Lunjkovec
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Hispanio Amatoro 1-a Provinca Divido de Aficionados, Primera - Zamoro
Santa Croya CF
Racing Club Benavente
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Đakovo
NK Polet Semeljci
NK Radnik Vrbica
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Novakovec
ŠNK Lunjkovec
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Valpovo
NK Omladinac Petrijevci
NK Zelčin
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Hispanio Amatoro 1-a Provinca Divido de Aficionados, Primera - Zamoro
Moraleja CF
UD Toresana
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Hispanio Amatoro 1-a Provinca Divido de Aficionados, Primera - Zamoro
Santa Croya CF
Racing Club Benavente
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
ŠNK Frankopan Sisak
NŠK Sokol Velika Ludina
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatio 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. Zagrebačka NL
NK ŠN Maksimir
NK Omladinac Odranski Strmec
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Zdenka 91
HNK Daruvar
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Sisak
NK Zeleni Brijeg Sisak
NK Posavina Prelosćica
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Mladost Sveti Petar
NK Novakovec
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatio 3.NL – Centar
HNK Segesta
NK Lučko
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Roma Kali Sara
NK Mladost Jakacina Mala
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Brđani
Valizo NK Graničar Magić
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Sloga Gromačnik
NK Graničar Brodski Varoš
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Županja
NK Tomislav Cerna
NK Srijemac Strosinci
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Urugvajo Unua Divizio
Miramar Misiones
River Plate UY
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
15:30
|
Kroatio 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Županja
NK Tomislav Cerna
NK Srijemac Strosinci
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
15:30
|
Hispanio Amatoro 1-a Provinca Divido de Aficionados, Primera - Zamoro
Santa Croya CF
Racing Club Benavente
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
15:30
|
Ĉeĥio 1. Ligo
Sparto Praha
Slavia praha
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:30
|
Poland Ekstraklasa
Jagelonia Bjalistoko
MKS Korona Kielce
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Mosor Žrnovnica
NK Vinjani
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Valpovo
NK Gat
NK Zrinski Vinogradci
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Valpovo
NK Tomislav Šag
NK Hrvatski Sokol
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Valpovo
NK Tomislav Šag
NK Hrvatski Sokol
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Valpovo
NK Gat
NK Zrinski Vinogradci
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Zadarska
NK Raštane
NK Vrcevo Glavica
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK. Sofex Futog
FK Tatra Kisac
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Zadarska
NK Debeljak
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Zadarska
NK Debeljak
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:30
|
Slovenio Amatoro 3. SNL vzhod
NK Svoboda Ljubljano
NK Brda
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Slovenio Amatoro 3. SNL vzhod
ND Adria Miren
NK Šobec Lesce
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Slovenio Amatoro 3. SNL vzhod
NK Kočevje
ND Slovan
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Slovenio Amatoro 3. SNL vzhod
NK Svoboda Ljubljano
NK Brda
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:30
|
Hungario Amatoro BLSZ I. osztály
Testvériség SE
Szent István SE
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Županja 77
NK Slavonac Komletinci
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Županja 77
NK Slavonac Komletinci
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Olimpija Osijek
NK Torpedo Kuševac
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
15:30
|
Hungario Amatoro BLSZ I. osztály
Pestszentimrei Sport Kor
43. sz. Építők SK
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Novigrad 1947
NK Galeb Juricani
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
16:00
|
Svislando Amateur Erste Liga Classic
FC Emmenbrücke
FC Bassecourt
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
16:00
|
Nederlanda Amatoro Derde Divisie
GVV Unitas
OJC Rosmalen
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
16:00
|
France Amateur Normandie National 3
Usono Alençon
FC Saint-Lô Manche
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
16:00
|
France Amateur Nouvelle-Aquitaine National 3
Usono Chambray-lès-Tours
Bourges Foot 18 B
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
16:00
|
Portugalio Amateur AF Algarve I Division
GD Lagoa
KD Odiáxere
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
16:00
|
Svislando Amatoro 2. Liga FVRZ
FC Herrliberg
FC Ŝafhaŭzo 2
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
16:00
|
Portugalio Amateur AF Algarve I Division
FC 11 Esperanças
CU Culatrense
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
16:00
|
Portugalio Amateur AF Algarve I Division
FC Carvoeiro United
Portimonense SC B
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
16:00
|
Svislando Amateur Erste Liga Classic
FC Emmenbrücke
FC Bassecourt
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
16:00
|
Portugalia U19-Ĉampioneco
Benfica U19
FC Porto U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
16:00
|
Svislando Amatoro 2. Liga FVRZ
FC Seefeld Zuriko
FC Bluaj Steloj ZH
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
16:00
|
Portugalia U19-Ĉampioneco
Gil Vicente FC U19
Vizela U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
16:00
|
Portugalia U19-Ĉampioneco
Sporting U19
Vitória SC U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
16:00
|
Portugalio Amatoro A.F. Évora Elita Ligo
Lusitano de Évora "B"
SC Alcaçovense
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
16:00
|
Salvadora Dua Divizio
KD Titano
CSD Fortvento
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
16:00
|
France Amateur Normandie National 3
AG Caennaise
Flers FC
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
16:00
|
Svislando Amatoro 2. Liga FVRZ
FC Herrliberg
FC Ŝafhaŭzo 2
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
16:00
|
Portugalia U19-Ĉampioneco
Gil Vicente FC U19
Vizela U19
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
16:00
|
Portugalia U19-Ĉampioneco
Sporting U19
Vitória SC U19
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
16:00
|
Nederlanda Amatoro Derde Divisie
GVV Unitas
OJC Rosmalen
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
16:00
|
France Amateur Normandie National 3
Usono Alençon
FC Saint-Lô Manche
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
16:00
|
Estonio Esiliiga
FC Talino
JK Tallinna Kalev U21
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
16:00
|
Finnlando Veikkausliiga
Inter Turku
HJK
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
16:00
|
Superligo de Svislando
Bazelo
FC Zuriko
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
16:00
|
Estonio Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
Narva Trans U21
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
16:00
|
Portugalia U19-Ĉampioneco
Benfica U19
FC Porto U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
16:00
|
Portugalia U19-Ĉampioneco
Gil Vicente FC U19
Vizela U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
16:00
|
Hispana Dua Federacio
RZ Deportivo Aragonio
Pontevedra CF
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
16:15
|
Superligo de Svislando
FC Araŭo
Akrida Klubo Zuriko
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
16:15
|
Belga Pro-Ligo
KAS Eupen
RWD Molenbeek
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
16:30
|
Svislando Amatoro 3. FTC-Ligo
FC Rancate
SAV Vacallo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
16:30
|
Anglia FA Supra Ligo
Nottingham Arbaro
Chelsea
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
16:30
|
Germana Bundesliga
Mainz 05
Borussia Dortmund
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
16:30
|
Portugalia Virina Nacia Ĉampioneco
Atletico Ouriense
Vilaverdense FC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
17:25
|
Kuvajta Kuvajta Ligo
al-kuvajto
Al-Nasr Kuvajto
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
17:30
|
Svislando Amatoro 3. FTC-Ligo
FC Moderna
GC Biaschesi
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
18:00
|
Brazilo U20 Capixaba - Grupo C
Nova Venecia U20
Rio Branco-ES U20
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
18:00
|
Brazilo U20 Capixaba - Grupo C
Nova Venecia U20
Rio Branco-ES U20
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
18:00
|
Belorusio Vysshaya Liga
Dinamo Brest
FK Gomel
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
18:00
|
Brazilo U20 Catarinense
Internacia de Lages U20
Marcílio Dias U20
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
18:00
|
Brazilo U20 Catarinense
Internacia de Lages U20
Marcílio Dias U20
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
18:30
|
Brazilo U20 Paranaense - 1-a Fazo, Grupo A
Campo Mourão U20
Atletiko U20
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
18:30
|
Brazilo U20 Paranaense - 1-a Fazo, Grupo A
Campo Mourão U20
Atletiko U20
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
18:30
|
Brazilo U20 Goiano
Guanabara Urbo GO
Aragoiânia EC U20
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/11
18:30
|
Andora Unua Divizio
FC Santa Coloma
Atlètic Klubo Escaldes
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
18:30
|
Brazila Amatoro U17 Cearense
AE-stacio U17
São Gerardo EC U17
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
18:30
|
Brazila Amatoro U17 Cearense
Clube Atlético Cearense U17
Cearao U17
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
18:30
|
Brazila Amatoro U17 Cearense
FC Acopiara Akademio U17
Santa Cruz FC-CE U17
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
18:30
|
Brazila Amatoro U17 Cearense
AE-stacio U17
São Gerardo EC U17
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
18:45
|
Anglia Ligo Du
Milton Keynes Dons
Crawley Town
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
18:45
|
Anglia Ligo Du
Milton Keynes Dons
Crawley Town
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
18:45
|
Italio Serie A
milan
Cagliari
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
19:00
|
Hispanujo LaLiga
Atleta Klubo
Osasuna
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
19:00
|
Francio Divido 1, Virinoj
Parizo Saint-Germain
Parizo FC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
20:30
|
Surinamo SVB Eerste Divisie
SV Broki
Inter Moengotapoe
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
21:00
|
Meksiko Liga MX, Clausura
Monterrey
Tigroj UANL
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/11
22:15
|
Kolombio Primera A, Apertura
Atletico Bukaramanga
Junulo Barranquilla
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
22:30
|
Aruba Dividado de Honoro
SV Estrella Papilon
SV Britannia Piedra Plat
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
23:00
|
Argentina Primera C Metropolitana
nova Haveno
Deportivo Muñiz
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
23:30
|
Usono MLS
CF Montrealo
Inter Miami CF
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/11
23:30
|
Usono MLS
Filadelfia Unio
Orlando City SC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
23:30
|
Usono MLS
CF Montrealo
Inter Miami CF
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/11
23:30
|
Usona Nacia Virina Futbala Ligo
Orlando Pride
Bay FC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
01:00
|
Nov-Zelanda Nacia Ligo
Napier City Rovers
FC Petone
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
01:00
|
Nov-Zelanda Nacia Ligo
Napier City Rovers
FC Petone
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
01:00
|
Nov-Zelanda Nacia Ligo
Napier City Rovers
FC Petone
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
01:00
|
Meksika Liga Premier Serie A, Grupo 1
Alacranes de Durango
Matamoros Gavilanes
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
01:30
|
Usono MLS
Ruĝaj Rapidoj
Tertremoj de San Jose
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
02:00
|
Usona Nacia Virina Futbala Ligo
Portland Thorns FC
Reĝo FC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
02:30
|
Usona Nacia Supra Futbala Ligo
Oakland Stompers
Napa Valo 1839 FC
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
02:30
|
Usona Nacia Supra Futbala Ligo
Oakland Stompers
Napa Valo 1839 FC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
04:30
|
Aŭstralio NPL, Norda Novsudkimrio
Charlestown Urbo
Valentine FC
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
05:00
|
Aŭstralio NPL, Novsudkimrio
Rockdale Urbaj Sunoj
Sidnejo FC Akademio
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
05:00
|
Aŭstralio NPL, Novsudkimrio
Blacktown City FC
Marconi Stallions
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
05:00
|
Aŭstralio NPL, Novsudkimrio
Rockdale Urbaj Sunoj
Sidnejo FC Akademio
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
05:00
|
Aŭstralio NPL, Kvinslando
Brisbane Roar Juneco
Gold Coast United
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
05:00
|
Aŭstralio NPL, Viktorio
Sanktuloj de Sankta Albano
Suda Melburno
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
06:00
|
Aŭstralio NPL 2, Viktorio
Okcidenta Unuiĝinta FC Rezervoj
Melburna Venka Junularo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
07:00
|
Ĉina CFA Division Two League
Pekina Instituto de Teknologio
Hubejo Istar
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
07:00
|
Ligo de Amatoraj Veteranoj de Hispanio Madrido Norda
KD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
07:00
|
Ligo de Amatoraj Veteranoj de Hispanio Madrido Norda
KD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
07:00
|
Ligo de Amatoraj Veteranoj de Hispanio Madrido Norda
KD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
07:15
|
Aŭstralio NPL, Kvinslando
Rochedale Rovers
Brisbana Urbo FC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Botoșani
Soimii Baluseni
AFC Sulița
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
AS Unirea Săveni
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Botoșani
Spicul Iacobeni
AS Flacara 1907 Flamanzi
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Brasov
AS Ludișor
AS Sercaiana Sercaia
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Galati
CSL Foresta Șendreni
Zorile Grivisa
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Galati
Zorile Grivisa
ACS Luceafărul Berești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Vaslui
FC Vultureşti
Clubul Sportiv Orășenesc Negrești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Vaslui
Sporta Klubo Comstar Vaslui
FC 2007 Gârceni
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Galati
ACS Luceafărul Berești
FC Flacăra Pechea
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Galati
FC Victoria Slobozia Conachi
Prutul Vlădești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Braila
ACS Komunuma Cazasu II
ACS Dunărea Tichilești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Brasov
AS Luceafărul Margineni
AS Prietenii Rupea
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dambovita
AFC-Vetkuro
ACS Unirea Ungureni
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dambovita
CS Comunal Valea Lungă
AS Viktorio 2018 Văcărești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dambovita
AS Voința Adânca
AS Olimpia Picior De Munte
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dambovita
AS FC Dentas Tărtășești
AFC Viitorul Dobra
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatoro Liga 5 Vâlcea
CS Șușani
ACS Alutus Sălătrucel
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dambovita
FC Steagu Roșu Colacu
FC Lungulețu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dambovita
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
AS Sportul Lucieni
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Brasov
ACS Asalt Cincu
AS Viitorul Progresul Voivodeni
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
CS Negru Vodă
AS Viisoara
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
AS Flacăra Crucea
Speranța Castelu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
AS Inter Costinești
AS Progresul Osmancea
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
ACS Unirea Galiciuica
CS Triumf Barca
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
AS Progresul Castranova
ACS Avântul Daneți
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
ACS Unirea Tâmburești
ACS Progresul Amărăștii De Sus
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
ACS Victoria Bratovoești
CS Sporting Leu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
ACS Recolta Măceșu De Jos
ACS Unirea Vela
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
CS Carcea II
AS Viitorul Lăcrița
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
AS Flacăra Drăgotești
AS Viitorul Țuglui
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnic
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
ACS Jiul Breasta
ACS Șimnicu De Sus
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Gratia
AS Viitorul Butești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Teleorman
CS Flacăra Contești
CS Steaua Dracea
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Teleorman
AS Teleormanul Troianul
ACS Oltul Plopii Slavitesti
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
AS Dinamo Bogdana
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Teleorman
AS Progresul 2007 Bogdana
AS Viktorio Ciuperceni
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Local Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Valcea
AS Făurești
AS Cerna Copăceni
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltețul Bălcești 2014
AS Zorile Scundu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltețul Zătreni
CS Dămila Măciuca
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Brasov
AS Cetatea Apața 2001
ACS Hâlchiu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 7 Prahova
Viitorul Pantazi
Podgoria Vadu Săpat
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Alba
ACS Șoimii Ciumbrud
AS Orient Blandiana
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Alba
AFC Șoimii Vințu de Jos
CS Progresul Fărău
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Vaslui
CS Victoria Muntenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 5 Gorj
AS Stejari
AS Gilortul Bengești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Mehedinti
CS Viitorul Cujmir
AS Unirea 2023 Gârla Mare
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Brasov
ACS Colțea 1920 Brașov II
SC Bran
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Vulcan 2008 II
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 7 Prahova
Şoimii Apostolache
Cricovul Ciocini
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Teleorman
AS Old Boys Aleksandrio
CS Vitanesti
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
ACS Sarja Robănești
AFC Milan Akademio
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Unirea Brăteşti
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Botoșani
FC Viitorul Gorbănești
FC Ripiceni
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
AS Voinţa Siminoc
CS Gloria Albești II
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Filipinoj Filipina Futballigo
Mendiola FC
Filipina Armeo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
ACS Fulgerul Maglavit
ACS Viitorul Seaca de Câmp
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
AS Viitorul Dosierujo
ACS Știința Cerat II
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
ACS Sarja Robănești
AFC Milan Akademio
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Brasov
ACS Colțea 1920 Brașov II
SC Bran
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Brasov
ACS Prejmer
ACS Vulcan 2008 II
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Mehedinti
CS Viitorul Cujmir
AS Unirea 2023 Gârla Mare
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 7 Prahova
Şoimii Apostolache
Cricovul Ciocini
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Teleorman
AS Old Boys Aleksandrio
CS Vitanesti
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Alba
AFC Șoimii Vințu de Jos
CS Progresul Fărău
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Botoșani
ACS ProSport Varful Campului
AFC Viitorul Albești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
AS Voinţa Siminoc
CS Gloria Albești II
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
Trophaeum Adamclisi
CS Axiopolis Cernavodă II
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
Voința Cochirleni
AS Marmura Deleni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Vaslui
CS Victoria Muntenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Alba
ACS Șoimii Ciumbrud
AS Orient Blandiana
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Gorj
CS Internațional Bălești
CS Unirea Țînțăreni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 5 Gorj
AS Viitorul Brănești
AS Foresta Văgiulești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 5 Gorj
AS Triumful Borăscu
AS Unirea Bolboși
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 5 Gorj
AS Stejari
AS Gilortul Bengești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Aŭstralio NPL Kvinslando, Virinoj
Orientaj Antaŭurboj
Brisbana Urbo FC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Mehedinti
CS Victoria Vînju Mare
CS Recolta Danceu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Antaŭe Modelu II
AS Avantul Pietroiu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Calarasi
ACS Tricolorul Jegălia
AS Șoimii Unirea
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dambovita
AFC-Vetkuro
ACS Unirea Ungureni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Brasov
AS Luceafărul Margineni
AS Prietenii Rupea
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Braila
CS Șoimii Tudor Vladimirescu
AS Stanriz Stăncuța
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Braila
CS Dunărea Gropeni
CS Dynamic Unirea
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Braila
ACS Komunuma Cazasu II
ACS Dunărea Tichilești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Vaslui
Sporta Bankado
Flacara Muntenii De Sus
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Vaslui
Sporta Klubo Comstar Vaslui
FC 2007 Gârceni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Brasov
AS Ludișor
AS Sercaiana Sercaia
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Brasov
AS Dacia Copăcel
AS Viitorul Recea
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Galati
AS Siretul Piscu
AS Viitorul Costache Negri
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Galati
ACS Mălina Smârdan
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Galati
AS Viitorul Costache Negri
CSL Foresta Șendreni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Galati
ACS Luceafărul Berești
FC Flacăra Pechea
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Galati
FC Victoria Slobozia Conachi
Prutul Vlădești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Galati
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
AS Râzeșii Valea Mărului
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Galati
CSL Foresta Șendreni
Zorile Grivisa
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Galati
Zorile Grivisa
ACS Luceafărul Berești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Galati
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Valcea
ACS Foresta Mălaia
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dambovita
CS Viitorul Aninoasa
AS Viktorio Comisani
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dambovita
ACS Gura Ocniței
AFC Unirea Colibași
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dambovita
FC Ravens Corbii Mari
AS Viitorul Gheboaia
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dambovita
CS Comunal Valea Lungă
AS Viktorio 2018 Văcărești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dambovita
ACS Voința Crețu
AS Flacăra Zavoiu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dambovita
AS Știinta Finta
AS Sportul Mogoșani
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dambovita
AS Voința Adânca
AS Olimpia Picior De Munte
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dambovita
AS Spicul Jugureni
AS Luceafărul Poiana
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dambovita
FC Steagu Roșu Colacu
FC Lungulețu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dambovita
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
AS Sportul Lucieni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatoro Liga 5 Vâlcea
CS Șușani
ACS Alutus Sălătrucel
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dambovita
AS FC Dentas Tărtășești
AFC Viitorul Dobra
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dambovita
ACS Dinamo Odaia Turcului
CS Viitorul Cojasca
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dambovita
FC Viitorul IL Caragiale
AS Dragomirești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Botoșani
Soimii Baluseni
AFC Sulița
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
AS Unirea Săveni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dambovita
AS Luceafărul Dărmănești
ACS Gloria Bucșani
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 7 Prahova
Viitorul Pantazi
Podgoria Vadu Săpat
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Galati
AS Râzeșii Valea Mărului
FC Victoria Slobozia Conachi
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Gorj
AS Jupînești
AS Petrolul Stoina
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Teleorman
CS Viitorul Drăgănești De Vede
AS Recolta Sfințești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Teleorman
CS Olimpia Dobrotești 2023
FCS Viitorul Perii Brosteni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Teleorman
CS Flacăra Contești
CS Steaua Dracea
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
AS Dinamo Bogdana
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Teleorman
AS Progresul 2007 Bogdana
AS Viktorio Ciuperceni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Tulcea
AS Progresul Isaccea
AS Heracleea Enisala
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Tulcea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
AS Șoimii Topolog
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Local Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Valcea
AS Făurești
AS Cerna Copăceni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltețul Bălcești 2014
AS Zorile Scundu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltețul Zătreni
CS Dămila Măciuca
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Braila
AS Spicul Râmnicelu
AS Siretul Vadeni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
Kolektu Nicolae Bălcescu
Pescarul Ghindărești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
Litoralul 22 Corbu
Viitorul Fîntînele
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
AS Pescăruşul Gîrliciu
CS Peștera
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
AS Sendependeco
AS Aŭroro 23 aŭgusto
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
CS Negru Vodă
AS Viisoara
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
Inter Ion Corvin
CS Gloria Băneasa II
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
ACS Desnatuiul Giurgița
ACS Viitorul Ciupercenii Noi
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
AS Voința Puțuri
ACS Inter Secui
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Teasc
AFC Coșoveni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
ACS Victoria Bratovoești
CS Sporting Leu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
ACS Recolta Măceșu De Jos
ACS Unirea Vela
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
CS Carcea II
AS Viitorul Lăcrița
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
AS Știința Calopăr
ACS Știința Malu Mare
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
AS Flacăra Drăgotești
AS Viitorul Țuglui
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnic
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
ACS Jiul Breasta
ACS Șimnicu De Sus
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
AS Betis Craiova
ACS Viitorul Predești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Unirea Brăteşti
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dambovita
AFC-Vetkuro
ACS Unirea Ungureni
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatoro Liga 5 Vâlcea
CS Șușani
ACS Alutus Sălătrucel
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Teasc
AFC Coșoveni
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnic
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Local Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Valcea
AS Oltețul Bălcești 2014
AS Zorile Scundu
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Filipinoj Filipina Futballigo
Mendiola FC
Filipina Armeo
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
AS Gloria Loamnes
CS Săliște 2012
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
AS Silvatex Orlat
AS Gloria Păuca
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Suceava
AS Bucovina Dărmănești
ACS Moldavio Drăgușeni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Suceava
ACS Șomuzul Preutești
FC Șoimii Gura Humorului
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Bihor
FC Universitatea Oradea
CS Oşorhei
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Iasi
Lokomotivo AS Pașcani
AS 2023 Todirești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Iasi
AS Biruința Miroslovești
Voința Moțca
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Iasi
AS Biruința Miroslovești
Voința Moțca
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Iasi
Lokomotivo AS Pașcani
AS 2023 Todirești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 7 Prahova
AS Tineretul Poiana Vărbilău
Viitorul Iordăcheanu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 7 Prahova
Steaua Mărgineni
AS Avântul Cerașu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 7 Prahova
AS Tineretul Poiana Vărbilău
Viitorul Iordăcheanu
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Prahova
AS Targşorul Vechi Stăncești
AS Starchiojd
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Olt
ACS Dârjovul Valea Mare
AS Recolta Movileni
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Olt
AS Avântul Oporelu
AS Vulturelul Poboru
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Olt
ACS Lupii Profa
AS Voința Margineni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Tineretul Vadu Lat
CS Zmeii Ogrezeni II
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Giurgiu
ASFC Podisor
AS Roneda Naipu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Giurgiu
ACS Mihai Voda
AS Crevedia Mare
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Iepurești
CS Progresul Palanca
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Tineretul Vadu Lat
CS Zmeii Ogrezeni II
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
AS Recolta Apoldu De Jos
ACS Vurpar
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
ACS Oltul Turnu Rosu
ACS Progresul Bogatu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
AS Recolta Apoldu De Jos
ACS Vurpar
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
ACS Oltul Turnu Rosu
ACS Progresul Bogatu
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Contabilitate Stoenesti
ACSC Vointa Titesti
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Vulturii Vulturești
AFCS Cetateni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Partizanul Vladesti
AS Rapid Davidesti
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
Viitorul Poienarii Burchii
CS Avântul Măgureni
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
CS Ariceştii Rahtivani
AS Gorgota
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Iasi
AS Tonmir Iași
Stejarul Sinești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Iasi
Stejarul Dobrovăț
AS USV Iași
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
Prahova Tinosu
AS Prahova Nedelea
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Iasi
ASS Zimbru Boureni
CS Stejarul Barnova
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Iasi
AS Țuțora
Gloria Balțați
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Iasi
AS Tonmir Iași
Stejarul Sinești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Iasi
AS Victoria Lețcani
Moldavio Cristești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Iasi
Stejarul Dobrovăț
AS USV Iași
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
Gajninto 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Avantul Tomşani
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
Gajninto 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
Gajninto 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Avantul Tomşani
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Olt
AS Cetatea Noua Vadastra
ACS Valea Oltului Cilieni
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Olt
ACS Gloria Vișina Veche
AS Traian Kolumno
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Olt
AS Viktorio Ianca
ACS Oltul Tia Mare
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Olt
ACS Gloria Vișina Veche
AS Traian Kolumno
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
AS Viitorul Ațel
ACS Celectro Micasasa
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
AS Arsenalo Dirlos
AS Gloria Smig
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
AS Viitorul Valchid
AS Fotbal Curciu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
AS Sorostin Șeica-Mică
AS Speranța Biertan
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Atleta Paucea
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
AS Viitorul Ațel
ACS Celectro Micasasa
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
AS Arsenalo Dirlos
AS Gloria Smig
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
AS Sorostin Șeica-Mică
AS Speranța Biertan
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
AS Valea Viilor
ACS Flacăra Gaz-Metan
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Atleta Paucea
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
AS Arsenalo Dirlos
AS Gloria Smig
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Atleta Paucea
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
CS Sporting Pitești
FC Star Sport Argeș Pitești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Balilesti
AFC Frizia Cateasca 2023
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Viktorio 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Viktorio 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS Timoj
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS Timoj
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Steaua Negrasi
ACS Lunca Corbului 2000
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Viktorio 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Ligo de Amatoraj Veteranoj de Hispanio Madrido Norda
Haro Villanueva FC (V)
CF Fuente el Saz (V)
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Ligo de Amatoraj Veteranoj de Hispanio Madrido Norda
Haro Villanueva FC (V)
CF Fuente el Saz (V)
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
Tineretul Poienarii Burchii
Flacăra Mălăieşti
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
CS Şotrile
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
AS Voința Adunați
Viitorul Proviţa de Sus
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
ACS Caraimanul Busteni
Progresul Provinco de Jos
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
Tineretul Poienarii Burchii
Flacăra Mălăieşti
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
08:00
|
Ligo de Amatoraj Veteranoj de Hispanio Madrido Norda
KD Loeches (V)
FC Bulgaria Alcalá de Henares (V)
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Ligo de Amatoraj Veteranoj de Hispanio Madrido Norda
KD Futuro San Francisco (V)
Bar La Herradura Torrejón (V)
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Ligo de Amatoraj Veteranoj de Hispanio Madrido Norda
KD Loeches (V)
FC Bulgaria Alcalá de Henares (V)
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Ligo de Amatoraj Veteranoj de Hispanio Madrido Norda
KD Futuro San Francisco (V)
Bar La Herradura Torrejón (V)
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Iasi
AS Biruinta Movileni
Poiana Popești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Iasi
AS Avântul Golăiești
CS Dumești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Iasi
CS Tomești
FC Fulgerul Țibănesti
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Iasi
ACS Sportul Studentesc Iași
CS Gloria Românești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Iasi
AS Biruinta Movileni
Poiana Popești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Iasi
CS Tomești
FC Fulgerul Țibănesti
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Iasi
ACS Sportul Studentesc Iași
CS Gloria Românești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Iasi
CS Viitorul Belcesti
FC Viitorul Plugari
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:15
|
Svislando Amatoro 2. Liga FVRZ
FC Diessenhofen
FC Bassersdorf
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:15
|
Mongola Supra Ligo
TUV Buganud
Khaan Khuns - Erchim FC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:30
|
Grekio Amatoro A EPS Makedonias Grupo 1
PAOK U16
Omonoia Sindou
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
08:30
|
Australia Queensland Premier League 1
Capalaba Buldogoj
Suda Okcidenta Kvinslanda Tondro
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:30
|
Grekio Amatoro A EPS Makedonias Grupo 1
PAOK U16
Omonoia Sindou
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
08:30
|
Australia Queensland Premier League 1
Capalaba Buldogoj
Suda Okcidenta Kvinslanda Tondro
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
08:30
|
hongkonga ĉefligo
Hong Kong F.C.
Golik Norda Distrikto
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
09:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Galati
Siretul Cosmești
Muncitorul Ghidigeni
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
09:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Galati
CS Gloria Iveşti
Șoimii Foltești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
09:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Buzau
AS Sporta Klubo Vernesti
AS Flamura Racovițeni
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
09:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Unirea Padina
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
09:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Buzau
AS Progresul Movila Banului
AS Unirea Largu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
09:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Buzau
AS FC Glodeanu Silistea
AS Viitorul Rusetu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
09:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Galati
Siretul Cosmești
Muncitorul Ghidigeni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
09:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Galati
Voința Cudalbi 2015
ACS Lascăr Schela
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
09:00
|
Svislando Amatoro 2. Liga FVRZ
BC Albisrieden
FC Witikon
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
09:00
|
Slovakio U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
09:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Buzau
AS Sporta Klubo Vernesti
AS Flamura Racovițeni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
09:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Buzau
AS Viitorul Candeşti
AS Viitorul Tisău
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
09:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Buzau
AS Luceafărul CA Rosetti
AS Olimpia Pogoanele
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
09:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Unirea Padina
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
09:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Buzau
AS Progresul Movila Banului
AS Unirea Largu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
09:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Buzau
AFC Puiești
AS Viitorul Știubei
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
09:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Buzau
AS Viktorio Buda
AS Știința Bălăceanu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
09:00
|
Slovakio U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
09:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Buzau
AS Săhăteni
AS Diadema Gheraseni
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
09:00
|
Slovakio U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
09:00
|
Estonio II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Talino U19
FC Ararat TTU
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
09:00
|
Estonio II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Talino U19
FC Ararat TTU
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
09:00
|
Estonio II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Talino U19
FC Ararat TTU
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
09:30
|
Estonio Esiliiga
FC Elva
Flora Talino U21
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
09:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Teleorman
AS Spicul Balaci
ACS Vointa Dunarea Pietrosani
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
09:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Teleorman
ACS Atletic Orbeasca
ACS Tineretul Suhaia
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
09:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Teleorman
AS Tineretul Silistea
CS Flacara Calinesti
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
09:30
|
Hispana Amateur Tercera Federación, Grupo 7
Rayo Vallecano B
KD Canillas
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
09:30
|
Estonio Meistriliiga Virinoj
Lootos Polva Women
JK Tallinna Kalev Women
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
09:30
|
Estonio Esiliiga
FC Elva
Flora Talino U21
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
10:00
|
Poland Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
Orzeł Unin
Sep Żelechow
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
10:00
|
Svislando Amatoro 2. Liga FVRZ
FC Oerlikon/Polizei Zh
FC Regensdorf
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
10:00
|
Hungario NB III Kelet
Budapeŝto Honvéd FC II
Ceglédi VSE
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Vaslui
FC Viitorul Văleni
Speranţa Drânceni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
10:00
|
Hispanio Amatoro 1-a Provinca Divido de Aficionados, Primera - Zamoro
Noname KD
Sanabria CF
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
10:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
rano FK
Strømsgodset II
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
10:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
rano FK
Strømsgodset II
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
10:00
|
Poland Amateur V. Liga – Wielkopolska
Pollando II Środa Wielkopolska
Przemysław Poznań
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
10:00
|
Estonio II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Rakvere JK Tarvas
Tartu JK Welco II
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
10:00
|
Makaa Elita Ligo
Tak Chun Ka I
Gala FC
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
10:00
|
Makaa Elita Ligo
Tak Chun Ka I
Gala FC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:00
|
Belorusia Pershaya Ligo
BATE Borisov Rezervo
Lokomotiv Gomel
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Brasov
AS Ileni
AS Beclereana Beclean
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Suceava
ACS Viitorul Vadu Moldovei
AS Unirea Salcea
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Suceava
ACS Sonĝteamo
AS Bradul Vama
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Suceava
ACS Valea Suhei
ACS Somuz Fălticeni 2
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Suceava
AS Larix Dornisoara
AS Juniorul Fălticeni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Suceava
AS Vanatorul Dorna Candrenilor
ACS Karpata Suceava
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Suceava
ACS Valea Suhei
ACS Somuz Fălticeni 2
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Suceava
AS Marginea
ACS Sporting Siminicea
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Suceava
ACS Viitorul Vadu Moldovei
AS Unirea Salcea
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Suceava
CS Sporting Vointa Bunesti
AS Viitorul Forasti
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Suceava
ACS Sonĝteamo
AS Bradul Vama
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Brasov
AS Bazaltul Racos
AS Transylvania Felmer
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Brasov
AS Ileni
AS Beclereana Beclean
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Brasov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
11:00
|
Svedio dividado 2, Norra Götaland
BK Antaŭen
AIF Herrestads
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
11:00
|
Germana Amateur Regionalliga Nordost
VSG Altglienicke
Greifswalder FC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
11:00
|
Svedio Amateur Elitettan, Virinoj
Umeå IK
IFK Kalmar
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
11:00
|
Belorusia Pershaya Ligo
BATE Borisov Rezervo
Lokomotiv Gomel
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
11:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
Bodø/Glimt II
Kongsvinger 2
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
11:00
|
Svedio dividado 2, Sodra Götaland
Österlen FF
Kristianstad FC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
11:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
Fana
Aasane Fotball 2
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
11:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga - AOG Ŝumeno, Norda
FC Zarya Zvegor
FC Bliznatsi 2022
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
11:00
|
Hispanio Amateur Lliga Elit Catalana
EU Figueres
EU Ruby
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
11:00
|
Estonio III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maardu Eksterteranoj
FC Kose
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
11:00
|
Estonio III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maardu Eksterteranoj
FC Kose
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amatora Ligo 6 Giurgiu – Nord
AS Viitorul Vedea II
AS Dunarea Gaujani II
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Norvegio dua divizia grupo 2
Junkeren
Skeid
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
11:30
|
Germana Amatoro Oberliga NOFV Nord
TSG Neustrelitz
SG Dynamo Schwerin
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
11:30
|
Estonio Premium Liiga
FCI Levadia Talino
Nomu Kalju
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amatora Ligo 6 Giurgiu – Nord
ACS Maxima Hobaia II
AS Gaiseni 2023 Giurgiu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amatora Ligo 6 Giurgiu – Nord
AS Real Drăgăneasca
AS Podul Doamnei II
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amatora Ligo 6 Giurgiu – Nord
ACS Maxima Hobaia II
AS Gaiseni 2023 Giurgiu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Olt
AS Speranța Sopârlița 2024
ACS Viktorio Dobrun
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Olt
ACS Haiducii Iancu Jianu
ACS Voineasa
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Olt
ACS Atletico Dranovatu
AS Morunglav
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Olt
AS Ceramica Oboga
AS Viitorul Leotești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
AS FC Birza
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Olt
AS Speranța Sopârlița 2024
ACS Viktorio Dobrun
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Olt
ACS Haiducii Iancu Jianu
ACS Voineasa
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Olt
ACS Atletico Dranovatu
AS Morunglav
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Olt
AS Ceramica Oboga
AS Viitorul Leotești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
AS FC Birza
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Grekio
AS Olimpia Malto
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Scarisoara
AS Fortuna Herasti
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Viitorul Baneasa
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Giurgiu
ACS Pro Gostinu
AS Gloria Schitu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Grekio
AS Olimpia Malto
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Unirea Slobozia
AS Agrogold Vlad Tepes
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Scarisoara
AS Fortuna Herasti
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Viitorul Baneasa
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Giurgiu
ACS Unirea Pietrisu
AS Viitorul Hulubesti
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Giurgiu
AS Grekio
AS Olimpia Malto
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
11:30
|
Rumanio Amateur Liga 5 Giurgiu
ACS Pro Gostinu
AS Gloria Schitu
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Atleta Remetea Chioarului
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Germana Amatoro Oberliga NOFV Nord
Eintracht Mahlsdorf
Anker Wismar
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Svedio dividado 2, Norra Svealand
Hudiksvalls FF
IK Franke
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Germana Amateur Berlin Herren Kreisliga B Stufe 2
SC Gatow II
ASV Berlino II
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Vaslui
FC Ghergheleu
ACS Phoenix Team Tanacu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Maramureș
AS Remeți
CS Plimob Sighetu Marmației
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Bulgario Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
FC Sokol-Benkovski Sofia
FC Kremikovtsi Sofia
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Dambovita
AS Universitatea Băleni
AS Viitorul Gorgota 2019
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Sportul Vlădeni
AS Olimpicii Ulmi
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Germana Amatoro Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
FSV Optik Rathenow
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Ĉeĥio 1. Liga, Virinoj
1. FC Slovako
Sparto Praha
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Atleta Remetea Chioarului
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Nederlanda Amatoro 1e Klasse Zondag – A West
Wormerveer Fortuno
IVV Landsmeer
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Dambovita
AS Juventus Crovu
ACS Miulesti
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Bulgario Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
FC Nacia Sofio
FC Levski-Spartak 1962
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Maramureș
ACS Măgura Coaș
CS Rapid Satu Nou de Sus
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Maramureș
AS Remeți
CS Plimob Sighetu Marmației
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Bulgario Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
OFFC Sofio 1992 Sofio
FC Vrazhdebna Sofia
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Bulgario Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
FC Sokol-Benkovski Sofia
FC Kremikovtsi Sofia
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Svislando Amatoro 2. OFV-Ligo
FC Amriswil
AS Calcio Kreuzlingen
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Muscelul Văleni
AS Sportul Runcu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Dambovita
FC Gura Foii
ACS Voința Ionești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Dambovita
ACS Voința Vișina
AS Viitorul Străoști
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Dambovita
FC Viitorul Sălcioara
AFCS Flacăra Ghinești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Dambovita
AS Voința Valea Voievozilor
AS Luceafărul Dărmănești II
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amateur Liga 6 Dambovita
AS Viitorul Șelaru
AS Petrolul Răscăeți
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Svislando Amatoro 2. Liga FVRZ
SC YF Juventus II
FC Wiedikon
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Skotlanda Supra LigoVirinoj
spartanoj WFC
Hamilton Academic WFC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Germana Amatoro Ŝlesvigo-Holstinio-Ligo
SV Todesfelde
Inter Turkspor Kiel
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Svislando Amateur Erste Liga Classic
FC Thun Berner Oberlando II
FC Langenthal
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Maramureș
ACS UAC Eŭropo
ACS Speranța Cernești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Maramureș
CS Seini
AS Speranța Fersig
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Maramureș
ACS Viitorul Gârdani
ACS Gloria Sălsig
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Germana Amatoro Oberliga NOFV Nord
SV Sparta Lichtenberg
Hertha Zehlendorf
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Atleta Remetea Chioarului
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
12:00
|
Svislando Amateur Erste Liga Classic
FC Thun Berner Oberlando II
FC Langenthal
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Maramureș
ACS UAC Eŭropo
ACS Speranța Cernești
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
12:00
|
Germana Amatoro Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
FSV Optik Rathenow
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
12:00
|
Svedio dividado 2, Norra Svealand
Hudiksvalls FF
IK Franke
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
12:00
|
Germana Amatoro Oberliga NOFV Nord
Eintracht Mahlsdorf
Anker Wismar
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
12:00
|
Germana Amatoro Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
FSV Optik Rathenow
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
12:00
|
Latvio 1.Liga
Rēzeknes FA
Olaine
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
12:00
|
Germana Amatoro Oberliga NOFV Süd
FC Einheit Wernigerode
FSV Budissa Bautzen
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
12:00
|
Finnlando Kakkonen, Grupo B
Inter Turku/2
SexyPöxyt
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
12:00
|
Germana Amatoro Oberliga NOFV Nord
SV Sparta Lichtenberg
Hertha Zehlendorf
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
12:00
|
Norvegio dua divizia grupo 2
hødd IL
Vard Haugesund
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
12:00
|
Svedio Division 2, Västra Götaland
Laholms FK
Varbergs GIF FK
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
12:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
12:00
|
Rusia Dua Divizio, Grupo 2
Enisey 2 Krasnojarsk
Zvezda St. peterburgo
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
12:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
træff
Aalesund FK II
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
12:00
|
Ĉeĥio 1. Liga, Virinoj
1. FC Slovako
Sparto Praha
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
12:00
|
Germana Amatoro Oberliga NOFV Nord
Eintracht Mahlsdorf
Anker Wismar
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
12:00
|
Skotlanda Supra LigoVirinoj
Hibernian WFC
Koro de Midlothian WFC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
12:00
|
Germana Amatoro Ŝlesvigo-Holstinio-Ligo
SV Todesfelde
Inter Turkspor Kiel
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
12:15
|
Hungario NB I
Kisvárda FC
Mezőkövesd Zsóry
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:30
|
Nederlanda Amatoro 5e Klasse Zondag - A
SNC '14
VV Partij 33
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
12:30
|
Nederlanda Amatoro 4e Klasse Zondag - A
RKVVM
SV Geuldal
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
12:30
|
Nederlanda Amatoro 5e Klasse Zondag - A
SNC '14
VV Partij 33
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:30
|
Svedio Amatoro U19 Allsvenskan
Djurgårdens U19
IFK Goteborg U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:30
|
Nederlanda Amatoro 4e Klasse Zondag - A
RKVV Vijlen
Rood Groen LVC'01
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
12:30
|
Svedio Amatoro U19 Allsvenskan
Djurgårdens U19
IFK Goteborg U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
12:30
|
Svisa Promocia Ligo
Sinjoro Delemont
FC Zuriko II
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
12:30
|
Norvegio dua divizia grupo 2
Strømmen IF
Stjørdals/Blink
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:00
|
Germana Amateur Verbandsliga Hessen Nord
FSV Dornberg
SG Bronzell
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Hispana Amateur Tercera Federación, Grupo 7
Cuc Villalba
Reala Madrido C
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
Åskollen
Mjondalen 2
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Germana Amatora Landesliga Mittelrhein
Viktorio Arnoldsweiler
DJK Arminia Eilendorf
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Skotlanda Supra LigoVirinoj
Aberdeen L.F.C.
Motherwell LFC
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Svedio dividado 2, Sodra Svealand
Mjolby AI FF
IFK Eskilstuna
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Viktorio Potcoava 2024
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Svedio dividado 2, Norra Svealand
Dalkurd FF
FC Gute
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Germana Amatoro Oberliga Baden-Vuerttemberg
Offenburger FV
1. CfR Pforzheim
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Germana Amatoro Oberliga Baden-Vuerttemberg
1. Goppinger SV
SSV Reutlingen
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Franca Amatoro Aŭvernjo Rhône-Alpes Nacia 3
Hauts Lyonnais
AS Saint-Étienne 2
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Germana Amateur Verbandsliga Hessen Nord
CSC 03 Kaselo
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Germana Amateur Verbandsliga Hessen Nord
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II
OSC Vellmar
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Germana Amateur Verbandsliga Hessen Nord
CSC 03 Kaselo
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Franca Amatoro Aŭvernjo Rhône-Alpes Nacia 3
Hauts Lyonnais
AS Saint-Étienne 2
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Germana Amatoro Oberliga Niedersachsen
TuS Bersenbrück
Kickers Emden
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
orkla
Stabæk Fotball II
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Viktorio Potcoava 2024
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Franca Ĉampiono Nacia U19
Bastia U19
AS Monako U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
Åskollen
Mjondalen 2
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Germana Amateur Verbandsliga Hessen Nord
TSG Sandershausen
SG Bad Soden
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Germana Amatoro Ŝlesvigo-Holstinio-Ligo
Eckernförder SV
TSB Flensburgo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Germana Amatora Landesliga Mittelrhein
Viktorio Arnoldsweiler
DJK Arminia Eilendorf
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Franca Ĉampiono Nacia U19
Strasburgo U19
Usono Orleano U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Franca Ĉampiono Nacia U19
FC Chambly Oise U19
Havro U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Franca Ĉampiono Nacia U19
AS Pagny Sur Moselle
Bobigny U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Franca Ĉampiono Nacia U19
Montpellier U19
Bela U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Skotlanda Supra LigoVirinoj
Aberdeen L.F.C.
Motherwell LFC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Italia Serie A Virina
Inter
Sassuolo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Germana Amateur Verbandsliga Hessen Nord
FSV Dornberg
SG Bronzell
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
13:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
13:00
|
Germana Amateur Verbandsliga Hessen Nord
TSG Sandershausen
SG Bad Soden
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
13:00
|
Slovenio PrvaLiga
NK Celje
FC Koper
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
13:00
|
Svedio dividado 2, Norra Svealand
Dalkurd FF
FC Gute
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
13:00
|
Germana Amatora Landesliga Mittelrhein
Viktorio Arnoldsweiler
DJK Arminia Eilendorf
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
13:00
|
Germana Amatora Landesliga Mittelrhein
SV Helpenstein
SV Rott
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
13:00
|
Franca Ĉampiono Nacia U19
Chateauroux U19
Nantes U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:00
|
Germana Amatoro Oberliga Westfalen
ASC Dortmund
1. FC Gievenbeck
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:00
|
Germana Amatoro Oberliga Baden-Vuerttemberg
Offenburger FV
1. CfR Pforzheim
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:00
|
Germana Amatoro Oberliga Niedersachsen
TuS Bersenbrück
Kickers Emden
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:00
|
Italio Serie D, Girone B
Piaĉenco
Varesin
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:00
|
Germana Amatoro Ŝlesvigo-Holstinio-Ligo
Eckernförder SV
TSB Flensburgo
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:00
|
Azerbajĝana Misli Supra Ligo
Gabala FK
Sabah FK
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:00
|
Sud-Afrika Ĉefminstroofico
Lamontville Oraj Sagoj
chippa kunigita
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:00
|
Skotlanda Supra LigoVirinoj
Aberdeen L.F.C.
Motherwell LFC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:00
|
Germana Amatoro Hessenliga
FC Eddersheim
Hünfelder SV
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:00
|
Germana Amatoro Oberliga Hamburgo
Union Tornesch
FC Alsterbrüder
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:00
|
Ĉeĥio 1. Liga, Virinoj
FC Slovan Liberec
SK Slavia Prago
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:00
|
Franca Ĉampiono Nacia U19
Paris FC U19
Auxerre U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:00
|
Franca Ĉampiono Nacia U19
AS Montferrand U19
Troyes U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:00
|
Franca Ĉampiono Nacia U19
AS Pagny Sur Moselle
Bobigny U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:00
|
Franca Ĉampiono Nacia U19
Tuluzo U19
Usono Colomiers U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:00
|
Italio Ĉampiono Printempo 1
Sassuolo U19
Fiorentina U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:00
|
Italio Serie D, Girone D
Kortikelo
Victor San Marino
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:00
|
Franca Ĉampiono Nacia U19
Bourg-en-Bresse U19
Dijon U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:00
|
Hispana Amateur Tercera Federación, Grupo 4
Anorgo Kke
KD Derio
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Mureș
AS Viitorul Hărănglab
ACS Locomotiv Agrișteu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Mureș
AS Viitorul Hărănglab
ACS Locomotiv Agrișteu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Bosnio & Hercegovino Amatoro 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Mostar
NK Neretva Čeljevo
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Bosnio & Hercegovino Amatoro 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Mostar
NK Neretva Čeljevo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Mureș
AS Progresul Dumbrăvioara
AS Farel Roteni
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Mureș
AS Progresul Dumbrăvioara
AS Farel Roteni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Grekio Amatoro B EPS Korinthias
Aetos Kryoneriou
Korinto 2006 FC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Grekio Gamma Ethniki - Grupo 1
Niki Efkarpias
Asteras Petriti
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Mureș
AS Viitorul Delenii
ACS Pescarii Sântioana de Mureș
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
13:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Mureș
AS Viitorul Delenii
ACS Pescarii Sântioana de Mureș
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:15
|
Anglia Ĉampioneco
Okcidenta Bromwich Albion
Southampton
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:30
|
Italy Amateur Prima Categoria Alto Adige – 1. Amateurliga, Group B
S.C. Plose
S.S.V. Taufers
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
13:30
|
Italio Amatoro Prima Kategorio Calabria Girone C
ASD Garibaldina
ASD San Mauro Marchesato
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
13:30
|
Germana Amatora Landesliga Mittelrhein
Weiden Teŭtonio
VfL Sindorf
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
13:30
|
Italio Amatora Mardo Kategorio Kalabrio - Girone A
ASD Hora Jone
Sporta Centro Valle Del Crocchio
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
13:30
|
Italy Amateur Prima Categoria Alto Adige – 1. Amateurliga, Group B
S.C. Plose
S.S.V. Taufers
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:30
|
Italy Amateur Prima Categoria Alto Adige – 1. Amateurliga, Group B
S.V. Campo Trens Freienfeld
A.S.V. Schabs
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:30
|
Italio Amatoro Prima Kategorio Calabria Girone C
ASD Santa Cristina
ASD Real Cittanova
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:30
|
Italio Amatoro Prima Kategorio Calabria Girone C
ASD Garibaldina
ASD San Mauro Marchesato
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:30
|
Italio Amateur Seconda Kategorio Calabria Girone B
ASD Sersalese
Usono Petrona 1980
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:30
|
Italio Amatora Mardo Kategorio Kalabrio - Girone A
ASD Faradomus
ASD MDA Belvedere Spinello
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:30
|
Italio Amatora Mardo Kategorio Kalabrio - Girone A
ASD Hora Jone
Sporta Centro Valle Del Crocchio
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:30
|
Italio Amatora Mardo Kategorio Kalabrio - Girone A
ASD Tiriolo 2023
ACD Maida
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:30
|
Italio Amatora Mardo Kategorio Kalabrio - Girone A
ASD Staletti
US Girifalco
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:30
|
Germana Amatoro Oberliga Niederrhein
Mulheimer FC 97
SF Hamborn 07
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
13:30
|
Germana Bundesliga
Darmstadt 98
Hoffenheim
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:30
|
Italio Amatoro Eccellenza Trentino – Alto Adige – Oberliga
ASV Tramin Fussball
Sankta Georgen
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:30
|
Anglia FA-Pokalo, Virinoj
Tottenham FC Virinoj
Manchester United Women
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:30
|
Italio Amateur Promozione Alto Adige - Landesliga
AFC Sankta Marteno Moos
S.S.V. Weinstrasse Süd
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:30
|
Italio Amateur Promozione Alto Adige - Landesliga
FC Gherdёina
SSV.D. Voran Leifers
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:30
|
Italio Amateur Promozione Alto Adige - Landesliga
FC Gherdёina
SSV.D. Voran Leifers
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
13:30
|
Germana Amatoro Westfalenliga - Staffel 2
BSV Schüren
SV Sodingen
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
13:30
|
Germana Amatoro Westfalenliga - Staffel 2
BSV Schüren
SV Sodingen
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
14:00
|
Svedio Amatoro U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Grekio Amatoro B EPS Kerkyras - Grupo A Finalo
AS Odysseas Avlioton
AE Megas Alexandros
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Italio Amatoro Prima Kategorio Sardegna - Girone A
ADP Baunese
ASD Ulassai
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Italio Amatoro Prima Kategorio Sardegna - Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Italio Amatoro Prima Kategorio Sardegna - Girone A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Portugalio Amatoro A.F. Viana Castelo I Division
AD Ponte da Barca
Deŭkristo SC
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Italio Amatoro Prima Kategorio Sardegna - Girone A
ASD Castor 1977
ASD Uragano Pirri
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Italio Amatoro Prima Kategorio Sardegna - Girone A
ASD Seulo 2010
AC Cortoghiana
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Harghita
AS Miklos Marton Mădăraș
AS Fisag Ciucsângiorgiu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Harghita
AS Hegyalja Vârșag
CS Corundi Ifjusag
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Portugalio Amatoro A.F. Viana Castelo I Division
Ankora Strando
Vitorino de Piães
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Portugalio Amatoro A.F. Viana Castelo I Division
SC Melgacense
Distra kaj Kultura Centro Távora
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Harghita
AS Medvenyelv Satu Mare
ACS Praid
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Harghita
AS Andycom Avrămești
AS Gagyvize Goagiu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Harghita
AS Nyiko Cobătești
AS Radicza Sânpaul
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Harghita
AS MÜ Frumoasa
CS Toviske Sântimbru
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuș R
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Svislando Amatoro 2. OFV-Ligo
Valposchiavo Kalcio
FC Mels
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Luksemburga Reklamado de Honoro
CS Grevenmacher
FC Rodange 91
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Dania Superligo
Brøndby IF
FC Kobenhavn
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Svedio Ettan, Norra
Karlbergs BK
Friska Viljor FC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Harghita
AS Străduinţa Mihăileni
CS Bastya Lăzarea
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
FK Mjolner
Hønefoss BK
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuș R
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Harghita
AS Ocna de Jos
AS Subcetato
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Harghita
AS Nyiko Bisericani
AS Gordon Bulgareni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Harghita
AS Mohos Lăzărești
AS D-ro Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Luksemburgia Divizio Nacia
Racing FC Union Luxembourg
monda gamo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Poland Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
Czarni Wegrów
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Svislando Amatoro 2. OFV-Ligo
Valposchiavo Kalcio
FC Mels
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Luksemburga Reklamado de Honoro
CS Grevenmacher
FC Rodange 91
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Italio Amatoro Prima Kategorio Sardegna - Girone A
ASD Seulo 2010
AC Cortoghiana
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Grekio Amatoro A EPS Makedonias Grupo 1
AS Neapolis
Ethnikos Metewrwn
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Italio Amatoro Prima Kategorio Sardegna - Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Italio Amatoro Prima Kategorio Sardegna - Girone A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Portugalio Amatoro A.F. Viana Castelo I Division
AD Ponte da Barca
Deŭkristo SC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Harghita
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
AS Piliske Tuşnad Sat
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Svedio Amatoro U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Harghita
AS Borsaros Sâncrăieni
ACS Sandominic
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Harghita
AS Miklos Marton Mădăraș
AS Fisag Ciucsângiorgiu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Harghita
ACS Kustaly Ocland
AS Tineretul Şimoneşti
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Harghita
AS Hegyalja Vârșag
CS Corundi Ifjusag
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Portugalio Amatoro A.F. Viana Castelo I Division
Ankora Strando
Vitorino de Piães
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Portugalio Amatoro A.F. Viana Castelo I Division
SC Melgacense
Distra kaj Kultura Centro Távora
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
Sandnes Ulf II
madla
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Harghita
ACS Kustaly Ocland
AS Tineretul Şimoneşti
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
14:00
|
Portugalio Amatoro A.F. Viana Castelo I Division
AD Ponte da Barca
Deŭkristo SC
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
14:00
|
Italio Amatoro Prima Kategorio Sardegna - Girone A
ASD Seulo 2010
AC Cortoghiana
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
14:00
|
Italio Amatoro Prima Kategorio Sardegna - Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
14:00
|
Italio Amatoro Prima Kategorio Sardegna - Girone A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
14:00
|
Portugalio Amatoro A.F. Viana Castelo I Division
Ankora Strando
Vitorino de Piães
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
14:00
|
Portugalio Amatoro A.F. Viana Castelo I Division
SC Melgacense
Distra kaj Kultura Centro Távora
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
14:00
|
Svedio Amatoro U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuș R
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
14:00
|
Luksemburgia Divizio Nacia
Rapida Hesperange
Marmanĝaĵo Mersch
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
14:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
14:00
|
Luksemburgia Divizio Nacia
Union Titus Petange
Jeunesse Esch
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
14:00
|
Rusia Dua Divizio, Grupo 2
Baltika-BFU im.I.Kanta
Luki-Energiya Velikiye Luki
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
14:00
|
Svedio Ettan, Norra
Sollentuna FF
IF Karlstad Fotboll
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
14:00
|
Svedio Ettan, Norra
Assyriska FF
Örebro Syrianska BK
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
14:00
|
Aŭstrio Amateur Regionalliga Okcidenta
SC Röthis
FC Wolfurt
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
14:00
|
Luksemburgia Divizio Nacia
Viktorio Rosport
F91 Dudelange
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
14:00
|
Dania Superligo
Brøndby IF
FC Kobenhavn
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
14:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
FK Mjolner
Hønefoss BK
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
14:00
|
Grekio Amatoro B EPS Ilias
APO Kourtesiou
Aris Dimitras AC
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Grekio Amatoro B EPS Ilias
Kavasilon atromitoj
Aetos Alpokhoriou AO
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Grekio Amatoro B EPS Ilias
APO Kourtesiou
Aris Dimitras AC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Grekio Amatoro B EPS Ilias
Kavasilon atromitoj
Aetos Alpokhoriou AO
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Grekio Amatoro B EPS Ilias
AO Andritsainas 2023
Alfeios Epitaliou AC
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Grekio Amatoro B EPS Ilias
Agios Georgios Pyrgou AC
Argonautis Katakolou
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Grekio Amatoro B EPS Ilias
Olimpiakos Zacharos
Alfeionis Alfeiousas AC
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Grekio Amatoro B EPS Ilias
Agios Georgios Pyrgou AC
Argonautis Katakolou
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Grekio Amatoro B EPS Ilias
Olimpiakos Zacharos
Alfeionis Alfeiousas AC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Grekio Amatoro B EPS Ilias
AO Andritsainas 2023
Alfeios Epitaliou AC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga - AOG Ŝumeno, Norda
FC Yasen 2007 Yasenkovo
FC Bortsi
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga - AOG Ŝumeno, Norda
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga - AOG Ŝumeno, Norda
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga - AOG Ŝumeno, Norda
FC Yasen 2007 Yasenkovo
FC Bortsi
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga - AOG Ŝumeno, Norda
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga - AOG Ŝumeno, Norda
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga - AOG Ŝumeno, Norda
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga - AOG Ŝumeno, Norda
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
14:00
|
Bulgaria Amateur Chetvarta Liga - AOG Ŝumeno, Norda
FC Zvezda Studenitsa
FC Veliki Preslav
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
14:00
|
Estonio II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Talina FC Zapoos
Parnu JK Vaprus U21
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Estonio II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
Saluton JK
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Italio Amatoro Promozione Sardegna Girone A
A.S.D. S.C. Calcio Pirri
USD Arborea
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Italio Amatoro Promozione Sardegna Girone A
A.S.D. S.C. Calcio Pirri
USD Arborea
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Pollando Amatoro Klasa Okręgowa – Krosno
ZKS Nafta Jedlicze
LKS Czeluśnica
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Bosnio & Hercegovino Amatoro 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Sport Talent Mostar
FK Bjelopoljac Potoci
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Bosnio & Hercegovino Amatoro 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Blagaj
NK Cim Mostar
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:00
|
Estonio II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
JK Tabasalu U21
FC Hiiumaa kaj Läänemaa JK II ÜM
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
14:30
|
Grekio Amatoro B EPS Veotia - Grupo 1
AEO Orxomenos
AO Pavlou
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:30
|
Grekio Amatoro B EPS Veotia - Grupo 1
Neos PAOK Kyriakiou
ASA Parnassos Arachovas
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:30
|
Grekio Amatoro B EPS Veotia - Grupo 1
AE Pangeorgikos
AO Dionysou
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:30
|
Ĉeĥio Dividu E
SK Batov 1930
Rimarov
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:30
|
Grekio Amatoro B EPS Veotia - Grupo 1
AO Pigasos Agias Annas
AO Neos Trofonios
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:30
|
Grekio Amatoro B EPS Veotia - Grupo 1
AS Xostion
Amvrysseas Distomou
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:30
|
Grekio Amatoro B EPS Veotia - Grupo 1
AEO Orxomenos
AO Pavlou
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:30
|
Grekio Amatoro B EPS Veotia - Grupo 1
Neos PAOK Kyriakiou
ASA Parnassos Arachovas
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:30
|
Grekio Amatoro B EPS Veotia - Grupo 1
AO Pigasos Agias Annas
AO Neos Trofonios
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:30
|
portugal league portugal
Gil Vicente
SC Farense
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
14:30
|
Ĉeĥio Dividu E
SK Batov 1930
Rimarov
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
14:30
|
Italio Amatoro Eccellenza Campania Girone A
FC Pompejo
Nola
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
14:30
|
Grekio Amatoro B EPS Evoias
APO Kastellas
Enosi Messopotamias TMP
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
FK Sloga 1934
FK Šumadinac Kragujevac
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
14:30
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:30
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:30
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:30
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
FK Sloboda GS Grabovica
FK Mineral Banja Vrućica
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:30
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
14:30
|
Grekio Amatoro B EPS Evoias
AE Kathenon
AO Dystou
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Maršić
FK Kolonija 1929
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Maršić
FK Kolonija 1929
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Prva Liga Kragujevca
FK Kutlovo 1977
FK Mladost Pajazitovo
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
FK Seljak Cvetojevac
FK Apolon Kragujevac
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
FK Jadran Kragujevac
FK Slavija Bresnica
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:30
|
Serbio Amatoro Međuopštinska liga Dunav
FK Stig Beranje
FK Napredak Bubušinac
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
FK Jadran Kragujevac
FK Slavija Bresnica
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
14:30
|
Serbia Amateur Druga Liga Kragujevca
OFK Žeželj Donja Sabanta
FK Borba Kragujevac
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:00
|
Hispanio Ligo F
Levante Las Planas FC
Levanta UD
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Poland Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
ŁDK Łosice
Wektra Zbuczyn
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serba Amatoro PFL Pančevo
FK Vulturul Grebenac
FK Sloga Plandište
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Drava Podravska Selnica
NK Bušpan Kozarevac
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serba Amatoro 2. Južnobanatska ligo "Istok"
FK Banat Vršac
FK Omladinac Zagajica
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Slovenio Amateur Pomurska nogometna liga
NK Odranci
NK Polana
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Slovenio Amatoro 1. MNL Murska Sobota
ŠD NK Križevci
NK Dokležovje
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Aŭstrio Amateur Regionalliga Okcidenta
RW Rankweil
SC Imst 1933
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Portugalio Amatoro A.F. Porto I Division - Serio 2
FC Parada
UCR Boim
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Alba
ACS Olimpia Petrisat
ACS Târnavele Tiur
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Portugalio Amateur AF Porto Honor Division
Aparecida FC
Leixões B
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bosnio kaj Hercegovino Amateur Kantonalna ligo USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Mehedinti
AS Noapteșa
AS Decebal Eșelnita
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bosnio kaj Hercegovino Amateur Kantonalna ligo USK
NK Mladost Polje
NK Mladost Vrnograč
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Alba
CS Viitorul Roșia Montană
ACS Recolta Crăciunel
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bulgario Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
FC Vihar Trebich Sofia
FC Partizano 2023 Svetovrachene
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bulgario Amateur Chetvarta ligo - OG Sofia
FC Zenit Filipovtsi
FC Bankya 2009 Bankya
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Mehedinti
AS Strehaia
CS Pandurii Cerneți
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Ialomita
FC Dridu
ACS Valea Măcrișului
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Ialomita
Flacăra Andrasești
Spicul Milosesti
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Ialomita
Voința Maia
Gloria Alexeni
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Borac Pločica
FK Jedinstvo Dubovac
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Slavia Kovačica
FK Vojvodina Crepaja
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Hispanio Amatoro 1-a Provinca Divido de Aficionados, Primera - Zamoro
Morales del Vino Atlético
KD Inter Los Valles
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Pollando Amatoro IV. Warmińsko-Mazurska Ligo
Stomil II Olsztyn SA
GKS Pollando Iłowo
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bulgario Amateur Chetvarta ligo - OG Sofia
FC Zenit Filipovtsi
FC Bankya 2009 Bankya
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Bacau
AS Bârsănești
AS Viitorul Căiuți
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Mehedinti
AS Strehaia
CS Pandurii Cerneți
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Borac Pločica
FK Jedinstvo Dubovac
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Slavia Kovačica
FK Vojvodina Crepaja
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Ialomita
FC Dridu
ACS Valea Măcrișului
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Ialomita
Flacăra Andrasești
Spicul Milosesti
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Ialomita
Avantul Grindu
AS Juventus Borănești
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Ialomita
Voința Maia
Gloria Alexeni
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Poland Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
ŁDK Łosice
Wektra Zbuczyn
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Poland Amateur Liga Okręgowa – Siedlce
ULKS Gołąbek
Zryw Sobolew
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar
NK Žepče 1919
NK Bosna Visoko
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bulgario Amateur Chetvarta ligo - OG Sofia
FC Vastanik 26 Voinegovtsi
FC Sofia Sport Sofia
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serba Amatoro PFL Pančevo
FK Vulturul Grebenac
FK Sloga Plandište
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Kutina
NK Strijelac Banova Jaruga
NK Dinamo Osekovo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Kutina
NK Ekonomik Donja Vlahinička
NK Sloga Potok
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Kutina
ŠNK Mladost Repušnica
NK Garić Ilova
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Harghita
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
CS Bradul Zetea
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Harghita
CS Minerul Bălan
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Ĉeĥio CFL
Povltavska FA
Viktoria Plzeň B
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Prekodravac Ždala
NK Omladinac Herešin
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Drava Podravska Selnica
NK Bušpan Kozarevac
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Slovenio Amatoro 1. MNL Murska Sobota
ŠD NK Križevci
NK Dokležovje
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Šumadijska Okružna Liga
BSK Borac
FK Mladi Rudar Bukovik
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serba Amatoro PFL Pančevo
FK Budućnost Banatski Brestovac
FK Sloga Banatsko Novo Selo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serba Amatoro PFL Pančevo
FK Hajdučica
FK Dolovo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serba Amatoro 2. Južnobanatska ligo "Istok"
FK Banat Vršac
FK Omladinac Zagajica
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serba Amatoro 2. Južnobanatska ligo "Zapad"
FK Partizan Gaj
FK BSK Bavanishte
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Portugalio Amateur AF Leiria I Division - Serie A
ACD Caseirinhos
Atlético Clube Avelarense
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Alba
ACS Băgău
ACS Performanța Ighiu II
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Alba
ACS Olimpia Petrisat
ACS Târnavele Tiur
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Alba
CS-Unuo Alba Iulia
CS Spicul Bucerdea
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Alba
CS Arieșul Apuseni Baia de Arieș
AS Inter Ciugud
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bulgario Amateur Peta-ligo - BOG Pazardzhik
FK Bratanitsa
FK Shipka Dragor
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Portugalio Amatoro AF Braga Por-Nacia
Merelinense FC
AD Ninense
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Pollando Amatoro Klasa Okręgowa – Lublin
Polesie Kock
Cisy Nałęczów
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serba Amatoro PFL Sombor
FK BSK Backi Brestovac
FK Kula
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bosnio kaj Hercegovino Amateur Kantonalna ligo USK
NK Kamenica
NK Omladinac Sanica
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bulgario Amateur Peta liga - B OG Sofia (Sever)
FC Vihar Trebich Sofia
FC Partizano 2023 Svetovrachene
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Alba
CS Viitorul Roșia Montană
ACS Recolta Crăciunel
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Ialomita
Libertatea Sălcioara
Infrățirea Jilavele II
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bosnio kaj Hercegovino Amateur Kantonalna ligo USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Mehedinti
AS Noapteșa
AS Decebal Eșelnita
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Hispanio Amatoro 1-a Provinca Divido de Aficionados, Primera - Zamoro
Morales del Vino Atlético
KD Inter Los Valles
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Bratstvo Medjureč
FK Partizan Glogovac
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur 2. Liga FBIH – Centar
NK Žepče 1919
NK Bosna Visoko
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:00
|
Bulgario Amateur Chetvarta ligo - OG Sofia
FC Vastanik 26 Voinegovtsi
FC Sofia Sport Sofia
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:00
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Prekodravac Ždala
NK Omladinac Herešin
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:00
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Radoboj
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:00
|
Serbio Amateur Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:00
|
Slovakio 3. Liga, Okcidenta
TJ Kovo Beluša
FK Podkonice
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:00
|
Rumania Amatora Ligo 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:00
|
Portugalio Amatoro A.F. Porto I Division - Serio 2
ADC Penamaior
ISC Sobreirense
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:00
|
Bosnio kaj Hercegovino Amateur Kantonalna ligo USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:00
|
Serbio Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:00
|
Serbio Amateur Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:00
|
Bosnio & Hercegovino Amatoro 2. FBIH-Ligo - Kruĉo
NK Ljubuški
HNK Višići
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:00
|
Bosnio & Hercegovino Amatoro 2. FBIH-Ligo - Kruĉo
NK Kamešnica Podhum
NK Troglav 1918 Livno
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:00
|
Bosnio & Hercegovino Amatoro 2. FBIH-Ligo - Kruĉo
HNK Brotnjo Čitluk
HNK Čapljina
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:00
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Tomislav Radnik Sveti Ivan Zabno
NK Osvit Đelekovec
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:00
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Lipa Hlebine
NK Rudar Glogovac
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:00
|
Aŭstria Bundesliga
D-ro V Hartberg
Ruĝa Taŭro Salzburgo
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:00
|
Turkujo Süper Lig
Kasimpasa
Antalyaspor
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:00
|
Slovakio 3. Liga, Okcidenta
TJ Kovo Beluša
FK Podkonice
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:00
|
Slovakio 3. Liga, Orienta
TJ Tatran Oravské Veselé
FTC Fiľakovo
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:00
|
Niĝeria Profesia Ligo
Sporting Lagos FC
Enugu Rangers International
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:00
|
Aŭstrio Amateur Regionalliga Okcidenta
RW Rankweil
SC Imst 1933
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:00
|
Hispanio Ligo F
Levante Las Planas FC
Levanta UD
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
CS Recolta Apateu
ACS Cetate Dezna
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:00
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Hajduk 1932 Vela Luka
NK Omladinac Lastovo
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Hajduk 1932 Vela Luka
NK Omladinac Lastovo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Grekio Amatoro A2 EPS Ilias
Pelopas Pyrgou AGPC
AL LA. Makrision
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur 2. Liga RS – Istok
FK Stakorina Čajniče
FK Glasinac 1936 Sokolac
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur 2. Liga RS – Istok
FK Jedinstvo Roćević
FK Rudar 1925 Ugljevik
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Grekio Amatoro A2 EPS Ilias
Thyella Kardama AC
Digenis Charias AC
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amatoro MFL Sombor - 1. razred
FK Omladinac Deronje
FK Terekveš Svilojevo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Ganao GAED-dividado 3 - Zono 1
YDS 18 Farm Trust
FC Soka
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Ganao GAED-dividado 3 - Zono 1
Adenta Junulara Sporta Akademio
FC Afrika Panteroj
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Bihor
ACS Transilvania Sporta Akademio
CS Minerul Șuncuiuș
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Covasna
ACS FC Păpăuți
AFC Cernat
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Bihor
ACS Transilvania Sporta Akademio
CS Minerul Șuncuiuș
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Regionalna league RS - Centar
FK Zvijezda Kakmuž
FK Rudar Stanari
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Hispanio Amatoro Preferente Galegio – Norda Grupo
KD Allaríz
Klubo Juventud Cambados
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Regionalna league RS - Centar
FK Omladinac Modriča
FK Skugrić
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Regionalna league RS - Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Regionalna league RS - Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Regionalna league RS - Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Hajduk Kozuhe
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Regionalna league RS - Centar
FK Omladinac Modriča
FK Skugrić
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Regionalna league RS - Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Regionalna league RS - Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Hajduk Kozuhe
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
FK Krupa
Rekreativo Banja Luka
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
FK Krupa
Rekreativo Banja Luka
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
OFK Spartak 2013
FK Mladost Zalužani
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Kluĵo
ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Kluĵo
ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Kluĵo
ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Srpska Liga Istok
FK Žitorađa 1957
GFK Jagodina
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Sălaj
FC Venus Giurtelec
CS Someșul Someș Odorhei
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Našice
NK Seona
NK Vuka
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Ganao GAED-dividado 3 - Zono 1
FC Hospas
FC Juna Monto
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Bihor
CS Inter Aștileu
CSC Nojorid Livada
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Ganao GAED-dividado 3 - Zono 1
FC Hospas
FC Juna Monto
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Pollando Amatoro Klasa Okręgowa – Świętokrzyska
LKS Victoria Skalbmierz
Partizanto Radoszyce
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Sălaj
CS Luceafărul Bălan
ACS Bănișor Peceiu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Kluĵo
AS Viitorul Poieni
ACS Pădureni Chinteni 2019
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Kluĵo
AS Viitorul Poieni
ACS Pădureni Chinteni 2019
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Portugalio Amatoro AF Leiria Dividado de Honoro LizSport
Guiense Sporta Grupo
Sporting Pombal
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serba Amateur Vojvođanska Liga "Istok"
FK Polet Idvor
FK Jedinstvo Vlajkovac
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serba Amatora Zono "Centar"
FK Orljane
FK Zemljoradnik Balajnac
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serba Amatora Zono "Centar"
FK Orljane
FK Zemljoradnik Balajnac
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Bihor
ACS Voința Ciumeghiu
CSC Viitorul Bratca
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Bihor
ACS Voința Ciumeghiu
CSC Viitorul Bratca
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amateur Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Budućnost Blaznava
FK Mladost Jelenac
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Kluĵo
AS Amefa Cluj Napoca
AS Progresul Sânnicoară
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 5 Kluĵo
AS Amefa Cluj Napoca
AS Progresul Sânnicoară
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Fugaplast Gola
NK Zagorec Koprivnica
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:00
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Ponikve Pelješac
NK Enkel Popovici
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Ponikve Pelješac
NK Enkel Popovici
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Sălaj
FC Rapid Zimbor
CS Unirea Mirșid
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bulgario Amateur Chetvarta ligo - AOG Pazardzhik
FK Yunak Ivaylo
FK Zvezda Semchinovo
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Bulgario Amateur Chetvarta ligo - AOG Pazardzhik
FK Yunak Ivaylo
FK Zvezda Semchinovo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amateur Opštinska liga Lučani
FK Jelica Goračići
FK Voćar Kotraža
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amatoro MFL Sombor - 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Dunav Bački Monoštor
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amatoro MFL Sombor - 2. razred
FK Jedinstvo Stanišić
FK Pik 2023 Sombor
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amatoro MFL Sombor - 2. razred
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
FK Telečka
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amateur Opštinska liga Lučani
FK Jelica Goračići
FK Voćar Kotraža
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amatoro MFL Sombor - 2. razred
FK Jedinstvo Ribarevo
FK Dinamo Sonta
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amatoro MFL Sombor - 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Dunav Bački Monoštor
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amatoro MFL Sombor - 2. razred
FK Jedinstvo Stanišić
FK Pik 2023 Sombor
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amatoro MFL Sombor - 2. razred
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
FK Telečka
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska liga Ruma
FK Borac Klenak
FK Donji Petrovci
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska liga Ruma
FK Jedinstvo Kraljevci
FK Graničar Grabovci
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska liga Ruma
FK Jedinstvo Kraljevci
FK Graničar Grabovci
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbia Amateur Opštinska liga Ruma
FK Borac Stejanovci
FK PSK Putinci
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Regionalna liga RS - Zapad
FK Plamen Donje Vodičevo
OFK Lauš Banja Luka
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:00
|
Bosnia & Hercegovina Amateur Regionalna liga RS - Zapad
FK Plamen Donje Vodičevo
OFK Lauš Banja Luka
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Bihor
ACS Biharea Marmogranit Vașcău
AS Olcea
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Serbio Amatoro MFL Sombor - 2. razred
FK Sport Bezdan
FK Panonija Lalić
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:00
|
Rumanio Amatora Ligo 4 Sălaj
AS Cosniciu
AS Creaca Jac
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Karlovac
HNK Plaški
NK Frankopan Brežani
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Karlovac
NK Vrlovka Kamanje
NK Petrova Gora Vojnić
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Mladost Belec
NK Milengrad 2005 Budinščina
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Županja
NK Budućnost Šiškovci
NK Sloga Račinovci
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Karlovac
NK Tuŝkani
NK Krnjak
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Karlovac
NK Dobra Novigrad ĉe Dobri
NK Josipdol
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Jadran Gunja
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Vinkovci
NK Meteor
NK Ŝokadija Stari Mikanovci
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
HNK Radnički Vukovar
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Vukovar
ŠNK Dunav Sotin
NK Rusin Mikluševci
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Rovisce
NK Ribar Koncanica
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Sisak
ŠNK Mladost Greda
NK Mahovo
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Rakovec
NK Kroatio Nova Kapela
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Farkaš Farkaševac
NK Mladost Obedišće
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kupinec
NK Krašić
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK BSK Brdovec
NK Sveta Jana
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Tomislav Berek
NK Bilo Velika Pisanica
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. Zagrebačka NL
NK Kašina
NK Ŝparta
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
HNK Petrovec
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Valpovo
NK Dubrava Ivanovci
NK BSK Bizovac
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Kamen Sirč
NK Bilogora Kapela
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Bonk Bebrina
NK ASK Gornji Andrijevci
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slavonija Bodovaljci
NK Soko 1970 Orubica
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Karlovac
NK Vrlovka Kamanje
NK Petrova Gora Vojnić
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Karlovac
NK Kupa Donje Mekušje
NK Cetingrad
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Županja
NK Budućnost Šiškovci
NK Sloga Račinovci
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Vinkovci
NK Borac Retkovci
NK Slavonac Prkovci
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Toplice Krapinske Toplice
NK Vatrogasac Brezova
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Sisak
NK Hajduk Sela
NK Una-Mladost Hrvatska Dubica
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Sisak
NK AŠK Staro Praćno
NK Gvozd
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Sisak
ŠNK Mladost Greda
NK Mahovo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Sisak
NK Zeleni Brijeg Sisak
NK Posavina Prelosćica
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK BSK Brdovec
NK Sveta Jana
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. Zagrebačka NL
NK Hrašće
NK Čulinec
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Tomislav Berek
NK Bilo Velika Pisanica
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Trnski Nova Rača
NK Brestovac Garešnički Brestovac
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Rovisce
NK Ribar Koncanica
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Karlovac
NK Ogulin
NK Kroatio 78 Žakanje
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Vinkovci
NK Meteor
NK Ŝokadija Stari Mikanovci
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
HNK Radnički Vukovar
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Vukovar
NK Tompojevci
HNK Lipovača
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Vinkovci
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci
NK Hajduk Mirko Mirkovci
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Karlovec
NK Struga-Rovokop
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Jadran Gunja
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Varaždinska
NK Mladost Varaždinske Toplice
NK Čevo Podevčevo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Đakovo
NK HOŠK Gašinci
NK Slavonija Budrovci
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Sunjski Sunja
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kupinec
NK Krašić
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Rakovec
NK Kroatio Nova Kapela
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Farkaš Farkaševac
NK Mladost Obedišće
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
HNK Petrovec
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. Zagrebačka NL
NK Kašina
NK Ŝparta
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Valpovo
NK Hajdin Cret
NK Croatia Veliškovci
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Podvinje
NK Dilj Klokočevik
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Prugovo
NK Čaporice-Trilj
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Karlovac
NK Tuŝkani
NK Krnjak
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Karlovac
NK Dobra Novigrad ĉe Dobri
NK Josipdol
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. Zagrebačka NL
NK Kašina
NK Ŝparta
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Vukovar
NK Tompojevci
HNK Lipovača
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Vinkovci
NK Borac Retkovci
NK Slavonac Prkovci
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. Međimurska NL
NK Croatia Orehovica
NK Sokol Vratisinec
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Mladost Belec
NK Milengrad 2005 Budinščina
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Kamen Sirč
NK Bilogora Kapela
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:30
|
Germana Bundesliga
Bayern Munkeno
Wolfsburg
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Toplice Krapinske Toplice
NK Vatrogasac Brezova
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:30
|
Finnlando Ykkönen
salo
TPS
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:30
|
Urugvajo Unua Divizio
Rampla Juniors
Rivero Boston
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Sunjski Sunja
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Valpovo
NK Gaj Brođanci
NK Mladost Harkanovci
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Valpovo
NK Jadran Habjanovci
NK Bistrinci
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Valpovo
NK Gaj Brođanci
NK Mladost Harkanovci
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Valpovo
NK Jadran Habjanovci
NK Bistrinci
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Zagrebačka – Kruĉo
NK Ostrna
NK Buna
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Beli Manastir
NK Jovan Lazić Bolman
NK Ribar Kopacevo
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Vinogradar Ledinci
FK Slanobarac Novi Sad
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Slavonac Gradiste
NK Vrbanja
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Osijek
NK LIO Osijek
NK Laslovo '91
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Osijek
NK LIO Osijek
NK Laslovo '91
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Osijek
NK Goleo Dopsin
NK Sloga Ernestinovo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Zagrebačka – Kruĉo
NK Vatrogasac Kobilić
NK Donja Kupčina
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Osijek
NK Dunav Dalj
NK Elektra Osijek
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Osijek
NK Dunav Dalj
NK Elektra Osijek
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Zagrebačka – Kruĉo
NK Brcko Božjakovina
NK Novaki Sveta Nedelja
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Zagrebačka – Kruĉo
NK Brcko Božjakovina
NK Novaki Sveta Nedelja
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Željezničar Moravice
NK Goranka Ravna Gora
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Baranjska liga
NK Graničar Torjanci
NK Davor Branjina
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Baranjska liga
NK Kroatio Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Baranjska liga
NK Graničar Torjanci
NK Davor Branjina
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Baranjska liga
NK Radnički Mirkovac
NK Luc
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Baranjska liga
NK Kroatio Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Baranjska liga
NK Kroatio Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Dinamo Budisava
FK Stražilovo Sremski Karlovci
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Borac Rakovac
FK Borac Novi Sad
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Hajduk Gardinovci
FK Obilić Vilovo
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Borac Rakovac
FK Borac Novi Sad
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Serbia Amateur Druga Novosadska Liga
FK Hajduk Gardinovci
FK Obilić Vilovo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Mrkopalj
NK Polet Skrad
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Mrkopalj
NK Polet Skrad
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Zadarska
NK Hajduk Pridraga
NŠK Zemunik Zemunik Donji
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Zagrebačka – Kruĉo
NK Posavec
NK Bestovje
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Motičina
NK Radnik Josipovac
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Dračice Đakovo
NK Omladinac Josipovac
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Slavonac Tenja
NK Omladinac Vukojevci
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Zagrebačka – Kruĉo
NK Dinamo-Hidrel Novo Čiče
NK Samoborski Otok
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Sloga Borovo
NK Mladost Cerić
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Draganec
NK Zrinski Topolovac
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Draganec
NK Zrinski Topolovac
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Grožnjan-Oprtalj
NK Livade
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Marušići
NK Babići 1947
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Marušići
NK Babići 1947
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Mladost Vođinci
NK Borac Drenovci
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Mladost Vođinci
NK Borac Drenovci
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Istarska
NK Valbandon 72
NK Brtonigla-Nova Vas
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
HNK Fruškogorac Ilok
NK Lovor Nijemci
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:30
|
Kroatia Amatoro 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
HNK Fruškogorac Ilok
NK Lovor Nijemci
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:45
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
15:45
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
15:45
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
15:45
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:45
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Kroatio Donja Obrijež
NK Graničar Bučje
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
15:45
|
Kroatia Amatoro MŽNL SB-PŽ
NK Omladinac Gornja Vrba
NK Vinogorac Brodsko Vinogorje
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
16:00
|
Portugalio Amateur AF Lisboa II Division
GD Rio de Mouro
Belenenses
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
16:00
|
Portugalio Amatoro A.F. Évora Elita Ligo
GD Portel
SC Arcoense
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
16:00
|
Portugalio Amateur AF Santarem I Division
Atlético Ouriense
ADRC Vasco Gama
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
16:00
|
Portugala Amatoro AF Vila Reala Dividado de Honoro - Serio A
SC Cumieira
GD Cerva
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
16:00
|
Portugalio Amatoro A.F. Setubal I dividado
Setúbal B-venko
Fiŝkaptistoj Costa Caparica
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
16:00
|
Portugalio Amatoro A.F. Setubal I dividado
Botafogo FC Cabanas
CO Montijo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
16:00
|
Portugalio Amateur AF Santarem I Division
Atlético Ouriense
ADRC Vasco Gama
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
16:00
|
Portugalio Amateur AF Lisboa II Division
Asocio Murteiren
Camarate Agloj
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
16:00
|
Portugalio Amateur AF Santarém II Division
Tramagal
AC Krucvojo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
16:00
|
Portugalio Amateur AF Santarem I Division
Fatima Sporta Centro
GD Samora Correia
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
16:00
|
Portugala Amatoro AF Vila Reala Dividado de Honoro - Serio A
SC Cumieira
GD Cerva
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
16:00
|
Hispana Amateur Tercera Federación, Grupo 3
Bezana Sporta Centro
KD Colindres
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
16:00
|
Kipro 1. Divido
Nea Salamina Famagusta
AEZ Zakakiou
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
16:00
|
Hispana Amateur Tercera Federación, Grupo 13
KD Algar
KD Plus Ultra
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
16:00
|
Serbio Mozzart Bet Superliga
FK Partizan
FK Mladost Lucani
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
16:05
|
Kuvajta Kuvajta Ligo
Al-Qadsia
Al Fahaheel
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
16:30
|
Andora Unua Divizio
CF Atlètic Ameriko
FC Pas de la Casa
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
16:30
|
Estonio III Liiga – Lõuna piirkond
Talina JK Metropol
Talina FC Smsraha
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
16:30
|
Estonio III Liiga – Lõuna piirkond
Talina JK Metropol
Talina FC Smsraha
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
17:00
|
Grekio Stoiximan Super League
PAOK
Olympiacos
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
17:30
|
Pollando CLJ
Arka Gdynia U19
Legia Warszawa U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
18:00
|
Kroatia Amatoro 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Posavac Ruščica
NK Graničar Klakar
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
18:00
|
Brazil Brazileiro Série A, Virinoj
Kindermann
SC Internacia
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division A
Klubo Atlético San Telmo
Club Social Deportivo y Cultural Río Negro
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Futbalo, Divizio B
Klubo Deportivo kaj Social Lux
Sporta kaj Distra Asocio BANCO
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Futbalo, Divizio B
Klubo Atlético Fisherton
Leones de Rosario FC
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
18:30
|
Argentina Amatora Ligo Rosarina de Futbalo, Divido C
Asociación Civil Sarmiento Futbalo Klubo
Botafogo Sporta Grupo
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
18:30
|
Argentina Amatora Ligo Rosarina de Futbalo, Divido C
Asociación Civil Club María Reina
Sporta Distra Klubo la 14-an de junio
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
18:30
|
Argentina Amatora Ligo Rosarina de Futbalo, Divido C
Jorgito Juniors Futbalklubo
Club Atlético Sparta
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
18:30
|
Argentina Amatora Ligo Rosarina de Futbalo, Divido C
Olimpia Futbala Lernejo
Polideportivo Landa Klubo San José
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
18:30
|
Argentina Amatora Ligo Rosarina de Futbalo, Divido C
Sporta Distra Klubo la 14-an de junio
Polideportivo Landa Klubo San José
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
18:30
|
Argentina Amatora Ligo Rosarina de Futbalo, Divido C
Club Atlético Sparta
Asociación Civil Club María Reina
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
18:30
|
Argentina Amatora Ligo Rosarina de Futbalo, Divido C
Botafogo Sporta Grupo
Klubo del Gran Rosario
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
18:30
|
Argentina Amatora Ligo Rosarina de Futbalo, Divido C
Asociación Civil Club María Reina
Sporta Distra Klubo la 14-an de junio
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
18:30
|
Argentina Amatora Ligo Rosarina de Futbalo, Divido C
Jorgito Juniors Futbalklubo
Club Atlético Sparta
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
18:30
|
Argentina Amatora Ligo Rosarina de Futbalo, Divido C
Olimpia Futbala Lernejo
Polideportivo Landa Klubo San José
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
18:30
|
Argentina Amatora Ligo Rosarina de Futbalo, Divido C
Sporta Distra Klubo la 14-an de junio
Polideportivo Landa Klubo San José
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
18:30
|
Argentina Amatora Ligo Rosarina de Futbalo, Divido C
Club Atlético Sparta
Asociación Civil Club María Reina
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
18:30
|
Argentina Amatora Ligo Rosarina de Futbalo, Divido C
Botafogo Sporta Grupo
Klubo del Gran Rosario
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division A
Rosario Central B
Sportivo Fútbol Club
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
18:30
|
Argentina Amateur Liga Rosarina de Fútbol, Division A
Club Atlético Unión y Sociedad Italiana
Rosario Central B
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
18:30
|
Argentina Amatora Ligo Rosarina de Futbalo, Divido C
Jorgito Juniors Futbalklubo
Club Atlético Sparta
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
18:30
|
Argentina Amatora Ligo Rosarina de Futbalo, Divido C
Olimpia Futbala Lernejo
Polideportivo Landa Klubo San José
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/12
18:45
|
Italio Serie A
Atalanta
Romo
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
19:00
|
Usono MLS Next Pro
Columbus Crew 2
FC Cincinnati 2
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
19:00
|
Usono MLS Next Pro
Minnesota United FC 2
LA Galaxy II
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
19:00
|
Usono MLS Next Pro
Sporting Kansasurbo II
Colorado Rapids 2
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
19:00
|
Usono MLS Next Pro
Minnesota United FC 2
LA Galaxy II
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
19:00
|
Hispanujo LaLiga
Reala Betis
Almería
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
20:00
|
Argentina Amateur Liga Regional Futbol del Sur – Corral de Bustos
CA River Plato
Sportivo Isla Verde
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
21:00
|
Brazila Brazila Serie D
Miksita
Rondonópolis Unio
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
22:00
|
Usona Nacia Virina Futbala Ligo
Kansasa Urba Fluo
Norda Karolina Kuraĝo
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
22:30
|
USA Amateur UPSL Midwest East – Premier
FK Olimpik Macomb
PASS FC PRO
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/12
22:30
|
USA Amateur UPSL Midwest East – Premier
FK Olimpik Macomb
PASS FC PRO
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/12
23:00
|
Argentina Liga Profesional de Fútbol
Sendependa
Talleres
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
23:00
|
Costa Rica Primera Division, Virinoj
Puerto Viejo FC
LD Alajuelense
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
23:00
|
Costa Rica Primera Division, Virinoj
Blua Cunamo FF
Deportivo Saprissa Virinoj
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/12
23:00
|
Costa Rica Primera Division, Virinoj
Municipal Pococí
CCdr Perez Zeledon
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/13
00:00
|
Jamajka Supra Ligo
Cavalier FC
Ĝardenoj Arnett
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/13
03:10
|
Meksiko Liga MX, Clausura
Monterrey
Tigroj UANL
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/13
10:00
|
Belorusio Vysshaya Ligo, Virinoj
Dyussh-Polesgu
FC Smorgon
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/13
10:00
|
Belorusio Vysshaya Ligo, Virinoj
Dyussh-Polesgu
FC Smorgon
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/13
11:00
|
Vjetnama V-Ligo 1
Hong Linh Ha Tinh
Hà Nội
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/13
11:00
|
Belorusio Vysshaya Ligo, Virinoj
FK Gomel
ABFF WU-19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/13
12:00
|
Belorusio Vysshaya Ligo, Virinoj
Dinamo Brest
Bobruichanka Bobruisk
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/13
12:00
|
Belorusio Vysshaya Ligo, Virinoj
Dinamo Brest
Bobruichanka Bobruisk
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/13
13:00
|
Belorusio Vysshaya Ligo, Virinoj
Dnepr Mogilev
Zorka-BSU
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/13
13:00
|
Belorusio Vysshaya Ligo, Virinoj
Dnepr Mogilev
Zorka-BSU
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/13
14:00
|
Norvegio dua divizia grupo 2
SK Brann II
Brattvåg
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/13
14:00
|
Norvegio dua divizia grupo 2
SK Brann II
Brattvåg
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/13
14:00
|
Norvegio dua divizia grupo 2
SK Brann II
Brattvåg
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/13
15:00
|
Belorusio Vysshaya Ligo, Virinoj
Dinamo Minsk FC
FC Minsko
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/13
15:00
|
Niĝerio NLO Division One League - Akure Centro
Kuraĝa FC
Unua Banka Futbala Klubo
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/13
15:00
|
Belorusio Vysshaya Ligo, Virinoj
Dinamo Minsk FC
FC Minsko
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/13
15:00
|
Belorusio Vysshaya Ligo, Virinoj
Dinamo Minsk FC
FC Minsko
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/13
16:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
Komencu II
Probabiloj BK II
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/13
16:00
|
Italia Serie A Virina
Juventus
Romo
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/13
16:00
|
Kroatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – Veterani
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/13
16:00
|
Kroatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – Veterani
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/13
16:00
|
Kroatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – Veterani
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/13
16:00
|
Kroatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
NK Slavonac Gradište – Veterani
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/13
16:00
|
Kroatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
NK Slavonac Gradište – Veterani
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/13
16:00
|
Kroatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
NK Otok - Veterani
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/13
16:00
|
Kroatia Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
NK Otok - Veterani
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/13
16:15
|
Croatia Amateur Liga Veterana Zagrebačke Županije Istok
NK Dubrava – Veterani
NK Donja Zelina – Veterani
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/13
17:00
|
Svedio Damallsvenskan
BK Hacken FF
Rosengård
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/13
17:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
Gamle Oslo FK
skeido 2
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/13
17:00
|
Norvegio tria dividado, grupo 3
Sarpsborg 08 II
Bærum SK
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/13
17:00
|
Poland Ekstraklasa
Radomiak Radom
Ruch Chorzów
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/13
17:30
|
Feroaj Insuloj Supra Ligo
Skála ÍF
Havnar Bóltfelag
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/13
19:00
|
Anglia FA Supra Ligo
Aston-Vilaĝo
liverpool
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/14
00:30
|
Paragvajo Primera Division, Apertura
Gŭarano
Generalo Caballero
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/14
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Agigea
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/14
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
CSO Ovidiu
AS Viitorul 20 Cobadin
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/14
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Viitorul Pecineaga
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/14
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CSC Mihail Kogălniceanu
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/14
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
CS Sparta Techirghiol
CS Năvodari
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/14
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
CS Poseidon Limanu
AS Portugalio Constanța
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/14
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
CS Medgidia
CS Lumina
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/14
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Agigea
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/14
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
CS Poseidon Limanu
AS Portugalio Constanța
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/14
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
CSO Ovidiu
AS Viitorul 20 Cobadin
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/14
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Viitorul Pecineaga
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/14
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CSC Mihail Kogălniceanu
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/14
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
CS Medgidia
CS Lumina
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/14
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
CS Viitorul Harșova
CS Eforie
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/14
10:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Constanta
CS Sparta Techirghiol
CS Năvodari
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/14
12:00
|
Anglia Amateur Professional Development League
Barnsley U21
Burnley U21
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/14
12:00
|
Anglia Amateur Professional Development League
Barnsley U21
Burnley U21
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/14
12:00
|
Anglia Amateur Professional Development League
Barnsley U21
Burnley U21
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/14
15:00
|
Rumanio Amateur Liga 4 Dambovita
FC 1976 Potlogi
ACS Recolta Gura Șutii
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/14
15:00
|
Poland III Liga, Grupo 3
Rekord Bielsko-Biała
Odra Bytom Odrzanski
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/14
16:00
|
Finnlando Kakkonen, Grupo B
Tampere United
H.J.S.
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/14
16:00
|
Finnlando Kakkonen, Grupo B
Tampere United
H.J.S.
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/14
16:20
|
Saud-Arabio dividado 1
AL Arabi (SA)
Al-Taraji Klubo
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/14
16:20
|
Saud-Arabio dividado 1
AL Arabi (SA)
Al-Taraji Klubo
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/14
16:20
|
Saud-Arabio dividado 1
AL Arabi (SA)
Al-Taraji Klubo
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/14
17:00
|
Feroaj Insuloj Supra Ligo
B68 Toftir
Ítróttarfelag Fuglafjarðar
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/14
17:00
|
Svedio dividado 2, Sodra Svealand
IK Sleipner
Åtvidabergs FF
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/14
17:30
|
Ĉeĥio 1. Ligo
Sparto Praha
banik ostrava
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/14
18:00
|
Islando Urvalsdeild, Virinoj
Þór/KA Akureyri
Keflavik Virinoj
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/14
18:00
|
Islando Urvalsdeild, Virinoj
Þór/KA Akureyri
Keflavik Virinoj
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/14
18:00
|
Islando Urvalsdeild, Virinoj
Stjarnan
FH Hafnarfjörður Virinoj
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/14
18:00
|
Brazilo U20 Catarinense
Marcílio Dias U20
Araquari U20 Nacio
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/14
18:30
|
Anglia Amateur Professional Development League
Bournemouth U21
Crewe Alexandra U21
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/14
18:30
|
Anglia Amateur Professional Development League
Bournemouth U21
Crewe Alexandra U21
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/14
18:30
|
Superligo de Svislando
Akrida Klubo Zuriko
Yverdon-Sport FC
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/14
18:30
|
Anglia Amateur Professional Development League
Bournemouth U21
Crewe Alexandra U21
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/14
19:00
|
Anglia FA Supra Ligo
Tottenham Hotspur
Manchester City
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/14
20:00
|
Hispanujo LaLiga
Ĝirono
Villarreal
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/14
22:00
|
Sudameriko CONMEBOL Libertadores
LDU
Junulo Barranquilla
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/14
22:00
|
Sudameriko CONMEBOL Libertadores
Penarol
Atlético Mineiro
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/15
01:00
|
Brazilo Roraimense
São Raimundo-RR
GAS RR
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/15
01:30
|
Fiĝioj Digicel Supra Ligo
FC Labasa
Rewa FC
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/15
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
CS Gloria Albești II
CS Negru Vodă
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/15
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
AS Progresul Osmancea
AS Sendependeco
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/15
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
AS Unirea Topraisar
AS Inter Costinești
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/15
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Șoimii Topraisar
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/15
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
CS Gloria Albești II
CS Negru Vodă
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/15
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
AS Unirea 23 Cobadin
AS Voinţa Siminoc
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/15
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
Luceafărul Amzacea
AS Constructorul Topraisar
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/15
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Constanta
AS Unirea Topraisar
AS Inter Costinești
|
Ambaŭ Teamoj Por Poentigi
|
05/15
08:00
|
Rumanio Amateur Liga 5 Prahova
CS Scorţeni Bordeni
ACS Viitorul Puchenii Mari
|
Pli ol 1.5 goloj
|
05/15
11:00
|
Ĉeĥio U19 1-a Divizio
MFK Karviná U19
Baník Ostrava U19
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/15
13:00
|
Armena Unua Ligo
Noa Erevano 2
honoro
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/15
13:00
|
Slovakio U19
MFK Ružomberok U19
ŠK Slovan Bratislava U19
|
Pli ol 2.5 goloj
|
05/15
13:00
|
Armena Unua Ligo
Noa Erevano 2
honoro
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|
05/15
13:00
|
Grekio Betsson Super League 2
Ĥanio FC
Ilioupoli
|
Pli ol 0.5 goloj - Unuaj Duonaj Goloj
|