05/02
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Paul E FC
Likeminds FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/02
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Λέκκη United Football Club
Gbagada Football Club
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/02
13:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
3sc B FC
Cornerstone FC
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
13:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arges – Seria Nord
AS Contabilitate Stoenesti
ACSC Vointa Titesti
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
13:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arges – Seria Nord
ACS Vulturii Vulturești
AFCS Cetateni
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
13:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arges – Seria Nord
AS Partizanul Vladesti
AS Rapid Davidesti
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
13:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arges – Seria Nord
AS Miceşti 2002
CS Real Bradu
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
13:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arges – Seria Nord
CS Σπόρτινγκ Πιτέστι
FC Star Sport Argeș Pitești
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
13:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arges – Seria Nord
AS Miceşti 2002
CS Real Bradu
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
13:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arges – Seria Nord
ACS Balilesti
AFC Frizian Cateasca 2023
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
13:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
13:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
13:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
13:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
13:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
13:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arges – Seria Nord
Α.Σ. Flacara Leordeni
Φόβοι ACS
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
13:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroși
AS Speranța Cornățel
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
13:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/02
13:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/02
13:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arges – Seria Nord
Α.Σ. Flacara Leordeni
Φόβοι ACS
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/02
13:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arges – Seria Nord
ACS Steaua Negrasi
ACS Lunca Corbului 2000
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/02
14:00
|
Πολωνία Puchar Polski
Pogon Szczecin
Βίσλα Κρακοβίας
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Bucureşti
AFC Venus 1914 Bucureşti
FC Metaloglobus București II
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπρασόβ
AS Viitorul Progresul Voivodeni
AS Luceafărul Margineni
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
14:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
Ακαδημία AFC Milan
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπρασόβ
ACS Prejmer
ACS Hâlchiu
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπρασόβ
CSO Teutonii Ghimbav
ACSM Codelea II
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
14:00
|
Αλγερία Λιγκ 2
ES Mostaganem
Β.Α. Μπουφαρίκ
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπρασόβ
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπρασόβ
AS Viitorul Progresul Voivodeni
AS Luceafărul Margineni
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
14:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
Ακαδημία AFC Milan
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Bucureşti
AFC Venus 1914 Bucureşti
FC Metaloglobus București II
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Maramureș
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπρασόβ
ACS Prejmer
ACS Hâlchiu
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπρασόβ
CSO Teutonii Ghimbav
ACSM Codelea II
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπρασόβ
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπρασόβ
SC Bran
ACS Vulcan 2008 II
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/02
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Maramureș
ACS Gloria Tăuții Măgherăuș
CS Progresul Şomcuta Mare
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/02
14:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 4 Ιάσιο
AS USV Ιάσιο
AS Tonmir Iași
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
14:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 4 Ιάσιο
AS USV Ιάσιο
AS Tonmir Iași
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
14:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
CS Gloria Românești
Α.Σ. Biruinta Movileni
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
14:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
CS Gloria Românești
Α.Σ. Biruinta Movileni
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
14:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
14:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
14:35
|
Κουβέιτ Λιγκ Κουβέιτ
Al-Salmiya SC
Αλ Φαχάχελ
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/02
14:35
|
Κουβέιτ Λιγκ Κουβέιτ
Al-Salmiya SC
Αλ Φαχάχελ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/02
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μπακάου
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μπακάου
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μπακάου
AS Voința Oituz
AS Viitorul Berești-Tazlău
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/02
15:00
|
Βουλγαρία Vtora Liga
FC Chernomorets Balchik
FK Σπαρτάκ Βάρνας
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/02
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Timiș
CS Sanandrei Carani
AS Avântul Topolovățu Mare
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
15:00
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη Ερασιτεχνικό Περιφερειακό πρωτάθλημα RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Ozren Petrovo
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
15:00
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη Ερασιτεχνικό Περιφερειακό πρωτάθλημα RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Hajduk Batkuša
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
15:00
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη Ερασιτεχνικό Περιφερειακό πρωτάθλημα RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kožuhe
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
15:00
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη Ερασιτεχνικό Περιφερειακό πρωτάθλημα RS – Centar
FK Vučijak Majevac
FK Sloga Dugo Polje
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
15:00
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη Ερασιτεχνικό Περιφερειακό πρωτάθλημα RS – Centar
FK Zvijezda Kakmuž
FK Naša Krila Kostajnica
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
15:00
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη Ερασιτεχνικό Περιφερειακό πρωτάθλημα RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Hajduk Batkuša
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
15:00
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη Ερασιτεχνικό Περιφερειακό πρωτάθλημα RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kožuhe
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
15:00
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη Ερασιτεχνικό Περιφερειακό πρωτάθλημα RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Kožuhe
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/02
15:00
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη Ερασιτεχνικό Περιφερειακό πρωτάθλημα RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Rudanka
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/02
16:00
|
Εσθονία Meistriliiga Γυναίκες
Γυναίκες Flora Tallinn
Viimsi JK Women
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
16:00
|
Εσθονία Meistriliiga Γυναίκες
Γυναίκες Flora Tallinn
Viimsi JK Women
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
16:00
|
2η Μεραρχία Μπαχρέιν
Isa Town
ΠΑΕ Α' Αλί
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/02
16:00
|
Εσθονία Meistriliiga Γυναίκες
Γυναίκες Flora Tallinn
Viimsi JK Women
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/02
16:45
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
16:45
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
16:45
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
SV Hemelingen
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/02
17:00
|
Sweden Division 2, Västra Götaland
Varbergs GIF FK
Landvetter IS
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/02
17:20
|
Κουβέιτ Λιγκ Κουβέιτ
Al-Arabi Κουβέιτ
αλ-κουβέιτ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/02
18:00
|
Ισλανδία Urvalsdeild, Γυναίκες
Þór/KA Akureyri
Throttur Reykjavik
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
18:00
|
Ισλανδία Urvalsdeild, Γυναίκες
Αξία Ρέικιαβικ
HK/Vikingur
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
18:00
|
Ισλανδία Urvalsdeild, Γυναίκες
Þór/KA Akureyri
Throttur Reykjavik
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
18:00
|
Ισλανδία Urvalsdeild, Γυναίκες
Αξία Ρέικιαβικ
HK/Vikingur
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
18:00
|
Ισλανδία Urvalsdeild, Γυναίκες
Αξία Ρέικιαβικ
HK/Vikingur
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/02
18:00
|
Κύπελλο Ερασιτεχνικής Πρέμιερ Λιγκ Αγγλίας
Τότεναμ U21
Nottingham Forest U21
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/02
18:00
|
Ισλανδία Urvalsdeild, Γυναίκες
Αξία Ρέικιαβικ
HK/Vikingur
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/02
18:00
|
Ισλανδία Urvalsdeild, Γυναίκες
Þór/KA Akureyri
Throttur Reykjavik
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/02
18:30
|
Αγγλία Πρέμιερ Λιγκ
Τσέλσι
Τότεναμ
|
Over 1.5 γκολ
|
05/02
18:30
|
Αγγλία Πρέμιερ Λιγκ
Τσέλσι
Τότεναμ
|
Over 2.5 γκολ
|
05/02
19:00
|
Ευρώπη UEFA Europa League
Olympique de Marseille
Αταλάντα
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
04:00
|
Ιαπωνία WE-League, Γυναικών
Sanfrecce Hiroshima Regina
Συνεργάτης AC Nagano
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
07:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Glory Boys Fc
Ojodu City Fc
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
07:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ijebu Atletic Fc
Fly FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Tulcea
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Tulcea
ACS Granitul Babadag
ACS Viitorul Horia
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Tulcea
AS Șoimii Topolog
AS Naţional Somova
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Dolj
AFC Știința Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Tulcea
ΑΣ Ηράκλεια Ενίσαλα
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Tulcea
AS Naţional Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Tulcea
AS Triumf Cerna
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Tulcea
ACS Granitul Babadag
ACS Viitorul Horia
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Tulcea
AS Șoimii Topolog
AS Naţional Somova
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Tulcea
AS Progresul Isaccea
ΑΣ Ηράκλεια Ενίσαλα
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Tulcea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
AS Șoimii Topolog
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Dolj
AFC Știința Celaru
ACS Tractorul Cetate
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Cerna
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/03
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Tulcea
FC Delta Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/03
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
CSC Ghiroda και Giarmata Vii II
ACS Juventus Pişchia
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
ACS Viitorul Bencec
AS Unirea Cerneteaz
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
ACS Viitorul Bencec
AS Unirea Cerneteaz
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Hypebuzz FA
Όμορφη περιήγηση FC
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Roro Fc
Buruj Fc
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
10:00
|
Πολωνία III Liga, Όμιλος 1
Pilica Bialobrzegi
Concordia Elbląg
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
10:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CS Agigea
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
10:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Πορτογαλία Constanța
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
10:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Constanta
CS Viitorul Harșova
CS Năvodari
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
10:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Constanta
CS Sparta Techirghiol
CS Medgidia
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
10:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Eforie
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
10:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Constanta
Știința ACALAB Poarta Alba
CS Agigea
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
10:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Πορτογαλία Constanța
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
10:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Constanta
CSC Mihail Kogălniceanu
CS Victoria Cumpana
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
10:00
|
Αυστραλία NPL Κουίνσλαντ, Γυναίκες
Ανατολικά Προάστια
Brisbane Roar QAS
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
10:45
|
Αυστραλία NPL, Νότια Αυστραλία, Πρέμιερ Λιγκ Γυναικών
Adelaide City
Δυτική Αδελαΐδα SC
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
10:45
|
Αυστραλία NPL, Νότια Αυστραλία, Πρέμιερ Λιγκ Γυναικών
Adelaide City
Δυτική Αδελαΐδα SC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
10:45
|
Αυστραλία NPL, Νότια Αυστραλία, Πρέμιερ Λιγκ Γυναικών
Πανεπιστήμιο της Αδελαΐδας
μετρό ενωμένο
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
11:00
|
Λευκορωσία Vysshaya League, Γυναίκες
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
11:00
|
Αυστραλία NPL, Νότια Αυστραλία, Πρέμιερ Λιγκ Γυναικών
Sturt Lions
Flinders United Wfc
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
11:00
|
Λευκορωσία Vysshaya League, Γυναίκες
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
11:00
|
Λευκορωσία Vysshaya League, Γυναίκες
Dyussh-Polesgu
Zorka-BSU
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
11:00
|
Αυστραλία NPL, Νότια Αυστραλία, Πρέμιερ Λιγκ Γυναικών
Sturt Lions
Flinders United Wfc
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
11:15
|
Πρέμιερ Λιγκ Μογγολίας
Khaan Khuns – Erchim FC
Χοβντ
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
12:00
|
Λίγκα Ερασιτεχνικής Επαγγελματικής Ανάπτυξης Αγγλίας
Barnsley U21
Χαλ Σίτι U21
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
12:00
|
Λίγκα Ερασιτεχνικής Επαγγελματικής Ανάπτυξης Αγγλίας
Barnsley U21
Χαλ Σίτι U21
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
12:00
|
Λίγκα Ερασιτεχνικής Επαγγελματικής Ανάπτυξης Αγγλίας
Ipswich Town U21
Sheffield Wednesday U21
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
12:00
|
Λίγκα Ερασιτεχνικής Επαγγελματικής Ανάπτυξης Αγγλίας
Μπόρνμουθ U21
Καταφύγιο Fleetwood Town
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
12:00
|
Λευκορωσία Vysshaya League, Γυναίκες
FK Gomel
Ντιναμό Μινσκ FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
12:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
AS Sportul Câmpina
Tineretul Poienarii Burchii
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
13:00
|
Λευκορωσία Vysshaya League, Γυναίκες
Ντιναμό Μπρεστ
ABFF WU-19
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
13:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική Πρώτη Λίγκα Rasinska Okružna
FK FUD Brus
FK Polet 57 Milutovac
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
13:00
|
Λίγκα Ερασιτεχνικής Επαγγελματικής Ανάπτυξης Αγγλίας
Μίλγουολ U21
Γουίγκαν Αθλέτικ U21
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
13:00
|
Λίγκα Ερασιτεχνικής Επαγγελματικής Ανάπτυξης Αγγλίας
Γουότφορντ U21
Μπέρνλι U21
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
13:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική Πρώτη Λίγκα Rasinska Okružna
FK FUD Brus
FK Polet 57 Milutovac
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
13:00
|
Λίγκα Ερασιτεχνικής Επαγγελματικής Ανάπτυξης Αγγλίας
Μίλγουολ U21
Γουίγκαν Αθλέτικ U21
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
13:00
|
Λευκορωσία Vysshaya League, Γυναίκες
Ντιναμό Μπρεστ
ABFF WU-19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
13:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Olumo Utd FC
Ποδοσφαιρικός Όμιλος Λασέγκσκι
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
13:00
|
Λίγκα Ερασιτεχνικής Επαγγελματικής Ανάπτυξης Αγγλίας
Γουότφορντ U21
Μπέρνλι U21
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
13:00
|
Εθνική Ένωση Ισραήλ
Μακάμπι Γιάφο Καμπίλιο
Χάποελ Ουμ Ελ Φαχέμ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
13:30
|
Βραζιλία U20 Paranaense – 1η φάση, Όμιλος Α
Rolandia EC U20
Iraty U20
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
14:00
|
Πολωνία III Liga, Όμιλος 2
Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
14:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Peta Βουλγαρίας – BOG Pazardzhik
FK Zenit Vetren dol
FK Benkovski Tsrancha
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
14:00
|
Πολωνία III Liga, Όμιλος 3
MKP Carina Gubin
Unia Turza Slaska
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
14:00
|
Πολωνία III Liga, Όμιλος 2
Zawisza Bydgoszcz
Błękitni Stargard
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 7 Prahova
Τριχρωμία Coţofeneşti
AS Podenii Vechi
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
14:05
|
Τμήμα 1 Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων
Αλ Αραμπί
Αλ-Θάιντ
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
14:05
|
Τμήμα 1 Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων
Αλ Αραμπί
Αλ-Θάιντ
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/03
14:05
|
Τμήμα 1 Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων
Αλ Αραμπί
Αλ-Θάιντ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
14:30
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 4 Ιάσιο
Unirea Alexandru Ioan Cuza
AS Țuțora
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
14:55
|
Τμήμα 1 Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων
Αλ Τζαζίρα Αλ Χάμρα
Ενωμένος
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
15:00
|
Γερμανία Ερασιτέχνης A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Mehedinti
CS Recolta Danceu
CS Drobeta 2024
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Βουλγαρία Ερασιτεχνική Treta Liga – SZ
FC Boruna Tsareva Livada
FC Dunav Lom
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
ΝΚ Αδριατική Σπλιτ
NK Prugovo
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Liga III Seria 2
AS Voința Limpeziș
ACS Hamangia Baia
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Dambovita
FC Flacăra Șuța Seaca
CS Libertatea Urziceanca 1990
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Γερμανία Ερασιτέχνης A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική Πρώτη Λίγκα Rasinska Okružna
FK Bošnjane
FK Sloga Ćićevac
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Χαργκίτα
CS Bradul Zetea
CS Minerul Bălan
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Liga III Seria 2
AS Voința Limpeziș
ACS Hamangia Baia
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Mehedinti
CS Pandurii Cerneți
CS Victoria Vînju Mare
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
ΝΚ Αδριατική Σπλιτ
NK Prugovo
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική Πρώτη Λίγκα Rasinska Okružna
FK 13.Απρίλιος Lomnica
FK Borac Bivolje
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Βουλγαρία Ερασιτεχνική Treta Liga – SZ
FC Boruna Tsareva Livada
FC Dunav Lom
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Mehedinti
ACS Viitorul Severin
Α.Σ Στρεχαία
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Mehedinti
CS Recolta Danceu
CS Drobeta 2024
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Γερμανία Ερασιτέχνης A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/03
15:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
ABU Zaria FC
Standard Football Club
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
15:00
|
Γερμανία Ερασιτέχνης A-Jun-BL N/NE
SV Meppen U19
RB Leipzig U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
15:00
|
Λευκορωσία Vysshaya League, Γυναίκες
Dnepr Mogilev
Μινσκ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
15:00
|
Πολωνία III Liga, Όμιλος 1
Lechia Tomaszów Mazowiecki
Legionovia Legionowo
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
15:00
|
Ρωσία M-League
Λοκομοτίβ Μόσχας Νέων
Νεολαία Κρασνοντάρ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
15:00
|
Ρωσία M-League
ΤΣΣΚΑ Μόσχας Νέων
Νεολαία Ροστόφ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
15:00
|
Σλοβακία 2. Λίγκα
MŠK Púchov
MŠK Žilina B
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
CS Unirea Sânnicolau Mare II
AS Olimpia Lenauheim
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
CS Utvin
AS Inter Foieni
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
Α.Σ. Olimpia Darova
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
Α.Σ Μπερίνι
AS Meget Remetea Mare
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
AS Plavi Delia Sânpetru Mare
AS Dedy Mid Viitorul Iecea Mare
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
CS Sanandrei Timiș
AS Vulturii Igriș
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
Α.Σ Μαργίνα
CS Nițchidorf
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
Α.Σ Μαργίνα
CS Nițchidorf
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
Α.Σ Μαργίνα
CS Nițchidorf
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeştii Noi
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
ACS Unirea Banloc
CSC Dudeştii Noi
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
Α.Σ Πετρόμαν
CSO Deta II
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
AS Bacova
AS Recaș
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
AS Bacova
AS Recaș
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Prahova
ACS Petrosport Ploiesti
CSC Berceni
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Liga III Seria 7
FC Universitatea Craiova 1948 II
CS Gilortul Târgu Cărbunești
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
AS Unirea Howl
AS Viitorul Iohanisfeld
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
ACS Galaxy Τιμισοάρα
AS Avântul Jamu Mare
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
AS Unirea Howl
AS Viitorul Iohanisfeld
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
ACS Galaxy Τιμισοάρα
AS Avântul Jamu Mare
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
ACS Kids Sânmihaiu Român
AS Progresul Iecea Mare
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
CS Tormac
CSC Boldur
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
AS Avantul Bobda
CS Unirea Tomnatic
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
AS Tricoul 1 Iunie Timișoara
AS Steaua Bulgăruș
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
AS FC Mureşul Cenad
CS Voința Biled
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
AS FC Mureşul Cenad
CS Voința Biled
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:30
|
Φινλανδία Ykkönen
KTP
Ιαπωνία
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
15:30
|
Φινλανδία Ykkönen
KTP
Ιαπωνία
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
16:10
|
Αυστρία 2. Λίγκα
Stripfing/Weiden
SV Licht-Loidl Lafnitz
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
16:30
|
Γερμανία Bundesliga, Γυναικών
Βόλφσμπουργκ
Köln
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
16:30
|
Γερμανία Ερασιτέχνης A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
16:30
|
Γερμανία Ερασιτέχνης A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
16:30
|
Γερμανία Ερασιτέχνης A-Jun-BL S/SW
1. FC Nürnberg U19
1. FC Heidenheim U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
16:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
16:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
16:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Zadarska
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
NK Raštane
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
16:45
|
Λιγκ Κύπελλο Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων ΗΑΕ
FC Al-Wahda
Αλ-Αΐν
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
17:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Oberliga Baden Wuerttemberg
FC Nöttingen
FC Denzlingen
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
17:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Bayernliga Nord
DJK Ammerthal
SC Eltersdorf
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
17:00
|
Δανία Ερασιτέχνης Danmarksserien
B 1908
Næstved IF
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
17:00
|
Αυστριακό Ερασιτεχνικό Κέντρο Regionalliga
Deutschlandsberger SC
TuS Bad Gleichenberg
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
17:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Ομπερλίγκα NOFV Süd
VfB Auerbach
SV 09 Arnstadt
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
17:00
|
Δανία Ερασιτέχνης Danmarksserien
Værebro BK
AB Tarnby
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
17:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Bremen-Liga
OSC Bremerhaven
SG Aumund Vegesack
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
17:00
|
Δανία Ερασιτέχνης Danmarksserien
B 1908
Næstved IF
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/03
17:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Bremen-Liga
OSC Bremerhaven
SG Aumund Vegesack
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
17:00
|
Δανία Ερασιτέχνης Danmarksserien
Vejlby-Risskov IK
Β. 1913
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
17:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Ομπερλίγκα NOFV Süd
VfB Auerbach
SV 09 Arnstadt
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
17:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Bayernliga Nord
1. SC Feucht
Neudrossenfeld
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
17:00
|
Sweden Division 2, Sodra Götaland
Räppe GoIF
Nosaby IF
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
17:00
|
Κύπελλο LFF Λιθουανίας
BE1 Αρ
Έκρανας Πανεβέζης
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
17:00
|
Δανία Ερασιτέχνης Danmarksserien
Værebro BK
AB Tarnby
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
17:00
|
Σουηδία Ettan, Norra
IFK Stocksund
Taby FK
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
17:00
|
2η Κατηγορία Δανίας
Nykobing FC
Esbjerg
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
17:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Bayernliga Nord
DJK Ammerthal
SC Eltersdorf
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
17:00
|
Αυστριακό Ερασιτεχνικό Κέντρο Regionalliga
SC Weiz
Junge Wikinger Ried
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
17:00
|
Αυστριακό Ερασιτεχνικό Κέντρο Regionalliga
SV Allerheiligen
Vorwärts Steyr
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
17:30
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Bremen-Liga
FC Oberneuland
BTS Neustadt
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
17:30
|
Βέλγιο Reserve League 1A
KMSK Deinze Reserve
KV Kortrijk Reserve
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/03
17:30
|
Βέλγιο Reserve League 1A
Jeugd Patro Eisden Maasmechelen
Αποθεματικό Lommel SK
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
17:30
|
Βέλγιο Reserve League 1A
KMSK Deinze Reserve
KV Kortrijk Reserve
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
17:30
|
Βέλγιο Reserve League 1A
AS Eupen Reserve
Jeugd Royal Francs Borains
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
17:30
|
Ουγγαρία Ερασιτέχνης BLSZ I. osztály
Πολύ ΑΝ
ASR Gázgyár
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
17:30
|
Ουγγαρία Ερασιτέχνης BLSZ I. osztály
Πολύ ΑΝ
ASR Gázgyár
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
17:30
|
Ουγγαρία Ερασιτέχνης BLSZ I. osztály
Πολύ ΑΝ
ASR Gázgyár
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
18:00
|
Αγγλία Ερασιτεχνική Πρέμιερ Λιγκ 2, Κατηγορία 1
Τσέλσι U21
Μπράιτον U21
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
18:00
|
Αγγλία Ερασιτεχνική Πρέμιερ Λιγκ 2, Κατηγορία 1
Γουέστ Χαμ U21
Blackburn Rovers U21
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
18:00
|
Βέλγιο Reserve League 1A
Αποθεματικό RWD Molenbeek
SK Lierse Reserve
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
18:00
|
Αγγλία Ερασιτεχνική Πρέμιερ Λιγκ 2, Κατηγορία 1
Γουέστ Χαμ U21
Blackburn Rovers U21
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
18:00
|
Αγγλία Ερασιτεχνική Πρέμιερ Λιγκ 2, Κατηγορία 1
Άρσεναλ U21
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ U21
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
18:00
|
Αγγλία Ερασιτεχνική Πρέμιερ Λιγκ 2, Κατηγορία 1
Τσέλσι U21
Μπράιτον U21
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
18:00
|
Λίγκα Ερασιτεχνικής Επαγγελματικής Ανάπτυξης Αγγλίας
Κόλτσεστερ Γιουνάιτεντ U21
Τσάρλτον Αθλέτικ U21
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
18:00
|
Ουρουγουάη Primera Division
Liverpool UY
Peñarol
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
18:00
|
Ουγγαρία NB I, Γυναίκες
MOL Vidi FC
MTK Ουγγαρία
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
18:30
|
Μπουντεσλίγκα Γερμανίας
Hoffenheim
RB Leipzig
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
18:30
|
Μπουντεσλίγκα Γερμανίας
Hoffenheim
RB Leipzig
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
19:00
|
Γιβραλτάρ Football League
Μάντσεστερ 62
St Joseph's FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
21:00
|
Πρέμιερ Λιγκ Μάλτας
Βαλέτα
Γκούντζα Γιουνάιτεντ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
22:00
|
USA MLS Next Pro
Inter Miami CF II
Νέα Υόρκη Red Bulls II
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
23:00
|
Mexico Liga MX, Γυναίκες, Clausura
Necaxa
Athletic του San Luis
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/03
23:00
|
Ερασιτεχνικό Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Santo Tirso
FC Burgães
Δαχτυλίδι AMCH
|
Over 1.5 γκολ
|
05/03
23:00
|
Ερασιτεχνικό Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Santo Tirso
CPRJ Água Longa
AB 92
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
23:00
|
Ερασιτεχνικό Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Santo Tirso
FC Burgães
Δαχτυλίδι AMCH
|
Over 2.5 γκολ
|
05/03
23:30
|
USA MLS Next Pro
Ατλάντα Γιουνάιτεντ 2
Νέα Υόρκη Σίτι FC II
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
00:30
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Νέας Ζηλανδίας
Dunedin City Royals FC
FC Twenty 11
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
00:30
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Νέας Ζηλανδίας
Dunedin City Royals FC
FC Twenty 11
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
00:30
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Νέας Ζηλανδίας
Dunedin City Royals FC
FC Twenty 11
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
02:30
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Νέας Ζηλανδίας
Miramar Rangers
Napier City Rovers
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
02:30
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Νέας Ζηλανδίας
Παραθαλάσσιο Καρόρι
Καταφύγιο Wellington Phoenix
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
02:45
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Νέας Ζηλανδίας
Κράιστσερτς Γιουνάιτεντ
Παράκτιο Πνεύμα
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
02:45
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Νέας Ζηλανδίας
Πανεπιστήμια του Canterbury AFC
Cashmere Technical
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
03:00
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Νέας Ζηλανδίας
FC Petone
North Wellington A.F.C.
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
03:00
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Νέας Ζηλανδίας
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
03:00
|
Αυστραλία Victoria Premier League Γυναικών
Νότια Μελβούρνη FC
Boroondara Eagles
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
03:00
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Νέας Ζηλανδίας
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
03:00
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Νέας Ζηλανδίας
bay olympic
Tauranga City AFC
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
03:00
|
Αυστραλία NPL, Βικτώρια
Πράσινο Gully
Αγ. αλβανοί άγιοι
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
03:00
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Νέας Ζηλανδίας
Ανατολικά Προάστια
Μπίρκενχεντ Γιουνάιτεντ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
03:00
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Νέας Ζηλανδίας
Manurewa AFC
Hamilton Wanderers AFC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
03:00
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Νέας Ζηλανδίας
bay olympic
Tauranga City AFC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
03:30
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Νέας Ζηλανδίας
Island Bay United
Ολυμπιακός Ουέλινγκτον
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
04:00
|
Αυστραλία NPL, Τασμανία
Νότιο Χόμπαρτ
Ολυμπιακή ΠΑΕ Ρίβερσαϊντ
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
04:00
|
Αυστραλία NPL, Τασμανία
Νότιο Χόμπαρτ
Ολυμπιακή ΠΑΕ Ρίβερσαϊντ
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
04:00
|
Japan Nadeshiko League, Div. 1, Γυναίκες
Βιαματέρας Μιγιαζάκι
AS Harima Albion
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
04:30
|
Αυστραλία NPL, Τασμανία
Clarence Zebras FC
Glenorchy Knights
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
04:30
|
Αυστραλία NPL, Βόρεια Νέα Νότια Ουαλία
Maitland F.C.
Charlestown City
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
04:30
|
Αυστραλία NPL, Τασμανία
Clarence Zebras FC
Glenorchy Knights
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
05:00
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Νέας Ζηλανδίας
West Coast Rangers FC
Melville United A.F.C.
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
05:00
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Νέας Ζηλανδίας
West Coast Rangers FC
Melville United A.F.C.
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
05:00
|
Αυστραλία Victoria Premier League Γυναικών
Moreland Zebras
FC Bulleen Lions
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
05:30
|
Αυστραλία NPL, Νότια Αυστραλία
Στους λόφους
Αδελαΐδα Ολυμπιακό
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
05:30
|
Αυστραλία NPL, Νότια Αυστραλία
Στους λόφους
Αδελαΐδα Ολυμπιακό
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
06:00
|
Αυστραλία NPL, Βικτώρια
Νότια Μελβούρνη
Avondale FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
06:30
|
Αυστραλία NPL, Τασμανία
Launceston United Soccer Club
Launceston City
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
06:30
|
Αυστραλία NPL, Βόρεια Νέα Νότια Ουαλία
Cooks Hill United
Edgeworth Eagles FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
06:30
|
Αυστραλία NPL, Νέα Νότια Ουαλία
Καρχαρίες Σάδερλαντ
Rockdale City Suns
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
07:00
|
Αυστραλία NPL, Δυτική Αυστραλία
Floreat Athena
Βαλκτάτα
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
07:00
|
Αυστραλία NPL, Δυτική Αυστραλία
Λιοντάρια Stirling
Περθ RedStar FC
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
07:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Synergy Ultimate Sports Club
Broad City Football Club
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
07:00
|
Αυστραλία NPL, Βικτώρια
Χαϊδελβέργη Γιουνάιτεντ
Manningham United Blues
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
07:00
|
Αυστραλία NPL, Βικτώρια
Καρχαρίες Port Melbourne
Πόλη Dandenong
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
07:00
|
Αυστραλία NPL, Δυτική Αυστραλία
Floreat Athena
Βαλκτάτα
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
07:00
|
Αυστραλία NPL, Δυτική Αυστραλία
Fremantle City
Perth Glory Youth
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
07:00
|
Αυστραλία NPL, Βικτώρια
Χαϊδελβέργη Γιουνάιτεντ
Manningham United Blues
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
07:30
|
Αυστραλία NPL, Νότια Αυστραλία
North Eastern MetroStars
South Adelaide Panthers FC
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
07:30
|
Αυστραλία NPL, Βόρεια Νέα Νότια Ουαλία
Valentine FC
Broadmeadow Magic FC
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
07:30
|
Αυστραλία NPL, Νότια Αυστραλία
North Eastern MetroStars
South Adelaide Panthers FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
07:30
|
Αυστραλία NPL, Νότια Αυστραλία
Adelaide United Youth
Adelaide Comets
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
07:30
|
Αυστραλία NPL, Βόρεια Νέα Νότια Ουαλία
Valentine FC
Broadmeadow Magic FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπράιλα
FC Tufeşti
ACS Romgal Romanu
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπράιλα
ACS Gloria Movila Miresii
AS Spicul Râmnicelu
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπράιλα
CS Dynamic Unirea
ACS Communal Cazasu II
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Dambovita
AS Luceafărul Poiana
FC Steagu Roșu Colacu
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiași II
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μποτοσάνι
AS Unirea Săveni
ACS Unirea Curtesti
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μποτοσάνι
AS Sportivul Trustesti
Soimii Baluseni
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Γαλάτι
Zorile Grivița
ACS Luceafărul Berești
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Γαλάτι
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Τσεχία U19 1η κατηγορία
Σλόβαν Λίμπερετς U19
Σπάρτη Πράχα U19
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Dambovita
AS Olimpia Picior De Munte
AFC Raciu
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Dambovita
ACS Gloria Bucșani
AS Voința Adânca
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Πολωνία Ερασιτεχνική Λίγκα Okręgowa – Warszawa I
Znicz II Pruszków
Πρόοδος Βαρσοβία
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Teleorman
ACS Oltul Plopii Slavitesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
ACS Vulturul Cernăteşti
ACS Standard Craiova
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Teleorman
AS Viitorul Talpa
ACS Sporting Videle
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Teleorman
AS Tineretul Radoiești
CS Olimpia Dobrotești 2023
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 7 Prahova
Unirea Brăteşti
AS Tineretul Loloiasca
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Constanta
AS Progresul Osmancea
AS Constructorul Topraisar
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Viitorul Gratia
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Teleorman
ΑΣ Dinamo Bogdana
AS Old Boys Alexandria
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Teleorman
CS Vitanesti
AS Oltul Beciu
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Teleorman
AS Teleormanul Troianul
CS Flacăra Contești
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μπράιλα
AS Tricolorul Lanurile
CS Făurei
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 7 Prahova
Podgoria Vadu Săpat
AS Voinţa Călugăreni
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Dolj
ACS Tineretul Poiana Mare
ACS Știința Cerat
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
CS Triumf Barca
ACS Avantul Rast
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
CS Fulgerul Mârșani
Α.Σ Προγκρεσούλ Καστρανόβα
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoeşti
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
AS Viitorul Țuglui
AS Știința Calopăr
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
AS Viitorul Terpezita
ACS Sarja Robăneşti
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgotești
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
ACS Unirea Vela
CS Carcea II
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
ACS Viitorul Predești
ACS Viitorul Gherceşti
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Βαλτσέα
ACS Viitorul Budesti
ACS Viitorul Mateeşti
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Βαλτσέα
ACS Oltul Ionești
CS Mădulari
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Constanta
CS Gloria Albești II
ΑΣ Χιρνογένη
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Dambovita
FC Lungulețu
AS Știinta Finta
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
Ακαδημία AFC Milan
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Viitorul Fulga
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μπράιλα
AFC Viitorul Galbenu
ACS Victoria Traian
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Τσεχία U19 1η κατηγορία
Σλόβαν Λίμπερετς U19
Σπάρτη Πράχα U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Άλμπα
CS FC Lopadea Noua
ACS Spicul Daia Română
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Άλμπα
AS Hidromecanica Șugag
CS CIL Blaj
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 4 Gorj
AS Petrolul Stoina
CS International Bălești
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπράιλα
FC Tufeşti
ACS Romgal Romanu
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπράιλα
ACS Gloria Movila Miresii
AS Spicul Râmnicelu
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπράιλα
CS Dynamic Unirea
ACS Communal Cazasu II
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπράιλα
AS Stanriz Stăncuța
CS Dunărea Gropeni
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
ACSO Filiași II
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Dambovita
AS Luceafărul Poiana
FC Steagu Roșu Colacu
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Γαλάτι
Zorile Grivița
ACS Luceafărul Berești
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Γαλάτι
Prutul Vlădești
AS Siretul Piscu
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Γαλάτι
ACS Mălina Smârdan
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Γαλάτι
AS Viitorul Costache Negri
CSL Foresta Șendreni
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Χουνεντοάρα
ACS Minerul Uricani
CSM Mihai Viteazu Vulcan
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Χουνεντοάρα
AS Victoria Calan
CSM Deva II
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μποτοσάνι
FC Epureni
ACS Inter Dorohoi
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μποτοσάνι
AS Unirea Săveni
ACS Unirea Curtesti
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μποτοσάνι
AS Sportivul Trustesti
Soimii Baluseni
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μποτοσάνι
FC Viitorul Borzeşti
ACS ProSport Varful Campului
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπράιλα
ACS Voința Plopu
AFC Urleasca
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπράιλα
AS Siretul Vadeni
ACS Victoria Traian II
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Viitorul Gratia
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Teleorman
ΑΣ Dinamo Bogdana
AS Old Boys Alexandria
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Γαλάτι
AS Râzeșii Valea Mărului
FC Victoria Slobozia Conachi
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 4 Gorj
CS Unirea Țînțăreni
CS Vulturii Fărcășești
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Βαλτσέα
ACS Minerul Costeşti
ACS Atletic Drăgășani
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Βαλτσέα
ACSSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
ASFC Păușești Otăsău
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 4 Dolj
ACS Tineretul Poiana Mare
ACS Știința Cerat
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Constanta
AS Avântul Comana
AS Șoimii Topraisar
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Dambovita
AS Dragomireşti
ACS Gura Ocniței
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Dambovita
AS Victoria Comisani
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Dambovita
AS Olimpia Picior De Munte
AFC Raciu
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Dambovita
AFC Unirea Colibasi
CS Comunal Valea Lungă
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Dambovita
AS Sportul Lucieni
AS Luceafărul Dărmănești
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Dambovita
ACS Gloria Bucșani
AS Voința Adânca
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Dambovita
AFC Olimpia Marcesti
ACS Dinamo Odaia Turcului
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Dambovita
CS Viitorul Cojasca
FC Ravens Corbii Mari
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Dambovita
AS Flacăra Zavoiu
FC Luceafărul Bolovani
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Βαλτσέα
CS Lotru Brezoi
ACS Foresta Mălaia
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Βαλτσέα
ACS Unirea Tomșani
AFC Băbeni
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Βαλτσέα
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
CS Oltețul Alunu
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 7 Prahova
Progresul Boldeşti Grădiştea
Şoimii Apostolache
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 7 Prahova
Voinţa Vadu Părului
Ρεκόλτα Ντουμπράβα
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 7 Prahova
AS Unirea Lacul Turcului
Βιιτορούλ Πανταζή
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Dambovita
AS Victoria 2018 Văcăreşti
CS Viitorul Aninoasa
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μπράιλα
ACS Communal Cazasu
ACS Sportul Chișcani
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μπράιλα
AS Tricolorul Lanurile
CS Făurei
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Χουνεντοάρα
ACS Șoimul Băița
CSM Dacia Orăștie 2010
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μπακάου
AS Viitorul Dămienești
CSM Moineşti
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μπακάου
CS Faraoani
AFC Unirea Bacău
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Βαλτσέα
ACS Viitorul Budesti
ACS Viitorul Mateeşti
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Βαλτσέα
ACS Oltul Ionești
CS Mădulari
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μπράιλα
ACS Viitorul Insurăței
CS Supporter Club Brăila
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Dambovita
FC Lungulețu
AS Știinta Finta
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Dambovita
ACS Unirea Ungureni
FC Viitorul IL Caragiale
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
Ακαδημία AFC Milan
ACS Recolta Măceșu De Jos
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
ACS Viitorul Seaca de Câmp
Φάκελος AS Viitorul
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
CS Sporting Leu
ACS Viitorul Teasc
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
CS Fulgerul Mârșani
Α.Σ Προγκρεσούλ Καστρανόβα
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
AFC Coșoveni
ACS Unirea Tâmbureşti
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoeşti
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
AS Viitorul Țuglui
AS Știința Calopăr
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
AS Viitorul Terpezita
ACS Sarja Robăneşti
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
ACS Știința Cerat II
ACS Desnatuiul Giurgița
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
AS Viitorul Lăcrița
AS Flacăra Drăgotești
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
ACS Unirea Vela
CS Carcea II
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
ACS Viitorul Predești
ACS Viitorul Gherceşti
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
CS Sopot
ΑΣ Μπέτις Κραϊόβα
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Πολωνία Ερασιτεχνική Λίγκα Okręgowa – Warszawa I
Znicz II Pruszków
Πρόοδος Βαρσοβία
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Teleorman
AS Viitorul Valea Cireșului
CS Viitorul Drăgănești De Vede
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Teleorman
AS Tineretul Radoiești
CS Olimpia Dobrotești 2023
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
ACS Vulturul Cernăteşti
ACS Standard Craiova
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
ACS Inter Secui
ACS Victoria Călărasi
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
ACS Știința Malu Mare
ACS Preajba
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Constanta
AS Viisoara
AS Voinţa Siminoc
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Teleorman
ACS Oltul Plopii Slavitesti
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 4 Gorj
AS Petrolul Stoina
CS International Bălești
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Dambovita
AFC Viitorul Dobra
ACS Voința Crețu
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 7 Prahova
Cricovul Ciocini
AS Rapid Sălciile
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
AFC Coșoveni
ACS Unirea Tâmbureşti
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
ACS Energia Radomir
ACS Victoria Bratovoeşti
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
ACS Voința Rasnic
ACS Valea Fântânilor
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Viitorul Fulga
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
08:00
|
Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Ρουμανίας 5 Dolj
ACS Vulturul Cernăteşti
ACS Standard Craiova
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 7 Prahova
Unirea Brăteşti
AS Tineretul Loloiasca
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Teleorman
AS Viitorul Talpa
ACS Sporting Videle
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
08:00
|
Τσεχία U19 1η κατηγορία
Σλόβαν Λίμπερετς U19
Σπάρτη Πράχα U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Elite Mureș
ACS A&A Grup Târnăveni
ACS Mureșul Rușii Munți
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Elite Mureș
AS Câmpia Râciu
ACS Mureșul Luduș
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ζώνη Κιντάμπο της Γκάνας
Kimtampo Diamond FC
Kintampo Top Talent FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Elite Mureș
ACS Infrățirea Valea Izvoarelor
AS Chimica Târnăveni
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Elite Mureș
ACS Infrățirea Valea Izvoarelor
AS Chimica Târnăveni
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 7 Prahova
AS Avântul Cerașu
AS Tineretul Poiana Vărbilău
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 7 Prahova
Viitorul Iordăcheanu
Unirea Tricolor Lipăneşti
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Prahova
Carpaţi MEFIN Sinaia
AS Targşorul Vechi Stăncești
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Elite Mureș
CS Iernut
ASA Târgu Mureş
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Elite Mureș
CS Iernut
ASA Târgu Mureş
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Πολωνία Ερασιτεχνική Λίγκα Okręgowa – Warszawa I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Πολωνία Ερασιτεχνική Λίγκα Okręgowa – Warszawa I
Świt II Nowy Dwór Mazowiecki
PKS Radość Warszawa
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
Flacăra Filipeşti από το Târg
ΑΣ Γοργοτά
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
CS Avântul Măgureni
Prahova Tinosu
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
Flacăra Filipeşti από το Târg
ΑΣ Γοργοτά
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
CS Avântul Măgureni
Prahova Tinosu
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Elite Mureș
ACS Academica Transilvania Târgu Mureș
ASF Pogăceaua
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
Avântul Tomşani
Ştiinţa Albeşti
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Viitorul 2018 Ceptura
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Victoria Fântânele
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Viitorul 2018 Ceptura
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Victoria Fântânele
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
Progresul Coslegi
FC Unirea Valea Dulce
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
Tirana Homorâciu
FC Vulturul Zănoaga
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
Real Boys Valenii de Munte
Luceafărul Drajna
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
Voinţa 2009 Gornet
Victoria Fântânele
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
Avântul Tomşani
Ştiinţa Albeşti
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
FC Steaua Sângeru
AS Viitorul Colceag
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
Progresul Province of Jos
AS Voința Adunați
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Elite Mureș
CSM Σιγκισοάρα
AS Gaz Metan Danes
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
FC Muscelul Câmpina
ACS Caraimanul Busteni
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
ACS Progresul Aluniş
CS Şotrile
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
Viitorul Proviţa de Sus
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Elite Mureș
CSM Σιγκισοάρα
AS Gaz Metan Danes
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
Progresul Province of Jos
AS Voința Adunați
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
FC Muscelul Câmpina
ACS Caraimanul Busteni
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
Flacăra Mălăieşti
ACS DP Cornu II
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Prahova
AS Sportul Câmpina
Tineretul Poienarii Burchii
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Elite Mureș
ACS Sâncrai Nazna
ACS Atletic Târgu Mures
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Elite Mureș
ACS Miercurea Nirajului
CSO Sângeorgiu de Pădure
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
08:15
|
Τσεχία U19 1η κατηγορία
Dukla Praha U19
Σλάβια Πράχα U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
08:30
|
Αυστραλία NPL, Νέα Νότια Ουαλία
St George Saints FC
Ολυμπιακός του Σίδνεϊ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
09:00
|
Σλοβακία U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Σλοβακία U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Σλοβακία U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Σλοβακία U19
ŠK Slovan Bratislava U19
Σπαρτάκ Τρνάβα U19
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Σλοβακία 1. Λίγκα Γυναικών
ŠK Slovan Bratislava
Σπάρτακ Τρνάβα
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Αυστραλία NPL, Νέα Νότια Ουαλία
Blacktown City FC
NWS Spirit FC
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Αυστραλία NPL, Νέα Νότια Ουαλία
Marconi επιβήτορες
Hills Brumbies
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Lig Τουρκίας U19, Elit B
Bayrampasa Spor AS U19
Fatih Karagumruk U19
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Buzau
AS Unirea Largu
AS Tricolorul Gălbinași
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Săhăteni
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Buzau
AS Avântul Zărnești
AS Viitorul Știubei
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Γερμανία Ερασιτέχνης A-Jun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
Carl Zeiss Jena U19
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Buzau
AS Săhăteni Vintileanca
AS Sport Club Vernesti
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Buzau
AS Unirea Mărăcineni
AS Victoria Buda
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Săhăteni
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Buzau
ΑΣ Ολίμπια Πογοανέλε
AS FC Glodeanu Silistea
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Buzau
AS Avântul Zărnești
AS Viitorul Știubei
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Γερμανία Ερασιτέχνης A-Jun-BL Δυτ
FC Viktoria Köln U19
Γερμανία Άαχεν U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Lig Τουρκίας U19, Elit B
Altay SK U19
Pendikspor U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Γερμανία Ερασιτέχνης A-Jun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
Carl Zeiss Jena U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Buzau
AS Recolta Blajani
AS Rapid Mătești
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Buzau
AS Unirea Largu
AS Tricolorul Gălbinași
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Γερμανία Ερασιτέχνης A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Ντιναμό Δρέσδης U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Τσεχία U19 1η κατηγορία
Mladá Boleslav U19
FC Zbrojovka Brno U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Σλοβακία 1. Λίγκα Γυναικών
ŠK Slovan Bratislava
Σπάρτακ Τρνάβα
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Σλοβακία U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Σλοβακία U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Γαλάτι
CSC Progresul Munteni
Siretul Cosmeşti
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Γαλάτι
AS Victoria Independența
Voința Cudalbi 2015
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Αυστραλία NPL, Νέα Νότια Ουαλία
Marconi επιβήτορες
Hills Brumbies
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Lig Τουρκίας U19, Elit B
Bayrampasa Spor AS U19
Fatih Karagumruk U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Lig Τουρκίας U19, Elit B
Goztepe U19
Adanaspor U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Σλοβακία U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
09:00
|
Σλοβακία U19
ŠK Slovan Bratislava U19
Σπαρτάκ Τρνάβα U19
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
09:00
|
Γερμανία Ερασιτέχνης A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Ντιναμό Δρέσδης U19
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
09:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Buzau
ΑΣ Ολίμπια Πογοανέλε
AS FC Glodeanu Silistea
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
09:00
|
Γερμανία Ερασιτέχνης A-Jun-BL N/NE
SV Werder Bremen U19
Carl Zeiss Jena U19
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
09:00
|
Αυστραλία NPL, Νέα Νότια Ουαλία
Marconi επιβήτορες
Hills Brumbies
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
09:00
|
Λιθουανία Pirma Lyga
Έκρανας Πανεβέζης
BE1 Αρ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
09:00
|
Τσεχία U19 1η κατηγορία
Mladá Boleslav U19
FC Zbrojovka Brno U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
09:00
|
Σλοβακία 1. Λίγκα Γυναικών
ŠK Slovan Bratislava
Σπάρτακ Τρνάβα
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
09:00
|
Σλοβακία U19
MFK Dukla Banská Bystrica U19
DAC Dunajská Streda U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
09:00
|
Σλοβακία U19
FK Pohronie U19
MFK Zemplín Michalovce U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
09:00
|
Σλοβακία U19
MŠK Žilina U19
VSS Košice U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
09:00
|
Σλοβακία U19
1. FC Tatran Prešov U19
MFK Ružomberok U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
09:00
|
Τσεχία U19 1η κατηγορία
FC Trinity Zlín U19
MFK Karviná U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
09:00
|
Γκάνα GAED Division 3 – Zone 1
FC Great Farcos
FC Haatso Crystal Palace
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική Borska Okružna Liga
FK Mala Vrbica
FK Urovica
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική Borska Okružna Liga
FK Mala Vrbica
FK Urovica
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική Borska Okružna Liga
FK Miloševo
FK Radnički Klokočevac
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:15
|
Αυστραλία NPL, Νέα Νότια Ουαλία
St George City FA
Manly United FC
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
09:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Teleorman
AS Tineretul Silistea
AS Tineretul Ciolanesti 2024
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:30
|
Εσθονία Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
TJK Legion
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:30
|
Εσθονία Esiliiga B
Jõhvi FC Phoenix
Pärnu Jalgpalliklubi
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
09:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Teleorman
CS Flacara Calinesti
AS Rapid Urluiu
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
09:30
|
Εσθονία Esiliiga
Viimsi JK
JK Tabasalu
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
09:30
|
Εσθονία Esiliiga B
Jõhvi FC Phoenix
Pärnu Jalgpalliklubi
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
09:30
|
Εσθονία Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
TJK Legion
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Γαλαξίες της Καραϊβικής
Raniza FC
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
10:00
|
Κροατία 1. HNLŽ
ŽNK Dinamo Zagreb
ŽNK Osijek
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Περσικά FC
Πραγματικός Τιτάνας
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Γαλαξίες της Καραϊβικής
Raniza FC
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Περσικά FC
Πραγματικός Τιτάνας
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Γαλαξίες της Καραϊβικής
Raniza FC
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
10:00
|
Πορτογαλία Λίγκα Πορτογαλίας 2
Feirense
Ένωση Λεϊρία
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
10:00
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Γυναικών Πορτογαλίας
Racing Power Football Club
Φαμαλίκαο
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Περσικά FC
Πραγματικός Τιτάνας
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
10:00
|
World Americas Kings League
Γαλαξίες της Καραϊβικής
Raniza FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
10:00
|
Ζώνη Κιντάμπο της Γκάνας
Jema Marvelous FC
Kintampo Sharp Arrows FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
10:30
|
Sweden Division 2, Norra Svealand
FC Gute
Falu BS FK
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
11:00
|
Πολωνία CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
11:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Ιαλομίτα
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
11:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Ιαλομίτα
Recolta Săveni
Γκλόρια Ογκράδα
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
11:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Caras Severin
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Prigor
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
11:00
|
Σούπερ Λιγκ Μολδαβίας
FC Petrocub Hincesti
Dacia Buiucani
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
11:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Ομπερλίγκα NOFV Nord
Anker Wismar
Τένις Μπορούσια Βερολίνου
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
11:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Caras Severin
AS Viitorul Cărbunari
AS Steaua 2018 Prigor
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
11:00
|
Croatia Prva NL Junior
NK Slaven Belupo U19
HNK Rijeka U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
11:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
11:00
|
Αγγλία Ερασιτεχνική Πρέμιερ Λιγκ 2, Κατηγορία 1
Διαβάζοντας U21
Μίντλεσμπρο U21
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
11:00
|
Γερμανία Ερασιτέχνης A-Jun-BL N/NE
Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ U19
Hamburger SV U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
11:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Ιαλομίτα
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
11:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Ιαλομίτα
FC Movila
FC Victoria Borduşani
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
11:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Χαργκίτα
CS Bastya Lăzarea
AS Mohos Lăzărești
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
11:00
|
Πολωνία CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
11:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Χαργκίτα
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
11:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Ιαλομίτα
Recolta Săveni
Γκλόρια Ογκράδα
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
11:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Ιαλομίτα
FC Movila
FC Victoria Borduşani
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
11:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Ιαλομίτα
AS Ialomița Sudiți
AS Gloria Gura Ialomiței
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
11:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Ιαλομίτα
Spicul Vladeni
Viitorul Valea Ciorii
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
11:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Ιαλομίτα
ACS Unirea Mihail Kogalniceanu
Viitorul Platonesti
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
11:00
|
Πολωνία CLJ
Widzew Łódź U19
Odra Opole U19
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
11:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
11:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ibom Youth FC
Φοίνιξ Αθλητικός Αθλητικός Όμιλος
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
11:00
|
Σουηδία Ettan, Norra
Umeå
FBK Karlstad
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
11:00
|
Δανία Ερασιτέχνης Danmarksserien
OKS
Viby IF
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
11:00
|
Αγγλία Ερασιτεχνική Πρέμιερ Λιγκ 2, Κατηγορία 1
Διαβάζοντας U21
Μίντλεσμπρο U21
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
11:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Ομπερλίγκα NOFV Nord
Anker Wismar
Τένις Μπορούσια Βερολίνου
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
11:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Regionalliga Nordost
FC Carl Zeiss Jena
VSG Altglienicke
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
11:00
|
Sweden Division 2, Norrland
Κιρούνα FF
Ομάδα TG FF
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
11:00
|
Sweden Division 2, Västra Götaland
IK Tord
Västra Frölunda IF
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
11:00
|
Croatia Prva NL Junior
NK Slaven Belupo U19
HNK Rijeka U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
11:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Gonsenheim
FC Karbach
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
11:00
|
Sweden Division 2, Norrland
Frosö IF
IFK Lulea
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
11:00
|
Πολωνία Ερασιτεχνική Λίγκα Okręgowa – Warszawa I
Wilga II Garwolin
Mazur Radzymin
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
11:00
|
Macao Elite League
Πανεπιστήμιο του Μακάο
Σπόρτινγκ Μακάο
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
11:00
|
Πολωνία Ερασιτέχνης IV. Liga – Kujawsko-Pomorska
Łokietek Brześć Kujawski
KS Pomorzanin Toruń
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
11:15
|
Πρέμιερ Λιγκ Μογγολίας
SP Falcons FC
Erdenes Ilch FC
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
11:30
|
Πρωτάθλημα Αγγλίας
Leeds United
Σαουθάμπτον
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
11:30
|
Estonia Premium Liiga
FC Nomme United
FC Kuressaare
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
11:30
|
Πολωνία Ερασιτεχνική Λίγκα Okręgowa – Warszawa I
KS Halinów
Promnik Łaskarzew
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Dambovita
ACS Miulesti
ACS Tartasesti
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Dambovita
ACS Gloria Măneşti
ACS Muscelul Văleni
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Dambovita
AS Olimpicii Ulmi
ACS Gloria Iedera
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Dambovita
AS Voința Bezdead
AS Gloria Doicești
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Dambovita
AS Viitorul Gorgota 2019
AS Voința Valea Voievozilor
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Dambovita
AS Mătăsaru
FC Găești
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
VfR Wormatia Worms
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Ομπερλίγκα NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Άιντραχτ Μάλσντορφ
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Ομπερλίγκα NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
SC Staaken
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Bremen-Liga
Tura Bremen
Blumenthaler SV
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Γερμανία Bundesliga, Γυναικών
Hoffenheim
Άιντραχτ Φρανκφούρτης
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Dambovita
ACS Gloria Măneşti
ACS Muscelul Văleni
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Dambovita
ACS Miulesti
ACS Tartasesti
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Dambovita
AS Viitorul Străoști
ACS Voința Ionești
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Dambovita
AS Mătăsaru
FC Găești
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Dambovita
AS Luceafărul Dărmănești II
AS Unirea Ogrea
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Dambovita
AS Viitorul Gorgota 2019
AS Voința Valea Voievozilor
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Bremen-Liga
Tura Bremen
Blumenthaler SV
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Νορβηγία 3η Κατηγορία, Όμιλος 1
Sandviken
Φόρντ
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Dambovita
AS Unirea Cobia
ACS Voința Vișina
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
FC Urziceni
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Verbandsliga Hessen Nord
SV Buchonia Flieden
CSC 03 Kassel
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Βασλούι
FC Ghergheleu
CSM Hușana Huși
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Σουηδία Ερασιτέχνης U19 Allsvenskan
Hammarby IF U19
Malmö FF U19
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
12:00
|
Νορβηγία 3η Κατηγορία, Όμιλος 1
Sandviken
Φόρντ
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Schleswig-Holstein-Liga
PSV Neumünster
Oldenburger SV
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
12:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Dambovita
AS Unirea Cobia
ACS Voința Vișina
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
12:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
FC Urziceni
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
12:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 6 Dambovita
ACS Gloria Măneşti
ACS Muscelul Văleni
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
12:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Βασλούι
FC Unirea Dodești
ACS Phoenix Team Tanacu
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Schleswig-Holstein-Liga
PSV Neumünster
Oldenburger SV
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Bayernliga Süd
SV Heimstetten
TSV 1882 Landsberg
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Regionalliga Bayern
SpVgg Greuther Furth II
Άουγκσμπουργκ II
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Hessenliga
VfB Marburg
FC Eddersheim
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:00
|
Sweden Division 2, Norrland
ΑΝ Älgarna
Umeå FC Academi
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FK Pirmasens
VfR Wormatia Worms
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:00
|
Νορβηγία 3η Κατηγορία, Όμιλος 1
OS IL
Φανά
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:00
|
Τσεχική Δημοκρατία Διαίρεση Ε
FC Vsetin
TVD Slavicín
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:00
|
Sweden Division 2, Norra Götaland
IFK Kumla FK
BK Forward
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:00
|
Ισπανία LaLiga
Ρεάλ Σοσιεδάδ
Λας Πάλμας
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Regionalliga Nord
Eimsbütteler TV
VfB Όλντενμπουργκ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:00
|
Δανία Gjensidige Kvindeliga
HB Koge
FC Nordsjaelland
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Ομπερλίγκα NOFV Süd
VfB 1921 Krieschow
FC Einheit Wernigerode
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Ομπερλίγκα NOFV Nord
SG Dynamo Schwerin
SC Staaken
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Ομπερλίγκα NOFV Nord
FSV Optik Rathenow
Άιντραχτ Μάλσντορφ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:00
|
Ταϊλάνδη Thai League 1
Ratchaburi
BG Pathum United
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Bremen-Liga
TS Woltmershausen
Brinkumer SV
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:00
|
Τουρκία TFF 2. Lig
Bucaspor 1928
Ντιγιαρμπεκίρσπορ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:00
|
Τουρκία TFF 2. Lig
Μπούρσασπορ
Van Spor Futbol Kulübü
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:00
|
Αρμενία First League
Αραράτ-Αρμενία II
τιμή
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:00
|
Sweden Division 2, Norrland
Ytterhogdals IK
Täfteå IK
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Helios Tartu
Sillamäe FC NPM Silmet
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
12:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
AS Voința Iosifalău
AS Progresul Vucova
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
12:30
|
Ερασιτεχνική Βραζιλία U20 Copa Pará, Μητροπολιτική Περιφέρεια – Όμιλος Α
AEB Estrela U20
Uniao Barbarense PA
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
12:30
|
Ολλανδία Ερασιτέχνης Derde Divisie
FC Rijnvogels
HSC '21
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
12:30
|
Ιταλία Campionato Spring 2
Σπέτσια U19
Salernitana U19
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
12:30
|
Ερασιτεχνική Ολλανδία 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VV Peize 3
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
12:30
|
Ιταλία Campionato Spring 2
Σπέτσια U19
Salernitana U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
12:30
|
Ερασιτεχνική Ολλανδία 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VV Peize 3
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
12:30
|
Ιταλία Campionato Spring 2
Όπως η U19
Ουντινέζε U19
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
12:30
|
Ιταλία Campionato Spring 2
Σπέτσια U19
Salernitana U19
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
12:30
|
Ιταλία Campionato Spring 2
Περούτζια U19
Πίζα U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:30
|
Ιταλία Campionato Spring 2
Σπέτσια U19
Salernitana U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:30
|
Αυστρία Ερασιτεχνική Regionalliga Δυτική
SVG Reichenau
SV Wals-Grünau
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:30
|
Ολλανδία Tweede Division
ACV Assen
Koninklijke HFC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
12:30
|
Ολλανδία Tweede Division
SV Spakenburg
Quick Boys
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
13:00
|
Ερασιτεχνική Ολλανδία 6e Klasse Zaterdag – 15
Αχιλλέας 1894 Assen 7
VV Grijpskerk 5
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Πολωνία Ερασιτέχνης Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Όμιλος 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Νορβηγία 3η Κατηγορία, Όμιλος 3
Asker
Παιχνίδι Όσλο FK
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Βέλγιο Ερασιτεχνικό KVDV Zaterdag
FC 't Hert
SV Heidelopers
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Ialomița
Δεύτερο Adâncata
AS CS Junior Țăndărei
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Ialomița
AS Albeşti 08
CS Unirea Grivița
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Βέλγιο Ερασιτεχνικό KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Πολωνία Ερασιτέχνης Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Όμιλος 1
TPS Winogrady
Czarni Czerniejewo
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Bayernliga Nord
FC Coburg
DJK Gebenbach
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Τσεχία 1. Λίγκα, Γυναικών
1. FC Slovacko
SK Slavia Praha
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Ialomița
Βικτώρια Ροσιόρι
CS Real Cosâmbeşti
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Πολωνία Ερασιτέχνης Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Όμιλος 1
Tarnovia Tarnówka
Noteć Rosko
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Πολωνία Ερασιτέχνης Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Όμιλος 1
Kłos Gałowo
Κλεσκεβία Κλεέστσεβο
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Πολωνία Ερασιτέχνης Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Όμιλος 1
Wieleń Καθαρή Αξία
Sokół Damasławek
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Ιταλία Ερασιτέχνης Promozione Molise
ASD Baranello
ASD Real Silver
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Πολωνία Ερασιτέχνης Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Όμιλος 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Βέλγιο Ερασιτεχνικό KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Ialomița
AS Albeşti 08
CS Unirea Grivița
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Νορβηγία 3η Κατηγορία, Όμιλος 4
Οιακοστροφίο
Σουρναντάλ
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Αλβανία Κατηγορία και Πάρε
AF Elbasani
FK Tomori Berat
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Βέλγιο Ερασιτεχνικό KVDV Zaterdag
FC 't Hert
SV Heidelopers
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Ialomița
Δεύτερο Adâncata
AS CS Junior Țăndărei
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Ialomița
Staruint Brosteni
Victoria Muntenii Buzău
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Ialomița
ACS Unirea Scânteia
CS Viitorul Axintele
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Caras Severin
AS Voința Șoșdea
CS Oravița
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Πολωνία Ερασιτέχνης Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Όμιλος 1
TPS Winogrady
Czarni Czerniejewo
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Ialomița
Βικτώρια Ροσιόρι
CS Real Cosâmbeşti
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Βέλγιο Ερασιτεχνικό KVDV Zaterdag
Meerle XL
gelmelboys
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
13:00
|
Πολωνία Ερασιτέχνης Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Όμιλος 1
Lechita Kłecko
LZS Otorowo
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Ialomița
Βικτώρια Ροσιόρι
CS Real Cosâmbeşti
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Ialomița
Staruint Brosteni
Victoria Muntenii Buzău
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Ialomița
AFC Iazu
Unirea Ion Roată
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
13:00
|
Ιταλία Ερασιτέχνης Promozione Molise
ASD Baranello
ASD Real Silver
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
13:00
|
Πολωνία Ερασιτέχνης Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Όμιλος 1
Wieleń Καθαρή Αξία
Sokół Damasławek
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
13:00
|
Νορβηγία 1η Κατηγορία, Γυναίκες
Hønefoss BK
Ovrevoll Hosle
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
13:00
|
Γαλλία Coupe de France, Γυναίκες
FC Fleury 91
Παρί Σεν Ζερμέν
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
13:00
|
Νορβηγία 3η Κατηγορία, Όμιλος 2
FK Mandalskameratene
Βιντάρ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
13:00
|
Νορβηγία 2η Κατηγορία Όμιλος 2
Skeid
Ουλενσάκερ Κίσα
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
13:00
|
Πρέμιερ Λιγκ Βοσνίας-Ερζεγοβίνης
FK Velež Mostar
HŠK Posušje
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
13:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Regionalliga Nord
FC Kilia Kiel
FC Teutonia 05 Ottensen
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
13:00
|
Νορβηγία 3η Κατηγορία, Όμιλος 3
Bærum SK
Φρίγκ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
13:00
|
Πρέμιερ Λιγκ Ουκρανίας
Σαχτάρ Ντονέτσκ
Chornomorets Odesa
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
13:00
|
Τσεχία 1. Λίγκα, Γυναικών
1. FC Slovacko
SK Slavia Praha
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
13:00
|
Ταϊλάνδη Thai League 1
Muang Thong United
Σουκοτάι
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
13:00
|
Κύπελλο Αγγλίας Νότιας Αφρικής
Τσίπα Γιουνάιτεντ
Ορλάντο Πειρατές
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
13:00
|
Νορβηγία 3η Κατηγορία, Όμιλος 3
Asker
Παιχνίδι Όσλο FK
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
13:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Iganmu Football Club
Tccg Fc
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Mureș
ACS Pescarii Sântioana του Mures
ACS Jedd Livezeni
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Mureș
Α.Σ Φαρέλ Ροτένι
AS Viitorul Delenii
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Mureș
Α.Σ Φαρέλ Ροτένι
AS Viitorul Delenii
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Mureș
AS Bekecs Măgherani
ACS Steaua Corneşti
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Mureș
ACS Locomotiv Agrișteu
AS Progresul Dumbrăvioara
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Mureș
ACS Locomotiv Agrișteu
AS Progresul Dumbrăvioara
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
13:00
|
Ιταλία Ερασιτεχνική Promozione Alto Adige – Landesliga
ASV Riffian Kuens
AFC St. Martin Moos
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
13:30
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
SpVgg Quierschied
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
13:30
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Baumholder 1886
FV Engers
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
13:30
|
Μπουντεσλίγκα Γερμανίας
Βέρντερ Βρέμης
Μπορούσια Μ'γκλάντμπαχ
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
13:30
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Diefflen
SpVgg Quierschied
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
13:30
|
Πολωνία III Liga, Όμιλος 4
LKS Wiślanie Jaśkowice
Chełmianka Chełm
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
13:30
|
Μπουντεσλίγκα Γερμανίας
Βόλφσμπουργκ
Ντάρμσταντ 98
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
13:30
|
Αυστρία Ερασιτεχνική Regionalliga Δυτική
Αυστρία Σάλτσμπουργκ
VfB Hohenems
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
13:30
|
Ολλανδία Tweede Division
Πόλη Jong Almere
των Treffers
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:00
|
Ελβετία Ερασιτεχνική Erste Liga Classic
FC Balzers
FC Gossau
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Νορβηγία 1η Κατηγορία
Έναρξη HR
Ranheim IL
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Sweden Division 2, Norra Svealand
FC Arlanda
Σίγουρα FF
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Croatia Prva NL Junior
NK Varaždin U19
NK Istra 1961 U19
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Φινλανδία Veikkausliiga
HJK
EIF
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Βασλούι
Βιιτορούλ Ζορλένι
Αστέρι Tătărăni
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Αλγερία Λιγκ 2
ES Mostaganem
Β.Α. Μπουφαρίκ
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Ιταλία Ερασιτεχνική Promozione Campania – Girone A
Cimitile
Lions MM Montemiletto
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Πολωνία Ερασιτέχνης IV. Warmińsko-Mazurska League
Stomil II Olsztyn SA
MKS Mazur Ełk
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Πολωνία Ερασιτέχνης Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Όμιλος 1
KS Opatówek
Σταλ Πλέσζου
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
AS Locomotiva Pașcani
AS 2023 Todireşti
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
AS Locomotiva Pașcani
AS 2023 Todireşti
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Βασλούι
Vulturul Bălteni
Avântul Solești
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Βασλούι
Βιιτορούλ Ζορλένι
Αστέρι Tătărăni
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Ελβετία Ερασιτέχνης 2. Liga FVRZ
FC Blue Stars ZH
FC Horgen
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Σουηδία Ettan, Norra
Karlbergs BK
Sollentuna FF
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Πολωνία Ερασιτέχνης Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Όμιλος 1
Rydzyniak Rydzyna
Zawisza Dolsk
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Πολωνία Ερασιτέχνης Klasa Okręgowa – Wielkopolska, Όμιλος 1
Sarnowianka Sarnowa
Brenewia Wijewo
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Φινλανδία Veikkausliiga
HJK
EIF
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
14:00
|
Σουηδία Ettan, Norra
Karlbergs BK
Sollentuna FF
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:00
|
Switzerland Promotion League
FC Zürich II
Etoile Carouge FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:00
|
Switzerland Promotion League
FC Rapperswil-Jona
FC Bavois
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:00
|
Croatia Prva NL Junior
NK Sesvete U19
NK Dugopolje U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:00
|
Croatia Prva NL Junior
NK Varaždin U19
NK Istra 1961 U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:00
|
Λιγκ 2 της Τυνησίας
SC Moknine
Ε.Σ Ζάρζης
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Bayernliga Nord
SV Fortuna Regensburg
Wurzburger FV
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:00
|
Νορβηγία 1η Κατηγορία
Levanger
Sogndal IL
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:00
|
Νορβηγία 1η Κατηγορία
Raufoss
Åsane
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:00
|
Νορβηγία 1η Κατηγορία
Έναρξη HR
Ranheim IL
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:00
|
Sweden Division 2, Norra Svealand
FC Arlanda
Σίγουρα FF
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:00
|
Sweden Division 2, Norrland
IFK Έστερσουντ
lucksta ΑΝ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:00
|
Sweden Division 2, Sodra Götaland
IFK Karlshamn
Österlen FF
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:00
|
Νορβηγία 1η Κατηγορία
Sandnes Ulf
Moss FK
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:00
|
Φινλανδία Veikkausliiga
HJK
EIF
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:00
|
Estonia Premium Liiga
Narva Trans
Pärnu JK Vaprus
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:00
|
Νορβηγία 1η Κατηγορία
Έγκερσουντ
Lyn FK
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:00
|
Σλοβακία 1. Λίγκα Γυναικών
SKF Zilina
GFC Topoľčany
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:00
|
Ινδία Ινδική Σούπερ Λιγκ
ATK Mohun Bagan FC
Μουμπάι Σίτι
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Σαλάι
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Σαλάι
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Σαλάι
ACS Ardealul Crișeni
ACS Bănișor Peceiu
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
CS Utvin
AS Inter Foieni
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
Α.Σ. Olimpia Darova
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Ερασιτεχνική Πολωνία V. Liga – Mazowiecka
Watra Mrozy
MKS Podlasie Sokołów Podlaski
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
CS Sanandrei Timiș
AS Vulturii Igriș
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
Α.Σ Μαργίνα
CS Nițchidorf
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
Α.Σ Μαργίνα
CS Nițchidorf
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
Α.Σ Μαργίνα
CS Nițchidorf
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
14:00
|
Ερασιτεχνική Πολωνία V. Liga – Mazowiecka
MKS Narew 1962 Ostrołęka
Nadnarwianka Pułtusk
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Ερασιτεχνική Πολωνία V. Liga – Wielkopolska
Sparta Szamotuły
KP Piła
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Ουγγαρία Ερασιτέχνης BLSZ I. osztály
1908 SZAC Βουδαπέστη
Budafoki MTE II
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Timiș
CSO Făget
AS Autoliv Lugoj
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
14:30
|
Κύπελλο Ιρλανδίας Βόρειας Ιρλανδίας
Λίνφιλντ FC
Cliftonville FC
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:30
|
Τσεχική Δημοκρατία Διαίρεση Ε
TJ Slovan Bzenec
SK Batov 1930
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:30
|
Τσεχική Δημοκρατία Διαίρεση F
TJ Valašské Meziříčí
Bruntál
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
14:30
|
Σουηδία Ερασιτέχνης U19 Allsvenskan
IFK Goteborg U19
IFK Norrkoping U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
14:30
|
Τσεχική Δημοκρατία Διαίρεση Ε
SFK Elko Holesov
Sternberk
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:30
|
Τσεχική Δημοκρατία Διαίρεση F
TJ Valašské Meziříčí
Bruntál
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:30
|
Ουγγαρία NB I, Γυναίκες
Diósgyőri VTK
MOL Vidi FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:30
|
Ισπανία Ερασιτεχνική Tercera Federación, Όμιλος 11
CE Mercadal
felanitx
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:30
|
Σουηδία Ερασιτέχνης U19 Allsvenskan
IFK Goteborg U19
IFK Norrkoping U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:30
|
Σερβία Ερασιτέχνης Πρώτη Λίγκα Kragujevca
FK Hajduk Jovanovac
FK Kutlovo 1977
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
14:30
|
Σερβία Ερασιτέχνης Πρώτη Λίγκα Kragujevca
FK Hajduk Jovanovac
FK Kutlovo 1977
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
14:30
|
Ερασιτεχνικό Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Santo Tirso
CPRJ Água Longa
AB 92
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
14:30
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη Ερασιτεχνική Περιφερειακή Λίγκα RS – Zapad
OFK Lauš Banja Luka
FK Sloga DIPO Gornji Podgradci
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:30
|
Σερβία Ερασιτέχνης Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Šamot Aranđelovac
FK Kalipolje Žabare
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
14:30
|
Ερασιτεχνική Βοσνία & Ερζεγοβίνη 2. Liga RS – Istok
FK Rudar 1925 Ugljevik
FK Stakorina Čajniče
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:30
|
Σερβία Ερασιτέχνης Zaječarska Okružna Liga
FK Radnički 1946 Lubnica
FSU Kraljevica Zaječar
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:30
|
Σερβία Ερασιτέχνης Zaječarska Okružna Liga
FK BSK Bogovina
FK Graničar Veliki Izvor
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:30
|
Σερβία Ερασιτέχνης Zaječarska Okružna Liga
FK BSK Bogovina
FK Graničar Veliki Izvor
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
14:30
|
Σερβία Ερασιτεχνική Borska Okružna Liga
FK Poreč Donji Milanovac
FK Sloga Kobišnica
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
14:30
|
Σλοβενία Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Gorenjska nogometna
NK Naklo
NK Velesovo-Cerklje
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:30
|
Σλοβενία Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Gorenjska nogometna
NK Niko Železniki
NK Bitnje
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:30
|
Σλοβενία Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Gorenjska nogometna
NK Sava Kranj
NK Bled-Bohinj Hirter
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:30
|
Σλοβενία Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Gorenjska nogometna
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
14:30
|
Σλοβενία Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Gorenjska nogometna
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
14:30
|
Σλοβενία Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Gorenjska nogometna
NK Kranj
NK Kranjska Gora
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:30
|
Σλοβενία Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Gorenjska nogometna
ŠD Polet
Britof
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:30
|
Σλοβενία Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Gorenjska nogometna
NK Naklo
NK Velesovo-Cerklje
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:30
|
Σλοβενία Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Gorenjska nogometna
NK Niko Železniki
NK Bitnje
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
14:30
|
Σλοβενία Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Gorenjska nogometna
ŠD Preddvor
ŠD Visoko
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μπακάου
CS Siretu Săuceşti
AS Voința Cleja
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Liga 5 Vâlcea
AS Stejarul Vlădești 2009
ACS Corona Mihaesti
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Liga 5 Vâlcea
AS Viitorul P. Măglași
CS Șușani
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Πορτογαλία Ερασιτεχνική AF Porto I Division – Σειρά 2
ADC Várzea do Douro
GD Livração
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Croatia Pojatno
NK Kupinec
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Σλοβενία Ερασιτέχνης 1. MNL Murska Sobota
Ν.Κ. Κέμα Πουκόντσι
Ν.Κ. Λίπα
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Πολωνία Ερασιτέχνης IV. Λιγκ – Πομόρσκα
Gryf Wejherowo
KS Sparta Sycewice
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Daruvar
Ν.Κ. Τόμισλαβ Μπέρεκ
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Σλοβενία Ερασιτέχνης 1. MNL Murska Sobota
Ν.Κ.Τάνκοβα
ŠD NK Križevci
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης PFL Pančevo
FK Sloga Plandište
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Σλοβακία 2. Λίγκα
Slavoj Trebisov
KFC Komarno
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μπακάου
CS Siretu Săuceşti
AS Voința Cleja
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης Medjuopštinska liga Sever
FK Osaonica Bagrdan
FK Mladost Končarevo
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Caras Severin
CS Moldova Noua
FC Nera Bogodinț
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Σλοβενία Ερασιτέχνης 1. MNL Murska Sobota
Ν.Κ. Κέμα Πουκόντσι
Ν.Κ. Λίπα
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ŠNK Lunjkovec
NK Mladost Sveti Petar
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Brestovac Garešnički Brestovac
NK Kamen Sirč
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Daruvar
Ν.Κ. Τόμισλαβ Μπέρεκ
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Croatia Pojatno
NK Kupinec
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. Zagrebačka NL
NK Šparta
NK Mladost Buzin
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Kutina
NK Moslavina Donja Gračenica
NK Matija Gubec Kutina
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Γυναικών Πορτογαλίας
SC Μπράγκα
Damaiense
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης PFL Pančevo
FK Sloga Plandište
FK Jedinstvo Stević Kačarevo
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ουγγαρία Ερασιτέχνης Nyír-Wetland Megyei I. osztály
Nyírbátori LSE
Újfehértó SE
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Liga 5 Vâlcea
AS Crețeni
AS Viitorul Pietrari
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Liga 5 Vâlcea
AS Viitorul P. Măglași
CS Șușani
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μπακάου
AFC Bubu
AS Flamura Roșie Săscut
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μπακάου
ACS Gauss Bacău
AS Negri
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Brodsko-posavska
Βαλίτσα NK Graničar Magić
NK Posavac Davor
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Πορτογαλία Ερασιτεχνική AF Porto I Division – Σειρά 2
ADC Várzea do Douro
GD Livração
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική 2. Južnobanatska πρωτάθλημα “Istok”
FK Sloga Margita
FK Banat Vršac
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μπακάου
ACS Bamirom Dumbrăveni
ACS Viitorul Nicolae Bălcescu
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Πολωνία Ερασιτέχνης IV. Λιγκ – Πομόρσκα
Gryf Wejherowo
KS Sparta Sycewice
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. Zagrebačka NL
NK Čulinec
NK Čehi
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. Zagrebačka NL
NK Šparta
NK Mladost Buzin
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
15:00
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Γυναικών Πορτογαλίας
SC Μπράγκα
Damaiense
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
ŠNK Lunjkovec
NK Mladost Sveti Petar
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Liga 5 Vâlcea
AS Stejarul Vlădești 2009
ACS Corona Mihaesti
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μπακάου
CS Siretu Săuceşti
AS Voința Cleja
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
15:00
|
Αυστρία Ερασιτεχνική Regionalliga Δυτική
SC Imst 1933
SC Röthis
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
15:00
|
Αυστρία Ερασιτεχνική Regionalliga Δυτική
TSV St. Γιάννης
RW Rankweil
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
15:00
|
Switzerland Promotion League
Βασιλεία II
SC Brühl SG
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
15:00
|
Σλοβακία 2. Λίγκα
FC Petrzalka 1898
1. FC Tatran Presov
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
15:00
|
Ερασιτεχνική Βοσνία-Ερζεγοβίνη 2. Πρωτάθλημα FBiH – Zapad
NK Vitez
FK Vitez
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
15:00
|
Ερασιτεχνική Βοσνία-Ερζεγοβίνη 2. Πρωτάθλημα FBiH – Zapad
NK Romari Vitez
NK Podgrmeč Sanski Most
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
15:00
|
Τσεχική Δημοκρατία Διαίρεση Β
FK Ostrov
FK Seko Louny
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
15:00
|
Αυστρία Ερασιτεχνική Regionalliga Δυτική
Dornbirner SV
SK Bischofshofen
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
15:00
|
Σούπερ Λιγκ Γυναικών Ελβετίας
FC Rapperswil-Jona
Frauenteam Thun Berner Oberland
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
15:00
|
Σλοβακία 3. Λίγκα, Δυτ
MŠK Fomat Martin
MFK Dubnica
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Starigrad
NK Prugovac
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
15:00
|
Ερασιτεχνική Βοσνία & Ερζεγοβίνη 2. Liga FBIH – Centar
FK Mošćanica Sarajevo
NK Natron Maglaj
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
15:00
|
Σλοβακία 2. Λίγκα
Slavoj Trebisov
KFC Komarno
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
15:00
|
Σλοβενία 2. SNL
NK Tabor Sežana
ΝΔ Γκόριτσα
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
15:00
|
Ουγγαρία NB I, Γυναίκες
MTK Ουγγαρία
Szent Mihaly SE
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Valpovo
NK Zrinski Vinogradci
NK Tomislav Šag
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Gaj Brođanci
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Valpovo
NK Zrinski Vinogradci
NK Tomislav Šag
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Valpovo
NK Bistrinci
NK Gaj Brođanci
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
CS Recolta Apateu
ACS Cetate Dezna
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
15:00
|
Ζώνη Κιντάμπο της Γκάνας
Kintampo Fighters FC
Kintampo Kwese FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
15:00
|
Ερασιτεχνικό Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Santo Tirso
FC Burgães
Δαχτυλίδι AMCH
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ερασιτεχνικό Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Santo Tirso
FC Burgães
Δαχτυλίδι AMCH
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ουγγαρία Ερασιτέχνης BLSZ I. osztály
43. sz. Építők SK
Szent István SE
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Arad
CS Voința Macea
CS Beliu
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Arad
CS Voința Macea
CS Beliu
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Όσιγιεκ
NK Elektra Osijek
NK BSK Beketinci
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Όσιγιεκ
NK Elektra Osijek
NK BSK Beketinci
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Πολωνία Ερασιτέχνης IV. League – Wielkopolska
Κέντρο Ostrów Wielkopolski
Pogoń Łobenica
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Πρωτάθλημα Ερασιτεχνών Ποντρούτσνα Βοσνίας-Ερζεγοβίνης – Μπάνια Λούκα
FK Borac Drvar
FC Krupa
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Πρωτάθλημα Ερασιτεχνών Ποντρούτσνα Βοσνίας-Ερζεγοβίνης – Μπάνια Λούκα
Rekreativo Banja Luka
FK Zmijanje
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Πρωτάθλημα Ερασιτεχνών Ποντρούτσνα Βοσνίας-Ερζεγοβίνης – Μπάνια Λούκα
FK Gomionica Bronzani Majdan
FK Vrbas
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Πρωτάθλημα Ερασιτεχνών Ποντρούτσνα Βοσνίας-Ερζεγοβίνης – Μπάνια Λούκα
Omladinac Μπάνια Λούκα
ΟΦΚ Σπαρτάκ 2013
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Πρωτάθλημα Ερασιτεχνών Ποντρούτσνα Βοσνίας-Ερζεγοβίνης – Μπάνια Λούκα
FK Gomionica Bronzani Majdan
FK Vrbas
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Πρωτάθλημα Ερασιτεχνών Ποντρούτσνα Βοσνίας-Ερζεγοβίνης – Μπάνια Λούκα
Omladinac Μπάνια Λούκα
ΟΦΚ Σπαρτάκ 2013
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Πρωτάθλημα Ερασιτεχνών Ποντρούτσνα Βοσνίας-Ερζεγοβίνης – Μπάνια Λούκα
FK Borac Drvar
FC Krupa
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Arad
CS Victoria Nădlac
ACS ACB Ineu II
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Πρωτάθλημα Ερασιτεχνών Ποντρούτσνα Βοσνίας-Ερζεγοβίνης – Μπάνια Λούκα
Rekreativo Banja Luka
FK Zmijanje
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Πολωνία Ερασιτέχνης Klasa Okręgowa – Κρόσνο
JKS Czarni 1910 Jasło
MKS Ostoja Kołaczyce
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Samoborski Otok
NK Ostrna
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Našice
NK Šipovac
NK Poganovci
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Zadarska
NŠK Podgradin
ΝΚ Αρμπανάσι Ζαντάρ
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Našice
NK Šipovac
NK Poganovci
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Zadarska
NŠK Podgradin
ΝΚ Αρμπανάσι Ζαντάρ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Mladost Draž
NK Motičina
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Κανάτα
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Κανάτα
NK Dinamo Dežanovac
NK Lasta Palešnik
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Κανάτα
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Κανάτα
NK Tomislav Đulovac
NK Mladost-Nada Hrastovac
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Arad
CS Podgoria Pancota
CS Victoria Zăbrani
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική Λίγκα Vojvođanska “Istok”
FK Jedinstvo Vlajkovac
FK Mladost Omoljica
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 3. ŽNL Istarska – Sjever
Ν.Κ. Λιβάδε
NK Novigrad 1947
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική MFL Sombor – 2. ράτσα
FK Pik 2023 Sombor
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική MFL Sombor – 2. ράτσα
FK Pik 2023 Sombor
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Bestovje
NK Jamnica Pisarovina
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Bestovje
NK Jamnica Pisarovina
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:30
|
Ελβετία Ερασιτέχνης 2. Liga FVRZ
FC Regensdorf
FC Urdorf
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:30
|
Αζερμπαϊτζάν Μίσλι Πρέμιερ Λιγκ
Καράμπαğ
Neftçi Baku PFK
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Radnik Majur
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:30
|
Κροατία 3. NL – Σέντρ
NK Kurilovec
HNK Segesta
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:30
|
Ελβετία Ερασιτέχνης 2. Liga FVRZ
FC Regensdorf
FC Urdorf
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:30
|
Mexico U23 Liga MX, Apertura
CF Pachuca U23
Puebla FC U23
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
15:30
|
Πολωνία I League
KS Lechia Gdańsk
ΓΚΣ Τύχυ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Lovor Nijemci
NK Županja 77
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Lovor Nijemci
NK Županja 77
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
15:30
|
Σερβία Ερασιτεχνική Druga Novosadska Liga
FK Stražilovo Sremski Karlovci
FK Petar Puača Novi Sad
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:30
|
Σερβία Ερασιτεχνική Druga Novosadska Liga
FK Miletic Mošorin
FK. Sofex Futog
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:30
|
Σερβία Ερασιτεχνική Druga Novosadska Liga
Τίτλος FK
FK Borac Rakovac
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:30
|
Σερβία Ερασιτεχνική Druga Novosadska Liga
FK Železničar Novi Sad
FK Hajduk Gardinovci
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:30
|
Σερβία Ερασιτεχνική Druga Novosadska Liga
Τίτλος FK
FK Borac Rakovac
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:30
|
Σερβία Ερασιτεχνική Druga Novosadska Liga
FK Obilić Vilovo
FK Vinogradar Ledinci
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:30
|
Σερβία Ερασιτεχνική Druga Novosadska Liga
FK Miletic Mošorin
FK. Sofex Futog
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:30
|
Σερβία Ερασιτεχνική Druga Novosadska Liga
FK Stražilovo Sremski Karlovci
FK Petar Puača Novi Sad
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:30
|
Πολωνία Ερασιτεχνική Λίγκα Okręgowa – Warszawa I
Bug Wyszków
Wicher Kobyłka
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
15:30
|
Ουγγαρία Ερασιτέχνης BLSZ I. osztály
Testvériség SE
Union FC
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Borac Drenovci
NK Slavonac Gradiste
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
16:00
|
Ολλανδία Ερασιτέχνης Derde Divisie
VV UNA
hsv hoek
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
16:00
|
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας U19
Paços de Ferreira U19
Boavista FC U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
16:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Bitburg 1919
FC Rot-Weiss Koblenz
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
16:00
|
Ολλανδία Ερασιτέχνης Derde Divisie
HV & CV Quick
VV Kloetinge
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
16:00
|
Πορτογαλία Ερασιτεχνική AF Algarve I Division
FC Carvoeiro United
Λέσχη Padernense
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
16:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Bitburg 1919
FC Rot-Weiss Koblenz
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
16:00
|
Σούπερ Λιγκ Γυναικών Ελβετίας
Βασιλεία
FC Sankt Gallen-Staad
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
16:00
|
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας U19
SC Farense U19
Μπενφίκα U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
16:00
|
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας U19
Paços de Ferreira U19
Boavista FC U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
16:00
|
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας U19
Lusitania FC Lourosa U19
Gil Vicente FC U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
16:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Oberliga Niederrhein
KFC Uerdingen 05
Mülheimer FC 97
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
16:00
|
Πορτογαλία Ερασιτεχνική AF Beja II Division – 2η Φάση
Barrancos FC
SC Ferreirense
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
16:30
|
Ισπανία LaLiga
Girona
Βαρκελώνη
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
17:00
|
Σούπερ Λιγκ Γυναικών Ελβετίας
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
17:00
|
Ελβετία Ερασιτέχνης 2. Liga FTC
AC Ravecchia
Vedeggio Calcio
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
17:00
|
Σούπερ Λιγκ Γυναικών Ελβετίας
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
17:00
|
Ελβετία Ερασιτέχνης 2. Liga FTC
AC Ravecchia
Vedeggio Calcio
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
17:00
|
Αυστριακό Ερασιτεχνικό Κέντρο Regionalliga
USV Weindorf St Anna am Aigen
Sparkasse Gleisdorf
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
17:00
|
USA MLS Next Pro
Επανάσταση της Νέας Αγγλίας II
Chicago Fire FC II
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
17:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Oberliga Westfalen
Turkspor Dortmund 2000
ASC Dortmund
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
17:00
|
Σούπερ Λιγκ Γυναικών Ελβετίας
Servette FC Chênois Féminin
FC Aarau
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
17:00
|
Premier Serie A Liga Μεξικού, 1ος όμιλος
Αυτόνομο Πανεπιστήμιο Tamaulipas
Mineros de Fresnillo FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
18:00
|
Mexico Liga MX, Γυναίκες, Clausura
PUMAS UNAM
Querétaro
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
18:00
|
Βραζιλία U20 Capixaba – Όμιλος Γ
Rio Branco-ES U20
Nova Venécia U20
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
18:00
|
Ερασιτέχνης Βραζιλίας U17 Gaúcho – Όμιλος Α
SER Panambi U17
Aimoré U17
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
18:00
|
Ερασιτέχνης Βραζιλίας U17 Gaúcho – Όμιλος Α
São Luiz U17
Νέων U17
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
18:00
|
Βραζιλία U20 Capixaba – Όμιλος Γ
Rio Branco-ES U20
Nova Venécia U20
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
18:00
|
Ερασιτέχνης Βραζιλίας U17 Gaúcho – Όμιλος Α
SER Panambi U17
Aimoré U17
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
18:00
|
Ερασιτέχνης Βραζιλίας U17 Gaúcho – Όμιλος Α
São Luiz U17
Νέων U17
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
18:00
|
Mexico Liga MX, Γυναίκες, Clausura
PUMAS UNAM
Querétaro
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
18:00
|
Λιγκ 1 του Περού
Los Chankas CYC
Κούσκο FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
18:00
|
Βραζιλία U20 Catarinense
Marcílio Dias U20
Araquari U20 Nation
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
18:00
|
Βραζιλία U20 Catarinense
Chapecoense U20
Barra FC U20
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
18:00
|
Βραζιλία U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Criciúma U20
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
18:30
|
Αργεντινή Ερασιτέχνης Στρατηγός Roca – Πρώτη Κατηγορία
CA Nicolás Bruzone – SUB 14
CS y D. Barrio Quirno – ΥΠΟ 14
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
18:30
|
Αργεντινή Ερασιτέχνης Στρατηγός Roca – Πρώτη Κατηγορία
Cultural Del Campillo – SUB 14
Cultural Mattaldi – SUB 14
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
18:30
|
Αργεντινή Ερασιτέχνης Στρατηγός Roca – Πρώτη Κατηγορία
Deportivo Moto Kart – SUB 14
Recreativo Estrellas – SUB 14
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
18:30
|
Βραζιλία U20 Paranaense – 1η φάση, Όμιλος Α
Αθλέτικο U20
PSTC Procopense U20
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
18:30
|
Βραζιλία U20 Paranaense – 1η φάση, Όμιλος Α
Rolandia EC U20
Iraty U20
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
18:30
|
Νορβηγία 2η Κατηγορία Όμιλος 2
Stjørdals/Blink
Tromsdalen UIL
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
18:30
|
Ισπανία Liga F
Γρανάδα
Βαρκελώνη
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
18:30
|
Αργεντινή Ερασιτέχνης Στρατηγός Roca – Πρώτη Κατηγορία
Ind'te de Ranqueles – SUB 14
CA Talleres – SUB 14
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
18:30
|
Βραζιλία U20 Paranaense – 1η φάση, Όμιλος Α
Αθλέτικο U20
PSTC Procopense U20
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
18:30
|
Αργεντινή Ερασιτέχνης Στρατηγός Roca – Πρώτη Κατηγορία
Deportivo Moto Kart – SUB 14
Recreativo Estrellas – SUB 14
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
18:30
|
Ισπανία Liga F
Γρανάδα
Βαρκελώνη
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
18:30
|
Βραζιλία U20 Paranaense – 1η φάση, Όμιλος Α
Αθλέτικο U20
PSTC Procopense U20
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
18:30
|
Βραζιλία Ερασιτέχνης U17 Cearense
Tirol/CEFAT U17
FC Acopiara Academy U17
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
18:30
|
Βραζιλία Ερασιτέχνης U17 Cearense
Ceara U17
Σιδηρόδρομος U17
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
18:30
|
Βραζιλία Ερασιτέχνης U17 Cearense
Ceara U17
Σιδηρόδρομος U17
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
18:30
|
Βραζιλία Ερασιτέχνης U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Aliança-CE U17
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
18:30
|
Βραζιλία Ερασιτέχνης U17 Cearense
Santa Cruz FC-CE U17
Φορταλέζα U17
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
18:30
|
Βραζιλία Ερασιτέχνης U17 Cearense
Tirol/CEFAT U17
FC Acopiara Academy U17
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Πισίνα Α
US Ansoise
CS Bouillantais
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Πισίνα Α
AS Dragon
Racing Club Basse-Terre
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Πισίνα Α
AC Saint-Robert
ΣΕΛΗΝΙΑΚΟΣ
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Πισίνα Α
JS Vieux Κάτοικοι
CS Capesterrien
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
20:00
|
Γαλλία Ερασιτεχνική Περιφέρεια Γουαδελούπης 1
ΗΠΑ Baie-Mahault
Phare du Canal
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/04
20:00
|
Πρωτάθλημα Γυναικών Κολομβίας
Ανεξάρτητο Μεντεγίν
CD Cortuluá
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Regionale 3 – Πισίνα Α
ASC Carénage
Mondial Club
|
Over 1.5 γκολ
|
05/04
20:00
|
Guadeloupe Regionale 3 – Πισίνα Α
ASC Carénage
Mondial Club
|
Over 2.5 γκολ
|
05/04
20:30
|
Ecuador LigaPro Serie A
Mushuc Rune
LDU
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
21:00
|
USA MLS Next Pro
Chattanooga F.C.
Ορλάντο Σίτι Β
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
23:00
|
Αργεντινή Primera C Metropolitana
Ντεπορτίβο Μουνίζ
Central Cordoba από το Rosario
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
23:00
|
Mexico Liga MX, Γυναίκες, Clausura
Pachuca
UANL τίγρεις
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
23:30
|
MLS ΗΠΑ
Σαν Χοσέ σεισμοί
Λος Άντζελες FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/04
23:30
|
MLS ΗΠΑ
Ίντερ Μαϊάμι ΚΙ
Νέα Υόρκη Red Bulls
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
01:06
|
Mexico Liga MX, Γυναίκες, Clausura
Σάντος Λαγκούνα
Mazatlan FC
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
01:06
|
Mexico Liga MX, Γυναίκες, Clausura
Σάντος Λαγκούνα
Mazatlan FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
02:00
|
Εθνικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου γυναικών των ΗΠΑ
Portland Thorns FC
Ουάσιγκτον Πνεύμα
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
02:00
|
Πρωτάθλημα USL USL
Monterey Bay FC
Indy Eleven
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
02:00
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Νέας Ζηλανδίας
Δυτικά Προάστια FC
Stop Out SC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
03:00
|
Fiji Digicel Premier League
Nadi FC
Suva FC
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
03:10
|
Mexico Liga MX, Γυναίκες, Clausura
ΦΚ Χουάρες
Club américa
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
03:10
|
Mexico Liga MX, Γυναίκες, Clausura
ΦΚ Χουάρες
Club américa
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
03:30
|
Ταϊτή Ligue 1 Vini
AS Central Sport
ΑΣ Τεφάνα
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
04:00
|
Japan Nadeshiko League, Div. 1, Γυναίκες
Orca Kamogawa FC
Ehime FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
05:00
|
Αυστραλία NPL, Νέα Νότια Ουαλία
Wollongong Wolves
Νεολαία Central Coast Mariners
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
05:00
|
Αυστραλία NPL, Νέα Νότια Ουαλία
Σίδνεϊ Γιουνάιτεντ
Western Sydney Wanderers Youth
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
05:00
|
Αυστραλία Victoria Premier League Γυναικών
Calder United SC
Preston Lions
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
05:00
|
Αυστραλία NPL, Νέα Νότια Ουαλία
Σίδνεϊ Γιουνάιτεντ
Western Sydney Wanderers Youth
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
07:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Όμορφη περιήγηση FC
Bussdors Utd FC
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
07:00
|
Πρωτάθλημα CFA Division Two της Κίνας
Langfang Glory City FC
Shaanxi Union FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
07:00
|
Ισπανία Ερασιτεχνικό Πρωτάθλημα Βετεράνων Μαδρίτης Βορράς
AD Colmenar Viejo (V)
Haro Villanueva FC (V)
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
07:00
|
Ισπανία Ερασιτεχνικό Πρωτάθλημα Βετεράνων Μαδρίτης Βορράς
AD Colmenar Viejo (V)
Haro Villanueva FC (V)
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
07:00
|
Ισπανία Ερασιτεχνικό Πρωτάθλημα Βετεράνων Μαδρίτης Βορράς
Bar La Herradura Torrejón (V)
CD Loeches (V)
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
07:00
|
Ισπανία Ερασιτεχνικό Πρωτάθλημα Βετεράνων Μαδρίτης Βορράς
CD Algete (V)
AD Konnico El Casar (V)
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
07:00
|
Ισπανία Ερασιτεχνικό Πρωτάθλημα Βετεράνων Μαδρίτης Βορράς
Bar La Herradura Torrejón (V)
CD Loeches (V)
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
07:00
|
Ισπανία Ερασιτεχνικό Πρωτάθλημα Βετεράνων Μαδρίτης Βορράς
CD Algete (V)
AD Konnico El Casar (V)
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
07:30
|
Πρωτάθλημα CFA Division Two της Κίνας
Xi An Ronghai
Shandong Taishan B
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μπακάου
AS Viitorul Berești-Tazlău
AS Vulturul Măgirești
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μπακάου
CS Sportul Onești
AS Bradul Mănăstirea Cășin
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
Voința Moțca
AS Biruința Miroslovești
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Calarasi
ACS Inainte Modelu II
AS Avantul Pietroiu
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Calarasi
ACS Tricolorul Jegălia
AS Șoimii Unirea
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μπακάου
CS Sportul Onești
AS Bradul Mănăstirea Cășin
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μπακάου
AS Bârsănești
CS Doftean
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μπακάου
AS Viitorul Berești-Tazlău
AS Vulturul Măgirești
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Osvit Đelekovec
NK Drava Novigrad Podravski
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
08:00
|
Ζώνη Κιντάμπο της Γκάνας
Kintampo New Vision FC
Yakam FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
Α.Σ Προγκρεσούλ Ντελένη
AS Biruința Miroslovești
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
Voința Moțca
AS Locomotiva Pașcani
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
AS Viitorul Brăești
AS 2023 Todireşti
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
AS Viitorul Brăești
AS 2023 Todireşti
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
Voința Moțca
AS Locomotiva Pașcani
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
Spicul Helesteni
FC Recolta Conțești
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
CS Unirea Mirceşti
Viitorul Hărmănești
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 4 Ιάσιο
Stejarul Sinești
AS Victoria Lețcani
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 4 Ιάσιο
AS USV Ιάσιο
AS Tonmir Iași
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 4 Ιάσιο
Unirea Alexandru Ioan Cuza
AS Țuțora
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 4 Ιάσιο
Stejarul Sinești
AS Victoria Lețcani
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 4 Ιάσιο
AS USV Ιάσιο
AS Tonmir Iași
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ισπανία Ερασιτεχνικό Πρωτάθλημα Βετεράνων Μαδρίτης Βορράς
Cosmos FC (V)
CD Futuro San Francisco (V)
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ισπανία Ερασιτεχνικό Πρωτάθλημα Βετεράνων Μαδρίτης Βορράς
Cosmos FC (V)
CD Futuro San Francisco (V)
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
CS Gloria Românești
Α.Σ. Biruinta Movileni
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
Voința Bosia
Poiana Popeşti
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
CS Dumeşti
CS Τομέστι
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
FC Viitorul Plugari
Voința Voinești
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
Voința Bosia
Poiana Popeşti
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
FC Viitorul Plugari
Voința Voinești
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
CS Dumeşti
CS Τομέστι
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
08:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
CS Gloria Românești
Α.Σ. Biruinta Movileni
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
08:15
|
Τσεχική Δημοκρατία CFL
Σλόβαν Λίμπερετς U21
FC Hradec Kralove B
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
08:15
|
Ελβετία Ερασιτέχνης 2. Liga FVRZ
FC Wettswil-Bonstetten 2
FC Seefeld Ζυρίχης
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
08:15
|
Πρέμιερ Λιγκ Μογγολίας
FC Βαυαροί
Λέσχη Khoromkhon
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
08:15
|
Πρέμιερ Λιγκ Μογγολίας
FC Βαυαροί
Λέσχη Khoromkhon
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
08:15
|
Πρέμιερ Λιγκ Μογγολίας
FC Βαυαροί
Λέσχη Khoromkhon
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
08:30
|
Αυστριακό Ερασιτεχνικό Κέντρο Regionalliga
ΡΩΤΗΣΤΕ Κλάγκενφουρτ
Wolfsberger AC II
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
08:30
|
Αυστριακό Ερασιτεχνικό Κέντρο Regionalliga
ΡΩΤΗΣΤΕ Κλάγκενφουρτ
Wolfsberger AC II
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
08:30
|
Αυστριακό Ερασιτεχνικό Κέντρο Regionalliga
ΡΩΤΗΣΤΕ Κλάγκενφουρτ
Wolfsberger AC II
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
09:00
|
Γερμανία Ερασιτέχνης A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Mainz 05 U19
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
09:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mirceşti
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
09:00
|
Ιταλία Ερασιτέχνης Eccellenza Lazio Girone A
ASD Aurelia Antica Aurelio
Amatrice Rieti
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Buruj Fc
Glory Boys Fc
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
09:00
|
Ιταλία Ερασιτέχνης Eccellenza Lazio Girone B
ASD Vicovaro
SSD Certosa 1965
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
09:00
|
Τσεχική Δημοκρατία CFL
FK Teplice B
TJ Sokol Živanice
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
09:00
|
Γερμανία Ερασιτέχνης A-Jun-BL Δυτ
Μπόχουμ U19
MSV Duisburg U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
09:00
|
Γερμανία Ερασιτέχνης A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Mainz 05 U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
09:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μπακάου
AS Viitorul Dămienești
CSM Moineşti
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
09:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mirceşti
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
09:00
|
Γερμανία Ερασιτέχνης A-Jun-BL N/NE
Χέρτα Βερολίνου U19
VfL Osnabrück U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Buruj Fc
Glory Boys Fc
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
09:00
|
Τσεχική Δημοκρατία CFL
FK Teplice B
TJ Sokol Živanice
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
09:00
|
Σλοβακία 3. Λίγκα, Ανατ
Slavia TU Košice
ŠK Odeva Lipany
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ingas Fc
City Stars Fc
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
09:00
|
Ισπανία Ερασιτεχνική Tercera Federación, Όμιλος 7
RSD Alcalá
Ράγιο Βαγιεκάνο Β
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
09:00
|
Ανδόρα Πριμέρα Ντιβιζιόν
FC Ordino
CF Atlètic America
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
09:00
|
Αυστρία Ερασιτεχνική Μπουντεσλίγκα, Γυναικών
USV Neulengbach
FC Wacker Ίνσμπρουκ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
09:00
|
Γερμανία 2. Μπουντεσλίγκα, Γυναικών
Hamburger SV
1. FFC Turbine Potsdam
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
09:00
|
Γερμανία Ερασιτέχνης A-Jun-BL S/SW
TSV 1860 München U19
Mainz 05 U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
09:00
|
Σλοβακία U19
AS Trencin U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
09:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
09:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
09:00
|
Estonia III Liiga – Lõuna piirkond
Rummu Dünamo
Vändra JK Vaprus II
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
09:00
|
Ερασιτεχνική Πολωνία V. Liga – Wielkopolska
Piast Czekanów
Zawisza Łęka Opatowska
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
09:00
|
Ερασιτεχνική Πολωνία V. Liga – Wielkopolska
Piast Czekanów
Zawisza Łęka Opatowska
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
09:15
|
Ιταλία Ερασιτέχνης Eccellenza Lazio Girone A
ΑΣΔ Δ' Δήμος
Πανεπιστημιούπολη EUR 1960
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
09:30
|
Εσθονία Esiliiga B
Narva Trans U21
Viljandi JK Tulevik
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
10:00
|
Ελβετία Ερασιτέχνης 2. Liga FVRZ
FC Kloten
Σεζάχ
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
10:00
|
Ελβετία Ερασιτέχνης 2. OFV League
FC Vaduz 2
Valposchiavo Calcium
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
10:00
|
Ελβετία Ερασιτέχνης 2. OFV League
FC Vaduz 2
Valposchiavo Calcium
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
10:00
|
Ουγγαρία NB III Kelet
Ceglédi VSE
Martfui LSE
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
10:00
|
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας U19
FC Porto U19
Famalicao U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
10:00
|
Ισπανία Ερασιτεχνική Tercera Federación, Όμιλος 12
CD Unión Sur Yaiza
Τενερίφη Β
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
10:00
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Γυναικών Πορτογαλίας
Βαλαδάρες Γαία
Μπενφίκα
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
10:00
|
Πρέμιερ Λιγκ Χονγκ Κονγκ
Ρέιντζερς του Χονγκ Κονγκ
Χονγκ Κονγκ U23
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
10:00
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Γυναικών Πορτογαλίας
Vilaverdense FC
Θαλάσσιος
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
10:00
|
Ισπανία Ερασιτεχνική Tercera Federación, Όμιλος 2
Luarca CF
UD Gijón Industrial
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
10:00
|
Ζώνη Κιντάμπο της Γκάνας
Κιντάμπο Γκρέιτ Γιουνάιτεντ FC
Dega FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Ταλίνα JK Puuma
FC Elva II
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
11:00
|
Γερμανία Ερασιτέχνης A-Jun-BL S/SW
Χόφενχαϊμ U19
VfB Στουτγάρδη U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
11:00
|
Sweden Division 2, Västra Götaland
Όμορφο GIF
Hittarps IK
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
11:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Regionalliga Nordost
FSV Luckenwalde
Hansa Rostock II
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Ταλίνα JK Puuma
FC Elva II
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
11:00
|
Γερμανία Ερασιτέχνης A-Jun-BL S/SW
Χόφενχαϊμ U19
VfB Στουτγάρδη U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
11:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Regionalliga Nordost
FSV Luckenwalde
Hansa Rostock II
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
11:00
|
Δανία Ερασιτέχνης Danmarksserien
Vorup FB
Β. 1909 Odense
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
11:00
|
Σουηδία Ερασιτέχνης Elitettan, Γυναίκες
ΙΚ Ουψάλα
Umeå IK
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
11:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Regionalliga Nordost
Βικτώρια Βερολίνου
Chemnitzer FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
11:00
|
Βιρσλίγκα Λετονίας
Valmiera FC
RFS
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
11:00
|
Δανία Ερασιτέχνης Danmarksserien
Horsens FS
Nørresundby BK
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
Όνομα FC United U21
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
11:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tabasalu Ulasabat CF
Όνομα FC United U21
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
11:00
|
Ισπανία Ερασιτεχνική Lliga Elit Catalana
Ρουμπίνι της ΕΕ
Ατλέτικ Λέιντα
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
11:15
|
Πρέμιερ Λιγκ Μογγολίας
τους
TUV Buganud
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
11:30
|
Estonia Premium Liiga
Flora Tallinn
FCI Levadia Tallinn
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
11:30
|
Γερμανία 2. Μπουντεσλίγκα
SV 07 Elversberg
Hertha Berlin
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
12:00
|
Ελβετία Ερασιτέχνης 2. OFV League
FC Montlingen
FC Buchs
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
12:00
|
Γερμανία Ερασιτέχνης A-Jun-BL S/SW
Καϊζερσλάουτερν U19
Greuther Furth U19
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
12:00
|
Sweden Division 2, Norra Götaland
Lidköpings FK
IK Kongahälla
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
12:00
|
Τσεχία 1. Λίγκα, Γυναικών
1. FC Slovacko
SK Slavia Praha
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Ομπερλίγκα NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Ομπερλίγκα NOFV Nord
FSV Union Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
12:00
|
Sweden Division 2, Norra Götaland
IK Gauthiod
Saffle SK
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Ομπερλίγκα NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
12:00
|
Πρέμιερ Λιγκ Σκωτίας Γυναικών
Spartans WFC
Dundee Utd WFC
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Ομπερλίγκα NOFV Nord
FSV Union Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
12:00
|
Ελβετία Ερασιτέχνης 2. OFV League
FC Montlingen
FC Buchs
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
12:00
|
Σουηδία Ερασιτέχνης U19 Allsvenskan
BK Häcken U19
Kalmar FF U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
12:00
|
Ελβετία Ερασιτέχνης 2. OFV League
FC Montlingen
FC Buchs
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
12:00
|
Sweden Division 2, Norra Götaland
Lidköpings FK
IK Kongahälla
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Ομπερλίγκα NOFV Nord
RSV Eintracht 1949 eV
SV Sparta Lichtenberg
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Ομπερλίγκα NOFV Süd
Einheit Rudolstadt
VfB Germania Halberstadt
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
12:00
|
Ισπανία LaLiga
Οσασούνα
Real Betis
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
12:00
|
Νορβηγία 3η Κατηγορία, Όμιλος 6
Sprint/Jeløy
FK Mjolner
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
12:00
|
Νορβηγία 2η Κατηγορία Όμιλος 2
Υψηλό FI
Strømmen IF
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Ομπερλίγκα NOFV Nord
FSV Union Fürstenwalde
Rostocker FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
12:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Ομπερλίγκα NOFV Nord
Χέρτα Ζέλεντορφ
TuS Makkabi Βερολίνο
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
12:00
|
Switzerland Promotion League
FC St Gallen II
FC Bulle
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
12:00
|
Τσεχία 1. Λίγκα, Γυναικών
1. FC Slovacko
SK Slavia Praha
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
12:15
|
Σούπερ Λιγκ Ελβετίας
Βασιλεία
FC Λουκέρνη
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
12:30
|
Ελβετία Ερασιτέχνης 2. OFV League
Altstetten
FC Mels
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
12:30
|
Ελβετία Ερασιτέχνης 2. OFV League
Altstetten
FC Mels
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
12:30
|
Ελβετία Ερασιτέχνης 2. OFV League
Altstetten
FC Mels
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
12:30
|
Μπουντεσλίγκα Αυστρίας
ΣΚ Στουρμ Γκρατς
Dr.V Hartberg
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
13:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Bremen-Liga
TUS Komet Arsten
Leher TS
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Superliga Κοσόβου και Κοσσυφοπέδιο
Malishev
SC Gjilani
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Ιταλία Ερασιτέχνης Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Olympia Agnonese
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Ελβετία Ερασιτέχνης 2. OFV League
FC Ems
FC Abtwil-Engelburg
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Βέλγιο Ερασιτέχνης Tweede Afdeling VV B
Koninklijke Sporting Hasselt
RC Άδης
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Calarasi
AS Atletico Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Ιταλία Ερασιτέχνης Eccellenza Molise
ASD Termoli 2016
Olympia Agnonese
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Ιταλία Ερασιτέχνης Eccellenza Molise
ACD Castel di Sangro Cep 1953
ΗΠΑ Venafro
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Ιταλία Ερασιτέχνης Promozione Molise
ASD Spinet
αδερφική aesernia
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Ιταλία Ερασιτέχνης Promozione Molise
Morcone Calcio
Αγόρια Vairano
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Ιταλία Ερασιτέχνης Eccellenza Piemonte Girone A
Stresa Vergante
Biellese 1902
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
TUS Mechtersheim
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Σουηδία Damallsvenskan
Piteå IF
Kristianstads DFF
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Ιταλία Ερασιτέχνης Promozione Molise
Altilia Samnium
ASD Calcio Montenero
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Πρέμιερ Λιγκ Ρωσίας Γυναικών
WFC Ρούμπιν Καζάν
WFC ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Πρέμιερ Λιγκ Σκωτίας Γυναικών
Montrose FC
Motherwell LFC
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Bremen-Liga
TUS Komet Arsten
Leher TS
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Bremen-Liga
FC Union 60 Βρέμης
KSV Vatan Sport
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Πολωνία Ερασιτεχνική Λίγκα Okręgowa – Siedlce
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka
Orzeł Unin
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Ελβετία Ερασιτέχνης 3. Liga FTC
AC Lema
FC Rancate
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Ελβετία Ερασιτέχνης 3. Liga FTC
FC Ligornetto
Vedeggio Calcio II
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Ελβετία Ερασιτεχνική Erste Liga Classic
FC Langenthal
FC Black Stars
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
13:00
|
Ιταλία Ερασιτέχνης Eccellenza Molise
ACD Castel di Sangro Cep 1953
ΗΠΑ Venafro
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
13:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
13:00
|
Ιταλία Ερασιτέχνης Eccellenza Toscana Girone A
River Pieve
Pro Livorno-Sorgenti
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
13:00
|
Ιταλία Ερασιτέχνης Eccellenza Toscana Girone A
AC Sporting Cecina 1929
SSD Pontebuggianese
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
13:00
|
Φινλανδία Veikkausliiga
Γνιστάν
FC Haka
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
13:00
|
Ιταλία Serie D, Girone D
Σαμαουρέζος
Πόλη Σαντζουλιάνο
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
13:00
|
Ιταλία Serie B
Venezia
Φεραλπίσαλο
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
13:00
|
Πολωνία I League
Wisła Plock
Κινητήρας Lublin
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
13:00
|
Πολωνία Ekstraklasa
MKS Korona Kielce
Piast Gliwice
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
13:00
|
Αυστρία Ερασιτεχνική Regionalliga Δυτική
FC Wolfurt
Kufstein
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
13:00
|
Ιταλία Serie D, Girone H
Φιντέλης Άντρια
Γκέλμπισον
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
13:00
|
Σουηδία Damallsvenskan
Piteå IF
Kristianstads DFF
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
13:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
SV Morlautern
TUS Mechtersheim
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
13:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Oberliga Niederrhein
Sportfreunde Baumberg
VfB 03 Χίλντεν
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
13:00
|
Αγγλία Η Σούπερ Λιγκ FA Γυναικών
Liverpool FC Women
Γυναίκες του Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
13:00
|
Ιταλία Serie D, Girone F
Άλμα Γιουβέντους Φάνο
Real Monterotondo Scalo
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
13:00
|
Ιταλία Serie D, Girone B
Καστελανζέζε
Brusaporto
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
13:00
|
Ιταλία Serie D, Girone A
Ντερτόνα
Λιγκόρνα
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
13:00
|
Πολωνία Ερασιτέχνης Klasa Okręgowa – Κρόσνο
LKS Czeluśnica
LKS Przełom Besko
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Ajax Lasnamäe
FCI Levadia Tallinn U19
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
13:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Saku Sporting
Tallinna FC Zapoos
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
13:15
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Oberliga Mittelrhein
FC Union Schafhausen
Hennef 05
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
13:15
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Oberliga Mittelrhein
FC Union Schafhausen
Hennef 05
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
13:30
|
Ιταλία Ερασιτεχνική Τρίτη Κατηγορία Καλαβρία – Girone A
Ταβέρνα ASD
ASD Rogliano 1948
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
13:30
|
Ιταλία Ερασιτεχνική Τρίτη Κατηγορία Καλαβρία – Girone A
A.S.D. Σαν Λεονάρντο
L.S.C. Ζωή Simeri Crichi
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
13:30
|
Ιταλία Ερασιτεχνική Prima Κατηγορία Calabria Girone C
ASD Pianopolis
ΑΣΔ ΑΕΚ Κροτόνε
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
13:30
|
Ιταλία Ερασιτεχνική Prima Κατηγορία Calabria Girone C
ASD Città di Aprigliano
USD Parenti Calcio 1979
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
13:30
|
Σούπερ Λιγκ Ουζμπεκιστάν
FC Bunyodkor
Σουρχόν Τέρμεζ
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:30
|
Ιταλία Ερασιτεχνική Prima Κατηγορία Calabria Girone C
ASD Città di Aprigliano
USD Parenti Calcio 1979
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:30
|
Ιταλία Ερασιτεχνική Prima Κατηγορία Calabria Girone C
ASD Real Cittanova
ASD Campese
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:30
|
Ιταλία Ερασιτεχνική Τρίτη Κατηγορία Καλαβρία – Girone A
A.S.D. Royal Casino
A.S.D. Στρογγόλι 2023
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:30
|
Ιταλία Ερασιτεχνική Τρίτη Κατηγορία Καλαβρία – Girone A
ASD Grifone Catanzaro
ASD Goodfellas Catanzaro
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
13:30
|
Ιταλία Ερασιτέχνης Promozione Calabria Girone A
ASD Saint Michel
ASD Virtus Rorsarno
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
13:30
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Oberliga Westfalen
TuS Ennepetal
SF Siegen
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
13:30
|
Ιταλία Ερασιτεχνική Promozione Alto Adige – Landesliga
SSV Ahrntal
SSV Brunico Bruneck
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
13:30
|
Ιταλία Ερασιτεχνική Promozione Alto Adige – Landesliga
SV Latsch
FC Gherdёina
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
13:30
|
Ιταλία Ερασιτεχνική Promozione Alto Adige – Landesliga
ASV Riffian Kuens
AFC St. Martin Moos
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ιταλία Ερασιτεχνική Prima Κατηγορία Sardegna – Girone A
ASD Vecchio Borgo S. Elia
ADP Baunese
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Χαργκίτα
Α.Σ Φαρκασλάκα Λουπένι
AS Nyiko Bisericani
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Χαργκίτα
ACS Sandominic
AS MÜ Frumoasa
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Χαργκίτα
AS Komisz Cozmeni
AS Străduinţa Mihăileni
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Χαργκίτα
AS Gagyvize Goagiu
AS Forțeni
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Χαργκίτα
AS Radicza Sânpaul
AS Andycom Avrămești
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Χαργκίτα
AS Unirea Lueta
AS Hegyalja Vârșag
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Χαργκίτα
CS Corundi Ifjusag
AS Tineretul Morăreni
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Χαργκίτα
AS Gordon Bulgareni
AS Căpâlniţa 2008
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Χαργκίτα
AS Test veriseg Atid
AS Nyiko Cobătești
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Χαργκίτα
AS Homorod Petreni
AS Galambfalva Porumbenii Mari
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Εθνική Κατηγορία Λουξεμβούργου
Jeunesse Esch
Σουίφτ Χέσπερανγκ
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Λουξεμβούργο Promotion d'Honneur
FC Rodange 91
SC Bettemburg
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Σουηδία Ettan, Norra
Assyriska FF
FC Stockholm International
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ουγγαρία NB I, Γυναίκες
Πούσκας FC
Győri ETO
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Γυναικών Πορτογαλίας
Ατλέτικο Ουριένσε
Αθλητικό CP
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Πορτογαλία Ερασιτεχνική AF Viseu I Division
GD Campia
CDCP Oliveira do Douro
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Χαργκίτα
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Χαργκίτα
AS Ghimes Făget Lunca de Jos
AS Borsaros Sâncrăieni
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Χαργκίτα
CS Corundi Ifjusag
AS Tineretul Morăreni
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Χαργκίτα
AS Gordon Bulgareni
AS Căpâlniţa 2008
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Χαργκίτα
AS Homorod Petreni
AS Galambfalva Porumbenii Mari
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Χαργκίτα
CS Bastya Lăzarea
AS Mohos Lăzărești
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Σουηδία Ερασιτέχνης U19 Allsvenskan
GIF Sundsvall U19
Östers IF U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ουγγαρία NB I, Γυναίκες
Πούσκας FC
Győri ETO
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ιταλία Ερασιτεχνική Prima Κατηγορία Sardegna – Girone A
GSD Freccia Parte Montis
ASD Σεούλ 2010
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ιταλία Ερασιτεχνική Prima Κατηγορία Sardegna – Girone A
Πολ. Libertas Barumini
ASD Sadali
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ιταλία Ερασιτεχνική Prima Κατηγορία Sardegna – Girone A
ASD Ussana Calcio
USD Fer Massenti S. Giovanni
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Χαργκίτα
AS Piliske Tuşnad Σάββ
AS Miklos Marton Mădăraș
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ιταλία Ερασιτεχνική Prima Κατηγορία Sardegna – Girone A
ASD San Marco Cabras
NGS Paulese
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
14:00
|
Σουηδία Ερασιτέχνης U19 Allsvenskan
AIK U19
IFK Stocksund U19
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
14:00
|
Ιταλία Ερασιτεχνική Prima Κατηγορία Sardegna – Girone A
ASD Frassinetti Elmas Villasor
US Cardedu
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
14:00
|
Ιταλία Ερασιτεχνική Prima Κατηγορία Sardegna – Girone A
GSD Freccia Parte Montis
ASD Σεούλ 2010
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
14:00
|
Ιταλία Ερασιτεχνική Prima Κατηγορία Sardegna – Girone A
Πολ. Libertas Barumini
ASD Sadali
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
14:00
|
Ισπανία Liga F
Σπόρτινγκ Ουέλβα
Levante Las Planas FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
14:00
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Γυναικών Πορτογαλίας
Ατλέτικο Ουριένσε
Αθλητικό CP
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
14:00
|
Εθνική Κατηγορία Λουξεμβούργου
F91 Ντουντελάνζ
Union Titus Petange
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
14:00
|
Ουγγαρία NB I, Γυναίκες
Πούσκας FC
Győri ETO
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
14:00
|
Εσθονία Esiliiga B
FC Kuressaare U21
Όνομα Kalju U21
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
14:00
|
Βουλγαρία Ερασιτεχνική Chetvarta Liga – AOG Shumen, Βόρεια
FC Veliki Preslav
FC Botev Kamenyak
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
JK Tabasalu U21
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
JK Tabasalu U21
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
14:00
|
Ερασιτεχνική Πολωνία V. Liga – Wielkopolska
ΖΕΦΚΑ Κόβυλα Γκόρα
LZS Cielcza
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ερασιτεχνική Βοσνία & Ερζεγοβίνη 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Cim Mostar
NK Sport Talent Mostar
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Ararat TTU
Maardu Linnameeskond
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FC Ararat TTU
Maardu Linnameeskond
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ερασιτεχνική Βοσνία & Ερζεγοβίνη 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Lokomotiva Mostar
ΝΚ Μόσταρ
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:00
|
Ερασιτεχνική Βοσνία & Ερζεγοβίνη 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Lokomotiva Mostar
ΝΚ Μόσταρ
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:05
|
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα ΗΑΕ Pro League
Hatta
Ajman
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:05
|
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα ΗΑΕ Pro League
Hatta
Ajman
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
14:30
|
Σερβία Ερασιτέχνης Braničevska Okružna Liga
FK Batovac
FK Integral Batuša
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:30
|
Σερβία Ερασιτέχνης Braničevska Okružna Liga
FK Batovac
FK Integral Batuša
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
14:30
|
Σουηδία Allsvenskan
Hammarby ΑΝ
IFK Värnamo
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
14:30
|
Σούπερ Λιγκ Ελβετίας
Yverdon-Sport FC
FC Lausanne-Sport
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
14:30
|
Τσεχική Δημοκρατία Διαίρεση Δ
Slavoj Polná
Μπαχαρικό
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
14:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Rat Kuna Pelješka
NK Hajduk 1932 Vela Luka
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Rat Kuna Pelješka
NK Hajduk 1932 Vela Luka
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:30
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη Ερασιτεχνική Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:30
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη Ερασιτεχνική Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:30
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη Ερασιτεχνική Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:30
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη Ερασιτεχνική Područna liga RS – Doboj
FK Sloboda GS Grabovica
FK Mineral Banja Vrućica
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:30
|
Βοσνία-Ερζεγοβίνη Ερασιτεχνική Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borac Kotorsko
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
14:30
|
Σερβία Ερασιτέχνης Πρώτη Λίγκα Kragujevca
FK Kolonija 1929
FK Pobeda Belosevac
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:30
|
Σερβία Ερασιτέχνης Πρώτη Λίγκα Kragujevca
FK Budućnost Resnik
FK Sloboda Grbice
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:30
|
Σερβία Ερασιτέχνης Πρώτη Λίγκα Kragujevca
FK Kolonija 1929
FK Pobeda Belosevac
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:30
|
Σερβία Ερασιτέχνης Πρώτη Λίγκα Kragujevca
FK Budućnost Resnik
FK Sloboda Grbice
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
14:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
Ν.Κ. Ένκελ Ποποβίτσι
NK NA Libertas Dubrovnik
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:30
|
Σερβία Ερασιτέχνης Međuopštinska liga Dunav
FK Kumane
FK Polet Voluja
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:30
|
Σερβία Ερασιτέχνης Međuopštinska liga Dunav
FK Kumane
FK Polet Voluja
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Omladinac Lastovo
Ν.Κ. Faraon Trpanj
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
Ν.Κ. Πουτνίκοβιτς
NK Ponikve Pelješac
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
14:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
Ν.Κ. Πουτνίκοβιτς
NK Ponikve Pelješac
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:30
|
Ερασιτεχνική Ζώνη Σερβίας «Κέντρο»
FK Mladost Batušinac
FK Bukovik Razanj
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
14:30
|
Σερβία Ερασιτέχνης Međuopštinska liga Dunav
FK Zemljoradnik Trnjane
FK Napredak Nabrdje
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Klakar
NK Slaven Trnjani
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Soko 1970 Orubica
NK Mladost Brđani
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Karlovac
NK Mrežnica Zvečaj
HNK Plaški
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Karlovac
Ν.Κ. Frankopan Brežani
NK Dobra Novigrad στο Dobri
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Vatrogasac Brezova
NK Mladost Belec
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Omladinac 1927 Opovo
FK Borac Pločica
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Vojvodina Crepaja
OFK Kolonija Kovin
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Karlovac
NK Cetingrad
NK Vrlovka Kamanje
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Partizan Glogovac
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
Ν.Κ. Ντέσινιτς
NK Rudar Mihovljan
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Lobor
NK Đalski Gubaševo
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
Ν.Κ. Ιβάνσκα
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Viktorija Vojakovac
NK Podravec Torčec
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilo Velika Pisanica
HNK Rovišće
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
Ν.Κ. Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Lonja Lonjica
Ν.Κ. Ράκοβετς
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Croatia Nova Kapela
NK Farkaš Farkaševac
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Pribić
NK Pušća
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Mladost Kraj Donji
NK BSK Μπρντοβετς
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Sisak
NK Gvozd
NK Zeleni Brijeg Sisak
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Sisak
HNK Petrovec
NK Mahovo
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
Ν.Κ. Γκόρα
Ν.Κ. Νόβακοβετς
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Πολωνία Ερασιτέχνης IV. Warmińsko-Mazurska League
GKS Πολωνία Iłowo
MLKS Znicz Biała Piska
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σλοβακία 3. Λίγκα, Ανατ
1. FK Svidník
TJ Tatran Oravské Veselé
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Βοσνία-Ερζεγοβίνη 2. Πρωτάθλημα FBiH – Zapad
FK Rudar Han Bila
NK Rudar Kamengrad
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σλοβενία Ερασιτέχνης Pomurska nogometna liga
Ν.Κ. Πολάνα
NK Črenšovci
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σλοβενία Ερασιτέχνης 1. MNL Murska Sobota
NK Dokležovje
ŠD Bogozhina
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης 2. Južnobanatska πρωτάθλημα “Zapad”
FK Proleter Mramorak
FK Partizan Gaj
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική 2. Južnobanatska πρωτάθλημα “Istok”
FK Omladinac Zagajica
FK Polet Izbište
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Jedinstvo Dubovac
FK Pobeda Samoš
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
NK Hajduk Sela
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Πρέμιερ Λιγκ Σκωτίας Γυναικών
Hamilton Academic WFC
Aberdeen L.F.C.
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Željezničar 1946
NK Podvinje
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σλοβενία Ερασιτέχνης 1. MNL Murska Sobota
NK Dokležovje
ŠD Bogozhina
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης PFL Pančevo
FK Dolina Padina
FK Hajdučica
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης 2. Južnobanatska πρωτάθλημα “Zapad”
FK Proleter Mramorak
FK Partizan Gaj
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης PFL Pančevo
FK Budućnost Alibunar
FK Spartak 1911 Debeljača
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική 2. Južnobanatska πρωτάθλημα “Istok”
FK Karaš Kuštilj
FK Partizan Uljma
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική 2. Južnobanatska πρωτάθλημα “Istok”
FK Banat Dupljaja
FK Ratar Kruščica
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης PFL Pančevo
FK Unirea Uzdin
FK Ševac Kusić
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης 2. Južnobanatska πρωτάθλημα “Zapad”
FK BSK Bavanishte
FK Omladinac Deliblato
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Jedinstvo Dubovac
FK Pobeda Samoš
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
NK Hajduk Sela
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. Zagrebačka NL
NK Gavran 2003
NK Hrašće
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Πρέμιερ Λιγκ Σκωτίας Γυναικών
Hamilton Academic WFC
Aberdeen L.F.C.
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Πορτογαλία Ερασιτέχνης AF Braga Pro-National
Santa Maria FC
Μερελινένσε FC
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Lonja Lonjica
Ν.Κ. Ράκοβετς
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Croatia Nova Kapela
NK Farkaš Farkaševac
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Mladost Obedišće
NK Zvekovac
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Pribić
NK Pušća
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Mladost Kraj Donji
NK BSK Μπρντοβετς
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Viktorija Vojakovac
NK Podravec Torčec
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Sisak
NK Una-Mladost Hrvatska Dubica
NK PPG Rujevac
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Sisak
NK Gvozd
NK Zeleni Brijeg Sisak
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Sisak
HNK Petrovec
NK Mahovo
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
Ν.Κ. Ιβάνσκα
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Bilo Velika Pisanica
HNK Rovišće
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
Ν.Κ. Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Kutina
NK Garić Ilova
NK Šartovac
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. Zagrebačka NL
NK Sloga-Gredelj
Ν.Κ. Ιβάνια Ρέκα
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Χαργκίτα
AS Homorod Merești
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Χαργκίτα
CS Bradul Zetea
CS Minerul Bălan
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Πορτογαλία Ερασιτεχνική AF Leiria I Division – Series A
ACDR Almagreira
Joyful and United Group
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Πορτογαλία Ερασιτεχνική AF Leiria I Division – Series A
Atlético Clube Avelarense
Γυμνάσιο Lusitano Chão de Couce
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κύπελλο ερασιτεχνικής περιοχής Castelo Branco της Πορτογαλίας
GD Águias Moradal
ADRC Pedrogão de S. Pedro
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Omladinac 1927 Opovo
FK Borac Pločica
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Vojvodina Crepaja
OFK Kolonija Kovin
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Karlovac
NK Mrežnica Zvečaj
HNK Plaški
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Karlovac
Ν.Κ. Frankopan Brežani
NK Dobra Novigrad στο Dobri
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Μπακάου
CS Faraoani
AFC Unirea Bacău
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Karlovac
NK Cetingrad
NK Vrlovka Kamanje
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης PFL Pančevo
FK Dolovo
FK Budućnost Banatski Brestovac
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Željezničar 1946
NK Podvinje
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Klakar
NK Slaven Trnjani
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Selna
NK Dubrava Zadubravlje
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Vatrogasac Grižići
NK Sloga Gromačnik
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Jakacina Mala
NK Gaj Zbjeg
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Soko 1970 Orubica
NK Mladost Brđani
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Graničar Stupnicki Kuti
Ν.Κ. Roma Kali Sara
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Čajkovci
NK Omladinac Novi Grad
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Partizan Glogovac
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης Medjuopštinska liga Sever
FK Bratstvo Medjureč
FK Sloboda Šuljkovac
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
FK Omladinac Bunar
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
Ν.Κ. Bilogora Kapela
NK Zdenka 91
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Χαργκίτα
AS Homorod Merești
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
15:00
|
Ουγγαρία Ερασιτέχνης Nyír-Wetland Megyei I. osztály
Nagykállói VSE
Nyíregyháza Spartacus II.
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης PFL Pančevo
FK Potporanj
FK Vulturul Grebenac
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Hajduk Hercegovac
NK Trnski Nova Rača
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK BŠK Brezovac
Ν.Κ. Ιβάνσκα
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
15:00
|
Πολωνία Ερασιτεχνική Λίγκα Okręgowa – Siedlce
Σεπ Ζελεχόου
Promnik Gończyce
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
15:00
|
Κύπελλο ερασιτεχνικής περιοχής Castelo Branco της Πορτογαλίας
GD Águias Moradal
ADRC Pedrogão de S. Pedro
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Karlovac
NK Josipdol
NK Tuškani
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Sloga Konjščina
NK Toplice Krapinske Toplice
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
15:00
|
Σλοβακία 3. Λίγκα, Ανατ
1. FK Svidník
TJ Tatran Oravské Veselé
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:00
|
Νορβηγία 2η Κατηγορία Όμιλος 2
Στρίντχαϊμ
Γιούνκερεν
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
NK Klanjec
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Βοσνία-Ερζεγοβίνη 2. Πρωτάθλημα FBiH – Zapad
FK Rudar Han Bila
NK Rudar Kamengrad
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:00
|
Πρέμιερ Λιγκ Σκωτίας Γυναικών
Hamilton Academic WFC
Aberdeen L.F.C.
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:00
|
Τουρκία TFF 1. Lig
Γκεντσλερμπιρλιγκί
Giresunspor
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Βοσνία & Ερζεγοβίνη 2. Πρωτάθλημα FBIH – Jug
HNK Stolac
HNK Čapljina
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Βοσνία & Ερζεγοβίνη 2. Liga FBIH – Centar
NK Krivaja Zavidovići
NK Bosna Visoko
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Omladinac Dubrovčan
NK Matija Gubec Gornja Stubica
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
Ν.Κ. Ντέσινιτς
NK Rudar Mihovljan
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Βοσνία & Ερζεγοβίνη 2. Πρωτάθλημα FBIH – Jug
FK Turbina Jablanica
NK Troglav 1918 Livno
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:00
|
Νορβηγία Eliteserien
Πιθανότητες BK
Φρέντρικσταντ ΦΚ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. Zagrebačka NL
NK Gavran 2003
NK Hrašće
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Βοσνία & Ερζεγοβίνη 2. Liga FBIH – Centar
FK Baton Sarajevo
NK Ilijaš
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:00
|
Πρέμιερ Λιγκ Ουκρανίας
Σαχτάρ Ντονέτσκ
Chornomorets Odesa
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:00
|
Επαγγελματική Λίγκα Νιγηρίας
Ποτάμια Ηνωμένο
Σπόρτινγκ Λάγκος FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:00
|
Ουγγαρία Ερασιτέχνης Pest Megye I. osztály
Vac VLSE
Örkény SE
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Βοσνία & Ερζεγοβίνη 2. Πρωτάθλημα FBIH – Jug
HNK Brotnjo Čitluk
HNK Medjugorje
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Valpovo
Ν.Κ. Χρβάτσκι Σοκόλ
NK Jadran Habjanovci
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Valpovo
NK Mladost Harkanovci
NK Gat
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Valpovo
Ν.Κ. Χρβάτσκι Σοκόλ
NK Jadran Habjanovci
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Valpovo
NK Mladost Harkanovci
NK Gat
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Novaki Sveta Nedelja
NK Posavec
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ζώνη Κιντάμπο της Γκάνας
Kintampo Marcus FC
Kintampo Super Eagles FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:00
|
Γκάνα GAED Division 3 – Zone 1
Adenta Youth Sporting Academy
FC African Panthers
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ουγγαρία Ερασιτέχνης GY-MS Megye I. osztály
Koronco Kssze
Mezoors Kse
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ουγγαρία Ερασιτέχνης GY-MS Megye I. osztály
Koronco Kssze
Mezoors Kse
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Πορτογαλία Ερασιτεχνική AF Leiria Division of Honor LizSport
Βαλέο Ναζαρέ
GD Alvaiázere
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης Opštinska liga Lučani
FK Radnički Turica
FK Gorušica Viča
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Πορτογαλία Ερασιτεχνική AF Leiria Division of Honor LizSport
Βαλέο Ναζαρέ
GD Alvaiázere
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Πορτογαλία Ερασιτεχνική AF Leiria Division of Honor LizSport
SCL Marrazes
GD Οι Ναζωραίοι
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης Opštinska liga Lučani
FK Radnički Turica
FK Gorušica Viča
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Imsovac
NK Skok Skucani
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
Ν.Κ. Πολέτ Νάρτα
NK Gordowa Veliki Grđevac
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
AFC Banatul Arad
CS Voința Mailat
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Torpedo Kuševac
NK Dračice Đakovo
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Osječko-baranjska
ŠNK Ratar Piškorevci
NK FEŠK Feričanci
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Omladinac Josipovac
NK Slavonac Tenja
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Osječko-baranjska
Ν.Κ. Ράντνικ Γιόσιποβατς
NK Olimpija Osijek
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:00
|
Γκάνα GAED Division 3 – Zone 1
FC Hospas
FC Young Mount
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Πολωνία V. Liga – Wielkopolska
Piast Poniec
Kania Gostyń
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Πολωνία V. Liga – Wielkopolska
Piast Poniec
Kania Gostyń
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Κανάτα
NK Sokol Sokolovac
NK Bršljanica
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
CS Viitorul Pereg
CS Gloria Secusigiu
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Κανάτα
NK Sokol Sokolovac
NK Bršljanica
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Κανάτα
NK Radnički Veliko Vukovje
NK Polet Uljanik
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska – Κανάτα
NK Ilova Tomašica
NK Junak Veliki Pašijan
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική MFL Sombor – 1. ράτσα
FK Radnički Sombor
FK Borac Bački Gračac
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης Opštinska liga Lučani
FK Vrelo Gornja Kravarica
FK Voćar Kotraža
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Donja Kupčina
NK Brcko Božjakovina
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Donja Kupčina
NK Brcko Božjakovina
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Udarnik Zablatje
NK Rudar Botinovec
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Udarnik Zablatje
NK Rudar Botinovec
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
Φοιτητές CS
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
Φοιτητές CS
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Horia
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
Ν.Κ. Μπούνα
NK Vatrogasac Kobilić
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Horia
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Real Horia
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
CS Team United Sânpaul
CS Olimpia Bujac
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Gizzard Umag
NK Grožnjan-Oprtalj
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Galeb Juricani
NK Marušići
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ερασιτεχνική Κροατία 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Gizzard Umag
NK Grožnjan-Oprtalj
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Estonia II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Γεια σου JK
Paide Linnameeskond III
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:00
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Istarska
NK Visnjan 1957
NK Peroj
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική MFL Sombor – 2. ράτσα
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Jedinstvo Stanišić
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική MFL Sombor – 2. ράτσα
FK Dunav Bački Monoštor
FK Panonija Lalić
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική MFL Sombor – 2. ράτσα
FK Telečka
FK Jedinstvo Ribarevo
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική MFL Sombor – 2. ράτσα
FK Dinamo Sonta
FK Sport Bezdan
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική MFL Sombor – 2. ράτσα
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Jedinstvo Stanišić
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική MFL Sombor – 2. ράτσα
FK Dunav Bački Monoštor
FK Panonija Lalić
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική MFL Sombor – 2. ράτσα
FK Telečka
FK Jedinstvo Ribarevo
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Σερβία Ερασιτεχνική MFL Sombor – 2. ράτσα
FK Dinamo Sonta
FK Sport Bezdan
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Arad
CS Șoimii Livada
CS Șofronea
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Πολωνία Ερασιτέχνης IV. Liga – Swietokrzyska
AKS 1947 Busko-Zdrój
KS Hetman Włoszczowa
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:00
|
Πολωνία Ερασιτέχνης IV. Liga – Swietokrzyska
AKS 1947 Busko-Zdrój
KS Hetman Włoszczowa
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:10
|
Πρέμιερ Λιγκ Σκωτίας Γυναικών
Glasgow City LFC
Hibernian WFC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
Ν.Κ. Τομπογέφτσι
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Budućnost Šiškovci
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Vukovar
HNK Radnicki Vukovar
NK Petrovci
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Budućnost Šiškovci
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
Ν.Κ. Τομπογέφτσι
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Vihor Baška
NK Lošinj
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Đakovo
NK Šokadija Strizivojna
NK Budućnost Gorjani
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Primorsko-goranska
NK Rječina Dražice
NK Grbci 2000 Rijeka
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Županja
NK Jadran Gunja
NK Srijemac Strosinci
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 3. ŽNL Vukovar
HNK Radnicki Vukovar
NK Petrovci
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Đakovo
NK Slavonija Budrovci
NK Dinamo Trnava
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Risnjak Lokve
NK Željezničar Moravice
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Beli Manastir
NK Ribar Kopacevo
NK Petlovac
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Vrbanja
NK Posavac Posavski Podgajci
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:30
|
Ερασιτεχνική Κροατία 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Ερασιτεχνική Κροατία 3. ŽNL Baranjska liga
NK Davor Branjina
NK Κροατία Branjin Vrh
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Ερασιτεχνική Κροατία 3. ŽNL Baranjska liga
NK Luc
NK Zmaj Zmajevac
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Stari Grad Rijeka
NK Mrkopalj
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Ερασιτεχνική Κροατία 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Ερασιτεχνική Κροατία 3. ŽNL Baranjska liga
NK Davor Branjina
NK Κροατία Branjin Vrh
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Ερασιτεχνική Κροατία 3. ŽNL Baranjska liga
ŠNK Grozd Kotlina
NK Radnički Mirkovac
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Ερασιτεχνική Κροατία 3. ŽNL Baranjska liga
NK Mladost Čeminac
NK Graničar Torjanci
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Negoslavci
HNK Fruškogorac Ilok
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Negoslavci
HNK Fruškogorac Ilok
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Goranka Ravna Gora
NK Polet Skrad
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Goranka Ravna Gora
NK Polet Skrad
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Slavonac Komletinci
NK Mladost Vođinci
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Nosteria Nuštar
HNK Mitnica Vukovar
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
15:30
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Nosteria Nuštar
HNK Mitnica Vukovar
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
15:45
|
Κροατία Ερασιτέχνης 1. ŽNL Požeško-slavonska
NK Omladinac Čaglin
Ν.Κ. Σλάβεν Γκράντατς
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
16:00
|
Πορτογαλία Ερασιτεχνική AF Setubal II Division
FC Barreirense B
ACRUT Ζαμπουγιαλένσε
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
16:00
|
Πορτογαλία Ερασιτεχνική AF Setubal II Division
ΓΔ Σεσίμπρα
Estrela St. André
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
16:00
|
Ισπανία Ερασιτεχνική 1η Επαρχιακή Διεύθυνση Aficionados, Primera – Zamora
CD Inter Los Valles
Racing Club Benavente
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
16:00
|
Εσθονία Meistriliiga Γυναίκες
JK Tabasalu
Γυναίκες Tartu Tammeka
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
16:00
|
Πορτογαλία Ερασιτεχνική AF Lisbon I Division
Ελαστικά URD
Στο. Μαλβέιρα
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
16:00
|
Πορτογαλία Ερασιτεχνική AF Aveiro I Division South Zone
LAAC
CCR Válega
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
16:00
|
Ισπανία Ερασιτεχνική 1η Επαρχιακή Διεύθυνση Aficionados, Primera – Zamora
CD Inter Los Valles
Racing Club Benavente
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
16:00
|
Πορτογαλία Ερασιτεχνική AF Vila Real Division of Honor – Series A
GD Cerva
FC Fontelas
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
16:00
|
Πρέμιερ Λιγκ Αιγύπτου
Σμουά
Zamalek SC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
16:00
|
Εσθονία Meistriliiga Γυναίκες
JK Tabasalu
Γυναίκες Tartu Tammeka
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
16:00
|
Ισπανία Ερασιτεχνική Tercera Federación, Όμιλος 3
SD Solares Medio Cudeyo
Κάρτες UC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
16:00
|
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας Πορτογαλίας
Βιτόρια ντε Σετούμπαλ
SC Lusitânia
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
16:00
|
Ισπανία Ερασιτεχνική Tercera Federación, Όμιλος 18
AD San Clemente
Ατλέτικο Τομελόζο
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
16:00
|
Σούπερ Λιγκ Τουρκίας
Gaziantep FK
Hatayspor
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
16:00
|
Ισπανία Ερασιτεχνική Tercera Federación, Όμιλος 13
CD Plus Ultra
Ρεάλ Μούρθια Β
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
16:30
|
Ισπανία Ερασιτεχνική Tercera Federación, Όμιλος 2
Real Titanico FC
Κόνταλ Κλαμπ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
16:45
|
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα ΗΑΕ Pro League
Αλ Τζαζίρα
Μπανίγιας
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
17:00
|
1η Κατηγορία Δανίας
AaB
Hobro
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
17:00
|
Εθνικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου γυναικών των ΗΠΑ
Χιούστον Νταχ
Κάνσας Σίτι Ρεύμα
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
17:15
|
Κουβέιτ Λιγκ Κουβέιτ
Kazma SC
Al-Jahra
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
17:15
|
Νορβηγία Eliteserien
Viking FK
Tromso IL
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
17:30
|
Γερμανία 3. Λίγκα
FC Ingolstadt 04
SV Waldhof Mannheim
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
17:55
|
Ερασιτεχνική Πολωνία V. Liga – Wielkopolska
Przemysław Poznań
GKS Dopiewo
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
18:00
|
Βραζιλία Brasileiro Série A, Γυναίκες
Red Bull Bragantino
Ρεάλ Μπραζίλια FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
18:30
|
Αργεντινή Ερασιτεχνική Λίγκα Rosarina de Fútbol, Α’ κατηγορία
Club Atlético Alianza Sport
Central Córdoba de Rosario B
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
18:30
|
Αργεντινή Ερασιτεχνική Λίγκα Rosarina de Fútbol, Α’ κατηγορία
Club Atlético San Telmo
Παιδικός Αθλητικός Όμιλος Unión Rosario
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
18:30
|
Αργεντινή Ερασιτεχνική Λίγκα Rosarina de Fútbol, Κατηγορία Β
Club Deportivo και Social Lux
Σύλλογος Αθλητισμού και Αναψυχής BANCO
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
18:30
|
Αργεντινή Ερασιτεχνική Λίγκα Rosarina de Fútbol, Κατηγορία Β
Club Atlético Fisherton
Leones de Rosario FC
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
18:30
|
Αργεντινή Ερασιτεχνική Λίγκα Rosarina de Fútbol, C Division
Αθλητικός Σύλλογος Αναψυχής 14 Ιουνίου
Jorgito Juniors Fútbol Club
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
18:30
|
Αργεντινή Ερασιτεχνική Λίγκα Rosarina de Fútbol, C Division
Asociación Civil Sarmiento Fútbol Club
Botafogo Sports Group
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
18:30
|
Αργεντινή Ερασιτεχνική Λίγκα Rosarina de Fútbol, C Division
Asociación Civil Club María Reina
Αθλητικός Σύλλογος Αναψυχής 14 Ιουνίου
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
18:30
|
Αργεντινή Ερασιτεχνική Λίγκα Rosarina de Fútbol, C Division
Jorgito Juniors Fútbol Club
Club Atlético Sparta
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
18:30
|
Αργεντινή Ερασιτεχνική Λίγκα Rosarina de Fútbol, C Division
Σχολή Ποδοσφαίρου Olympia
Polideportivo Country Club San José
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
18:30
|
Αργεντινή Ερασιτεχνική Λίγκα Rosarina de Fútbol, C Division
Polideportivo Country Club San José
Asociación Civil Club María Reina
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
18:30
|
Αργεντινή Ερασιτεχνική Λίγκα Rosarina de Fútbol, C Division
Club Atlético Sparta
Club del Gran Rosario
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
18:30
|
Αργεντινή Ερασιτεχνική Λίγκα Rosarina de Fútbol, C Division
Jorgito Juniors Fútbol Club
Club Atlético Sparta
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
18:30
|
Αργεντινή Ερασιτεχνική Λίγκα Rosarina de Fútbol, C Division
Σχολή Ποδοσφαίρου Olympia
Polideportivo Country Club San José
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
18:30
|
Αργεντινή Ερασιτεχνική Λίγκα Rosarina de Fútbol, C Division
Polideportivo Country Club San José
Asociación Civil Club María Reina
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
18:30
|
Αργεντινή Ερασιτεχνική Λίγκα Rosarina de Fútbol, C Division
Club Atlético Sparta
Club del Gran Rosario
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
18:30
|
Βραζιλία Ερασιτεχνικό Super Copa Noroeste – Όμιλος Α
EC Italva
Portiuncula EC
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
18:30
|
Αργεντινή Ερασιτεχνική Λίγκα Rosarina de Fútbol, C Division
Σχολή Ποδοσφαίρου Olympia
Polideportivo Country Club San José
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
18:30
|
Αργεντινή Primera C Metropolitana
Ντεπορτίβο Μουνίζ
Central Cordoba από το Rosario
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
18:30
|
Ισπανία Liga F
Μαδρίτη CFF
Γυναίκες Ρεάλ Μαδρίτης
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
19:00
|
Guadeloupe Regionale 3 – Πισίνα Α
JTR
Alliance FC
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
19:00
|
USA MLS Next Pro
Τορόντο FC II
Columbus Crew 2
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
19:00
|
USA MLS Next Pro
Philadelphia Union II
Huntsville City FC
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/05
19:00
|
Αργεντινή Ερασιτέχνης Στρατηγός Roca – Πρώτη Κατηγορία
SC Nelson Tomas Page
CA Nicolás Bruzone
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
19:00
|
USA MLS Next Pro
Τορόντο FC II
Columbus Crew 2
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
19:00
|
Βραζιλία Βραζιλία Serie A
Συντεχνία
Criciúma
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
19:30
|
Βραζιλία Βραζιλία Serie C
Figueirense
aparecida
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
20:00
|
Argentina Amateur Liga Regional Futbol del Sur – Corral de Bustos
CSD Newbery & Everton
AMC Ατλέτικο Γκουατιμοζίν
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Πισίνα Α
AS Dragon
Racing Club Basse-Terre
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Πισίνα Α
AC Saint-Robert
ΣΕΛΗΝΙΑΚΟΣ
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
20:00
|
Guadeloupe Guadeloupe Régionale 2 – Πισίνα Α
JS Vieux Κάτοικοι
CS Capesterrien
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
20:00
|
Αρούμπα Division of Honor
SV Atletico Santa Fe
Γιονγκ Αρούμπα
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
21:00
|
Chile Primera Division, γυναίκες
cobresal
Palestino
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
21:00
|
Αργεντινή Primera Division, γυναίκες
Μπόκα Τζούνιορς
Racing Club
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
21:30
|
Μπαχάμες BFA Senior League
Baha Juniors
Westside Renegades
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
21:30
|
Μπαχάμες BFA Senior League
Baha Juniors
Westside Renegades
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
22:00
|
Αρούμπα Division of Honor
SV Atlantico Deportivo
SC United
|
Over 1.5 γκολ
|
05/05
22:00
|
Αρούμπα Division of Honor
SV Atlantico Deportivo
SC United
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
22:00
|
Πρωτάθλημα Γυναικών Κολομβίας
Ανεξάρτητο Μεντεγίν
CD Cortuluá
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
22:00
|
Δομινικανή Δημοκρατία Δομινικανή Football League
Atletico Vega Real FC
Mocha FC
|
Over 2.5 γκολ
|
05/05
22:00
|
Δομινικανή Δημοκρατία Δομινικανή Football League
Atletico Vega Real FC
Mocha FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
23:00
|
Costa Rica Primera Division, Clausura
Δημοτική Λιβερία
Δημοτική Ελλάδα
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/05
23:00
|
Costa Rica Primera Division, γυναίκες
CCdr Perez Zeledon
Μπλε Τσουνάμι FF
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/06
00:00
|
Εθνικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου γυναικών των ΗΠΑ
Bay FC
Σικάγο Ερυθροί Αστέρες
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/06
04:00
|
Japan Nadeshiko League, Div. 1, Γυναίκες
NGU Nagoya FC
Iga FC Kunoichi
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/06
05:00
|
Ιαπωνία J3 League
Tegevajaro Miyazaki
Συνεργάτης AC Nagano
|
Over 1.5 γκολ
|
05/06
05:00
|
Ιαπωνία J3 League
Tegevajaro Miyazaki
Συνεργάτης AC Nagano
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/06
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Βασλούι
FC 2007 Gârceni
Speranţa Drânceni
|
Over 1.5 γκολ
|
05/06
08:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 4 Βασλούι
FC 2007 Gârceni
Speranţa Drânceni
|
Over 2.5 γκολ
|
05/06
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Hope Of Glory Fc
Ibom Youth FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/06
10:30
|
Αυστραλία NPL 2, Βικτώρια
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Over 1.5 γκολ
|
05/06
10:30
|
Αυστραλία NPL 2, Βικτώρια
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Over 2.5 γκολ
|
05/06
10:30
|
Αυστραλία NPL 2, Βικτώρια
Brunswick City SC
Preston Lions FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/06
10:30
|
Αυστραλία NPL, Βικτώρια
πυροβόλα Oakleigh
Moreland City FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/06
11:00
|
Πρέμιερ Λιγκ Τανζανίας
Ihefu FC
Namungo FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/06
11:00
|
Ιταλία Campionato Spring 1
Έμπολι U19
Σασουόλο U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/06
12:00
|
Λίγκα Ερασιτεχνικής Επαγγελματικής Ανάπτυξης Αγγλίας
Σέφιλντ Γιουνάιτεντ U21
Κρου Αλεξάνδρα U21
|
Over 1.5 γκολ
|
05/06
12:30
|
Αζερμπαϊτζάν İkinci liqa
Kür-Araz FK
Sheki City FK
|
Over 2.5 γκολ
|
05/06
14:05
|
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα ΗΑΕ Pro League
Αλ Μπατάεχ
Αλ Wasl
|
Over 1.5 γκολ
|
05/06
14:05
|
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα ΗΑΕ Pro League
Αλ Μπατάεχ
Αλ Wasl
|
Over 2.5 γκολ
|
05/06
14:05
|
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα ΗΑΕ Pro League
Αλ Μπατάεχ
Αλ Wasl
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/06
15:00
|
Αζερμπαϊτζάν Μίσλι Πρέμιερ Λιγκ
Səbail FK
Gabala FK
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/06
16:00
|
Κουβέιτ Λιγκ Κουβέιτ
Αλ Φαχάχελ
αλ-κουβέιτ
|
Over 1.5 γκολ
|
05/06
16:00
|
Νορβηγία 2η Κατηγορία Όμιλος 1
Flekkerøy
Viking FK II
|
Over 2.5 γκολ
|
05/06
16:00
|
Νορβηγία 2η Κατηγορία Όμιλος 1
Flekkerøy
Viking FK II
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/06
16:00
|
Ιταλία Serie A
Σαλερνιτάνα
Αταλάντα
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/06
16:00
|
Εσθονία Esiliiga
FCI Levadia Tallinn U21
JK Tallinna Kalev U21
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/06
16:00
|
Κουβέιτ Λιγκ Κουβέιτ
Αλ Φαχάχελ
αλ-κουβέιτ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/06
16:00
|
Κροατία Ερασιτεχνική Λίγκα Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Croatia Bogdanovci – Veterani
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
|
Over 2.5 γκολ
|
05/06
16:00
|
Κροατία Ερασιτεχνική Λίγκα Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Croatia Bogdanovci – Veterani
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/06
16:00
|
Κροατία Ερασιτεχνική Λίγκα Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Šokadija Babina Greda – Veterani
NK Slavonac Komletinci – Veterani
|
Over 2.5 γκολ
|
05/06
16:00
|
Κροατία Ερασιτεχνική Λίγκα Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Šokadija Babina Greda – Veterani
NK Slavonac Komletinci – Veterani
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/06
16:00
|
Κροατία Ερασιτεχνική Λίγκα Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veterani
NK Dilj Vinkovci – Βετεράνι
|
Over 1.5 γκολ
|
05/06
16:00
|
Κροατία Ερασιτεχνική Λίγκα Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veterani
NK Dilj Vinkovci – Βετεράνι
|
Over 2.5 γκολ
|
05/06
16:00
|
Κροατία Ερασιτεχνική Λίγκα Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Slavonac Gradište – Veterani
NK Dilj Vinkovci – Βετεράνι
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/06
16:00
|
Κροατία Ερασιτεχνική Λίγκα Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – Veterani
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
|
Over 1.5 γκολ
|
05/06
16:00
|
Κροατία Ερασιτεχνική Λίγκα Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – Veterani
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
|
Over 2.5 γκολ
|
05/06
16:00
|
Κροατία Ερασιτεχνική Λίγκα Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Otok – Veterani
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/06
16:00
|
Κροατία Ερασιτεχνική Λίγκα Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci – Veterani
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
|
Over 2.5 γκολ
|
05/06
16:00
|
Κροατία Ερασιτεχνική Λίγκα Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hrvatski Sokol Mirkovci – Veterani
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/06
16:00
|
Κροατία Ερασιτεχνική Λίγκα Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Veterani
Vukovarski Veterani
|
Over 1.5 γκολ
|
05/06
16:00
|
Κροατία Ερασιτεχνική Λίγκα Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Veterani
Vukovarski Veterani
|
Over 2.5 γκολ
|
05/06
16:00
|
Κροατία Ερασιτεχνική Λίγκα Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Vinkovci – Veterani
Vukovarski Veterani
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/06
16:45
|
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα ΗΑΕ Pro League
Shabab Al-Ahli Dubai
Αλ Σάρτζα
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/06
17:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Dudenhofen
Άιντραχτ Τρίερ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/06
17:30
|
Πρέμιερ Λιγκ Ισραήλ
Beitar Ιερουσαλήμ
Ashdod SC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/06
23:00
|
Αρούμπα Division of Honor
SV Caiquetio
CD Rooi Afo
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/07
00:00
|
Βραζιλία Brasileiro Série A, Γυναίκες
Αμερική Μινέιρο
Φλαμανδική
|
Over 1.5 γκολ
|
05/07
01:00
|
Αρούμπα Division of Honor
SV Sportboys Aruba
SV Independiente Caravel Angochi
|
Over 1.5 γκολ
|
05/07
01:00
|
Αρούμπα Division of Honor
SV Sportboys Aruba
SV Independiente Caravel Angochi
|
Over 2.5 γκολ
|
05/07
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Over 1.5 γκολ
|
05/07
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Over 2.5 γκολ
|
05/07
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ojodu City Fc
Buruj Fc
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/07
12:00
|
Αζερμπαϊτζάν İkinci liqa
Şəfa FK
Şahdağ Qusar FK
|
Over 1.5 γκολ
|
05/07
12:00
|
Αζερμπαϊτζάν İkinci liqa
Şəfa FK
Şahdağ Qusar FK
|
Over 2.5 γκολ
|
05/07
12:00
|
Λίγκα Ερασιτεχνικής Επαγγελματικής Ανάπτυξης Αγγλίας
Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς U21
Barnsley U21
|
Over 2.5 γκολ
|
05/07
12:00
|
Σλοβακία U19
FC Petržalka U19
MFK Ružomberok U19
|
Over 2.5 γκολ
|
05/07
12:00
|
Λίγκα Ερασιτεχνικής Επαγγελματικής Ανάπτυξης Αγγλίας
Peterborough United U21
Κόβεντρι Σίτι U21
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/07
12:00
|
Λίγκα Ερασιτεχνικής Επαγγελματικής Ανάπτυξης Αγγλίας
Κουίνς Παρκ Ρέιντζερς U21
Barnsley U21
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/07
12:00
|
Σλοβακία U19
FC Petržalka U19
MFK Ružomberok U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/07
14:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Χαργκίτα
ACS Sandominic
AS Piliske Tuşnad Σάββ
|
Over 2.5 γκολ
|
05/07
14:05
|
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα ΗΑΕ Pro League
Khor Fakkan
Αλ-Αΐν
|
Over 1.5 γκολ
|
05/07
14:05
|
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα ΗΑΕ Pro League
Khor Fakkan
Αλ-Αΐν
|
Over 2.5 γκολ
|
05/07
14:05
|
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα ΗΑΕ Pro League
Khor Fakkan
Αλ-Αΐν
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/07
14:35
|
Κουβέιτ Λιγκ Κουβέιτ
Αλ-Νασρ Κουβέιτ
Al-Arabi Κουβέιτ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/07
15:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
Voința Bosia
Poiana Popeşti
|
Over 1.5 γκολ
|
05/07
15:00
|
Ερασιτεχνική Λίγκα Ρουμανίας 5 Ιάσιο
Voința Bosia
Poiana Popeşti
|
Over 2.5 γκολ
|
05/07
16:00
|
Εθνική Ένωση Ισραήλ
Bnei Yehuda Τελ Αβίβ
Μακάμπι Γιάφο Καμπίλιο
|
Over 2.5 γκολ
|
05/07
16:00
|
Εθνική Ένωση Ισραήλ
Bnei Yehuda Τελ Αβίβ
Μακάμπι Γιάφο Καμπίλιο
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/07
16:00
|
Κύπελλο LFF Λιθουανίας
BE1 Αρ
Έκρανας Πανεβέζης
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/07
16:45
|
Ηνωμένα Αραβικά Εμιράτα ΗΑΕ Pro League
FC Al-Wahda
Αλ-Νασρ Ντουμπάι
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/07
17:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
FC Oberneuland
|
Over 1.5 γκολ
|
05/07
17:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Bremen-Liga
SV Werder Bremen II
FC Oberneuland
|
Over 2.5 γκολ
|
05/07
17:50
|
Μεραρχία Σαουδικής Αραβίας 1
Λέσχη Τζέντα
Αλ-Φαϊσαλί
|
Over 1.5 γκολ
|
05/07
17:50
|
Μεραρχία Σαουδικής Αραβίας 1
Λέσχη Τζέντα
Αλ-Φαϊσαλί
|
Over 2.5 γκολ
|
05/07
18:00
|
Λίγκα Ερασιτεχνικής Επαγγελματικής Ανάπτυξης Αγγλίας
Κόλτσεστερ Γιουνάιτεντ U21
Γουότφορντ U21
|
Over 2.5 γκολ
|
05/07
18:00
|
Λίγκα Ερασιτεχνικής Επαγγελματικής Ανάπτυξης Αγγλίας
Κόλτσεστερ Γιουνάιτεντ U21
Γουότφορντ U21
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
00:00
|
Αρούμπα Division of Honor
SV La Fama Savaneta
SV Real Koyari
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
00:00
|
Αρούμπα Division of Honor
SV La Fama Savaneta
SV Real Koyari
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
07:00
|
Σλοβακία 1. Λίγκα Γυναικών
Σπάρτακ Τρνάβα
MFK Ružomberok
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
07:00
|
Εθνικό Πρωτάθλημα Νέας Ζηλανδίας
Καταφύγιο Wellington Phoenix
Island Bay United
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
09:00
|
Κύπελλο Καζακστάν Καζακστάν
FC Ordabasy
FK Aktobe
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
10:30
|
Αυστραλία NPL, Κουίνσλαντ
Gold Coast United
Moreton City Excelsior FC
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
10:30
|
Αυστραλία Victoria Premier League Γυναικών
Preston Lions
Νότια Μελβούρνη FC
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
11:00
|
Πρώτη κατηγορία του Αζερμπαϊτζάν
Ιρεβάν
Difai Agsu
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
11:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Iganmu Football Club
Λέκκη United Football Club
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/08
11:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Iganmu Football Club
Λέκκη United Football Club
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
12:00
|
Δανία Ερασιτέχνης Danmarksserien
AB Tarnby
B 1908
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
12:00
|
Αρμενία First League
τιμή
FC Ararat II
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
12:30
|
Τσεχία U19 1η κατηγορία
MFK Frydek Mistek U19
MFK Karviná U19
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
14:00
|
Αλβανία Κατηγορία και Πάρε
KF Luz i Vogël 2008
ΚΦ Βόρα
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
14:30
|
Σερβία Ερασιτέχνης Šumadijska Okružna Liga
FK Mladi Rudar Bukovik
Omladinac Donja Rača
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
14:30
|
Τσεχική Δημοκρατία Διαίρεση Ε
TJ Slovan Bzenec
FC Vsetin
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
14:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Caras Severin
AS Viitorul Vărădia 2023
AS Κροατία Clocotici
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
14:30
|
Δεύτερη Μεραρχία Αιγύπτου
Makadi FC
Nogoom FC
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
14:30
|
Δεύτερη Μεραρχία Αιγύπτου
Μισρ Ελ-Μακκάσα
Dickernis SC
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
14:30
|
Γαλλία Κατηγορία 1, Γυναίκες
EA Guingamp
Le Havre AC
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
14:30
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Caras Severin
AS Viitorul Vărădia 2023
AS Κροατία Clocotici
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
14:30
|
Γαλλία Κατηγορία 1, Γυναίκες
FC Fleury 91
Μονπελιέ
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
14:30
|
Δεύτερη Μεραρχία Αιγύπτου
Μισρ Ελ-Μακκάσα
Dickernis SC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
14:30
|
Γαλλία Κατηγορία 1, Γυναίκες
Παρίσι
Ντιζόν FCO
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
14:30
|
Σερβία Ερασιτέχνης Zaječarska Okružna Liga
FK Graničar Veliki Izvor
FK Midžor Kalna
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
14:30
|
Σερβία Ερασιτέχνης Zaječarska Okružna Liga
FK Osnić
FK BSK Bogovina
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
14:30
|
Σερβία Ερασιτέχνης Zaječarska Okružna Liga
FK Graničar Veliki Izvor
FK Midžor Kalna
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
15:00
|
Ερασιτεχνική Βοσνία-Ερζεγοβίνη 2. Πρωτάθλημα FBiH – Zapad
NK Brnjaci
NK Vitez
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπρασόβ
SC Bran
ACS Prejmer
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
15:00
|
Ρουμανία Liga III Seria 3
Dunărea Călărasi
FC Agricola Borcea
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπρασόβ
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codelea II
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπρασόβ
ACS Hâlchiu
ACS Colțea 1920 Brașov II
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Constanta
AS Progresul Osmancea
AS Constructorul Topraisar
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης Medjuopštinska liga Sever
FK Partizan Glogovac
FK Vinorača
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
15:00
|
Ερασιτεχνική Βοσνία & Ερζεγοβίνη 2. Liga FBIH – Centar
Ν.Κ. Νεμίλα
FK Baton Sarajevo
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπρασόβ
SC Bran
ACS Prejmer
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπρασόβ
ACS Vulcan 2008 II
ACSM Codelea II
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
15:00
|
Ρουμανία Liga III Seria 2
AS Voința Limpeziș
ACS Viitorul Șuțești
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Μπρασόβ
ACS Hâlchiu
ACS Colțea 1920 Brașov II
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης Medjuopštinska liga Sever
OFK Dragoševac
GFK Strelište Jagodina
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης Medjuopštinska liga Sever
FK Jedinstvo Duboka
FK Osaonica Bagrdan
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
15:00
|
Σερβία Ερασιτέχνης Medjuopštinska liga Sever
FK Partizan Glogovac
FK Vinorača
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
15:00
|
Ερασιτεχνική Βοσνία & Ερζεγοβίνη 2. Liga FBIH – Centar
Ν.Κ. Νεμίλα
FK Baton Sarajevo
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/08
15:00
|
Ερασιτεχνική Βοσνία & Ερζεγοβίνη 2. Πρωτάθλημα FBIH – Jug
HNK Čapljina
FK Turbina Jablanica
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/08
15:00
|
Ερασιτεχνική Βοσνία-Ερζεγοβίνη 2. Πρωτάθλημα FBiH – Zapad
NK Brnjaci
NK Vitez
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
15:00
|
Ερασιτεχνική Βοσνία & Ερζεγοβίνη 2. Liga FBIH – Centar
NK Bosna Visoko
FK Mošćanica Sarajevo
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
15:00
|
Ερασιτεχνική Βοσνία & Ερζεγοβίνη 2. Πρωτάθλημα FBIH – Jug
HNK Kruševo
NK Ljubuški
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
15:00
|
Ερασιτεχνική Βοσνία & Ερζεγοβίνη 2. Πρωτάθλημα FBIH – Jug
NK Troglav 1918 Livno
HNK Brotnjo Čitluk
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
15:00
|
Ερασιτεχνική Βοσνία & Ερζεγοβίνη 2. Πρωτάθλημα FBIH – Jug
HNK Čapljina
FK Turbina Jablanica
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
15:00
|
Ερασιτεχνική Βοσνία & Ερζεγοβίνη 2. Πρωτάθλημα FBIH – Jug
HNK Medjugorje
NK Kamešnica Podhum
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
15:00
|
Ελλάδας Ερασιτεχνική Α2 ΕΠΣ Ηλείας
Διγενής Χαριάς Α.Σ
ΑΟ Μακρισίων
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
15:00
|
Ελλάδας Ερασιτεχνική Α2 ΕΠΣ Ηλείας
Διγενής Χαριάς Α.Σ
ΑΟ Μακρισίων
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Mureș
Α.Σ Φαρέλ Ροτένι
AS Viitorul Delenii
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
15:00
|
Ρουμανία Ερασιτεχνική Λίγκα 5 Mureș
Α.Σ Φαρέλ Ροτένι
AS Viitorul Delenii
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
15:30
|
Ερασιτεχνική Κροατία 4. NL Središte Zagreb – Podskupina A
NK Mladost Zabok
ΝΚ Ζάγκρεμπ
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
16:00
|
Βουλγαρία Ερασιτεχνικό πρωτάθλημα Chetvarta – OG Sofia
FC Nadezhda Dobroslavtsi
FC Zenit Filipovtsi
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
17:00
|
Πρωτάθλημα Βραζιλίας U20 Βραζιλίας
Σάο Πάολο U20
Παλμέιρας U20
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
17:00
|
Σουηδία Ettan, Norra
AFC Eskilstuna
FC Stockholm International
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
17:00
|
Σουηδία Ettan, Norra
AFC Eskilstuna
FC Stockholm International
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/08
17:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Schleswig-Holstein-Liga
TSB Flensburg
PSV Neumünster
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
17:00
|
Σουηδία Ettan, Norra
FBK Karlstad
United IK Nordic
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
17:00
|
Πρωτάθλημα Βραζιλίας U20 Βραζιλίας
Σάο Πάολο U20
Παλμέιρας U20
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
17:00
|
Δανία Ερασιτέχνης Danmarksserien
Nørresundby BK
Aarhus Fremad 2
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
17:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Oberliga Baden Wuerttemberg
SV Oberchern
Offenburger FV
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
17:00
|
Γερμανία Ερασιτεχνική Verbandsliga Hessen Nord
SG Bronzell
CSC 03 Kassel
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
17:30
|
Τουρκία Türkiye Kupası
Fatih Karagumruk
Τραμπζονσπόρ
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/08
17:30
|
Πρέμιερσιπ Νότιας Αφρικής
Ορλάντο Πειρατές
Τσίπα Γιουνάιτεντ
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
17:30
|
Εσθονία Eesti Karikas
FCI Levadia Tallinn
Viimsi JK
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
18:00
|
Ισλανδία Urvalsdeild, Γυναίκες
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
18:00
|
Ισλανδία Urvalsdeild, Γυναίκες
Γυναίκες Keflavik
Αξία Ρέικιαβικ
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
18:00
|
Ελβετία Ερασιτέχνης 2. OFV League
FC Montlingen
Altstetten
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
18:00
|
Ισλανδία Urvalsdeild, Γυναίκες
Γυναίκες Keflavik
Αξία Ρέικιαβικ
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
18:00
|
Ισλανδία Urvalsdeild, Γυναίκες
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
18:00
|
Ελβετία Ερασιτέχνης 2. OFV League
FC Montlingen
Altstetten
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
18:00
|
Ελβετία Ερασιτέχνης 2. OFV League
FC Montlingen
Altstetten
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/08
18:00
|
Ισλανδία Urvalsdeild, Γυναίκες
FH Hafnarfjörður Γυναίκες
Throttur Reykjavik
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
18:00
|
Ισλανδία Urvalsdeild, Γυναίκες
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
18:00
|
Σουηδία Ettan, Norra
Örebro Syrianska BK
Sollentuna FF
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
18:00
|
Βραζιλία U20 Catarinense
Brusque U20
Araquari U20 Nation
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
18:00
|
Βραζιλία U20 Catarinense
Brusque U20
Araquari U20 Nation
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/08
18:30
|
Βραζιλία Ερασιτέχνης U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Ceara U17
|
Over 1.5 γκολ
|
05/08
18:30
|
Βραζιλία Ερασιτέχνης U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Ceara U17
|
Over 2.5 γκολ
|
05/08
19:00
|
Γιβραλτάρ Football League
FC Bruno's Magpies
Μάντσεστερ 62
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
21:00
|
Chile Primera Division, γυναίκες
Sports Iquique
Αντοφαγκάστα
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
23:00
|
USA MLS Next Pro
Ορλάντο Σίτι Β
Νέα Υόρκη Red Bulls II
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
23:30
|
USA MLS Next Pro
Crown Legacy FC
Επανάσταση της Νέας Αγγλίας II
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/08
23:30
|
USA MLS Next Pro
Ατλάντα Γιουνάιτεντ 2
Carolina Core FC
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/09
02:00
|
Νότια Αμερική CONMEBOL Libertadores
Μιλωνάριος
Bolivar
|
Over 1.5 γκολ
|
05/09
02:00
|
Νότια Αμερική CONMEBOL Libertadores
Μιλωνάριος
Bolivar
|
Να σκοράρουν και οι δύο ομάδες
|
05/09
02:00
|
Εθνικό πρωτάθλημα ποδοσφαίρου γυναικών των ΗΠΑ
Reign F.C.
Κάνσας Σίτι Ρεύμα
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/09
02:00
|
Νότια Αμερική CONMEBOL Libertadores
Μιλωνάριος
Bolivar
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/09
12:00
|
Σουηδία Ettan, Norra
Friska Viljor FC
Assyriska FF
|
Over 1.5 γκολ
|
05/09
12:00
|
Λίγκα Ερασιτεχνικής Επαγγελματικής Ανάπτυξης Αγγλίας
Γουίγκαν Αθλέτικ U21
Κρου Αλεξάνδρα U21
|
Over 1.5 γκολ
|
05/09
12:00
|
Sweden Division 2, Norra Götaland
Saffle SK
IK Kongahälla
|
Over 1.5 γκολ
|
05/09
12:00
|
Σουηδία Ettan, Norra
Friska Viljor FC
Assyriska FF
|
Over 2.5 γκολ
|
05/09
12:00
|
Sweden Division 2, Norra Götaland
Ahlafors IF
IFK Kumla FK
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/09
12:00
|
Sweden Division 2, Norra Götaland
IFK Skovde FK
Motala AIF FK
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/09
12:00
|
Λίγκα Ερασιτεχνικής Επαγγελματικής Ανάπτυξης Αγγλίας
Γουίγκαν Αθλέτικ U21
Κρου Αλεξάνδρα U21
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/09
13:00
|
Σουηδία Damallsvenskan
ΑΝ Brommapojkarna
Piteå IF
|
Over 2.5 γκολ
|
05/09
13:00
|
Greece Betsson Super League 2
Ilioupoli
ΠΑΕ Καλαμάτα
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|
05/09
13:00
|
Greece Betsson Super League 2
ΠΑΕ Αθηνών Καλλιθέα
ΠΑΕ Χανίων
|
Over 0.5 γκολ – Γκολ πρώτου ημιχρόνου
|