💡Απευθείας πηγή από LEAGUELANE.com. Για Καθημερινές Κερδοφόρες Συμβουλές επισκεφτείτε τον σύνδεσμό τους PREMIUM ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ.

Γαλλία Λιγκ 1
Ημερομηνία: Σάββατο 31 Οκτωβρίου 2024
Έναρξη στις 16 μ.μ. ΗΒ / 17 μ.μ. CET
Τοποθεσία: Πάρκο Roazhon (Ρεν).

Η Ρεν θα είναι το φαβορί για να κερδίσει αυτό το ματς, αλλά πρέπει να είμαστε ξεκάθαροι για την τρέχουσα φόρμα τους και ο σύλλογος έρχεται σε αυτό το παιχνίδι χωρίς νίκη στα 3 τελευταία ματς.

Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να πέσει στην τρίτη θέση, αλλά ταυτόχρονα να βρίσκεται μόλις 3 βαθμούς πίσω από τον ηγέτη της PSG. Το περασμένο Σαββατοκύριακο ήταν ένα σοκ, καθώς η Ρεν έπεσε στην πρώτη της ήττα στη σεζόν και ήταν εντός έδρας όταν έχασε με 2-1 από την Ανζέ, δεν θα το καταλάβαιναν πολλοί. Η Ρεν είχε μόλις ένα σουτ στο τέρμα σε όλο το παιχνίδι και αυτή η απογοητευτική εμφάνιση ακολούθησε τις ισοπαλίες εναντίον της Ντιζόν και της Ρεμς, με τους δύο συλλόγους να βρίσκονται στην τελευταία κατηγορία της Ligue 1.

Είναι λίγο μπερδεμένο να βλέπεις τους ντόπιους να χάνουν φόρμα, αλλά μια νίκη το Σαββατοκύριακο θα μείωνε την πίεση στον σύλλογο.

Η Μπρεστ φτάνει σε αυτό το παιχνίδι στην 14η θέση και έχει 9 βαθμούς. Η φόρμα είναι ανησυχητική, έχοντας χάσει 3 από τα τέσσερα τελευταία παιχνίδια και αυτό περιλαμβάνει και συνεχόμενα. Το περασμένο Σαββατοκύριακο η Μπρεστ ηττήθηκε εντός έδρας με 3-0 από τη Στρασβούργο και η έδρα της είναι εκεί που πρέπει να κερδίσει βαθμούς, αυτό το ματς φαίνεται να είναι πολύ δύσκολο για τον σύλλογο που έχει ήδη χάσει 3 παιχνίδια στο δρόμο των τεσσάρων. χυμός.

Ρεν εναντίον Μπρεστ αντιμέτωπη

• Την περασμένη σεζόν ο αγώνας έληξε 0-0.
  • Τα τελευταία 3 παιχνίδια πρωταθλήματος είχαν under 1,5 γκολ.
  • Η Μπρεστ δεν έχει νικήσει τη Ρεν στο πρωτάθλημα από το 2011.

Ρεν εναντίον Μπρεστ: Πρόβλεψη

Και οι δύο ομάδες πάνε σε αυτό το παιχνίδι με λίγη αυτοπεποίθηση και κακή φόρμα, οπότε δεν θα εκπλαγούμε αν δούμε ένα αργό και προσεκτικό ξεκίνημα και από τις δύο ομάδες. Ωστόσο, θα ήταν έκπληξη να δούμε τη Ρεν να συνεχίζει την κακή της φόρμα, οπότε θα την υποστηρίξουμε να έρθει και να κερδίσει εδώ.

Θα επιστρέψουμε επίσης για να δούμε περισσότερα γκολ στο δεύτερο ημίχρονο και για μικρότερα πονταρίσματα θα αναζητήσουμε το σωστό σκορ ημιχρόνου.

Και οι δύο ομάδες μπορούν να παίξουν καλό ποδόσφαιρο, αλλά αυτό το παιχνίδι θα μπορούσε να κριθεί από το ποιος θα σκοράρει πρώτος, καθώς μπορεί να αφαιρέσει το κίνητρο της άλλης πλευράς, αλλά αυτό μοιάζει με νίκη εντός έδρας για εμάς.

Συμβουλές Ρεν εναντίον Μπρεστ:

• Η Ρεν κέρδισε τη Μπρεστ με 1,80 (4/5)
  • Ημίχρονο με το υψηλότερο σκορ: 2ο ημίχρονο σε 2,10 (11/10)
  • Σωστό αποτέλεσμα στο ημίχρονο: 0-0 ή 1-0 για τη Ρεν με 3,25 (9/4) και 4,00 (3/1).

????Απευθείας πηγή από LEAGUELANE.com. Για Καθημερινές Κερδοφόρες Συμβουλές επισκεφτείτε τον σύνδεσμό τους PREMIUM ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ.