Reims – Στρασβούργο Προβλέψεις, Προβλέψεις και Συμβουλές

Συμβουλές και προβλέψεις της BwinΡεμς – Προβλέψεις Στρασβούργου

Ρεμς – Στρασβούργο Συμβουλές και πιθανότητες. 1 Νοεμβρίου, 15:1 ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 9 – XNUMXος γύρος.

Προεπισκόπηση Ρεμς – Στρασβούργο

• Η σερί των επτά αγώνων χωρίς νίκη της Ρεμς στη Ligue 1 (L1) (D2, L5) έφτασε τελικά στο τέλος της όταν κέρδισε τη Μονπελιέ με 4-0 την τελευταία φορά εκτός από την πρώτη της νίκη στη σεζόν, αλλά και την υψηλότερη κορυφή της. Νίκη πτήσης στην ιστορία του συλλόγου! Αυτό το αποτέλεσμα διατήρησε επίσης μια πρόσφατη τάση, καθώς το πρώτο γκολ ήρθε στα πρώτα 20 λεπτά των πέντε τελευταίων αγώνων της Ρεμς στο πρωτάθλημα.
  • Ωστόσο, παρά την εμφατική νίκη, το σκοράρισμα ήταν ένα πρόβλημα για τη Ρεμς εντός έδρας, και στη συνέχεια σκόραρε κάτω από 1,5 γκολ ανά ομάδα σε 14 από τα τελευταία 15 εντός έδρας παιχνίδια πρωταθλήματος (G4, L6, L5). Αυτά τα επιθετικά προβλήματα, τα οποία εν μέρει ευθύνονται για τρεις συνεχόμενες εντός έδρας ήττες στο L1, έχουν τώρα τους "Les Rouges et Blancs" στα πρόθυρα ενός ατυχούς νέου ρεκόρ, καθώς δεν έχουν χάσει ποτέ τέσσερα συνεχόμενα εντός έδρας παιχνίδια στην κορυφαία κατηγορία.
  • Με το Στρασβούργο να ταξιδεύει εδώ, να περιμένετε έναν νικητή καθώς είναι μία από τις τρεις μόνο ομάδες της L1 που έχουν ακόμη ισοπαλία (W2, L6). Ωστόσο, μια εκτός έδρας νίκη με 3-0 στην τελευταία τους έξοδο στην Κατηγορία XNUMX ήταν αξιοσημείωτη καθώς τα τελευταία τέσσερα παιχνίδια πρωταθλήματος έχουν δει τώρα τη νικήτρια ομάδα της ημέρας να παίρνει το προβάδισμα της HT.
  • Η επανάληψη αυτής της νίκης θα απαιτήσει ένα καλό ξεκίνημα, καθώς η Στρασμπούρ κέρδισε μόλις ένα από τα τελευταία 34 εκτός έδρας παιχνίδια πρωταθλήματος, στα οποία δέχτηκε πρώτη (W1, D7, L26). Σαφώς δούλευαν στην αμυντική σταθερότητα από την αρχή, έχοντας κρατήσει το πρώτο ημίχρονο ανέπαφο σε τρία από τα τέσσερα εκτός έδρας ταξίδια του L1 αυτή τη σεζόν.
  • Παίκτες που πρέπει να παρακολουθήσετε: Ο Boulaye Dia έγραψε ιστορία για τελευταία φορά, καθώς έγινε ο πρώτος παίκτης της Reims που σκόραρε 3+ γκολ σε αγώνα L1 μετά το Santiago Santamaría το 1978.
  • Ο Ludovic Airque (STR) ήταν ο πρώτος σκόρερ του αγώνα στα δύο εκτός έδρας παιχνίδια του αυτή τη σεζόν.
  • Σερί νικών: ένα πέναλτι που δόθηκε στα πέντε τελευταία εκτός έδρας παιχνίδια της Στρασβούργου στο L1.
Αντιμέτωποι αγώνες: ΡΕΙΜΣ – ΣΤΡΑΣΒΟΥΡΓΟ
02.09.20 L1 Στρασβούργο Ρεμς 3: 0
01.07.20 ΕΥΡ Ρεμς Στρασβούργο 1: 0 (0: 0)
18.08.19 L1 Ρεμς Στρασβούργο 0: 0
04.03.19 L1 Στρασβούργο Ρεμς 4: 0