Ponte Preta x Sampaio Corrêa LIVE [HD]: Δείτε πού μπορείτε να το παρακολουθήσετε στην τηλεόραση και στο Διαδίκτυο

Ponte Preta και Sampaio Correa Τσάρος, σε αυτό Τρίτη (01), στις 21h30 (ώρα Μπραζίλια), σε Στάδιο Moisés Lucarelli, στο Campinas (SP), για τον 25ο Γύρο του Πρωτάθλημα Βραζιλίας Series B. Ο αγώνας θα μεταδοθεί ζωντανά την ίδια ημέρα ΠΡΕΜΙΕΡΑ.

Οι ομάδες μπαίνουν στο γήπεδο αυτήν την Τρίτη (01), για τον 25ο γύρο του Brasileirão. δείτε πώς να παρακολουθείτε ζωντανά στην τηλεόραση και στο διαδίκτυο.

Τέσσερις βαθμοί χωρίζουν τις ομάδες στον βαθμολογικό πίνακα και οι δύο θέλουν να αποκατασταθούν στο πρωτάθλημα. Ο Πόντε, στην όγδοη θέση με 36 βαθμούς, προέρχεται από την ήττα με 2-1, από μια επιστροφή, στο CSA στον τελευταίο γύρο και είδε μια σειρά από πέντε παιχνίδια να πέφτουν χωρίς ήττα.

Εκτός από το τέλος του αήττητου, η Μακάκα συνέχισε χωρίς να κερδίσει κανένα άμεσο αγώνα στη Σέρι Β. Έγιναν έξι παιχνίδια μέχρι στιγμής, με πέντε ήττες (América-MG, Chapecoense, Juventude, Cuiabá και CSA) και μια ισοπαλία (América-MG ).

Τώρα, προσπαθήστε να επαναλάβετε τη νίκη του πρώτου γύρου επί του Σαμπάιο, έναν πάτο εκείνη την εποχή, για να σπάσετε αυτή τη μοίρα και να πλησιάσετε το G-4, που σήμερα απέχει τέσσερις βαθμούς.

Η ομάδα των τρικολόρ, από την άλλη, χάνει εντός έδρας από την Brasil de Pelotas με 1-0 και θέλει να ξεκινήσει από την ισορροπημένη τούρτα των ομάδων που βρίσκονται εντός του G-4.
Με 40 βαθμούς στην τρίτη θέση, η Tricolor μπορεί να φύγει από τη ζώνη κατάταξης σε περίπτωση ήττας από την Ponte Preta. Με τη νίκη, η Bolivia Querida θα άνοιγε επτά πόντους του αντιπάλου παιχνιδιού.

Ponte Preta x Sampaio Corrêa: πού να παρακολουθήσετε, να προγραμματίσετε, να προγραμματίσετε και τα τελευταία νέα, ακολουθήστε λεπτό προς λεπτό σε πραγματικό χρόνο.

Πού να παρακολουθήσετε Ponte Preta vs Sampaio Corrêa σήμερα;

εκπομπή: ντεμπούτο σε όλη τη Βραζιλία, αφήγηση από τον Júlio Oliveira και σχόλια από τον Carlos Eduardo Lino.