💡Απευθείας πηγή από LEAGUELANE.com. Για Καθημερινές Κερδοφόρες Συμβουλές επισκεφτείτε τον σύνδεσμό τους PREMIUM ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ.

Caen vs Bastia-Πρόβλεψη αγώνα-Πρόβλεψη-Γαλλική Λίγκα-27-Αυγ-2016

Γαλλία Λιγκ 1
Ημερομηνία: Σάββατο 27 Αυγούστου
Έναρξη: 19:00 BST
Τοποθεσία: Stade Michel d'Ornano

Αυτός θα είναι ο δεύτερος εντός έδρας αγώνας της Καέν στη σεζόν. Το πρώτο ήταν ένα θρίλερ με πέντε γκολ καθώς νίκησαν τη Λοριάν. Όπως ήταν αναμενόμενο, έχασαν το επόμενο παιχνίδι από τη Λυών, αλλά κανείς στον σύλλογο δεν θα νοιαστεί για την ήττα από έναν πιθανό αντίπαλο του πρωταθλήματος. Η Καέν θα υποδεχθεί την Μπαστιά και οι σκέψεις θα στραφούν σε ένα παιχνίδι που μπορεί να κερδίσει ο σύλλογος.

Το ίδιο μπορεί να ειπωθεί και για την Bastia, η οποία έχασε στο πρώτο της παιχνίδι από την πρωταθλήτρια PSG αλλά κέρδισε εύκολα τη Λοριάν εκτός έδρας με 3-0. Η Μπαστιά έχει αδύναμη άμυνα αυτή τη σεζόν, όπου ακόμα και κόντρα στην PSG έχει δεχτεί μόνο ένα γκολ και ελπίζει να το κάνει ξανά και να απογοητεύσει πολύ τους γηπεδούχους.

Caen v Bastia: κεφάλι με κεφάλι

Στα δύο τελευταία παιχνίδια εδώ η Bastia έφυγε με έναν βαθμό και θα ήμουν χαρούμενος με αυτό πριν από το παιχνίδι.

Αν και η Καέν δεν έχει κερδίσει αυτό το ματς στα πέντε τελευταία παιχνίδια της, πριν από έξι χρόνια υπήρξαν πολλές ισοπαλίες μεταξύ τους.

Έχουμε δει μόνο 5 γκολ στα τέσσερα τελευταία ματς και θα πρέπει να περιμένουμε ένα παιχνίδι με χαμηλό σκορ με αργό και προσεκτικό ξεκίνημα με βάση τα προηγούμενα παιχνίδια.

Caen v Bastia: Πρόβλεψη

Είναι δύσκολο να δεις νικητή εδώ και είναι καλύτερο να ποντάρεις σε χαμηλά γκολ και ένα πρώτο ημίχρονο που θα εξελιχθεί πολύ αργά. Το δεύτερο ημίχρονο θα μπορούσε να βελτιωθεί, αλλά αυτές οι δύο ομάδες, σε αυτή τη φάση της σεζόν και ισόπαλες, θα μπορούσαν να είναι ευχαριστημένες με την ισοπαλία. Για πρόσθετη ασφάλεια, αποσύρετε αυτήν την προσφορά μέσα στα πρώτα 45 λεπτά και προχωρήστε με προσοχή.