Olympique Marseille vs Porto LIVE [HD]: Δείτε πού μπορείτε να παρακολουθήσετε στην τηλεόραση και στο Διαδίκτυο

Ολιμπίκ Μασσαλίας και Πόρτο αντιμετωπίζουν ο ένας τον άλλον σε αυτό Τετάρτη 25 στις 17 μ.μ (ώρα Μπραζίλια), στο στάδιο Vélodrome στη Μασσαλία – Γαλλία, για την 4η αγωνιστική του Ομάδα Γ δίνει Τσάμπιονς Λιγκ. Ο αγώνας θα μεταδοθεί από EI PLUS και TVI, Eleven Sports 1 (Πορτογαλία στις 21:00).

Το παιχνίδι ισχύει για τον τέταρτο γύρο της φάσης των ομίλων του Champions League και θα γίνει αυτή την Τετάρτη (25). δείτε πώς να παρακολουθείτε ζωντανά στο διαδίκτυο.

Η Πόρτο μάλιστα είχε ραντεβού το Σάββατο 21 Νοεμβρίου. Δεν μπορείς όμως να παραπονεθείς για τη φθορά πριν από τη μονομαχία με την Ολιμπίκ της Μασσαλίας. Μετά από δύο εβδομάδες χωρίς αγώνες, αντιμετώπισαν τον σεμνό Fabril do Barreiro στο ντεμπούτο τους στο Κύπελλο Πορτογαλίας. Η εκπαίδευση μπορεί να ήταν πιο απαιτητική από τη συνάντηση.

Απλώς προσπάθησε να μπει στον αγωνιστικό χώρο και να επιβεβαιώσει την ευνοιοκρατία του. Κέρδισε με 2-0 για να περάσει στην επόμενη φάση της διοργάνωσης χωρίς να καταφύγει στην πρώτη του ομάδα. Ο Toni Martinez άνοιξε το σκορ στα 46 λεπτά του πρώτου γύρου. Στο δεύτερο ημίχρονο ο Ταρέμι ​​ολοκλήρωσε το σκορ. Με αυτόν τον τρόπο, ένα πιθανό φυσικό πλεονέκτημα που θα μπορούσε να είχε καταλήξει να ακυρωθεί η Ολιμπίκ της Μασσαλίας.

Στο πορτογαλικό πρωτάθλημα, με 13 βαθμούς (τέσσερις νίκες, μία ισοπαλία και δύο ήττες), η Πόρτο καταλαμβάνει την τέταρτη θέση του βαθμολογικού πίνακα. Είναι έξι βαθμούς κάτω από τη Σπόρτινγκ, ηγέτη.

Olympique Marseille vs Porto: πού να παρακολουθήσετε, πρόγραμμα, πρόγραμμα και τα τελευταία νέα, ακολουθήστε λεπτό προς λεπτό σε πραγματικό χρόνο.

Πιθανή ενδεκάδα της Ολυμπιακής Μασσαλίας: -

Πιθανή ενδεκάδα για την Πόρτο: -

Πού να παρακολουθήσετε Ολυμπιακή Μασσαλίας - Πόρτο σήμερα;

Ο αγώνας θα μεταδοθεί ζωντανά στο Facebook από την Esporte Interativo και την EI Plus.