Lorient – ​​Προβλέψεις, Προβλέψεις και Συμβουλές της Ναντ

⚽ Προβλέψεις Λοριάν – Νάντη

Λοριάν – Νάντη Συμβουλές και πιθανότητες. 8 Νοεμβρίου, 15:00 ΓΑΛΛΙΑ: Ligue 1 – 10η αγωνιστική.

Lorient – ​​Προεπισκόπηση της Ναντ

• Η Λοριάν βρίσκεται πάνω από την τελευταία τριάδα της Ligue 1 (L1) στη διαφορά τερμάτων μόνο αφού κέρδισε μόλις έναν από τους τελευταίους οκτώ αγώνες πρωταθλήματος (G1, L2, L5), αν και τρεις από τις ήττες της ήταν με διαφορά 1 γκολ . Η Lorient, η μόνη ομάδα L12 που εξακολουθεί να προηγείται της HT αυτή τη σεζόν, σημείωσε τα επτά από τα 1 γκολ της L60 μετά το 2ο λεπτό. Αυτό, ωστόσο, τον βοήθησε να κερδίσει δύο από τους πέντε αγώνες όπου δέχτηκε πρώτος (G3, L1), αν και δεν έχει κερδίσει ακόμη κανένα από τα παιχνίδια πρωταθλήματος όπου σημείωσε το πρώτο γκολ (D2, LXNUMX).
  • Ωστόσο, είναι ανησυχητικό ότι η Λοριάν δεν έχει κερδίσει στα επτά τελευταία L1 H2H (D2, L5). Επίσης, δεν έχουν κερδίσει εντός έδρας στα τρία τελευταία παιχνίδια L1 (D1, L2), χάνοντας πέντε βαθμούς αφού σημείωσαν τον πρώτο σε δύο από αυτά τα παιχνίδια.
  • Η Ναντ κέρδισε μόνο έναν από τους τελευταίους έξι αγώνες της 1ης κατηγορίας (W1, L1, L4) και σε πέντε από αυτούς δέχθηκε περισσότερα από 2 γκολ. Ωστόσο, να περιμένετε καθυστερημένη δράση, καθώς τα επτά από τα 13 «αυτογκόλ» της Ναντ στο L1 ξεπέρασαν το 60ο λεπτό, με πέντε να δέχτηκαν στο 61-70, οι οποίοι ήταν αήττητοι στα παιχνίδια της Ναντ στο L1 (G6, D1).
  • Οι φιλοξενούμενοι είναι χωρίς νίκη εκτός έδρας αυτή τη σεζόν L1 (L1, L3) και δεν έχουν καταφέρει να σκοράρουν εναντίον της HT σε τρία από αυτά τα τέσσερα παιχνίδια. Στη συνέχεια, έπαθαν πρώτοι (και έχασαν) στα τρία τελευταία.
  • Παίκτες που πρέπει να παρακολουθήσετε: Ο Yoane Wissa σημείωσε τα τρία τελευταία του γκολ στην παράταση του L1, διπλάσια από τον πρώτο σκόρερ της Lorient. Εν τω μεταξύ, ο Imrân Louza από τη Nantes σημείωσε τα γκολ του στο L1 πριν από το HT και από το σημείο του πέναλτι.
  • Ενδιαφέροντα στατιστικά: Η Λοριάν κράτησε ανέπαφη την εστία της στα 19 τελευταία εντός έδρας παιχνίδια της στην κορυφαία κατηγορία, αν και έχει δεχθεί μόλις 11 γκολ.
Heads-up αγώνας: LORIENT – NANTES
29.04.17 L1 Νάντη Lorient 1: 0
15.10.16 L1 Lorient Νάντη 1: 2
27.07.16 CF Lorient Νάντη 0: 1