💡Απευθείας πηγή από LEAGUELANE.com. Για Καθημερινές Κερδοφόρες Συμβουλές επισκεφτείτε τον σύνδεσμό τους PREMIUM ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ.

Ημερομηνία: Κυριακή 11 Οκτωβρίου 2024
Έναρξη στις 19:45 ΗΒ / 20:45 CET
Τόπος διεξαγωγής: Στάδιο Fadil Vokrri.

Οι Δαρδανοί μαζί με τη Μολδαβία είναι οι χειρότερες ομάδες του ομίλου και είναι χρήσιμο για τις άλλες δύο ομάδες να βγάλουν εύκολους βαθμούς.

Όπως ήταν αναμενόμενο, οι άνδρες του Bernard Challandes δεν έχουν κερδίσει ακόμη ένα παιχνίδι στη διοργάνωση και βρίσκονται επίσης στην τελευταία θέση του βαθμολογικού πίνακα με μόλις έναν βαθμό εξασφαλισμένο μέχρι στιγμής.

Επίσης, κατατάσσονται σταθερά συγκριτικά μακριά από τους κορυφαίους 100 της κατάταξης της FIF A, ενώ οι συνομήλικοί τους της ημέρας είναι συνήθως στις πρώτες 60.

Επιπλέον, η πρόσφατη φόρμα δείχνει επίσης ότι οι Δαρδάνοι έχουν τρομερή απόδοση, ενώ οι άνδρες του Matjaz Kek έχουν εντυπωσιακά αποτελέσματα τον τελευταίο καιρό.

Πιθανώς να περιμένουμε τη Σλοβενία ​​να είναι η καλύτερη ομάδα στο γήπεδο αυτό το Σαββατοκύριακο.

Ωστόσο, έχουν δυσκολευτεί στο δρόμο τους τελευταίους μήνες, ενώ οι άνδρες του Challandes αξιοποίησαν καλά τους εντός έδρας αγώνες τους.

Ως εκ τούτου, καταλάβετε ότι θα ήταν δύσκολο για τους άνδρες του Κεκ να κρατήσουν ανέπαφη την εστία αυτή την Κυριακή.

Κόσοβο - Σλοβενία: απευθείας αναμέτρηση (h2h)

• Αυτή είναι η πρώτη επίσημη συνάντηση των δύο ομάδων.

Κόσοβο vs Σλοβενία: Πρόβλεψη

Οι Δαρδανοί έχασαν εντός έδρας με 1-2 την τελευταία μέρα, από την Ελλάδα. Οι φιλοξενούμενοι είχαν πάρει από την αρχή τον έλεγχο του αγώνα με γκολ στο 2οΝτακότα ντο Νόρτε λεπτό, και βελτίωσαν το προβάδισμά τους με ένα ακόμη γκολ στις αρχές του δεύτερου ημιχρόνου.

Οι γηπεδούχοι επέστρεψαν ένα γκολ αργά στο ματς, αλλά ήταν πολύ αργά.

Στο μεταξύ, οι παίκτες του Μπόγιαν Γιόκιτς σημείωσαν εντός έδρας νίκη με 4-0 επί του Σαν Μαρίνο. Το αποτέλεσμα ήταν εγγυημένο πριν το ημίχρονο, με τους γηπεδούχους να πετυχαίνουν τρία γκολ χωρίς απάντηση.

Έχουν κερδίσει έξι από τα δέκα προηγούμενα παιχνίδια τους συνολικά και ήταν αήττητη στα 12 από τα 16 τελευταία παιχνίδια τους. Επίσης βαθμολογούνται πολύ υψηλότερα από τους ομολόγους τους.

Από την άλλη πλευρά, ο Amir Rrahmani και τα αγόρια του βρίσκονται σε ένα σερί πέντε αγώνων χωρίς νίκη αυτή τη στιγμή και από αυτά τα τέσσερα ήταν ήττες. Επίσης, δεν έχουν κερδίσει στο Nations League μέχρι στιγμής.

Η Σλοβενία ​​αναμένεται να κυριαρχήσει στις διοργανώσεις αυτό το Σαββατοκύριακο στο στάδιο Fadil Vokrri.

Ωστόσο, κατανοήστε ότι ήταν χωρίς νίκη σε 17 από τα προηγούμενα 20 ταξίδια τους, ενώ οι αντίπαλοί τους ήταν αήττητοι σε 11 από τους προηγούμενους 13 εντός έδρας αγώνες τους.

Επιπλέον, οι Δαρδανοί είναι πλέον απελπισμένοι, καθώς μια ακόμη ήττα θα τους καταδίκαζε ουσιαστικά σε υποβιβασμό.

Με αυτές τις παρατηρήσεις στο μυαλό, αναμένεται να έρθουν γκολ και από τις δύο ομάδες σε αυτόν τον γύρο.

Κόσοβο vs Σλοβενία: Συμβουλές στοιχήματος

• Η Σλοβενία ​​θα κερδίσει και τα δύο ημίχρονα @ 1,70 (7/10)
  • Και οι δύο ομάδες σκοράρουν @ 2,00 (1/1).

????Απευθείας πηγή από LEAGUELANE.com. Για Καθημερινές Κερδοφόρες Συμβουλές επισκεφτείτε τον σύνδεσμό τους PREMIUM ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ.