💡Απευθείας πηγή από LEAGUELANE.com. Για Καθημερινές Κερδοφόρες Συμβουλές επισκεφτείτε τον σύνδεσμό τους PREMIUM ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ.

Γερμανική Μπουντεσλίγκα
Ημερομηνία: Σάββατο 17 Οκτωβρίου 2024
Έναρξη στις 17:30 ΗΒ / 18:30 CET
Τοποθεσία: Schuco Arena.

Κινδυνεύουν πλέον οι Βαυαροί μετά την ήττα από τη Χόφενχαϊμ. Κατάφεραν να νικήσουν 4-3 επί της Χέρτα για να δώσουν δήλωση, αλλά δεν ήταν στο επίπεδο που περιμέναμε από μια νίκη 3 πόντων τώρα.

Και σε αυτό το σενάριο εμφανίζεται η Die Blauen, μια ομάδα που ανέβηκε στην πρώτη κατηγορία μόλις στο τέλος της περασμένης σεζόν. Οι απογοητευμένοι και αποφασισμένοι Βαυαροί θα πρέπει να έχουν μια μέρα στο γήπεδο απέναντι σε αυτόν τον ταπεινό αντίπαλο.

Έχουν επίσης ένα εντυπωσιακό ρεκόρ h2h εναντίον αυτού του αντιπάλου όλα αυτά τα χρόνια (όπως συμβαίνει με σχεδόν κάθε ομάδα στη Γερμανία).

Πιθανώς να περιμένουμε μια μεγάλη νίκη από την Μπάγερν Μονάχου αυτό το Σάββατο.

Αρμίνια Μπίλεφελντ – Μπάγερν Μονάχου: αντιμέτωπη (h2h)

• Την τελευταία φορά που οι δυο τους αντιμετώπισαν ο ένας τον άλλον στο γήπεδο, οι υπερασπιστές πρωταθλητές είχαν νικήσει με 0-1.
  • Είχαν επίσης κερδίσει οκτώ από τους προηγούμενους εννέα αγώνες τους.
  • Από το 1997, έχει μόνο δύο ήττες από τον αντίπαλό του.
  • Τα τελευταία 14 χρόνια οι γηπεδούχοι δεν έχουν σκοράρει ποτέ γκολ σε αυτό το γήπεδο.

Αρμίνια Μπίλεφελντ vs Μπάγερν Μονάχου: Προεπισκόπηση

Οι παίκτες του Uwe Neuhaus έχασαν με 1-0 εκτός έδρας την τελευταία μέρα, κόντρα στη Βέρντερ Βρέμης. Αφού οι γηπεδούχοι ακυρώθηκαν γκολ στο 20οº λεπτό του VAR, αναπλήρωσαν με άλλο ένα γκολ επτά λεπτά αργότερα και κράτησαν το προβάδισμα μέχρι το τελευταίο σφύριγμα.

Εν τω μεταξύ, οι επιθέσεις του Hans-Dieter Flick πέτυχαν τη νίκη με 4-3 εντός έδρας την περασμένη εβδομάδα εναντίον της Hertha. Σε ένα επιθετικό masterclass, ο Robert Lewandowski σημείωσε και τα τέσσερα γκολ για τους πρωταθλητές Ευρώπης. Μάλιστα έβαλε τον νικητή στο 90+3.rd λεπτό.

Προχωρώντας, οι Βαυαροί είναι εύκολα η καλύτερη ομάδα στον κόσμο αυτή τη στιγμή και είναι αποφασισμένοι να επαναλάβουν για άλλη μια φορά τα ηρωικά κατορθώματα της περασμένης σεζόν.

Αντιμετωπίζουν μια ομάδα που μόλις προβιβάστηκε χωρίς εμπειρία στην κορυφαία πτήση. Και αμέσως είναι ένα άνισο παιχνίδι.

Επιπλέον, οι άνδρες του Flick έχουν επίσης κυρίαρχο ρεκόρ h2h έναντι αυτού του αντιπάλου. Θα προσπαθήσουν να κάνουν άψογη εμφάνιση και στην πορεία θα προσπαθήσουν να σβήσουν τη μνήμη της ήττας της Χόφενχαϊμ.

Με αυτές τις παρατηρήσεις στο μυαλό, η Μπάγερν Μονάχου θα πρέπει να εξασφαλίσει τους τρεις βαθμούς, και αυτό με στυλ.

Αρμίνια Μπίλεφελντ εναντίον Μπάγερν Μονάχου: στοιχηματικές συμβουλές

• Μπάγερν Μονάχου -1.5 Ασιατικό Χάντικαπ @ 1.60 (3/5)
  • Over 2,5 γκολ από την ομάδα της Μπάγερν Μονάχου στο 1,60 (3/5).

Ψάχνετε για περισσότερα παιχνίδια; διαβάστε τα πάντα Προβλέψεις γερμανικής Bundesliga εδώ ή μεταβείτε στην κύρια σελίδα μας σελίδα με συμβουλές ποδοσφαίρου.

????Απευθείας πηγή από LEAGUELANE.com. Για Καθημερινές Κερδοφόρες Συμβουλές επισκεφτείτε τον σύνδεσμό τους PREMIUM ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ.