????Přímý zdroj z LEAGUELANE.com. Pro denní ziskové tipy navštivte jejich odkaz PREMIUM PREDICTIONS.

Německo – Bundesliga
Datum: sobota 24. října 2024
Začíná ve 14:30 UK / 15:30 SEČ
Místo konání: Stadion An der Alten Försterei.

Železní měli pozitivní začátek kampaně v této sezóně. Prohráli první zápas s Augsburgem, ale od té doby zůstali neporaženi, dokonce dokázali remizovat s Borussií Monchengladbach.

Brazilci z Breisgau mají také podobné statistiky, které mohou ukázat v letech 2024-21, a také měli na cestě několik těžkých bojů. V této první fázi kampaně se museli utkat s Wolfsburgem a Dortmundem.

I tak si oba týmy zatím vedou poměrně dobře a k tomuto střetu přistoupí s úmyslem vytěžit z toho maximum.

Při postupu vpřed většina h2h střetů mezi těmito dvěma skončila góly obou týmů. A vypadá to, že to samé by se mělo stát i tento víkend.

Union Berlin vs Freiburg: Head to Head (h2h)

• Poslední střet skončil domácí výhrou mužů Christiana Streicha 3:1.
  • Šest ze sedmi předchozích setkání mělo tři nebo více cílů.
  • V tomto dějišti se domácím ani jednou nepodařilo skórovat v ligovém utkání.
  • Za poslední čtyři roky jen jednou skončil zápas pro oba týmy bez branek.

Union Berlín vs Freiburg: Předpověď

Svěřenci Uriho Fischera remizovali v poslední den zápasu venku 1:1 proti Schalke. Po bezbrankovém prvním poločase dali hosté první krev gólem na začátku druhého. Domácím se však podařilo srovnat nerozhodný stav v 70. letechº minuta.

Brazilci z Breisgau mezitím remizovali doma s Brémami 1:1.

Iron Ones vstřelili čtyři nebo více gólů ve dvou ze svých předchozích tří zápasů a skórovali v 18 z posledních 20 zápasů. Doma také vstřelil branky ve 22 z posledních 24 utkání.

Na druhou stranu jejich protějšky dali góly ve 13 z posledních 15 zápasů celkem a jen v posledních čtyřech zápasech vstřelili celkem 13 branek.

Navíc každý zápas h2h od roku 2004 měl tři nebo více gólů a na tomto stadionu se žádnému týmu nepodařilo skórovat jen jednou za celou svou historii h2h.

S ohledem na tyto statistiky očekávejte, že góly obou týmů přijdou tuto sobotu.

Union Berlin vs Freiburg: tipy na sázení

• Oba týmy skórují v čase 1,67:2 (3/XNUMX)
  • Více než 2,5 gólu v zápase za 1,80 (4/5).