????Přímý zdroj z LEAGUELANE.com. Pro denní ziskové tipy navštivte jejich odkaz PREMIUM PREDICTIONS.

Itálie Serie A
Datum: neděle 8. listopadu 2024
Začátek ve 14:00 UK
Místo konání: Olympijský stadion Grande Torino, Turín.

Turín konečně ukončil svou nechtěnou sérii v Serii A středečním porážkou Janova (1:2), ve snaze pokračovat ve zlepšování výkonu a zároveň pokračovat ve svém nabitém programu domácím soubojem s Crotone. Tým je stále v pásmu sestupu a jeden bod za Spezií na 17. místě, zoufale se snaží v neděli využít dobrou příležitost.

Toro bylo ve skvělé formě v poslední třetině a nyní konečně začíná využívat, Andrea Belotti je na špici se čtyřmi góly ze šesti od říjnové reprezentační přestávky. Nyní doufají, že to tak zůstane a vidíme je, jak to dělají navzdory zjevné potřebě zlepšit zadní část a udržet si stabilní zisk.

Sami Crotone dali góly, ale sedí vzadu, protože od začátku vidí podobné problémy vzadu. V posledních dvou zápasech Serie A inkasovali šest gólů a odstoupili z Coppa Italia porážkou se SPAL na penalty, po remíze 1:1. Cagliari (4-2) a Atalanta (1-2) mají oba body v lize a udělat víc proti Turínu může být velmi těžký úkol.

Turín vs Crotone Milán vs

Turín porazil Crotone (4-1), když se týmy naposledy střetly v dubnu 2018.

Crotone neporazili Toro od jejich střetnutí v Serie B v roce 2010.

Viděli jsme tři výhry Turína a dvě remízy v posledních pěti vzájemných zápasech s celkovým počtem devíti gólů v posledních dvou.

Předpověď Torino vs Crotone

V neděli očekáváme další vzrušující zápas, ale vidíme, že Turín tyto rekordy buduje. Budeme je podporovat, abychom konečně spojili dvě po sobě jdoucí výhry a jít na 2.05 se zdá být nejlepší hodnotou na trhu. Vypadá to, že ukázali více, než bylo na začátku navrženo, a vidíme, jak to Toro chytí.

S ohledem na to jsme viděli, jak inkasovali spoustu gólů a Crotone by mělo být schopné zasáhnout. Takže také sázíme na vysokou bodovací soutěž a podporujeme více než 2,5 gólu FT a BTTS ve 2,00:XNUMX. Hosté pravidelně stříleli góly a rozhodně nechtějí být v Turíně lehkými kachnami.