05/08
17:15
|
Německá amatérská Hessenliga
FC Eddersheim
Türk Gücü Friedberg
|
Přes 1.5 gólu
|
05/08
17:15
|
Německá amatérská Hessenliga
FC Eddersheim
Türk Gücü Friedberg
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/08
17:30
|
Turecko Türkiye Kupası
Fatih Karagümrük
Trabzonspor
|
Oba týmy skórovaly
|
05/08
17:30
|
Estonsko Eesti Karikas
FCI Levadia Tallinn
Viimsi JK
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/08
17:30
|
Jihoafrická premiéra
Orlando Pirates
Chippa United
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/08
18:00
|
Island Urvalsdeild, Ženy
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Přes 1.5 gólu
|
05/08
18:00
|
Island Urvalsdeild, Ženy
Keflavik ženy
Hodnota Reykjavíku
|
Přes 1.5 gólu
|
05/08
18:00
|
Island Urvalsdeild, Ženy
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Přes 2.5 gólu
|
05/08
18:00
|
Island Urvalsdeild, Ženy
Keflavik ženy
Hodnota Reykjavíku
|
Přes 2.5 gólu
|
05/08
18:00
|
Švýcarská amatérská 2. liga OFV
FC Montlingen
Altstetten
|
Přes 2.5 gólu
|
05/08
18:00
|
Švédsko Ettan, Norra
Örebro Syrianska BK
Sollentuna FF
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/08
18:00
|
Brazílie Mistrovství Brazílie U20
Fluminense U20
Atlético-MG U20
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/08
18:00
|
Island Urvalsdeild, Ženy
FH Hafnarfjörður ženy
Throttur Reykjavík
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/08
18:00
|
Island Urvalsdeild, Ženy
Breiðablik Kópavogur
Stjarnan
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/08
18:00
|
Brazílie U20 Catarinense
Brusque U20
Národ Araquari U20
|
Přes 1.5 gólu
|
05/08
18:00
|
Brazílie U20 Catarinense
Brusque U20
Národ Araquari U20
|
Oba týmy skórovaly
|
05/08
18:30
|
Brazilský amatér U17 Cearense
São Gerardo EC U17
Ceara U17
|
Přes 1.5 gólu
|
05/08
19:00
|
Gibraltarská fotbalová liga
FC Bruno's Magpies
Manchester 62
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/08
21:00
|
Mexiko Liga MX, Clausura
Tigres UANL
Monterrey
|
Přes 1.5 gólu
|
05/08
21:00
|
Chile Primera Division, ženy
Sportovní Iquique
Antofagasta
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/08
22:00
|
Brazílie Copa Espírito Santo
přístavní victoria
Skutečné Noroeste-ES
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/08
23:00
|
USA MLS Next Pro
Orlando City B
New York Red Bulls II
|
Přes 1.5 gólu
|
05/08
23:00
|
USA MLS Next Pro
Orlando City B
New York Red Bulls II
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/08
23:00
|
US Open Cup
Charleston baterie
South Georgia Tormenta FC
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/08
23:30
|
USA MLS Next Pro
Atlanta Spojené 2
Carolina Core FC
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/09
01:00
|
Mexiko Liga Premier Serie A, skupina 1
Matamoros Gavilanes
Alacranes de Durango
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/09
02:00
|
Jižní Amerika CONMEBOL Libertadores
Millonarios
Bolivar
|
Oba týmy skórovaly
|
05/09
02:00
|
Národní ženská fotbalová liga USA
Vládnout FC
Kansas City Current
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/09
02:00
|
Jižní Amerika CONMEBOL Libertadores
Millonarios
Bolivar
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/09
07:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Ojodu City Fc
Ooim Fc
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/09
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Buruj Fc
Emmydinho Fc
|
Přes 1.5 gólu
|
05/09
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Buruj Fc
Emmydinho Fc
|
Přes 2.5 gólu
|
05/09
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Buruj Fc
Emmydinho Fc
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/09
10:00
|
Švédsko Ettan, Norra
Umeå
IFK Stocksund
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/09
11:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Byt Fc
Admiralita Fc
|
Oba týmy skórovaly
|
05/09
11:00
|
Norská 3. divize, skupina 1
Stord
Florø
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/09
12:00
|
Anglická amatérská liga profesionálního rozvoje
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
Přes 1.5 gólu
|
05/09
12:00
|
Švédsko Division 2, Norra Götaland
IFK Skovde FK
Motala AIF FK
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/09
12:00
|
Švédsko Ettan, Norra
Friška Viljor FC
Assyriska FF
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/09
12:00
|
Švédsko Division 2, Norra Götaland
Ahlafors IF
IFK Kumla FK
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/09
12:00
|
Anglická amatérská liga profesionálního rozvoje
Wigan Athletic U21
Crewe Alexandra U21
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/09
13:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Roro Fc
Sportovní Lfa
|
Přes 2.5 gólu
|
05/09
13:00
|
Řecká Betsson Super League 2
FC Atény Kallithea
Chania FC
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/09
14:00
|
Německo DFB Pokal, ženy
Bayern Mnichov
Wolfsburg
|
Přes 1.5 gólu
|
05/09
14:00
|
Německo DFB Pokal, ženy
Bayern Mnichov
Wolfsburg
|
Přes 2.5 gólu
|
05/09
14:00
|
Rakouská amatérská regionální liga Západ
SK Bischofshofen
FC Pinzgau Saalfelden
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/09
14:15
|
Katar Amir Cup
Al Sadd
Al Markhiya
|
Přes 1.5 gólu
|
05/09
14:15
|
Katar Amir Cup
Al Sadd
Al Markhiya
|
Přes 2.5 gólu
|
05/09
14:15
|
Katar Amir Cup
Al Sadd
Al Markhiya
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/09
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
CS Sportul Onești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/09
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Bacau
AS Voința Oituz
CS Sportul Onești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/09
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Bacau
CS Doftean
AS Măgura Cășin
|
Přes 2.5 gólu
|
05/09
15:00
|
Amatérská regionální liga Bosny a Hercegoviny RS – Centar
FK Sloga Dugo Polje
FK Omladinac Modriča
|
Přes 1.5 gólu
|
05/09
15:00
|
Amatérská regionální liga Bosny a Hercegoviny RS – Centar
FK Rudar Stanari
FK Željezničar Doboj
|
Přes 1.5 gólu
|
05/09
15:00
|
Amatérská regionální liga Bosny a Hercegoviny RS – Centar
FK Hajduk Batkuša
FK Zvijezda Kakmuž
|
Přes 1.5 gólu
|
05/09
15:00
|
Amatérská regionální liga Bosny a Hercegoviny RS – Centar
FK Skugrić
FK Vučijak Majevac
|
Přes 1.5 gólu
|
05/09
15:00
|
Amatérská regionální liga Bosny a Hercegoviny RS – Centar
FK Naša Krila Kostajnica
FK Crkvina
|
Přes 1.5 gólu
|
05/09
15:00
|
Amatérská regionální liga Bosny a Hercegoviny RS – Centar
FK Hajduk Batkuša
FK Zvijezda Kakmuž
|
Přes 2.5 gólu
|
05/09
15:00
|
Amatérská regionální liga Bosny a Hercegoviny RS – Centar
FK Hajduk Kozuhe
FK Rudanka
|
Přes 2.5 gólu
|
05/09
15:00
|
Amatérská regionální liga Bosny a Hercegoviny RS – Centar
FK Naša Krila Kostajnica
FK Crkvina
|
Přes 2.5 gólu
|
05/09
15:00
|
Amatérská regionální liga Bosny a Hercegoviny RS – Centar
FK Hajduk Batkuša
FK Zvijezda Kakmuž
|
Oba týmy skórovaly
|
05/09
15:00
|
Amatérská regionální liga Bosny a Hercegoviny RS – Centar
FK Hajduk Kozuhe
FK Rudanka
|
Oba týmy skórovaly
|
05/09
15:30
|
Finský Suomen Cup
KPV
FF Jaro
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/09
16:00
|
Island Urvalsdeild, Ženy
HK/Vikingur
Þór/KA Akureyri
|
Přes 1.5 gólu
|
05/09
16:00
|
Island Urvalsdeild, Ženy
HK/Vikingur
Þór/KA Akureyri
|
Přes 2.5 gólu
|
05/09
16:00
|
Island Urvalsdeild, Ženy
HK/Vikingur
Þór/KA Akureyri
|
Oba týmy skórovaly
|
05/09
16:00
|
egyptská Premier League
Smouha
FC ZED
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/09
16:00
|
Island Urvalsdeild, Ženy
HK/Vikingur
Þór/KA Akureyri
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/09
16:00
|
Estonsko III Liiga – Lõuna piirkond
FC Zenit Tallinn
Tallinna FC Eston Villa
|
Přes 1.5 gólu
|
05/09
17:00
|
Estonsko Meistriliiga ženy
Viimsi JK ženy
Saku sportovní ženy
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/09
17:30
|
Německo amatérská Landesliga Mittelrhein
DJK Arminia Eilendorf
VfL Sindorf
|
Přes 1.5 gólu
|
05/09
17:30
|
Německo amatérská Landesliga Mittelrhein
DJK Arminia Eilendorf
VfL Sindorf
|
Oba týmy skórovaly
|
05/09
18:00
|
Anglie druhá liga
Milton Keynes Dons
Crawley Town
|
Přes 1.5 gólu
|
05/09
18:00
|
Anglie druhá liga
Milton Keynes Dons
Crawley Town
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/09
18:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Zadarska
NK Arbanasi Zadar
NK Vrcevo Glavica
|
Přes 2.5 gólu
|
05/09
19:00
|
Evropa Evropská liga UEFA
Atalanta
Olympique de Marseille
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
00:00
|
Jižní Amerika CONMEBOL Sudamericana
Red Bull Bragantino
Závodní klub
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
03:10
|
Mexiko Liga MX, Clausura
Tigres UANL
Monterrey
|
Přes 1.5 gólu
|
05/10
07:30
|
Novozélandská národní liga
FC West Coast Rangers
Východní předměstí
|
Přes 2.5 gólu
|
05/10
08:00
|
Rumunská amatérská liga 4 Tulcea
AS Heracleea Enisala
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
|
Přes 2.5 gólu
|
05/10
08:45
|
Austrálie NPL, Jižní Austrálie, Women Premier League
FFSA NTC
Adelaide City
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
09:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Skutečný Sapphire Fc
Valiant FC
|
Přes 1.5 gólu
|
05/10
09:30
|
Austrálie NPL, Nový Jižní Wales
Manly United FC
Sydney United
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
09:45
|
Austrálie NPL, Victoria
Město Dandenong
Heidelberg United
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
10:00
|
Austrálie NPL, severní Nový Jižní Wales
Broadmeadow Magic FC
Nový Lambton FC
|
Přes 2.5 gólu
|
05/10
10:00
|
Austrálie NPL, Jižní Austrálie
South Adelaide Panthers FC
Adelaide Olympic
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
10:30
|
Austrálie NPL 2, Victoria
Bentleigh Greens
Brunswick City SC
|
Přes 2.5 gólu
|
05/10
10:30
|
Austrálie NPL 2, Victoria
FC Preston Lions
Langwarrin SC
|
Přes 2.5 gólu
|
05/10
10:30
|
Austrálie NPL Queensland, ženy
Východní předměstí
FC Brisbane City
|
Přes 2.5 gólu
|
05/10
10:30
|
Austrálie NPL 2, Victoria
Bentleigh Greens
Brunswick City SC
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
10:30
|
Australská Queensland Premier League 1
Východní předměstí
FC St George Willalong
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
10:45
|
Austrálie NPL, Jižní Austrálie, Women Premier League
West Adelaide SC
Adelaide univerzita
|
Přes 1.5 gólu
|
05/10
10:45
|
Austrálie NPL, Jižní Austrálie, Women Premier League
West Adelaide SC
Adelaide univerzita
|
Přes 2.5 gólu
|
05/10
10:45
|
Austrálie NPL, Jižní Austrálie, Women Premier League
West Adelaide SC
Adelaide univerzita
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
11:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Tccg Fc
Sportovní klub Synergy Ultimate
|
Přes 1.5 gólu
|
05/10
11:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Tccg Fc
Sportovní klub Synergy Ultimate
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
11:15
|
Mongolská Premier League
FC Erdenes Ilch
FC Bavarians
|
Přes 1.5 gólu
|
05/10
11:15
|
Mongolská Premier League
FC Erdenes Ilch
FC Bavarians
|
Přes 2.5 gólu
|
05/10
11:15
|
Mongolská Premier League
FC Erdenes Ilch
FC Bavarians
|
Oba týmy skórovaly
|
05/10
12:00
|
První liga Arménie
BKMA Jerevan II
Ararat-Arménie II
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
12:00
|
Anglická amatérská liga profesionálního rozvoje
Cardiff City U21
Hull City U21
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
12:00
|
Thajská thajská liga 1
BG Pathum United
Khon Kaen United
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
12:00
|
Anglická amatérská liga profesionálního rozvoje
Burnley U21
Coventry City U21
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
13:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
F8Ballers Fc
Spartans FC
|
Přes 2.5 gólu
|
05/10
13:00
|
Ukrajina U19
Obolon Kyjev
Rukh Lvov U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
13:00
|
Anglická amatérská liga profesionálního rozvoje
Swansea City U21
Birmingham City U21
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
13:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
F8Ballers Fc
Spartans FC
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
13:00
|
Izraelská národní liga
Hapoel Rishon Lezion
Sektzia Ness Ziona
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
14:00
|
Brazílie Roraima
PLYN RR
Atlético Roraima
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
14:05
|
divize Spojených arabských emirátů 1
Městský fotbalový klub
Al Arabi
|
Přes 1.5 gólu
|
05/10
14:05
|
divize Spojených arabských emirátů 1
Městský fotbalový klub
Al Arabi
|
Přes 2.5 gólu
|
05/10
14:05
|
divize Spojených arabských emirátů 1
Městský fotbalový klub
Al Arabi
|
Oba týmy skórovaly
|
05/10
14:05
|
divize Spojených arabských emirátů 1
Městský fotbalový klub
Al Arabi
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
15:00
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Jadran Split
NK Trilj 2001
|
Přes 1.5 gólu
|
05/10
15:00
|
Slovensko 2. liga
MŠK Žilina B
Slavoj Třebíšov
|
Přes 1.5 gólu
|
05/10
15:00
|
Slovensko 2. liga
ŠK Slovan Bratislava B
MŠK Považská Bystrica
|
Přes 1.5 gólu
|
05/10
15:00
|
Slovensko 2. liga
MŠK Žilina B
Slavoj Třebíšov
|
Přes 2.5 gólu
|
05/10
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Bukurešť
AS Romprim București
ACS Sportivii Bukurešť
|
Přes 2.5 gólu
|
05/10
15:00
|
Slovensko 2. liga
MŠK Žilina B
Slavoj Třebíšov
|
Oba týmy skórovaly
|
05/10
15:00
|
Ázerbájdžánská Misli Premier League
Neftçi Baku PFK
Kəpəz PFK
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
15:00
|
Rusko M-League
Uralská mládež
Zenit St. Petrohradská mládež
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
15:00
|
Slovensko 2. liga
MŠK Žilina B
Slavoj Třebíšov
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
15:00
|
Běloruská liga Pershaya
Energetik-BGU Minsk
Rezervace Torpedo-Belaz Zhodino
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
15:00
|
Slovensko 2. liga
ŠK Slovan Bratislava B
MŠK Považská Bystrica
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
15:00
|
Slovensko 2. liga
KFC Komárno
FC Petržalka 1898
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
16:00
|
Estonsko Meistriliiga ženy
JK Tabasalu
Flora Tallinn ženy
|
Přes 2.5 gólu
|
05/10
16:00
|
Estonsko Meistriliiga ženy
JK Tabasalu
Flora Tallinn ženy
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
16:00
|
Švédsko Damallsvenskan
Rosengård
Djurgårdens IF DFF
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
16:00
|
Chorvatsko Prva NL Junior
HNK Hajduk U19
NK Sesvěte U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
16:00
|
Slovinsko Amatér 3. SNL vzhod
NK Roltek Dob
NK Škofja Loka
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
16:00
|
Estonsko III Liiga – Lõuna piirkond
Vändra JK Vaprus II
Pověst Calcio
|
Přes 1.5 gólu
|
05/10
16:00
|
Estonsko III Liiga – Lõuna piirkond
Vändra JK Vaprus II
Pověst Calcio
|
Přes 2.5 gólu
|
05/10
16:30
|
Německo Amatér A-Jun-BL S/SW
Mainz 05 U19
Hoffenheim U19
|
Přes 1.5 gólu
|
05/10
16:30
|
Německo Amatér A-Jun-BL S/SW
Mainz 05 U19
Hoffenheim U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/10
16:30
|
Německo Amatér A-Jun-BL S/SW
Mainz 05 U19
Hoffenheim U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
16:45
|
Estonsko III Liiga – Lõuna piirkond
Marjamaa Kompanii
Raasiku FC Joker
|
Přes 2.5 gólu
|
05/10
16:45
|
Estonsko III Liiga – Lõuna piirkond
Marjamaa Kompanii
Raasiku FC Joker
|
Oba týmy skórovaly
|
05/10
17:00
|
Švédsko Division 2, Västra Götaland
Landvetter IS
Jonsereds IF
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
17:00
|
Německo amatérská Bayernliga Nord
Neudrossenfeld
SV Fortuna Regensburg
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
17:00
|
Alžírská liga 1
ES Setif
US Souf
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
17:00
|
Centrum Rakouské amatérské regionální ligy
ASK Voitsberg
SV Allerheiligen
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
17:00
|
Německo amatérská Bayernliga Nord
SC Eltersdorf
1. SC Feucht
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
17:00
|
Švédsko amatérská divize 3 Södra Norrland
Avesta AIK
Kvarnsvedens IK
|
Přes 1.5 gólu
|
05/10
17:00
|
Estonsko III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maksatransport
Tallinna FC Hell Hunt
|
Přes 1.5 gólu
|
05/10
17:00
|
Estonsko III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maksatransport
Tallinna FC Hell Hunt
|
Přes 2.5 gólu
|
05/10
17:15
|
Německo amatérská Oberliga Hamburk
Wandsbeker TSV Concordia
FC Turkiye
|
Přes 1.5 gólu
|
05/10
17:15
|
Německo amatérská Oberliga Hamburk
Wandsbeker TSV Concordia
FC Turkiye
|
Přes 2.5 gólu
|
05/10
17:15
|
Německo amatérská Oberliga Hamburk
Wandsbeker TSV Concordia
FC Turkiye
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
17:30
|
rumunská superliga
Sepse OSK
FC Rapid Bukurešť
|
Oba týmy skórovaly
|
05/10
17:30
|
Rakouská amatérská regionální liga Východ
FCM Traiskirchen
SC Krems
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
17:30
|
Estonsko III Liiga – Lõuna piirkond
Kristine JK
Pärnu JK Vaprus III
|
Přes 1.5 gólu
|
05/10
17:30
|
Estonsko III Liiga – Lõuna piirkond
Kristine JK
Pärnu JK Vaprus III
|
Přes 2.5 gólu
|
05/10
17:30
|
Maďarsko Amatér BLSZ I. osztály
TFSE
THSE Szabadkikötő
|
Přes 2.5 gólu
|
05/10
17:30
|
Maďarsko Amatér BLSZ I. osztály
TFSE
THSE Szabadkikötő
|
Oba týmy skórovaly
|
05/10
18:00
|
Nizozemsko Eerste Divisie
FC Emmen
De Graafschap
|
Přes 1.5 gólu
|
05/10
18:00
|
Nizozemsko Eerste Divisie
FC Groningen
Kolo JC Kerkrade
|
Přes 1.5 gólu
|
05/10
18:00
|
Nizozemsko Eerste Divisie
ADO Den Haag
Jong PSV Eindhoven
|
Přes 1.5 gólu
|
05/10
18:00
|
Anglická amatérská liga profesionálního rozvoje
Colchester United U21
Sheffield United U21
|
Přes 1.5 gólu
|
05/10
18:00
|
Anglická amatérská liga profesionálního rozvoje
Colchester United U21
Sheffield United U21
|
Přes 2.5 gólu
|
05/10
18:00
|
Nizozemsko Eerste Divisie
FC Emmen
De Graafschap
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
18:00
|
Nizozemsko Eerste Divisie
ADO Den Haag
Jong PSV Eindhoven
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
18:00
|
Španělsko Amatér Tercera Federación, skupina 13
CD Algar
CD Plus Ultra
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
18:00
|
Anglická amatérská liga profesionálního rozvoje
Colchester United U21
Sheffield United U21
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
18:30
|
Skotská Premier League ženy
Hibernian MS
Srdce Midlothian WFC
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
18:30
|
Švýcarská super liga
FC Lausanne-Sport
Basel
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
18:45
|
Švýcarská amatérská 2. liga FTC
AC Sementina
AS Novazzano
|
Oba týmy skórovaly
|
05/10
19:00
|
Gibraltarská fotbalová liga
FC St Joseph
Lincoln Red Imps
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
21:00
|
USA MLS Next Pro
Inter Miami CF II
FC Chattanooga
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/10
22:00
|
Polsko Amatér IV. liga – Pomorska
GKS Gedania II Gdaňsk
MKS Władysławowo
|
Oba týmy skórovaly
|
05/10
23:00
|
Kanada Kanadská Premier League
FC York United
Valor FC
|
Přes 1.5 gólu
|
05/10
23:00
|
Martinique Trophée Gérard Janvion – R1
Zlatá Hvězda Z Fort-De-France
Golden Lion
|
Přes 1.5 gólu
|
05/10
23:00
|
Martinique Trophée Gérard Janvion – R1
Zlatá Hvězda Z Fort-De-France
Golden Lion
|
Oba týmy skórovaly
|
05/10
23:00
|
Portugalský amatérský šampionát Santo Tirso
FC Rebordões
ABCD
|
Přes 1.5 gólu
|
05/10
23:00
|
Portugalský amatérský šampionát Santo Tirso
ARC Areias
CPRJ Água Longa
|
Přes 1.5 gólu
|
05/10
23:00
|
Portugalský amatérský šampionát Santo Tirso
AB 92
UD São Mamede
|
Přes 2.5 gólu
|
05/10
23:00
|
Portugalský amatérský šampionát Santo Tirso
FC Rebordões
ABCD
|
Přes 2.5 gólu
|
05/10
23:00
|
Portugalský amatérský šampionát Santo Tirso
ARC Areias
CPRJ Água Longa
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
00:00
|
USA MLS Next Pro
FC Huntsville City
Toronto FC II
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
02:00
|
Vanuatu PVFA Premier League
FC Tafea
Naka FC
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
02:30
|
Novozélandská národní liga
Nábřeží Karori
Island Bay United
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
02:30
|
Novozélandská národní liga
Nábřeží Karori
Island Bay United
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
02:30
|
Novozélandská národní liga
Stop Out SC
Rezervace Wellington Phoenix
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
02:30
|
Novozélandská národní liga
Nábřeží Karori
Island Bay United
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
02:30
|
Novozélandská národní liga
Nábřeží Karori
Island Bay United
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
03:00
|
Novozélandská národní liga
Tauranga City AFC
Manurewa AFC
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
03:00
|
Novozélandská národní liga
Tauranga City AFC
Manurewa AFC
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
03:00
|
Novozélandská národní liga
Tauranga City AFC
Manurewa AFC
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
03:30
|
Austrálie NPL, Jižní Austrálie, Women Premier League
FC Adelaide Comets
West Torrens Birkalla
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
03:30
|
Austrálie NPL, Jižní Austrálie, Women Premier League
FC Adelaide Comets
West Torrens Birkalla
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
03:45
|
Novozélandská národní liga
Olympijské hry ve Wellingtonu
Miramar Rangers
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
04:00
|
Novozélandská národní liga
North Wellington A.F.C.
Západní předměstí FC
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
05:00
|
Novozélandská národní liga
Melville United A.F.C.
Western Springs A.F.C.
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
05:00
|
Austrálie NPL 2, Victoria
Eastern Lions SC
FC Werribee City
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
05:00
|
Australia NPL, Capital Football
Canberra Olympic
FC Canberra
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
05:00
|
Austrálie NPL, Victoria
FC Avondale
Port Melbourne Sharks
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
05:00
|
Novozélandská národní liga
Melville United A.F.C.
Western Springs A.F.C.
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
05:00
|
Australia NPL, Capital Football
Canberra Olympic
FC Canberra
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
05:00
|
Austrálie Victoria Premier League Ženy
Essendon Royals SC
Morelandské zebry
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
05:00
|
Austrálie Victoria Premier League Ženy
FC Bulleen Lions
Bentleigh Greens SC
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
05:00
|
Austrálie Victoria Premier League Ženy
Essendon Royals SC
Morelandské zebry
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
05:00
|
Austrálie NPL 2, Victoria
Eastern Lions SC
FC Werribee City
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
05:00
|
Australia NPL, Capital Football
Canberra Olympic
FC Canberra
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
05:00
|
Austrálie NPL, Victoria
FC Avondale
Port Melbourne Sharks
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
05:00
|
Austrálie NPL, Victoria
Manningham United Blues
Altona Magic SC
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
05:00
|
Austrálie NPL, Victoria
FC Moreland City
Dandenong Thunder
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
05:30
|
Novozélandská národní liga
Hamilton Wanderers AFC
Birkenhead United
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
05:30
|
Austrálie NPL, Jižní Austrálie
Adelaide Comets
Croydon Kings
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
06:00
|
Austrálie Victoria Premier League Ženy
South Melbourne FC
Calder United SC
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
06:30
|
Austrálie NPL, Tasmánie
Riverside Olympic FC
FC Clarence Zebras
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
06:30
|
Austrálie NPL, Tasmánie
Riverside Olympic FC
FC Clarence Zebras
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
06:30
|
Austrálie NPL, Tasmánie
Riverside Olympic FC
FC Clarence Zebras
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
06:30
|
Austrálie NPL, Tasmánie
Riverside Olympic FC
FC Clarence Zebras
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
06:45
|
Austrálie NPL, Tasmánie
Kingborough Lions
Launceston United Soccer Club
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
07:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Sportovní klub Collins Edwin
Valiant FC
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
07:00
|
Austrálie NPL, Nový Jižní Wales
Central Coast Mariners Youth
FC St George Saints
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
07:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Sportovní klub Collins Edwin
Valiant FC
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
07:30
|
Austrálie NPL, Nový Jižní Wales
NWS Spirit FC
Wollongong vlci
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
07:30
|
Austrálie NPL, Nový Jižní Wales
NWS Spirit FC
Wollongong vlci
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
08:00
|
Australská Queensland Premier League 1
FC Mitchelton
Southside Eagles FC
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Australská Queensland Premier League 1
FC Ipswich
Broadbeach United
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Braila
AS Comagrim Dudești
FC Voința Surdila Găiseanca
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei So
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Australská Queensland Premier League 1
Brisbane Strikers
FC Caboolture
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko amatérská liga 4 Hunedoara
CSO Retezatul Hațeg
ACS Șoimul Băița
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Braila
ACS Voința Vișani
AS Spicul Zăvoaia
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Brašov
AS Cetățenii Ghimbav
AFCS Carpati Berivoi
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Braila
CS Viitorul Cireșu
AFC Viitorul Galbenu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Brašov
AS Bucegi Moieciu
CS Chimia Město Victoria
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Braila
AS Comagrim Dudești
FC Voința Surdila Găiseanca
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei So
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko amatérská liga 4 Hunedoara
CSM Dacia Orăștie 2010
CSM Mihai Viteazu Vulcan
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Australská Queensland Premier League 1
Brisbane Strikers
FC Caboolture
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Valcea
ACS Atletic Drăgășani
CS Lotru Brezoi
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Valcea
CS Mădulari
ACSC Chimia 1973 Râmnicu Vâlcea
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko amatérská liga 4 Hunedoara
CSO Retezatul Hațeg
ACS Șoimul Băița
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Braila
ACS Victoria Traian
ACS Communal Cazasu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Braila
ACS Voința Vișani
AS Spicul Zăvoaia
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Brašov
AS Cetățenii Ghimbav
AFCS Carpati Berivoi
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Brašov
ASF Hărman
ASC Olimpic Zărnești II
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Brašov
CS Inter Cristian
AS Vulcan 2008
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Calarasi
AS Belciugatele
AS Unirea Spanțov
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Valcea
CS Guşoeni
ACS Viitorul Budești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Braila
AS Jirlău
AS Voința Făurei So
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Calarasi
AFC Voința Chiselet
AS Avantul Luica
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Braila
AS Voința Bărăganu
ACS Unirea Grădiștea
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
08:00
|
Chorvatsko Prva NL Junior
NK Rudeš U19
Nk Mladost Ždralovi U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
08:00
|
Australská Queensland Premier League 1
FC Ipswich
Broadbeach United
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
08:00
|
japonská liga J1
FC Tokio
Kashiwa Reysol
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
08:00
|
Australská Queensland Premier League 1
FC Mitchelton
Southside Eagles FC
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
08:00
|
Australská Queensland Premier League 1
Brisbane Strikers
FC Caboolture
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Steaua Bulgăruș
AS FC Mureșul Cenad
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Steaua Bulgăruș
AS FC Mureșul Cenad
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Progresul Vučová
CS Tormac
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Progresul Vučová
CS Tormac
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Progresul Iecea Mare
CSC Dudeștii Noi
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Autoliv Lugoj
AS Berini
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Progresul Iecea Mare
CSC Dudeștii Noi
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Autoliv Lugoj
AS Berini
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Unirea Cerneteaz
CSC Ghiroda a Giarmata Vii II
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Cluj
AS Viitorul Gârbău
FC Viitorul Mihai Georgescu Cluj Napoca
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Cluj
AS Viitorul Gârbău
FC Viitorul Mihai Georgescu Cluj Napoca
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
ČSÚ Deta II
ACS Galaxy Temešvár
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Vulturii Igriș
AS Tricoul 1 Iunie Temešvár
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Margina
AS Voința Iosifalău
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Margina
AS Voința Iosifalău
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacová
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
ACS Kids Sânmihaiu Român
AS Unirea Howl
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacová
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
ACS Kids Sânmihaiu Român
AS Unirea Howl
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Viitorul Sacoșu Turcesc
AS Bacová
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Viitorul Iohanisfeld
ACS Viitorul Bencec
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Viitorul Iohanisfeld
ACS Viitorul Bencec
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Cluj
CS Sănătatea Cluj Napoca II
ACS Vulturul 2024 Mintiu Gherlii
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Cluj
CS Sănătatea Cluj Napoca II
ACS Vulturul 2024 Mintiu Gherlii
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Timiş
AS Avântul Topolovățu Mare
CSC Voința Mașloc
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
CS Nițchidorf
AS Meget Remetea Mare
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
CS Nițchidorf
AS Meget Remetea Mare
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Inter Foieni
ACS Unirea Banloc
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Prahova
ACS Petrosport Ploiești
FC Unirea Cocorăştii Colţ
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Prahova
CS Brazílie
CSC Berceni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
CS Unirea Tomnatic
AS Chinejana Chinezu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Cluj
ACS Arieșul Mihai Viteazu
AS Unirea Iclod
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
FC Bazoș
AS Olimpia Darová
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Cluj
ACS Arieșul Mihai Viteazu
AS Unirea Iclod
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Dedy Mid Viitorul Iecea Mare
CS Unirea Sânnicolau Mare II
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Recaș
CSO Făget
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Recaș
CSO Făget
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Avântul Jamu Mare
CS Utvin
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Avântul Jamu Mare
CS Utvin
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
AS Avantul Bobda
AS FC Dacia Carpinis
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Sibiu
ACS FC Avrig
AFC Inter Stars 2024 Sibiu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Sibiu
ACS Păltiniș Rășinari
AFC Quantum Arsenal Sibiu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
CSC Boldur
CS Phoenix Buziaș II
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Sibiu
CS Orasenesc Copșa Mică
ACS Bradu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Sibiu
AFC Voința Dumbrăveni
AFC Agnita
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Sibiu
ACS LSS Voința Sibiu
ACS Unirea Miercurea-Sibiului
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Sibiu
ACS FC Avrig
AFC Inter Stars 2024 Sibiu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
ACS Juventus Pişchia
AS Petroman
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
ACS Juventus Pişchia
AS Petroman
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Cluj
ACS Sticla Arieşul Turda
ACS Iara
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Timiş
CS Voința Biled
AS Plavi Delia Sanpetru Mare
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
08:15
|
Česká republika Divize B
FK Brandýs Nad Labem
SK Hřebec
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
08:15
|
Česká republika Divize B
FK Brandýs Nad Labem
SK Hřebec
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
08:15
|
Austrálie NPL, Queensland
FC Wynnum Wolves
Queensland Lions
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
09:00
|
Austrálie NPL Queensland, ženy
Lions FC
Mitchelton
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
09:00
|
Australská Queensland Premier League 1
Moreton City Excelsior FC 2
Logan Lightning
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
09:00
|
Polsko Amatér IV. liga – Pomorska
Bałtyk Gdyně
Pogoň Lębork
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
09:00
|
Turecko U19 Lig, Elit B
Fatih Karagumruk U19
Yomra Spor U19
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
09:00
|
Austrálie NPL Queensland, ženy
Lions FC
Mitchelton
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
09:00
|
Turecko U19 Lig, Elit B
Adanaspor U19
Altay SK U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
09:00
|
Austrálie NPL, Nový Jižní Wales
Hills Brumbies
APIA Leichhardt Tigers
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
09:00
|
Turecko U19 Lig, Elit B
Fatih Karagumruk U19
Yomra Spor U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
09:00
|
Austrálie NPL, Nový Jižní Wales
Hills Brumbies
APIA Leichhardt Tigers
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
09:00
|
Chorvatsko Prva NL Junior
NK Kustošija U19
HNK Rijeka U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
09:00
|
Australská Queensland Premier League 1
Moreton City Excelsior FC 2
Logan Lightning
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
09:00
|
Slovensko U19
Spartak Trnava U19
MFK Ružomberok U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
09:00
|
Slovensko U19
VSS Košice U19
AS Trenčín U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
09:00
|
Česká republika U19 1. divize
Slavia Praha U19
Mladá Boleslav U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
09:00
|
Česká republika U19 1. divize
MFK Frýdek Místek U19
Dukla Praha U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
09:00
|
Slovensko U19
DAC Dunajská Streda U19
MŠK Žilina U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
09:00
|
Slovensko U19
FK Pohronie U19
1. FC Tatran Prešov U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
09:00
|
Maďarsko Amatér BLSZ I. osztály
Budafoki MTE II
Velmi IF
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
09:00
|
Ghana GAED divize 3 – zóna 1
FC Great Farcos
FC Haatso Crystal Palace
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
09:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Cluj
CS Athletic Olimpia Gherla
ACS Victoria Viișoara
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
09:30
|
Estonsko Meistriliiga ženy
Ženy Tartu Tammeka
Tallinna FC Ararat
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
09:30
|
Estonsko Meistriliiga ženy
Ženy Tartu Tammeka
Tallinna FC Ararat
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
09:30
|
Polsko CLJ
Korona Kielce U19
Warta Poznaň U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
09:30
|
Estonsko Meistriliiga ženy
Ženy Tartu Tammeka
Tallinna FC Ararat
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
09:30
|
Estonsko Esiliiga
Viimsi JK
FCI Levadia Tallinn U21
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
09:30
|
Estonsko Esiliiga B
Jméno Kalju U21
Legie TJK
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
09:30
|
Rumunsko Amateur Liga 4 Teleorman
ACS Avântul Bragadiru
AS Voința Săelele 2017
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
09:30
|
Rumunsko Amateur Liga 4 Teleorman
CS Vârtoape
CS Viitorul Piatra
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
09:30
|
Rumunsko Amateur Liga 4 Teleorman
ACS Avântul Bragadiru
AS Voința Săelele 2017
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
09:30
|
Rumunsko Amateur Liga 4 Teleorman
ACS Steaua Spatarei
CS Rapid Buzescu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
09:30
|
Rumunsko Amateur Liga 4 Teleorman
CS Vârtoape
CS Viitorul Piatra
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
CSC Mihail Kogălniceanu
Danubius Rašová
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
AS Viitorul Pecineaga
CSO Murfatlar
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
10:00
|
Česká republika U19 1. divize
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
CS Agigea
CSO Ovidiu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
CS Lumina
CS Sparta Techirghiol
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
AS Portugalsko Constanta
CS Viitorul Harșova
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
10:00
|
Chorvatsko 1. HNLŽ
ŽNK Hajduk
ŽNK Osijek
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
AS Viitorul 20 Cobadin
Společnost ACALAB Poarta Alba
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
10:00
|
Dánsko amatérské Danmarksserien
Glostrup FK
Sundby BK
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
AS Viitorul Pecineaga
CSO Murfatlar
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
CS Eforie
CS Farul Tuzla
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
AS Portugalsko Constanta
CS Viitorul Harșova
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
CS Agigea
CSO Ovidiu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
CS Victoria Cumpana
CS Medgidia
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
10:00
|
Chorvatsko 1. HNLŽ
ŽNK Hajduk
ŽNK Osijek
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
AS Viitorul 20 Cobadin
Společnost ACALAB Poarta Alba
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
10:00
|
Česká republika U19 1. divize
Baník Ostrava U19
Vysočina Jihlava U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
10:00
|
Česká republika U19 1. divize
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
CS Agigea
CSO Ovidiu
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
CS Năvodari
CS Poseidon Limanu
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
10:00
|
Česká republika U19 1. divize
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
10:00
|
Polsko CLJ
Lech Poznaň U19
Widzew Łódź U19
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
10:00
|
Dánsko amatérské Danmarksserien
Vorup FB
OKS
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
10:00
|
Polsko III liga, skupina 3
Gornik Zabrze II
Liči Zielona Góra
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
10:00
|
Austrálie Victoria Premier League Ženy
Orli Boroondara
Box Hill United SC
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
10:00
|
Česká republika U19 1. divize
FC Zbrojovka Brno U19
Slovan Liberec U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
10:00
|
Polsko Amatérská V. Liga – Velkopolsko
Zawisza Łęka Opatowska
Pelikan Grabów
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
10:00
|
Polsko Amatérská V. Liga – Velkopolsko
KP Piła
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
10:30
|
Nizozemský amatérský 6e Klasse Zaterdag – 15
ACV Assen 10
VV Grijpskerk 5
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
10:30
|
Česká republika U19 1. divize
Sparta Praha U19
Sigma Olomouc U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL N/NE
Wolfsburg U19
SV Meppen U19
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL N/NE
RB Lipsko U19
SV Werder Brémy U19
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL Západ
Paderborn 07 U19
Borussia Dortmund U19
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL S/SW
Augsburg U19
1. FC Norimberk U19
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL N/NE
Dynamo Drážďany U19
Hertha Berlín U19
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Hannover 96 U19
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Německo 2. Bundesliga
Hertha Berlin
1. FC Kaiserslautern
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatérská Oberliga NOFV Nord
Tenis Borussia Berlín
SV Lichtenberg 47
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabrück U19
Eintracht Braunschweig U19
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL Západ
Arminia Bielefeld U19
Německo Aachen U19
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Norská 3. divize, skupina 6
HamKam 2
IL Ulfstind
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Ialomita
FC Victoria Bordeaux
Dunarea Giurgeni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Norská 3. divize, skupina 6
HamKam 2
IL Ulfstind
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Švédsko Division 2, Norrland
Skeleftea FF
Frosö IF
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabrück U19
Eintracht Braunschweig U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL Západ
Arminia Bielefeld U19
Německo Aachen U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Německo amatérská Oberliga Hamburk
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL N/NE
Dynamo Drážďany U19
Hertha Berlín U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Hannover 96 U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL N/NE
Hamburger SV U19
Svatý. Pauli U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL Západ
SC Verl U19
Bochum U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL S/SW
VfB Stuttgart U19
Bayern Mnichov U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL S/SW
Eintracht Frankfurt U19
TSV 1860 München U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL N/NE
Carl Zeiss Jena U19
Union Berlín U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL N/NE
RB Lipsko U19
SV Werder Brémy U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL Západ
Paderborn 07 U19
Borussia Dortmund U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL S/SW
Augsburg U19
1. FC Norimberk U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Ialomita
Viitorul Valea Ciorii
AS Gloria Gura Ialomiței
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Ialomita
FC Victoria Bordeaux
Dunarea Giurgeni
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL N/NE
VfL Osnabrück U19
Eintracht Braunschweig U19
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
11:00
|
Polsko III liga, skupina 3
LKS Goczałkowice-Zdrój
Rekord Bielsko-Biała
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
11:00
|
Švédsko Division 2, Norrland
IFK Lulea
Gottne IF
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL N/NE
Dynamo Drážďany U19
Hertha Berlín U19
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL N/NE
FC Hansa Rostock U19
Hannover 96 U19
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL N/NE
RB Lipsko U19
SV Werder Brémy U19
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Ialomita
FC Movila
AS Ialomița Sudiți
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Ialomita
Viitorul Platonesti
Recolta Săveni
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Ialomita
Gloria Ograda
Spicul Vladeni
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Ialomita
Viitorul Valea Ciorii
AS Gloria Gura Ialomiței
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
11:00
|
Německo amatérská Oberliga Hamburk
duneberger sv
Niendorfer TSV
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL N/NE
Wolfsburg U19
SV Meppen U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL N/NE
RB Lipsko U19
SV Werder Brémy U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
11:00
|
Thajská thajská liga 1
Ratchaburi
Muang Thong United
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL N/NE
Dynamo Drážďany U19
Hertha Berlín U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL N/NE
Hamburger SV U19
Svatý. Pauli U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL Západ
Bayer Leverkusen U19
FC Viktoria Köln U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatér A-Jun-BL S/SW
VfB Stuttgart U19
Bayern Mnichov U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
11:00
|
Švédsko Division 2, Norrland
Skeleftea FF
Frosö IF
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
11:00
|
Norská 3. divize, skupina 6
HamKam 2
IL Ulfstind
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
11:00
|
Švédsko Division 2, Norrland
IFK Lulea
Gottne IF
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
11:00
|
Německo Amatérská Oberliga NOFV Nord
Tenis Borussia Berlín
SV Lichtenberg 47
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
11:00
|
Estonsko II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Maardu Linnameeskond
FC Helios Tartu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
11:15
|
Mongolská Premier League
Klub Khoromkhon
Deren
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
11:30
|
Švédsko Amatér U19 Allsvenskan
IFK Norrköping U19
Hammarby IF U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
11:30
|
Švédsko Amatér U19 Allsvenskan
IFK Norrköping U19
Hammarby IF U19
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
11:30
|
Estonsko Premium Liiga
Flora Tallinn
Pärnu JK Vaprus
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
11:30
|
Dánsko amatérské Danmarksserien
Kjellerup IF
B. 1909 Odense
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
11:30
|
Dánsko amatérské Danmarksserien
Viby IF
BK Marienlyst
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
11:30
|
Německo amatérská Šlesvicko-Holštýnsko-Liga
TSV Bordesholm
SV Preußen 09 Reinfeld
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
11:30
|
Česká republika U19 1. divize
MFK Karviná U19
SK Dynamo České Budějovice U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Německo amatérská Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia Worms
SV Auersmacher
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
12:00
|
Německo Amatérská Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
12:00
|
Dánsko amatérské Danmarksserien
Næstved IF
Ringsted IF
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
12:00
|
Nizozemsko Eredivisie, Ženy
Feyenoord
FC Utrecht
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
FC HSBC
FC Methode
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
12:00
|
Rumunská amatérská liga 4 Harghita
CS Minerul Bălan
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
12:00
|
Norská 3. divize, skupina 1
bjarg
Sandviken
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
12:00
|
Norská 3. divize, skupina 4
Lillestrøm SK 2
Obraceč
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Maramureș
ACS Satu Nou de Jos
AS PHP Iadăra
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
12:00
|
Německo Amatérská Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Ialomița
Infrațirea Jilavele
CSM Fetești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
12:00
|
Slovinsko Amatér 1. MNL Murska Sobota
NK Řím
ŠNK Bakovci
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
FC HSBC
FC Methode
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
12:00
|
Norská 3. divize, skupina 2
brodd
Ráznost
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Ialomița
CF Abatorul Slobozia
Recolta Bărcăneşti
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
12:00
|
Norská 3. divize, skupina 2
brodd
Ráznost
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
12:00
|
Německo amatérská regionální liga Südwest
TSV Schott Mainz
TSG Balingen
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Česká republika U19 1. divize
Viktoria Plzeň U19
FC Trinity Zlín U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Norská 3. divize, skupina 3
Severní pláž
Åsiden
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Německo amatérská Bayernliga Süd
FC Deisenhofen
1. FC Sonthofen
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Nizozemsko Eredivisie, Ženy
PEC Zwolle Vrouwen
Fortuna Sittard
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Malta ISA Malta
FC HSBC
FC Methode
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Nizozemsko Eredivisie, Ženy
FC Twente Vrouwen
SC Telstar
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Norská 3. divize, skupina 2
brodd
Ráznost
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Dánsko Gjensidige Kvindeliga
AGF
FC Nordsjaelland
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Dánsko amatérské Danmarksserien
AB Tarnby
Slagelse
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Rakouská amatérská regionální liga Západ
Kufstein
SVG Reichenau
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Keňa Premier League
FC Bandari
Posta Rangers
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Litva Pirma Lyga
FK Riteriai
Ekranas Panevezys
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Švédsko Division 2, Västra Götaland
BK Asrio
Qviding FIF
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Lotyšsko 1.liga
FK Smilten
Valmiera FC II
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Finsko Veikkausliiga
FC Haka
SJK
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Německo amatérská Bayernliga Süd
TSV 1882 Landsberg
FC Pipinsried
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Německo Amatérská Oberliga NOFV Nord
Rostocker FC
RSV Eintracht 1949 eV
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Norská 3. divize, skupina 2
pors grenland
FK Mandalskameratene
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Německo amatérská Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
VfR Wormatia Worms
SV Auersmacher
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Německá amatérská regionální liga Bayern
SV Schalding-Heining
FC Wurzburger Kickers
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Německo amatérská regionální liga Südwest
Mohuč 05 II
Kickers Offenbach
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Německo Amatérská Oberliga NOFV Süd
Union Sandersdorf
VfB Auerbach
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:00
|
Dánsko 2. divize
Middelfart
FC Nykøbing
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:30
|
Nizozemská amatérská Derde Divisie
hsv hoek
SV OSS '20
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
12:30
|
Nizozemský amatérský 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VEV'67 pórek 6
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
12:30
|
Nizozemský amatérský 6e Klasse Zaterdag – 15
VV Smilde '94 3
Achilles 1894 Assen 7
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
12:30
|
Nizozemský amatérský 6e Klasse Zaterdag – 15
CVV Fit Boys Beilen 5
VEV'67 pórek 6
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
12:30
|
Nizozemská amatérská Derde Divisie
hsv hoek
SV OSS '20
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
12:30
|
Nizozemská divize Tweede
GVVV
SV Spakenburg
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:30
|
Itálie Campionato Spring 2
Ascoli U19
Spezia U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:30
|
Itálie Campionato Spring 2
Salernitana U19
Cesena U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
12:30
|
Nizozemský amatérský 5e Klasse Zaterdag – C
HDV
Wik
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
12:30
|
Brazilský amatér U17 Cearense
Aliança-CE U17
Železnice U17
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
12:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Zadarska
NK NOŠK Novigrad
NŠK Podgradin
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
12:30
|
Nizozemský amatérský 5e Klasse Zaterdag – C
Haagse Hout
Wanica Star
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Netherlands Amateur 1e Klasse – C
TAC'90 1
Zemřít Haghe 1
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Německá amatérská liga Brémy
SV Hemelingen
Tura Brémy
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Rakouská amatérská bundesliga, ženy
FFC Vorderland
SPG FC Lustenau / FC Dornbirn
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruita Brosteni
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Rumunská amatérská liga 5 Harghita
AS Nyiko Cobătești
AS Radicza Sânpaul
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Německá amatérská liga Brémy
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Německá amatérská liga Brémy
Blumenthaler SV
TUS Komet Arsten
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Německá amatérská liga Brémy
Brinkumer SV
FC Oberneuland
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Slovensko 1. liga, ženy
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Německo amatérská Oberliga Hamburk
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Norská 3. divize, skupina 4
Surnadal
Nardo
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Ialomița
CS Unirea Grivisa
ACS Unirea Scânteia
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Německá amatérská liga Brémy
BTS Neustadt
SV Werder Brémy II
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Ialomița
AS CS Junior Țăndărei
Viktorie Roșiori
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Polsko Amatér Klasa Okręgowa – Wielkopolska, skupina 1
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Polsko Amatér Klasa Okręgowa – Wielkopolska, skupina 1
LZS Otorowo
TPS Winogrady
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Švédsko amatérská elita, ženy
Jitex BK
Orebro SK Soder
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Brazilský amatér U17 Paranaense – 2. fáze, skupina F
Azuriz U17
Evropská unie U17
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Brazilský amatér U17 Paranaense – 2. fáze, skupina F
Azuriz U17
Evropská unie U17
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Polsko Amatér Klasa Okręgowa – Wielkopolska, skupina 1
Iskra Krajenka
Tarnovia Tarnówka
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Polsko Amatér Klasa Okręgowa – Wielkopolska, skupina 1
Orzeł Gulcz
Radwan Lubasz
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Polsko Amatér Klasa Okręgowa – Wielkopolska, skupina 1
Sokol Damasławek
MKP Powiat Pilski
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Polsko Amatér Klasa Okręgowa – Wielkopolska, skupina 1
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Polsko Amatér Klasa Okręgowa – Wielkopolska, skupina 1
KS Fałkowo
Kłos Gałowo
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Polsko Amatér Klasa Okręgowa – Wielkopolska, skupina 1
Clescevia Kleszczewo
Lechita Kłecko
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Belgie Amatér KVDV Zaterdag
FC Charly's
KFC Horemans Beerse
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Německá amatérská liga Brémy
SV Hemelingen
Tura Brémy
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Ialomița
Victoria Muntenii Buzău
AS Albești 08
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Německá amatérská liga Brémy
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Brémy
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Národní mistrovství Portugalska žen
Damaiense
Sportovní CP
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Národní mistrovství Portugalska žen
SCU Torreense
SC Braga
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruita Brosteni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Norská 3. divize, skupina 4
Surnadal
Nardo
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Ialomița
CS Unirea Grivisa
ACS Unirea Scânteia
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Centrum Rakouské amatérské regionální ligy
Junge Wikinger Ried
ASK Klagenfurt
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Německá amatérská liga Brémy
BTS Neustadt
SV Werder Brémy II
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Německá amatérská liga Brémy
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Německá amatérská liga Brémy
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Německá amatérská liga Brémy
Blumenthaler SV
TUS Komet Arsten
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Německo amatérská Oberliga Hamburk
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Slovensko 1. liga, ženy
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Ialomița
AS CS Junior Țăndărei
Viktorie Roșiori
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Polsko Amatér Klasa Okręgowa – Wielkopolska, skupina 1
Lubonski KS
NKS Niepruszewo
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
13:00
|
Polsko Amatér Klasa Okręgowa – Wielkopolska, skupina 1
LZS Otorowo
TPS Winogrady
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
13:00
|
Německá amatérská liga Brémy
SV Hemelingen
Tura Brémy
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
13:00
|
Centrum Rakouské amatérské regionální ligy
Junge Wikinger Ried
ASK Klagenfurt
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
13:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Ialomița
AFC Iazu
Staruita Brosteni
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
13:00
|
Německá amatérská liga Brémy
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Brémy
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
13:00
|
Německá amatérská liga Brémy
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
13:00
|
Německá amatérská liga Brémy
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
13:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Ialomița
Unirea Ion Roată
CS Real Cosâmbești
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
13:00
|
Řecká Betsson Super League 2
Levadiakos
AE Larisa
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
13:00
|
Německá amatérská liga Brémy
SV Hemelingen
Tura Brémy
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
13:00
|
Německo amatérská Oberliga Hamburk
TSV Sasel
SV Rugenbergen
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
13:00
|
Slovensko 1. liga, ženy
Tatran Prešov
GFC Topoľčany
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
13:00
|
Slovensko 1. liga, ženy
ŠK Slovan Bratislava
SLC Banská Bystrica
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
13:00
|
Slovensko 1. liga, ženy
MFK Ružomberok
Spartak Trnava
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
13:00
|
Německá amatérská Hessenliga
FSV Fernwald
KSV Baunatal
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
13:00
|
Německá amatérská liga Brémy
ESC Geestemunde
OSC Bremerhaven
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
13:00
|
Německá amatérská liga Brémy
KSV Vatan Sport
TS Woltmershausen
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
13:00
|
Německá amatérská liga Brémy
SG Aumund Vegesack
FC Union 60 Brémy
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
13:00
|
Švédsko amatérská elita, ženy
Jitex BK
Orebro SK Soder
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
13:00
|
Rakouská amatérská regionální liga Západ
SV Wals-Grünau
Dornbirner SV
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
13:00
|
Norská 3. divize, skupina 3
Frigg
Ullern
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
13:00
|
Kazašská Premier League
FC Ordabasy
FC Tobol
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
13:00
|
Premier League Bosny a Hercegoviny
Město FK Tuzla
FK Borac Banja Luka
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
13:00
|
Německá amatérská liga Brémy
BTS Neustadt
SV Werder Brémy II
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
13:00
|
Německá amatérská Hessenliga
TUS Dietkirchen
SC Viktoria Griesheim
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
13:00
|
Norská 3. divize, skupina 6
Elverum
Fyllingsdalen
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
13:00
|
Centrum Rakouské amatérské regionální ligy
Junge Wikinger Ried
ASK Klagenfurt
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
13:00
|
Švédsko amatérská divize 3 Södra Norrland
Forssa BK Borlänge
Soderhamns FF
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
13:00
|
Polsko Amatér Klasa Okręgowa – Krosno
KS Przełęcz Dukla
KS Start Rymanow
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Estonsko II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Sillamäe FC NPM Silmet
Tallinna JK Puuma
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
13:00
|
Polsko Amatérská V. Liga – Velkopolsko
Sparta Oborniki
Sparta Szamotuły
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
13:30
|
Německo amatérská Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Engers
SV Morlautern
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
13:30
|
Norská 3. divize, skupina 5
Spjelkavik
Skedsmo
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
13:30
|
Německo amatérská Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
TUS Mechtersheim
SV Gonsenheim
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
13:30
|
Německo amatérská Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FC Karbach
FV Dudenhofen
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:00
|
Německo amatérská Šlesvicko-Holštýnsko-Liga
Oldenburger SV
SV Eichede
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Anglická Premier League
West Ham
Luton Town
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Maďarsko NB I, Ženy
Győri ETO
Szekszardi UFC
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Maďarsko NB I, Ženy
astra maďarsko
Puskas FC
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Norská 3. divize, skupina 1
Årdal FK
OS IL
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Maďarsko NB I, Ženy
MOL Vidi FC
maďarské MTK
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Itálie Amatérská kategorie Prima Alto Adige – 1. amatérská liga, skupina B
SPVG Aldein Petersberg
A.S. Sluderno
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Polsko Amatér Klasa Okręgowa – Wielkopolska, skupina 1
Ogniwo Łąkociny
KS Opatówek
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Švédsko Ettan, Norra
FC Stockholm International
FBK Karlstad
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Švýcarská amatérská Erste Liga Classic
FC Wettswil-Bonstetten
FC Balzers
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Vaslui
Victorul Zorleni
Hvězda Tătărăni
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Polsko Amatér Klasa Okręgowa – Wielkopolska, skupina 1
Orla Jutrosin
Rydzyniak Rydzyna
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Polsko CLJ
Odra Opole U19
Sandecja Nowy Sącz U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Vaslui
Victorul Zorleni
Hvězda Tătărăni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Maramureș
FC Lăpușul Târgu Lăpuș
CSO Minerul Baia Sprie
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Vaslui
Vulturul Bălteni
Avântul Solești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Norská 3. divize, skupina 1
Årdal FK
OS IL
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Giurgiu
AS Gloria Comana
AS Dunărea Oinacu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Giurgiu
CS Giganții Vărăști
AS MV Călugareni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Maďarsko NB I, Ženy
astra maďarsko
Puskas FC
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Polsko Amatér IV. Warmińsko-Mazurska liga
MKS Mrągowia Mrągowo
MKS Mazur Ełk
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
14:00
|
Maďarsko NB I, Ženy
MOL Vidi FC
maďarské MTK
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:00
|
Švédsko Division 2, Norrland
Umeå FC Akademi
IFK Ostersund
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:00
|
Švýcarská postupová liga
FC Lugano II
Basel II
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:00
|
Norská 3. divize, skupina 1
Årdal FK
OS IL
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:00
|
Norská 3. divize, skupina 5
Bjoerkelangen
Hødd IL II
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:00
|
Norská 3. divize, skupina 6
Floya
Sprint/Jeløy
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:00
|
Norská 1. divize
Lyn FK
Levanger
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:00
|
Finsko Veikkausliiga
AC Oulu
Gnistan
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:00
|
Švýcarská postupová liga
SC Brühl SG
FC Breitenrain
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:00
|
Norská 3. divize, skupina 2
Sola
Fram Larvik
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:00
|
Norsko 2. divize, skupina 1
Eik-Tønsberg
Jerv
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:00
|
Švédsko Amatér U19 Allsvenskan
Malmö FF U19
Halmstads U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:00
|
Norská 1. divize
Sogndal IL
Sandnes Ulf
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:00
|
Norská 1. divize
Åsane
IKStart
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:00
|
Anglická Premier League
West Ham
Luton Town
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:00
|
Švédsko Ettan, Norra
FC Stockholm International
FBK Karlstad
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:00
|
Faerské ostrovy 1. deild
Víkingur Gøta II
FC Hoyvik
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:00
|
Maďarsko NB I, Ženy
Viktoria FC Szombathely
Diósgyőr VTK
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:00
|
Maďarsko NB I, Ženy
astra maďarsko
Puskas FC
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:00
|
Slovensko 1. liga, ženy
SKF Žilina
FC Petržalka 1898
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:00
|
Švýcarská postupová liga
FC Bavois
FC St Gallen II
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Giurgiu
CS Zmeii Ogrezeni
FC Bolintin-Deal
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Giurgiu
CS Zmeii Ogrezeni
FC Bolintin-Deal
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Bulharsko amatérská Chetvarta Liga – AOG Shumen, sever
FC Chavdar Divdyadovo
FC Botev Novi Pazar
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Estonsko III Liiga – Lõuna piirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Pärnu JK Poseidon
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Estonsko III Liiga – Lõuna piirkond
Läänemaa JK Haapsalu
Pärnu JK Poseidon
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Giurgiu
ACS Maxima Hobaia
AS Podul Doamnei
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
14:00
|
Polsko Amatérská V. Liga – Velkopolsko
Kania Gostyńová
ZEFKA Kobyla Góra
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
14:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Vaslui
CS Voința Perieni
Hvězda Tătărăni
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
14:30
|
Itálie Amatérská kategorie Prima Alto Adige – 1. amatérská liga, skupina B
ASC Passeier
SV Plaus
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
14:30
|
Itálie Amatérská kategorie Prima Alto Adige – 1. amatérská liga, skupina B
S.V. Gargazon Gargazzone Raika
A.S.V. Tscherms Marling Fussball
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
14:30
|
Česká republika rozděl E
Přerov
SFK Elko Holešov
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
14:30
|
Česká republika rozděl E
FK Nové Sady
Tatran Všechovice
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
14:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Vaslui
Avântul Solești
Victorul Zorleni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
14:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Vaslui
CS Voința Perieni
Hvězda Tătărăni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
14:30
|
Srbská amatérská Braničevska Okružna Liga
FK Integral Batuša
FK Trgovački Petrovac
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
14:30
|
Itálie Amatér Promozione Campania – Girone A
Castelpoto
Cimitile
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
14:30
|
Itálie Amatér Eccellenza Campania Girone A
FC Pompeje
Nola
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:30
|
Maďarsko Amatér Pest Megye I. osztály
Dunaharaszti MTK
Felsőpakonyi KSE
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:30
|
Česká republika rozděl E
Přerov
SFK Elko Holešov
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
14:45
|
Norsko Toppserien, Ženy
Arna-Bjornar
SK Brann Kvinner
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Bukurešť
ACS Alexandru Văidean
ACS NFC Arena
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Valcea
AS Oltul Dăeşti
ACS Topologul Galicea
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Bacau
AS Flamura Roșie Săscut
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Vulturul Măgirești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko amatérská Liga 5 Alba
CS Rapid CFR Teiuș
ACS Nicolae Linca Cergău
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko amatérská liga 4 Mehedinti
CS Sănătatea Breznița Ocol
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Valcea
AS Montana Izvorul Rece
AS Popeşti 2016
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Valcea
CS Cavalerul Trac Cernișoara
ACS Tractorul Lădești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slaven Trnjani
NK MV Chorvatsko 1976
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Valcea
ASFC Păușești Otăsău
ACS Minerul Berbești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Bukurešť
ACS Central German de Fotbal
ACP 3 Kids Sport
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Calarasi
AS Colinele Argeşului Mitreni
CS Viitorul Căscioarele
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Chorvatsko 3.NL – Džbán
HNK Zadar
RNK Split
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Německá amatérská Hessenliga
1. Hanauer FC 93
SV Steinbach
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Slovinská amatérská liga Pomurska nogometna
NK Črenšovci
NK Bistrica
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Polsko Amatér IV. liga – Lubelska
Cisowianka Drzewce
Gryf Gmina Zamość
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Bulharsko Amatérská Treta Liga – SZ
FC Dunav Lom
FC Botev II Vraca
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Bulharsko amatérská Treta Liga – YI
FC Asenovets 2005 Asenovgrad
FC Atletik Kuklen
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Bulharsko amatérská Treta Liga – YZ
OFC Vihren Sandanski
PFC Chavdar Etropole
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Bukurešť
ACS Sportul D&A
AFC Venuše 1914 Bukurešť
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Polsko Amatér IV. liga – Pomorska
Pomezania Malbork
Gryf Wejherowo
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko amatérská Liga 4 Alba
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amatér 2. Liga FBiH – Západ
NK Vitez
NK Rudar Kamengrad
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Calarasi
AFC Unirea Mânăstirea
AS Dinamo Sărulești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Calarasi
AS Conpet 2006 Stefan cel Mare
AS Gâldău
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Slovensko 3. liga, východ
MFK Vranov nad Topľou
Slavia TU Košice
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Švédsko Ettan, Norra
United IK Nordic
Taby FK
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Slovensko 3. liga, východ
MFK Vranov nad Topľou
Slavia TU Košice
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Švédsko Ettan, Norra
United IK Nordic
Taby FK
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Kutina
NK Matija Gubec Kutina
NK Šartovac
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko amatérská Liga 4 Alba
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Kutina
ŠNK Lokomotiva Kutina
NK Moslavina Donja Gračenica
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Kutina
NK Vatrogasac Husain
NK Naftaplin Stružec
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Calarasi
AFC Dunărea Ciocănești
CS nezávislost Venuše
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Bulharsko Amatérská Treta Liga – SZ
FC Dunav Lom
FC Botev II Vraca
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Bulharsko Amatérská Treta Liga – SZ
OFC Levski 2007 Levski
FC Boruna Tsareva Livada
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Bulharsko Amatérská Treta Liga – SZ
FC Vihar Slavyanovo
FC Juventus 95 Malchika
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Bulharsko amatérská Treta Liga – YI
FC Asenovets 2005 Asenovgrad
FC Atletik Kuklen
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Bulharsko amatérská Treta Liga – YZ
OFC Vihren Sandanski
PFC Chavdar Etropole
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Srbsko Amatér PFL Pančevo
FK Crvena Zvezda Pavliš
FK Unirea Uzdin
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Calarasi
AS Conpet 2006 Stefan cel Mare
AS Gâldău
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Bukurešť
ACS Sportul D&A
AFC Venuše 1914 Bukurešť
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Valcea
AFC Băbeni
ACS Minerul Costeşti
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Valcea
ASFC Păușești Otăsău
ACS Minerul Berbești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Vâlcea
ACS FC Vlădești
AS Viitorul P. Măglași
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Valcea
CS Oltețul Alunu
ACS Oltul Ionești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Liga III Serie 2
CSM Râmnicu Sărat
ACS Hamangia Baia
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Valcea
CS Cavalerul Trac Cernișoara
ACS Tractorul Lădești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko amatérská liga 4 Mehedinti
CS Drobeta 2024
ACS Viitorul Severin
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Calarasi
AFC Steaua Radovanu
FC 2006 Partizan Crivăț
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko amatérská liga 4 Mehedinti
AS Victoria Strehaia
AS Coșuștea Căzănești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Bacau
CS UZU Dărmănești
AS Voința Oituz
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Calarasi
AS Spicul Vâlcelele
ACS Roseți
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Calarasi
AS Colinele Argeşului Mitreni
CS Viitorul Căscioarele
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Bacau
AFC Unirea Bacău
ACS Gauss Bacău
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Bukurešť
ACS Central German de Fotbal
ACP 3 Kids Sport
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Bacau
CS Siretu Săucești
CS Faraoani
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Bulharsko amatérská Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Zhiten II Zhiten
FC Spartak 1933 Podgumer
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slaven Trnjani
NK MV Chorvatsko 1976
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Srbsko amatérská Medjuopštinska liga Sever
GFK Strelište Jagodina
FK Sloboda Šuljkovac
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Maďarsko Amatér Nógrád Megyei I. osztály
FC Szendehely
Pásztó SK
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Valcea
AS Oltul Dăeşti
ACS Topologul Galicea
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Bukurešť
ACS Alexandru Văidean
ACS NFC Arena
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Bacau
CSM Moinești
AS Voința Cleja
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Bacau
AS Flamura Roșie Săscut
ACS Bamirom Dumbrăveni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Bacau
AS Negri
AFC Bubu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Bacau
ACS Viitorul Nicolae Bălcescu
AS Viitorul Dămienești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Bacau
CS Sportul Onești
AS Vulturul Măgirești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko amatérská liga 4 Mehedinti
CS Sănătatea Breznița Ocol
ACS Academia De Fotbal Flavius Stoican
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Valcea
AFC Rapid Stoenești
AS Forestierul Romani
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Valcea
AS Montana Izvorul Rece
AS Popeşti 2016
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Valcea
AS Sportul Genuneni
AS Progresul Măldărești 2019
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
15:00
|
Slovensko 3. liga, východ
MFK Vranov nad Topľou
Slavia TU Košice
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
15:00
|
Rumunsko amatérská Liga 4 Alba
CSC Voința Stremț
ACS Energia Săsciori
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Liga III Serie 5
ACS Muscelul Campulung Elite
ASC Olimpic Zărnești
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
15:00
|
Rumunsko amatérská Liga 4 Alba
CS CIL Blaj
CS Zlatna
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
15:00
|
Ukrajinská Premier League
Shakhtar Donetsk
Dynamo Kyiv
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:00
|
Švédsko Ettan, Norra
United IK Nordic
Taby FK
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amatér 2. Liga FBIH – Centar
FK Mošćanica Sarajevo
FK UNIS Vogošća
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amatér 2. Liga FBiH – Západ
NK Vitez
NK Rudar Kamengrad
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amatér 2. Liga FBiH – Západ
NK Novi Travnik
NK Podgrmeč Sanski Most
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:00
|
Slovensko 3. liga, západ
FC Slovan Galanta
MŠK Fomat Martin
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:00
|
Polsko III liga, skupina 3
Unia Turza Slaska
Ślęza Wrocław
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:00
|
Rakouská amatérská regionální liga Západ
VfB Hohenems
TSV St. John
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:00
|
Rakouská amatérská regionální liga Západ
Rakousko Salzburg
SC Rheindorf Altach II
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:00
|
Polsko Amatér IV. liga – Velkopolsko
Jarota Jaročín
Centrum Ostrów Wielkopolski
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Timiş
AS VHP Pădureni
AS Crvena Zvezda Stanciova
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Šibensko-kninska
NK Janjevo Kistanje
HNK Mihovil
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Šibensko-kninska
NK Janjevo Kistanje
HNK Mihovil
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
CS Păulișana Păuliș II
CS Podgoria Ghioroc
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Maďarsko Amatér Heves Vármegyei I. osztály
Petőfibányai SK
Lőrinci VSC
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Sălaj
AS Cetate Buciumi
CS Barcău Nușfalău
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
AFC Banatul Arad
CS Voința Mailat
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
15:00
|
Amatérská regionální liga Bosny a Hercegoviny RS – Centar
FK Željezničar Doboj
FK Ozren Petrovo
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Liga III Serie 8
CS Phoenix Buziaş
CSC Peciu Nou
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Srbsko Srbská liga Istok
FK Dunaj Prahovo
FK Jedinstvo Paraćin
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Timiş
CSO Făget II
AS Viitorul Ohaba Forgaci
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Timiş
CSO Făget II
AS Viitorul Ohaba Forgaci
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Slovinsko Amatér 3. SNL vzhod
NK Dráva Ptuj
NK Březice 1919
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Slovinsko Amatér 3. SNL vzhod
NK Dravograd
NK Krško
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Slovinsko Amatér 3. SNL vzhod
NK Dráva Ptuj
NK Březice 1919
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Slovinsko Amatér 3. SNL vzhod
NK Dravograd
NK Krško
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Slovinsko Amatér 3. SNL vzhod
NK Dráva Ptuj
NK Březice 1919
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:00
|
Slovinsko Amatér 3. SNL vzhod
NK Zavrč
NK Šmartno 1928
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Timiş
AS Foresta Mănăștiur
AS Steaua Roșie Stanciová
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
FC Frontiera Pilu
FC Santana 2016
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
CS Viitorul Pereg
CS Gloria Secusigiu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Arad
CS Șoimii Șimand
CS Podgoria Pancota
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Arad
CS Șoimii Șimand
CS Podgoria Pancota
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Timiş
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Timiş
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Timiş
CSC Boldur II
CSC Olimpia Bucovăț
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
Studenti CS
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
ACS Progresul Pecica II
Studenti CS
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Skutečná hodina
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Skutečná hodina
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
CS Înfrățirea Iratoșu
CS Skutečná hodina
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Liga III Serie 7
CSO Turceni
CS Gilortul Târgu Cărbunești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
CS Team United Sânpaul
CS Olimpia Bujac
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Timiş
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Timiş
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Srbská amatérská Borska Okružna Liga
FK Rudná Glava
FK Poreč Donji Milanovac
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Timiş
AS Timișul Hitiaș
AS Progresul Racovița
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Arad
CS Victoria Zăbrani
CS Victoria Nadlac
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Arad
CS Victoria Zăbrani
CS Victoria Nadlac
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Timiş
AS Avântul Căpăt
AS Sintești Timiș
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Timiş
AS Avântul Căpăt
AS Sintești Timiș
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Slovinská amatérská liga Gorenjska nogometna
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Slovinská amatérská liga Gorenjska nogometna
NK Velesovo-Cerklje
NK Niko Železniki
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Slovinská amatérská liga Gorenjska nogometna
NK Bitnje
ŠD Polet
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Slovinská amatérská liga Gorenjska nogometna
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Předdvor
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amatér 2. Liga RS – Západ
FK Progres Kneževo
FK FSA Prijedor
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Slovinská amatérská liga Gorenjska nogometna
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Slovinská amatérská liga Gorenjska nogometna
NK Bitnje
ŠD Polet
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Slovinská amatérská liga Gorenjska nogometna
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Předdvor
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
CS Şoimii Livada
CS Șofronea
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:00
|
Slovinská amatérská liga Gorenjska nogometna
NK Bled-Bohinj Hirter
ŠD Předdvor
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
15:00
|
Slovinská amatérská liga Gorenjska nogometna
Britof
NK Sava Kranj
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:00
|
Slovinská amatérská liga Gorenjska nogometna
NK Kranjska Gora
NK Naklo
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:00
|
Slovinská amatérská liga Gorenjska nogometna
NK Velesovo-Cerklje
NK Niko Železniki
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:00
|
Slovinská amatérská liga Gorenjska nogometna
ŠD Visoko
NK Kranj
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:00
|
Slovinská amatérská liga Gorenjska nogometna
NK Bitnje
ŠD Polet
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Varaždinska – Varaždin
NK Vinica
NK Dinamo Babinec
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Zdeňka 91
HNK Daruvar
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko 3. NL – Centar
NK Zelina
NK Kurilovec
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko 3. NL – Centar
HNK Segesta
NK Lučko
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Županja
NK Tomislav Černá
NK Srijemac Strosinci
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Novákovec
ŠNK Lunjkovec
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Španělsko Amatér 1. provinční divize Aficionados, Primera – Zamora
Santa Croya CF
Závodní klub Benavente
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Đakovo
NK Polet Semeljci
NK Radník Vrbica
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Novákovec
ŠNK Lunjkovec
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Valpovo
NK Omladinac Petrijevci
NK Zelčin
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Španělsko Amatér 1. provinční divize Aficionados, Primera – Zamora
Moraleja CF
UD Toresana
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Španělsko Amatér 1. provinční divize Aficionados, Primera – Zamora
Santa Croya CF
Závodní klub Benavente
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
ŠNK Frankopan Sisak
NŠK Sokol Velika Ludina
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. Zagrebačka NL
NK ŠN Maksimir
NK Omladinac Odranski Strmec
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Zdeňka 91
HNK Daruvar
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Sisak
NK Zeleni Brijeg Sisak
NK Posavina Prelosćica
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Mladost Sveti Petar
NK Novákovec
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko 3. NL – Centar
HNK Segesta
NK Lučko
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Roma Kali Sara
NK Mladost Jakacina Malá
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Mladost Brđani
Kufr NK Graničar Magić
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Sloga Gromačnik
NK Graničar Brodski Varoš
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Županja
NK Tomislav Černá
NK Srijemac Strosinci
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Uruguay Primera Division
Miramar Misiones
River Plate UY
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko 2.NL
NK Marsonia
NK Hrvace
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Županja
NK Tomislav Černá
NK Srijemac Strosinci
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
15:30
|
Španělsko Amatér 1. provinční divize Aficionados, Primera – Zamora
Santa Croya CF
Závodní klub Benavente
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
15:30
|
Česká republika 1. liga
Sparta praha
slavia praha
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:30
|
Polsko Ekstraklasa
Jagellonská Białystok
MKS Korona Kielce
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Mosor Žrnovnica
NK Vinjani
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Valpovo
NK Gat
NK Zrinski Vinogradci
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Valpovo
NK Tomislav Šag
NK Hrvatski Sokol
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Valpovo
NK Tomislav Šag
NK Hrvatski Sokol
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Valpovo
NK Gat
NK Zrinski Vinogradci
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Zadarska
NK Raštane
NK Vrcevo Glavica
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Srbská amatérská Druga Novosadska Liga
FK. Sofex Futog
FK Tatra Kisac
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Zadarska
NK Debeljak
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Zadarska
NK Debeljak
NŠK Sv. Mihovil Ugljan-Pašman
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:30
|
Slovinsko Amatér 3. SNL vzhod
NK Svoboda Lublaň
NK Brda
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Slovinsko Amatér 3. SNL vzhod
ND Adria Miren
NK Šobec Lesce
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Slovinsko Amatér 3. SNL vzhod
NK Kočevje
ND Slovan
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Slovinsko Amatér 3. SNL vzhod
NK Svoboda Lublaň
NK Brda
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:30
|
Maďarsko Amatér BLSZ I. osztály
Testvériség SE
Szent István SE
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Županja 77
NK Slavonac Komletinci
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Županja 77
NK Slavonac Komletinci
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Olimpija Osijek
NK Torpedo Kuševac
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
15:30
|
Maďarsko Amatér BLSZ I. osztály
Pestszentimrei Sport Kor
43. sz. Építők SK
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Novigrad 1947
NK Galeb Juricani
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
16:00
|
Švýcarská amatérská Erste Liga Classic
FC Emmenbrücke
FC Bassecourt
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
16:00
|
Nizozemská amatérská Derde Divisie
GVV Unitas
OJC Rosmalen
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
16:00
|
Francie Amatér Normandie National 3
Americký Alençon
FC Saint-Lô Manche
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
16:00
|
Francie Amatér Nouvelle-Aquitaine National 3
USA Chambray-lès-Tours
Bourgesova noha 18 B
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
16:00
|
Portugalsko Amateur AF Algarve I Division
GD Lagoon
Odiáxere CD
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
16:00
|
Švýcarsko Amatér 2. Liga FVRZ
FC Herrliberg
FC Schaffhausen 2
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
16:00
|
Portugalsko Amateur AF Algarve I Division
Naděje FC 11
CU Culatrense
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
16:00
|
Portugalsko Amateur AF Algarve I Division
FC Carvoeiro United
Portimonense SC B
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
16:00
|
Švýcarská amatérská Erste Liga Classic
FC Emmenbrücke
FC Bassecourt
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
16:00
|
Mistrovství Portugalska U19
Benfica U19
FC Porto U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
16:00
|
Švýcarsko Amatér 2. Liga FVRZ
FC Seefeld Curych
FC Blue Stars ZH
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
16:00
|
Mistrovství Portugalska U19
Gil Vicente FC U19
Vizela U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
16:00
|
Mistrovství Portugalska U19
Sportovní U19
Vitória SC U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
16:00
|
Portugalská amatérská elitní liga AF Évora
Lusitano de Évora "B"
SC Alcaçovense
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
16:00
|
Druhá divize El Salvadoru
CD Titan
CSD Gale
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
16:00
|
Francie Amatér Normandie National 3
AG Caennaise
FC Flers
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
16:00
|
Švýcarsko Amatér 2. Liga FVRZ
FC Herrliberg
FC Schaffhausen 2
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
16:00
|
Mistrovství Portugalska U19
Gil Vicente FC U19
Vizela U19
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
16:00
|
Mistrovství Portugalska U19
Sportovní U19
Vitória SC U19
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
16:00
|
Nizozemská amatérská Derde Divisie
GVV Unitas
OJC Rosmalen
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
16:00
|
Francie Amatér Normandie National 3
Americký Alençon
FC Saint-Lô Manche
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
16:00
|
Estonsko Esiliiga
FC Tallinn
JK Tallinna Kalev U21
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
16:00
|
Finsko Veikkausliiga
Inter Turku
HJK
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
16:00
|
Švýcarská superliga žen
Basel
FC Curych
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
16:00
|
Estonsko Esiliiga B
Läänemaa JK Haapsalu
Narva Trans U21
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
16:00
|
Mistrovství Portugalska U19
Benfica U19
FC Porto U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
16:00
|
Mistrovství Portugalska U19
Gil Vicente FC U19
Vizela U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
16:00
|
Španělsko druhá federace
RZ Deportivo Aragon
Pontevedra CF
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
16:15
|
Švýcarská superliga žen
FC Aarau
Kobylkový klub Curych
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
16:15
|
Belgická profesionální liga
KAS Eupen
RWD Molenbeek
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
16:30
|
Švýcarská amatérská 3. liga FTC
FC Rancate
SAV Vacallo
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
16:30
|
Anglická Premier League
Nottingham Forest
Chelsea
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
16:30
|
Německá bundesliga
Mainz 05
Borussia Dortmund
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
16:30
|
Národní mistrovství Portugalska žen
Atlético Ouriense
FC Vilaverdense
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
17:25
|
Kuvajt Kuvajtská liga
Al-Kuvajt
Al-Nasr Kuvajt
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
17:30
|
Švýcarská amatérská 3. liga FTC
Moderní FC
GC Biaschesi
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
18:00
|
Brazílie U20 Capixaba – skupina C
Nové Benátky U20
Rio Branco-ES U20
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
18:00
|
Brazílie U20 Capixaba – skupina C
Nové Benátky U20
Rio Branco-ES U20
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
18:00
|
Běloruská Vyššaja Liga
Dynamo Brest
FK Gomel
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
18:00
|
Brazílie U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Marcílio Dias U20
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
18:00
|
Brazílie U20 Catarinense
Internacional de Lages U20
Marcílio Dias U20
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
18:30
|
Brazílie U20 Paranaense – 1. fáze, skupina A
Campo Mourão U20
Athletico U20
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
18:30
|
Brazílie U20 Paranaense – 1. fáze, skupina A
Campo Mourão U20
Athletico U20
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
18:30
|
Brazílie U20 Goiano
Guanabara City GO
Aragoiânia EC U20
|
Oba týmy skórovaly
|
05/11
18:30
|
Andorra Primera Division
FC Santa Coloma
Atlétický klub Escaldes
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
18:30
|
Brazilský amatér U17 Cearense
Stanice AE U17
São Gerardo EC U17
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
18:30
|
Brazilský amatér U17 Cearense
Clube Atlético Cearense U17
Ceara U17
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
18:30
|
Brazilský amatér U17 Cearense
FC Acopiara Academy U17
Santa Cruz FC-CE U17
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
18:30
|
Brazilský amatér U17 Cearense
Stanice AE U17
São Gerardo EC U17
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
18:45
|
Anglie druhá liga
Milton Keynes Dons
Crawley Town
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
18:45
|
Anglie druhá liga
Milton Keynes Dons
Crawley Town
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
18:45
|
Itálie Serie A
Milán
Cagliari
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
19:00
|
Španělsko LaLiga
Sportovní klub
Osasuna
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
19:00
|
Francie divize 1, ženy
Paris Saint-Germain
Paříž FC
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
20:30
|
Surinamská SVB Eerste Divisie
SV Broki
Inter Moengotapoe
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
21:00
|
Mexiko Liga MX, Clausura
Monterrey
Tigres UANL
|
Přes 1.5 gólu
|
05/11
22:15
|
Kolumbie Primera A, Apertura
Atletická Bucaramanga
Junior Barranquilla
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
22:30
|
Divize cti na Arubě
SV Estrella Papillon
SV Britannia Piedra Plat
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
23:00
|
Argentina Primera C Metropolitana
Puerto Nuevo
Deportivo Muñiz
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
23:30
|
US MLS
CF Montreal
Inter Miami CF
|
Přes 2.5 gólu
|
05/11
23:30
|
US MLS
Philadelphia Union
Orlando City SC
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
23:30
|
US MLS
CF Montreal
Inter Miami CF
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/11
23:30
|
Národní ženská fotbalová liga USA
Orlando Pride
Bay FC
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
01:00
|
Novozélandská národní liga
Napier City Rovers
FC Petone
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
01:00
|
Novozélandská národní liga
Napier City Rovers
FC Petone
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
01:00
|
Novozélandská národní liga
Napier City Rovers
FC Petone
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
01:00
|
Mexiko Liga Premier Serie A, skupina 1
Alacranes de Durango
Matamoros Gavilanes
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
01:30
|
US MLS
Colorado Rapids
San Jose Earthquakes
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
02:00
|
Národní ženská fotbalová liga USA
FC Portland Thorns
Vládnout FC
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
02:30
|
Národní Premier Soccer League USA
oakland stompers
Napa Valley 1839 FC
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
02:30
|
Národní Premier Soccer League USA
oakland stompers
Napa Valley 1839 FC
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
04:30
|
Austrálie NPL, severní Nový Jižní Wales
Město Charlestown
Valentýn FC
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
05:00
|
Austrálie NPL, Nový Jižní Wales
Rockdale City Suns
Sydney FC Academy
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
05:00
|
Austrálie NPL, Nový Jižní Wales
Blacktown City FC
Marconi hřebci
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
05:00
|
Austrálie NPL, Nový Jižní Wales
Rockdale City Suns
Sydney FC Academy
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
05:00
|
Austrálie NPL, Queensland
Brisbane Roar Youth
Gold Coast United
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
05:00
|
Austrálie NPL, Victoria
Svatí Albans
South Melbourne
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
06:00
|
Austrálie NPL 2, Victoria
Rezervy Western United FC
Melbourne Victory Youth
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
07:00
|
China CFA Division Two League
Pekingský technologický institut
Hubei Istar
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
07:00
|
Španělsko Amatérská veteránská liga Madrid Sever
CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
07:00
|
Španělsko Amatérská veteránská liga Madrid Sever
CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
07:00
|
Španělsko Amatérská veteránská liga Madrid Sever
CD Algeteño (V)
AD Colmenar Viejo (V)
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
07:15
|
Austrálie NPL, Queensland
Rochedale Rovers
FC Brisbane City
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Botoșani
Soimii Baluseni
AFC Sulița
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
AS Unirea Săveni
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko amatérská Liga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Botoșani
Spicul Iacobeni
AS Flacara 1907 Flamanzi
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Brašov
AS Ludișor
AS Sercaiana Sercaia
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Galati
CSL Foresta Șendreni
Zorile Grivisa
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Galati
Zorile Grivisa
ACS Luceafărul Berești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Galati
Prutul Vladești
AS Siretul Piscu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunská amatérská liga 4 Tulcea
AS Národní Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Vaslui
FC Vultureşti
Clubul Sportiv Orășenesc Negrești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Vaslui
Sportovní klub Comstar Vaslui
FC 2007 Gârceni
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Galati
ACS Luceafărul Berești
FC Flacăra Pechea
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Galati
FC Victoria Slobozia Conachi
Prutul Vladești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Braila
ACS Communal Cazasu II
ACS Dunărea Tichilești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Brašov
AS Luceafărul Margineni
AS Prietenii Rupea
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dambovita
Závod AFC
ACS Unirea Ungureni
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dambovita
CS Comunal Valea Lungă
AS Victoria 2018 Văcărești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dambovita
AS Voința Adânca
AS Olimpia Picior De Munte
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dambovita
AS FC Dentas Tărtășești
AFC Viitorul Dobrá
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Vâlcea
CS Șușani
ACS Alutus Sălătrucel
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dambovita
FC Steagu Roșu Colacu
FC Lungulețu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dambovita
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
AS Sportul Lucieni
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Brašov
ACS Asalt Cincu
AS Viitorul Progresul Voivodeni
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
CS Negru Vodă
AS Viisoara
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
AS Flacăra Crucea
Speranța Castelu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
AS Inter Costinești
AS Progresul Osmancea
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
ACS Unirea Galiciuica
CS Triumf Barca
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
AS Progresul Castranova
ACS Avântul Daneți
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
ACS Unirea Tâmburești
ACS Progresul Amărăștii De Sus
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
ACS Victoria Bratovoești
CS Sporting Leu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
ACS Recolta Măceșu De Jos
ACS Unirea Vela
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
CS Carcea II
AS Viitorul Lăcrița
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
AS Flacăra Drăgotești
AS Viitorul Țuglui
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnic
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
ACS Jiul Breasta
ACS Șimnicu De Sus
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amateur Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Gratia
AS Viitorul Butești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amateur Liga 6 Teleorman
CS Flacăra Contești
CS Steaua Dracea
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amateur Liga 6 Teleorman
AS Teleormanul Troianul
ACS Oltul Plopii Slavitesti
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
AS Dinamo Bogdana
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amateur Liga 6 Teleorman
AS Progresul 2007 Bogdana
AS Victoria Ciuperceni
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko amatérská liga 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Místní Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Valcea
AS Făurești
AS Černá Copăceni
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Scundu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Valcea
AS Oltețul Zătreni
CS Dămila Măciuca
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Brašov
AS Cetatea Apaţa 2001
ACS Hâlchiu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 7 Prahova
Viitorul Pantazi
Podgoria Vadu Săpat
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko amatérská Liga 5 Alba
ACS Şoimii Ciumbrud
AS Orient Blandiana
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko amatérská Liga 5 Alba
AFC Șoimii Vințu de Jos
CS Progresul Fărău
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Vaslui
CS Victoria Muntenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Gorj
AS Stejari
AS Gilortul Bengești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunská amatérská liga 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko amatérská liga 4 Mehedinti
CS Viitorul Čujmír
AS Unirea 2023 Gârla Mare
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Brašov
ACS Colțea 1920 Brašov II
SC Bran
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Brašov
ACS Prejmer
ACS Vulcan 2008 II
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 7 Prahova
Şoimii Apostolache
Cricovul Ciocini
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amateur Liga 6 Teleorman
AS Old Boys Alexandria
CS Vitanesti
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunská amatérská liga 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Černá
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunská amatérská liga 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
ACS Sarja Robănești
Akademie AFC Milán
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Unirea Brăteşti
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Botoșani
FC Viitorul Gorbănești
FC Ripiceni
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
AS Voinţa Siminoc
CS Gloria Albești II
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Filipínská fotbalová liga Filipín
Mendiola FC
Filipínská armáda
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
ACS Fulgerul Maglavit
ACS Viitorul Seaca de Câmp
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
Složka AS Viitorul
ACS Știința Cerat II
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
ACS Sarja Robănești
Akademie AFC Milán
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Brašov
ACS Colțea 1920 Brašov II
SC Bran
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Brašov
ACS Prejmer
ACS Vulcan 2008 II
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko amatérská liga 4 Mehedinti
CS Viitorul Čujmír
AS Unirea 2023 Gârla Mare
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 7 Prahova
Şoimii Apostolache
Cricovul Ciocini
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amateur Liga 6 Teleorman
AS Old Boys Alexandria
CS Vitanesti
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunská amatérská liga 4 Tulcea
ACS Viitorul Horia
AS Triumf Černá
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunská amatérská liga 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko amatérská Liga 5 Alba
AFC Șoimii Vințu de Jos
CS Progresul Fărău
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Botoșani
ACS ProSport Varful Campului
AFC Viitorul Albești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
AS Voinţa Siminoc
CS Gloria Albești II
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
Trophaeum Adamclisi
CS Axiopolis Cernavodă II
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
Voința Cochirleni
AS Marmura Deleni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Vaslui
CS Victoria Muntenii De Jos
CS Sporting Juniorul Vaslui
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko amatérská Liga 5 Alba
ACS Şoimii Ciumbrud
AS Orient Blandiana
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunská amatérská liga 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Calarasi
ACS Viitorul Ileana II
AFC Progresul Perișoru
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Gorj
CS Internațional Bălești
CS Unirea Țînțăreni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Gorj
AS Viitorul Brănești
AS Foresta Văgiulești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Gorj
AS Triumful Borăscu
AS Unirea Bolboși
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Gorj
AS Stejari
AS Gilortul Bengești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Austrálie NPL Queensland, ženy
Východní předměstí
FC Brisbane City
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko amatérská liga 4 Mehedinti
CS Victoria Vînju Mare
CS Recolta Danceu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Calarasi
ACS Înainte Modelu II
AS Avantul Pietroiu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko amatérská Liga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Calarasi
ACS Tricolorul Jegălia
AS Şoimii Unirea
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dambovita
Závod AFC
ACS Unirea Ungureni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Brašov
AS Luceafărul Margineni
AS Prietenii Rupea
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Braila
CS Şoimii Tudor Vladimirescu
AS Stanriz Stăncuța
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Braila
CS Dunărea Gropeni
CS Dynamic Unirea
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Braila
ACS Communal Cazasu II
ACS Dunărea Tichilești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunská amatérská liga 4 Tulcea
AS Národní Somova
AS Viitorul Murighiol
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Vaslui
Sportovní bankovnictví
Flacara Muntenii De Sus
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Vaslui
Sportovní klub Comstar Vaslui
FC 2007 Gârceni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Brašov
AS Ludișor
AS Sercaiana Sercaia
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Brašov
AS Dacia Copăcel
AS Viitorul Recea
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Galati
AS Siretul Piscu
AS Viitorul Costache Negri
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Galati
ACS Mălina Smârdan
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Galati
AS Viitorul Costache Negri
CSL Foresta Șendreni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Galati
ACS Luceafărul Berești
FC Flacăra Pechea
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Galati
FC Victoria Slobozia Conachi
Prutul Vladești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Galati
Inter 2000 Tudor Vladimirescu
AS Râzeșii Valea Mărului
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Galati
CSL Foresta Șendreni
Zorile Grivisa
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Galati
Zorile Grivisa
ACS Luceafărul Berești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Galati
Prutul Vladești
AS Siretul Piscu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Valcea
ACS Foresta Mălaia
ATCS Sparta Râmnicu Vâlcea
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dambovita
CS Viitorul Aninoasa
AS Victoria Comisani
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dambovita
ACS Gura Ocniței
AFC Unirea Colibași
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dambovita
FC Ravens Corbii Mari
AS Viitorul Gheboaia
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dambovita
CS Comunal Valea Lungă
AS Victoria 2018 Văcărești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dambovita
ACS Voința Crețu
AS Flacăra Zavoiu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dambovita
AS Știinta Finta
AS Sportul Mogoșani
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dambovita
AS Voința Adânca
AS Olimpia Picior De Munte
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dambovita
AS Spicul Jugureni
AS Luceafărul Poiana
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dambovita
FC Steagu Roșu Colacu
FC Lungulețu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dambovita
AS Vânătorul 2015 Rățoaia
AS Sportul Lucieni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Vâlcea
CS Șușani
ACS Alutus Sălătrucel
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dambovita
AS FC Dentas Tărtășești
AFC Viitorul Dobrá
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dambovita
ACS Dinamo Odaia Turcului
CS Viitorul Cojasca
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dambovita
FC Viitorul IL Caragiale
AS Dragomirești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Botoșani
Soimii Baluseni
AFC Sulița
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Botoșani
AS Sportivul Trustesti
AS Unirea Săveni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dambovita
AS Luceafărul Dărmănești
ACS Gloria Bucșani
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 7 Prahova
Viitorul Pantazi
Podgoria Vadu Săpat
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Galati
AS Râzeșii Valea Mărului
FC Victoria Slobozia Conachi
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Gorj
AS Jupînești
AS Petrolul Stoina
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amateur Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amateur Liga 6 Teleorman
CS Viitorul Drăgănești De Vede
AS Recolta Sfințești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amateur Liga 6 Teleorman
CS Olimpia Dobrotești 2023
FCS Viitorul Perii Brosteni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amateur Liga 6 Teleorman
CS Flacăra Contești
CS Steaua Dracea
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amateur Liga 6 Teleorman
AS Viitorul Turris Turnu Măgurele
AS Dinamo Bogdana
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amateur Liga 6 Teleorman
AS Progresul 2007 Bogdana
AS Victoria Ciuperceni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunská amatérská liga 4 Tulcea
AS Progresul Isaccea
AS Heracleea Enisala
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunská amatérská liga 4 Tulcea
AS Pescărușul 1969 Sarichioi
AS Ţoimii Topolog
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko amatérská liga 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Místní Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Valcea
AS Făurești
AS Černá Copăceni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Scundu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Valcea
AS Oltețul Zătreni
CS Dămila Măciuca
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Braila
AS Spicul Râmnicelu
AS Siretul Vadeni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
Sbírejte Nicolae Bălcesca
Pescarul Ghindărești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
Litoralul 22 Corbu
Viitorul Fîntînele
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
AS Pescăruşul Gîrliciu
CS Petera
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
AS Independencia
AS Aurora 23. srpna
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
CS Negru Vodă
AS Viisoara
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
Inter Ion Corvin
CS Gloria Băneasa II
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
ACS Desnatuiul Giurgița
ACS Viitorul Ciupercenii Noi
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
AS Voința Puțuri
ACS Inter Secui
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
ACS Viitorul Teasc
AFC Coșoveni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
ACS Victoria Bratovoești
CS Sporting Leu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
ACS Recolta Măceșu De Jos
ACS Unirea Vela
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
CS Carcea II
AS Viitorul Lăcrița
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
AS Știința Calopăr
ACS Știința Malu Mare
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
AS Flacăra Drăgotești
AS Viitorul Țuglui
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnic
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
ACS Jiul Breasta
ACS Șimnicu De Sus
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
AS Betis Craiova
ACS Viitorul Predești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Gorj
AS Viitorul Plopșoru
AS Pandurii Padeş 2019
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunská amatérská liga 4 Tulcea
AS Partizanul Luncaviţa
AS Luceafărul Slava Cercheză
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 7 Prahova
CS Șirna Hăbud
Unirea Brăteşti
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunská amatérská liga 4 Tulcea
ACS Flacara Mihail Kogalniceanu
FC Delta Tulcea
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko amatérská Liga 5 Alba
AS Voința Beldiu
AFC Kinder Teiuș
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dambovita
Závod AFC
ACS Unirea Ungureni
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 7 Prahova
AS Rapid Sălciile
Voinţa Vadu Părului
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Vâlcea
CS Șușani
ACS Alutus Sălătrucel
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
AS Constructorul Topraisar
AS Unirea Topraisar
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
ACS Viitorul Teasc
AFC Coșoveni
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
ACS Viitorul Ghercești
ACS Viitorul Coțofenii Din Dos
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
ACS Standard Craiova
ACS Voința Rasnic
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Dolj
ACSO Filiași II
ACS Vulturul Cernătești
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko amatérská liga 4 Mehedinti
Clubul Sportiv Místní Gogoșu
CS Viitorul Darvari
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amateur Liga 6 Teleorman
AS Petrolul Poeni
AS Gloria Merisani
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Valcea
AS Oltețul Bălceşti 2014
AS Zorile Scundu
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Filipínská fotbalová liga Filipín
Mendiola FC
Filipínská armáda
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
AS Gloria Loamnes
CS Săliște 2012
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
AS Silvatex Orlat
AS Gloria Păuca
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Suceava
AS Bucovina Dărmănești
ACS Moldova Drăgușeni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Suceava
ACS Șomuzul Preutești
FC Şoimii Gura Humorului
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Bihor
FC Universitatea Oradea
CS Oşorhei
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Iasi
Lokomotiva AS Pașcani
AS 2023 Todirești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Iasi
AS Biruința Miroslovești
Voința Moțca
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Iasi
AS Biruința Miroslovești
Voința Moțca
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Iasi
ASA Avântul Tătăruși
AS Viitorul Brăești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Iasi
Lokomotiva AS Pașcani
AS 2023 Todirești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Iasi
FC Recolta Conțești
CS Unirea Mircești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 7 Prahova
AS Tineretul Poiana Vărbilău
Viitorul Iordăcheanu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 7 Prahova
Steaua Mărgineni
AS Avântul Cerașu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 7 Prahova
AS Podenii Vechi
Voinţa Măgurele
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 7 Prahova
AS Tineretul Poiana Vărbilău
Viitorul Iordăcheanu
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Prahova
AS Targşorul Vechi Stăncești
AS Starchiojd
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Olt
ACS Dârjovul Valea Mare
AS Recolta Movileni
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Olt
AS Avântul Oporelu
AS Vulturelul Poboru
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Olt
ACS Lupii Profa
AS Voința Margineni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Giurgiu
AS Tineretul Vadu Lat
CS Zmeii Ogrezeni II
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Giurgiu
ASFC Podisor
AS Roneda Naipu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Giurgiu
ACS Mihai Voda
AS Crevedia Mare
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Giurgiu
AS Iepurești
CS Progresul Palanca
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Giurgiu
AS Tineretul Vadu Lat
CS Zmeii Ogrezeni II
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Giurgiu
CS Padureni
AS Olimpia Mirsa
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
AS Recolta Apoldu De Jos
ACS Vurpar
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
ACS Oltul Turnu Rosu
ACS Progresul Bogatu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
AS Recolta Apoldu De Jos
ACS Vurpar
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
ACS Chirpăr
ACS Cibinul Cristian
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
ACS Oltul Turnu Rosu
ACS Progresul Bogatu
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
AS Unirea Ocna Sibiului
AS Nocrich
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
ASA Sibiu
ACS Vulturul Poplaca 2017
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arges – Seria Nord
AS Contabilitate Stoenesti
ACSC Vointa Titesti
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Vulturii Vulturești
AFCS Cetateni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arges – Seria Nord
AS Partizanul Vladesti
AS Rapid Davidesti
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
Viitorul Poienarii Burchii
CS Avântul Măgureni
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
CS Ariceştii Rahtivani
AS Gorgota
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Iasi
AS Tonmir Iaşi
Stejarul Sinești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Iasi
Stejarul Dobrovăț
AS USV Iași
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
Prahova Tinosu
AS Praha Nedělea
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Iasi
ASS Zimbru Boureni
CS Stejarul Barnova
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Iasi
AS Țuțora
Gloria Balțațiová
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Iasi
AS Tonmir Iaşi
Stejarul Sinești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Iasi
AS Victoria Lețcani
Moldavsko Cristești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Iasi
Stejarul Dobrovăț
AS USV Iași
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
Vítěz 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Avantul Tomşani
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
Vítěz 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
AS Viitorul Colceag
Tirana Homorâciu
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
Vítěz 2018 Ceptura
FC Unirea Valea Dulce
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
CS Bucov Pleasa
Avantul Tomşani
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
FC Vulturul Zănoaga
Progresul Coslegi
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
Ştiinţa Albeşti
Voinţa 2009 Gornet
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Olt
AS Cetatea Noua Vadastra
ACS Valea Oltului Cilieni
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Olt
ACS Gloria Vișina Veche
Sloup AS Traiana
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Olt
AS Victoria Ianca
ACS Oltul Tia Mare
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Olt
ACS Gloria Vișina Veche
Sloup AS Traiana
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
AS Viitorul Ațel
ACS Celectro Micasasa
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
AS Gloria Smigová
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
AS Viitorul Valchid
AS Fotbal Curciu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
AS Sorostin Șeica-Mică
AS Speranța Biertan
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Athletic Paucea
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
AS Viitorul Ațel
ACS Celectro Micasasa
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
AS Gloria Smigová
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
AS Sorostin Șeica-Mică
AS Speranța Biertan
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
AS Valea Viilor
ACS Flacăra Gaz-Metan
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Athletic Paucea
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
AS Arsenal Dirlos
AS Gloria Smigová
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Sibiu
AS Viitorul Târnava
AS Athletic Paucea
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arges – Seria Nord
CS Sporting Pitești
FC Star Sport Argeș Pitești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Balilesti
AFC Frizian Cateasca 2023
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arges – Seria Nord
AS Micești 2002
CS Real Bradu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroşi
AS Speranța Cornățel
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS Fears
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Miroşi
AS Speranța Cornățel
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Energia Stolnici
AS Unirea Hirsesti
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arges – Seria Nord
AS Flacara Leordeni
ACS Fears
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arges – Seria Nord
ACS Steaua Negrasi
ACS Lunca Corbului 2000
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arges – Seria Nord
AFC Juventus Victoria 1992 Bascov
AS Viitorul Ștefan cel Mare
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Španělsko Amatérská veteránská liga Madrid Sever
Haro Villanueva FC (V)
CF Fuente el Saz (V)
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Španělsko Amatérská veteránská liga Madrid Sever
Haro Villanueva FC (V)
CF Fuente el Saz (V)
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
Tineretul Poienarii Burchii
Flacăra Mălăieşti
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
CS Şotrile
AS Viitorul Ţipăreşti
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
AS Voința Adunați
Viitorul Proviţa de Sus
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
ACS Caraimanul Busteni
Progresul provincie Jos
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
Tineretul Poienarii Burchii
Flacăra Mălăieşti
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Prahova
ACS DP Cornu II
Gloria Vâlcăneşti
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
08:00
|
Španělsko Amatérská veteránská liga Madrid Sever
CD Loeches (V)
FC Bulharsko Alcalá de Henares (V)
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Španělsko Amatérská veteránská liga Madrid Sever
CD Futuro San Francisco (V)
Bar La Herradura Torrejón (V)
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Španělsko Amatérská veteránská liga Madrid Sever
CD Loeches (V)
FC Bulharsko Alcalá de Henares (V)
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Španělsko Amatérská veteránská liga Madrid Sever
CD Futuro San Francisco (V)
Bar La Herradura Torrejón (V)
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Iasi
AS Biruinta Movileni
Poiana Popești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Iasi
AS Avântul Golăiești
CS Dumești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Iasi
CS Tomești
FC Fulgerul Țibănesti
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Iasi
ACS Sportul Studențesc Iași
CS Gloria Românești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Iasi
AS Biruinta Movileni
Poiana Popești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Iasi
CS Tomești
FC Fulgerul Țibănesti
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Iasi
ACS Sportul Studențesc Iași
CS Gloria Românești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Iasi
CS Viitorul Belcesti
FC Viitorul Plugari
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:15
|
Švýcarsko Amatér 2. Liga FVRZ
FC Diessenhofen
FC Bassersdorf
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:15
|
Mongolská Premier League
TUV Buganud
Khaan Khuns – Erchim FC
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:30
|
Řecko Amateur A EPS Makedonias Group 1
PAOK U16
Omonoia Sindou
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
08:30
|
Australská Queensland Premier League 1
Capalaba Bulldogs
South West Queensland Thunder
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:30
|
Řecko Amateur A EPS Makedonias Group 1
PAOK U16
Omonoia Sindou
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
08:30
|
Australská Queensland Premier League 1
Capalaba Bulldogs
South West Queensland Thunder
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
08:30
|
Hong Kong Premier League
FC Hong Kong
Severní okres Golik
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
09:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Galati
Siretul Cosmești
Muncitorul Ghidigeni
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
09:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Galati
CS Gloria Iveşti
Oimii Foltești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
09:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Buzau
AS Sport Club Vernesti
AS Flamura Racovițeni
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
09:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Unirea Padina
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
09:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Buzau
AS Progresul Movila Banului
AS Unirea Largu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
09:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Buzau
AS FC Glodeanu Silistea
AS Viitorul Rusetu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
09:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Galati
Siretul Cosmești
Muncitorul Ghidigeni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
09:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Galati
Voința Cudalbi 2015
ACS Lascăr Schela
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
09:00
|
Švýcarsko Amatér 2. Liga FVRZ
př. n. l. Albisrieden
FC Witikon
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
09:00
|
Slovensko U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
09:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Buzau
AS Sport Club Vernesti
AS Flamura Racovițeni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
09:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Buzau
AS Viitorul Candeşti
AS Viitorul Tisău
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
09:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Buzau
AS Luceafărul CA Rosetti
AS Olimpia Pogoanele
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
09:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Buzau
AS Voința Căldărăști
AS Unirea Padina
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
09:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Buzau
AS Progresul Movila Banului
AS Unirea Largu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
09:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Buzau
AFC Puiești
AS Viitorul Știubei
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
09:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Buzau
AS Victoria Buda
AS Știința Bălăceanu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
09:00
|
Slovensko U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
09:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Buzau
AS Sahăteni
AS Diadema Gheraseni
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
09:00
|
Slovensko U19
FC ViOn Zlaté Moravce U19
FC Petržalka U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
09:00
|
Estonsko II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTU
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
09:00
|
Estonsko II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTU
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
09:00
|
Estonsko II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
FCI Levadia Tallinn U19
FC Ararat TTU
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
09:30
|
Estonsko Esiliiga
FC Elva
Flora Tallinn U21
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
09:30
|
Rumunsko Amateur Liga 5 Teleorman
AS Spicul Balaci
ACS Vointa Dunarea Pietrosani
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
09:30
|
Rumunsko Amateur Liga 5 Teleorman
ACS Atletic Orbeasca
ACS Tineretul Suhaia
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
09:30
|
Rumunsko Amateur Liga 5 Teleorman
AS Tineretul Silištea
CS Flacara Calinesti
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
09:30
|
Španělsko Amatér Tercera Federación, skupina 7
Rayo Vallecano B
CD Canillas
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
09:30
|
Estonsko Meistriliiga ženy
Lootos Polva Women
JK Tallinna Kalev Women
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
09:30
|
Estonsko Esiliiga
FC Elva
Flora Tallinn U21
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
10:00
|
Polsko Amatérská liga Okręgowa – Siedlce
Orzeł Unin
září Żelechow
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
10:00
|
Švýcarsko Amatér 2. Liga FVRZ
FC Oerlikon/Polizei Zh
FC Regensdorf
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
10:00
|
Maďarsko NB III Kelet
Budapešť Honvéd FC II
Ceglédi VSE
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Vaslui
FC Viitorul Văleni
Speranţa Drânceni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
10:00
|
Španělsko Amatér 1. provinční divize Aficionados, Primera – Zamora
Noname CD
Sanabria CF
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
10:00
|
Norská 3. divize, skupina 4
žába FK
Strømsgodset II
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
10:00
|
Norská 3. divize, skupina 4
žába FK
Strømsgodset II
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
10:00
|
Polsko Amatérská V. Liga – Velkopolsko
Polsko II Środa Wielkopolska
Przemysław Poznaň
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
10:00
|
Estonsko II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Rakvere JK Tarvas
Tartu JK Welco II
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
10:00
|
Macao Elite League
Tak Chun Ka I
Gala FC
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
10:00
|
Macao Elite League
Tak Chun Ka I
Gala FC
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:00
|
Běloruská liga Pershaya
Rezervace BATE Borisov
Lokomotiv Gomel
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Brašov
AS Ileni
AS Beclereana Beclean
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Brašov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Suceava
ACS Viitorul Vadu Moldovei
AS Unirea Salcea
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Suceava
Tým snů ACS
AS Bradul Vama
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Suceava
ACS Valea Suhei
ACS Somuz Fălticeni 2
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Suceava
AS Larix Dornisoara
AS Juniorul Fălticeni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Suceava
AS Vanatorul Dorna Candrenilor
ACS Carpatic Suceava
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Suceava
ACS Valea Suhei
ACS Somuz Fălticeni 2
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Suceava
AS Marginea
ACS Sporting Siminicea
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Suceava
ACS Viitorul Vadu Moldovei
AS Unirea Salcea
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Suceava
CS Sporting Vointa Bunesti
AS Viitorul Forasti
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Suceava
Tým snů ACS
AS Bradul Vama
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Brašov
AS Bazaltul Racos
AS Transylvánie Felmer
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Brašov
AS Ileni
AS Beclereana Beclean
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Brašov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Brašov
AS Săgeata Drăguș
AS Mandra
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
11:00
|
Švédsko Division 2, Norra Götaland
BK vpřed
AIF Herrestads
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
11:00
|
Německá amatérská regionální liga Nordost
VSG Altglienicke
FC Greifswalder
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
11:00
|
Švédsko amatérská elita, ženy
Umeå IK
IFK Kalmar
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
11:00
|
Běloruská liga Pershaya
Rezervace BATE Borisov
Lokomotiv Gomel
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
11:00
|
Norská 3. divize, skupina 6
Bodø/Glimt II
Kongsvinger 2
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
11:00
|
Švédsko Division 2, Sodra Götaland
Österlen FF
Kristianstad FC
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
11:00
|
Norská 3. divize, skupina 1
Fane
Aasane Fotbal 2
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
11:00
|
Bulharsko amatérská Chetvarta Liga – AOG Shumen, sever
FC Zarya Zvegor
FC Bliznatsi 2022
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
11:00
|
Španělsko Amatér Lliga Elit Catalana
EU Figueres
EU Ruby
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
11:00
|
Estonsko III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maardu Aliens
FC Kose
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
11:00
|
Estonsko III Liiga – Lõuna piirkond
FC Maardu Aliens
FC Kose
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Giurgiu – Nord
AS Viitorul Vedea II
AS Dunarea Gaujani II
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Norsko 2. divize, skupina 2
Junkeren
Skeid
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
11:30
|
Německo Amatérská Oberliga NOFV Nord
TSG Neustrelitz
SG Dynamo Schwerin
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
11:30
|
Estonsko Premium Liiga
FCI Levadia Tallinn
Jméno Kalju
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Giurgiu – Nord
ACS Maxima Hobaia II
AS Gaiseni 2023 Giurgiu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Giurgiu – Nord
AS Real Drăgăneasca
AS Podul Doamnei II
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Giurgiu – Nord
ACS Maxima Hobaia II
AS Gaiseni 2023 Giurgiu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Olt
AS Speranța Sopârlița 2024
ACS Victoria Dobrun
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Olt
ACS Haiducii Iancu Jianu
ACS Voineasa
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Olt
ACS Atletico Dranovatu
AS Morunglav
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Olt
AS Ceramica Oboga
AS Viitorul Leotești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
AS FC Birza
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Olt
AS Speranța Sopârlița 2024
ACS Victoria Dobrun
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Olt
ACS Haiducii Iancu Jianu
ACS Voineasa
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Olt
ACS Atletico Dranovatu
AS Morunglav
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Olt
AS Ceramica Oboga
AS Viitorul Leotești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Olt
AS Rapid Piatra Olt
AS FC Birza
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Giurgiu
AS Řecko
AS Olimpia Malta
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Giurgiu
AS Scarisoara
AS Fortuna Herasti
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Giurgiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Viitorul Baneasa
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Giurgiu
ACS Pro Gostinu
AS Gloria Schitu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Giurgiu
AS Řecko
AS Olimpia Malta
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Giurgiu
AS Unirea Sloboda
AS Agrogold Vlad Tepes
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Giurgiu
AS Scarisoara
AS Fortuna Herasti
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Giurgiu
AS Sabarelul Cioceveni
AS Viitorul Baneasa
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Giurgiu
ACS Unirea Pietrisu
AS Viitorul Hulubesti
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Giurgiu
AS Řecko
AS Olimpia Malta
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
11:30
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Giurgiu
ACS Pro Gostinu
AS Gloria Schitu
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Německo Amatérská Oberliga NOFV Nord
Eintracht Mahlsdorf
Anker Wismar
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Švédsko Division 2, Norra Svealand
Hudiksvalls FF
IK Franke
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Německo Amatér Berlín Herren Kreisliga B Stufe 2
SC Gatow II
ASV Berlín II
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Vaslui
FC Ghergheleu
Tým ACS Phoenix Tanacu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Maramureș
AS Remeți
CS Plimob Sighetu Marmației
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Bulharsko amatérská Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Sokol-Benkovski Sofia
FC Kremikovtsi Sofia
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Dambovita
AS Universitatea Băleni
AS Viitorul Gorgota 2019
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Dambovita
ACS Sportul Vladeni
AS Olimpicii Ulmi
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Německo Amatérská Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
FSV Optik Rathenow
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Česká republika 1. liga, ženy
1. FC Slovensko
Sparta praha
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Nizozemský amatérský 1e Klasse Zondag – Západ
Wormerveer Fortune
IVV Landsmeer
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Dambovita
AS Juventus Crovu
ACS Miulesti
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Bulharsko amatérská Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC National Sofia
FC Levski-Spartak 1962
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Maramureș
ACS Magura Coaș
CS Rapid Satu Nou de Sus
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Maramureș
AS Remeți
CS Plimob Sighetu Marmației
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Bulharsko amatérská Peta liga – B OG Sofia (Sever)
OFFC Sofia 1992 Sofie
FC Vrazhdebna Sofia
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Bulharsko amatérská Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Sokol-Benkovski Sofia
FC Kremikovtsi Sofia
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Švýcarská amatérská 2. liga OFV
FC Amriswil
AS Calcio Kreuzlingen
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Dambovita
ACS Muscelul Văleni
AS Sportul Runcu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Dambovita
FC Gura Foii
ACS Voința Ionești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Dambovita
ACS Voința Vișina
AS Viitorul Străoști
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Dambovita
FC Viitorul Sălcioara
AFCS Flacăra Ghinești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Dambovita
AS Voința Valea Voievozilor
AS Luceafărul Dărmănești II
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 6 Dambovita
AS Viitorul Şelaru
AS Petrolul Răscăeți
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Švýcarsko Amatér 2. Liga FVRZ
SC YF Juventus II
FC Wiedikon
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Skotská Premier League ženy
Mistrovství světa Spartans
Hamilton Academic MS
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Německo amatérská Šlesvicko-Holštýnsko-Liga
SV Todesfelde
Inter Turkspor Kiel
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Švýcarská amatérská Erste Liga Classic
FC Thun Berner Oberland II
FC Langenthal
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Maramureș
ACS UAC Europe
ACS Speranța Cernești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Maramureș
CS Seini
AS Speranța Fersig
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Maramureș
ACS Viitorul Gârdani
ACS Gloria Sălsig
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Německo Amatérská Oberliga NOFV Nord
SV Sparta Lichtenberg
Hertha Zehlendorfová
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Maramureș
AS Ulmeni 2023
AS Athletic Remetea Chioarului
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
12:00
|
Švýcarská amatérská Erste Liga Classic
FC Thun Berner Oberland II
FC Langenthal
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Maramureș
ACS UAC Europe
ACS Speranța Cernești
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
12:00
|
Německo Amatérská Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
FSV Optik Rathenow
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
12:00
|
Švédsko Division 2, Norra Svealand
Hudiksvalls FF
IK Franke
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
12:00
|
Německo Amatérská Oberliga NOFV Nord
Eintracht Mahlsdorf
Anker Wismar
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
12:00
|
Německo Amatérská Oberliga NOFV Nord
SC Staaken
FSV Optik Rathenow
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
12:00
|
Lotyšsko 1.liga
Rēzeknes FA
Olaine
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
12:00
|
Německo Amatérská Oberliga NOFV Süd
FC Einheit Wernigerode
FSV Budissa Bautzen
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
12:00
|
Finsko Kakkonen, skupina B
Inter Turku/2
SexyPoxyt
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
12:00
|
Německo Amatérská Oberliga NOFV Nord
SV Sparta Lichtenberg
Hertha Zehlendorfová
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
12:00
|
Norsko 2. divize, skupina 1
Hødd IL
Vard Haugesund
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
12:00
|
Švédsko Division 2, Västra Götaland
FK Laholms
Varbergs GIF FK
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
12:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Maramureș
AS Fulgerul Lăschia
AS Gloria Chechiș
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
12:00
|
Druhá divize Ruska, skupina 2
Enisey 2 Krasnojarsk
Zvezda Petrohrad
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
12:00
|
Norská 3. divize, skupina 5
træff
Aalesund FK II
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
12:00
|
Česká republika 1. liga, ženy
1. FC Slovensko
Sparta praha
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
12:00
|
Německo Amatérská Oberliga NOFV Nord
Eintracht Mahlsdorf
Anker Wismar
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
12:00
|
Skotská Premier League ženy
Hibernian MS
Srdce Midlothian WFC
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
12:00
|
Německo amatérská Šlesvicko-Holštýnsko-Liga
SV Todesfelde
Inter Turkspor Kiel
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
12:15
|
Maďarsko NB I
FC Kisvárda
Mezőkövesd Zsóry
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:30
|
Nizozemský amatérský 5e Klasse Zondag – A
SNC '14
VV Partij 33
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
12:30
|
Nizozemský amatérský 4e Klasse Zondag – A
RKVVM
SV Geuldal
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
12:30
|
Nizozemský amatérský 5e Klasse Zondag – A
SNC '14
VV Partij 33
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:30
|
Švédsko Amatér U19 Allsvenskan
Djurgårdens U19
IFK Goteborg U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:30
|
Nizozemský amatérský 4e Klasse Zondag – A
RKVV Vijlen
Rood Groen LVC'01
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
12:30
|
Švédsko Amatér U19 Allsvenskan
Djurgårdens U19
IFK Goteborg U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
12:30
|
Švýcarská postupová liga
Pane Delemonte
FC Curych II
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
12:30
|
Norsko 2. divize, skupina 2
Strømmen IF
Stjørdals/Blink
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:00
|
Německo amatérská Verbandsliga Hessen Nord
FSV Dornberg
SG Bronzell
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Calarasi
AS Atlético Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Španělsko Amatér Tercera Federación, skupina 7
Cuc Villalba
Real Madrid C
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Norská 3. divize, skupina 3
Åskollen
Mjondalen 2
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Německo amatérská Landesliga Mittelrhein
Victoria Arnoldsweiler
DJK Arminia Eilendorf
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Skotská Premier League ženy
Aberdeen L.F.C.
Motherwell LFC
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Švédsko Division 2, Sodra Svealand
Mjolby AI FF
IFK Eskilstuna
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Švédsko Division 2, Norra Svealand
Dalkurd FF
FC Gute
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Německo Amatérská Oberliga Baden Württemberg
Offenburger FV
1. CfR Pforzheim
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Německo Amatérská Oberliga Baden Württemberg
1. Goppinger SV
SSV Reutlingen
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Francie Amatérské Auvergne Národní Rhône-Alpes 3
Hauts Lyonnais
AS Saint-Étienne 2
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Německo amatérská Verbandsliga Hessen Nord
CSC 03 Kassel
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Německo amatérská Verbandsliga Hessen Nord
SG Barockstadt Fulda-Lehnerz II
OSC Vellmar
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Německo amatérská Verbandsliga Hessen Nord
CSC 03 Kassel
FSV Rot-Weiß Wolfhagen 1925
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Calarasi
AS Atlético Nicolae Bălcescu
AFC Viitorul Dragoș Vodă 2019
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Francie Amatérské Auvergne Národní Rhône-Alpes 3
Hauts Lyonnais
AS Saint-Étienne 2
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Německo amatérská Oberliga Niedersachsen
TuS Bersenbrück
Kickers Emden
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Norská 3. divize, skupina 4
orkla
Stabæk Fotbal II
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Calarasi
AS Phoenix Ulmu 2024
AFC Victoria Potcoava 2024
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Francie Championnat National U19
Bastia U19
AS Monako U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Norská 3. divize, skupina 3
Åskollen
Mjondalen 2
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Německo amatérská Verbandsliga Hessen Nord
TSG Sandershausen
SG Bad Soden
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Německo amatérská Šlesvicko-Holštýnsko-Liga
Eckernförder SV
TSB Flensburg
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Německo amatérská Landesliga Mittelrhein
Victoria Arnoldsweiler
DJK Arminia Eilendorf
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Francie Championnat National U19
Štrasburk U19
US Orleans U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Francie Championnat National U19
FC Chambly Oise U19
Le Havre U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Francie Championnat National U19
AS Pagny Sur Moselle
Bobigny U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Francie Championnat National U19
Montpellier U19
Pěkná U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Skotská Premier League ženy
Aberdeen L.F.C.
Motherwell LFC
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Itálie Serie A Dámské
Inter
Sassuolo
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Německo amatérská Verbandsliga Hessen Nord
FSV Dornberg
SG Bronzell
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
13:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Calarasi
AS Unirea Frăsinet 2024
AFC Viitorul Valea Argovei
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
13:00
|
Německo amatérská Verbandsliga Hessen Nord
TSG Sandershausen
SG Bad Soden
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
13:00
|
Slovinská První liga
NK Celje
FC Koper
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
13:00
|
Švédsko Division 2, Norra Svealand
Dalkurd FF
FC Gute
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
13:00
|
Německo amatérská Landesliga Mittelrhein
Victoria Arnoldsweiler
DJK Arminia Eilendorf
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
13:00
|
Německo amatérská Landesliga Mittelrhein
SV Helpenstein
SV Rott
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
13:00
|
Francie Championnat National U19
Chateauroux U19
Nantes U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:00
|
Německo amatérská Oberliga Westfalen
ASC Dortmund
1. FC Gievenbeck
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:00
|
Německo Amatérská Oberliga Baden Württemberg
Offenburger FV
1. CfR Pforzheim
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:00
|
Německo amatérská Oberliga Niedersachsen
TuS Bersenbrück
Kickers Emden
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:00
|
Itálie Serie D, Girone B
Piacenza
Varesin
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:00
|
Německo amatérská Šlesvicko-Holštýnsko-Liga
Eckernförder SV
TSB Flensburg
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:00
|
Ázerbájdžánská Misli Premier League
Gabala FK
Sabah FK
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:00
|
Jihoafrická premiéra
Zlaté šípy v Lamontville
Chippa United
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:00
|
Skotská Premier League ženy
Aberdeen L.F.C.
Motherwell LFC
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:00
|
Německá amatérská Hessenliga
FC Eddersheim
Hünfelder SV
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:00
|
Německo amatérská Oberliga Hamburk
Union Tornesch
FC Alsterbrüder
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:00
|
Česká republika 1. liga, ženy
FC Slovan Liberec
SK Slavia Praha
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:00
|
Francie Championnat National U19
Paris FC U19
Auxerre U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:00
|
Francie Championnat National U19
AS Montferrand U19
Troyes U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:00
|
Francie Championnat National U19
AS Pagny Sur Moselle
Bobigny U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:00
|
Francie Championnat National U19
Toulouse U19
US Colomiers U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:00
|
Itálie Campionato Spring 1
Sassuolo U19
Fiorentina U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:00
|
Itálie Serie D, Girone D
Corticella
Victor San Marino
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:00
|
Francie Championnat National U19
Bourg-en-Bresse U19
Dijon U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:00
|
Španělsko Amatér Tercera Federación, skupina 4
Anorga Kke
CD Derio
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:00
|
Rumunsko amatérská liga 5 Mureş
AS Viitorul Hărănglab
ACS Locomotiv Agrișteu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Rumunsko amatérská liga 5 Mureş
AS Viitorul Hărănglab
ACS Locomotiv Agrișteu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Bosna & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Mostar
NK Neretva Čeljevo
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Bosna & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Mostar
NK Neretva Čeljevo
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Rumunsko amatérská liga 5 Mureş
AS Progresul Dumbrăvioara
AS Farel Roteni
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Rumunsko amatérská liga 5 Mureş
AS Progresul Dumbrăvioara
AS Farel Roteni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Řecko Amatér B EPS Korinthias
Aetos Kryoneriou
Korinthos FC 2006
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Řecko Gamma Ethniki – skupina 1
Niki Efkarpias
Asteras Petriti
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Rumunsko amatérská liga 5 Mureş
AS Viitorul Delenii
ACS Pescarii Sântioana z Mureş
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
13:00
|
Rumunsko amatérská liga 5 Mureş
AS Viitorul Delenii
ACS Pescarii Sântioana z Mureş
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:15
|
Mistrovství Anglie
West Bromwich Albion
Southampton
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:30
|
Itálie Amatérská kategorie Prima Alto Adige – 1. amatérská liga, skupina B
S.C. Plose
S.S.V. Taufers
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
13:30
|
Itálie Amatérská kategorie Prima Calabria Girone C
ASD Garibaldina
ASD San Mauro Marchesato
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
13:30
|
Německo amatérská Landesliga Mittelrhein
Weidenská Teutonie
VfL Sindorf
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
13:30
|
Itálie Amatérské úterý Kategorie Kalábrie – Girone A
ASD Hora Jone
Sportovní centrum Valle Del Crocchio
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
13:30
|
Itálie Amatérská kategorie Prima Alto Adige – 1. amatérská liga, skupina B
S.C. Plose
S.S.V. Taufers
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:30
|
Itálie Amatérská kategorie Prima Alto Adige – 1. amatérská liga, skupina B
S.V. Campo Trens Freienfeld
A.S.V. Schabs
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:30
|
Itálie Amatérská kategorie Prima Calabria Girone C
A.S.D. Santa Cristina
ASD Real Cittanova
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:30
|
Itálie Amatérská kategorie Prima Calabria Girone C
ASD Garibaldina
ASD San Mauro Marchesato
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:30
|
Itálie Amatérská kategorie Seconda Calabria Girone B
ASD sersaleština
US Petrona 1980
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:30
|
Itálie Amatérské úterý Kategorie Kalábrie – Girone A
ASD Faradomus
ASD MDA Belvedere Spinello
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:30
|
Itálie Amatérské úterý Kategorie Kalábrie – Girone A
ASD Hora Jone
Sportovní centrum Valle Del Crocchio
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:30
|
Itálie Amatérské úterý Kategorie Kalábrie – Girone A
ASD Tiriolo 2023
ACD Maida
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:30
|
Itálie Amatérské úterý Kategorie Kalábrie – Girone A
ASD Staletti
US Girifalco
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:30
|
Německo amatérská Oberliga Niederrhein
Mulheimer FC 97
SF Hamborn 07
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
13:30
|
Německá bundesliga
Darmstadt 98
Hoffenheim
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:30
|
Itálie Amatér Eccellenza Trentino – Alto Adige – Oberliga
ASV Tramín fotbalový míč
Svatý Jiří
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:30
|
Anglický FA Cup, ženy
Ženy FC Tottenham
Manchester United ženy
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:30
|
Itálie Amatér Promozione Alto Adige – Landesliga
AFC St. Martin Moos
SSV Weinstrasse Süd
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:30
|
Itálie Amatér Promozione Alto Adige – Landesliga
FC Gherdёina
SSV.D. Voran Leifers
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:30
|
Itálie Amatér Promozione Alto Adige – Landesliga
FC Gherdёina
SSV.D. Voran Leifers
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
13:30
|
Německá amatérská Westfalenliga – Staffel 2
BSV Schuren
SV Sodingen
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
13:30
|
Německá amatérská Westfalenliga – Staffel 2
BSV Schuren
SV Sodingen
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
14:00
|
Švédsko Amatér U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Řecko Amatér B EPS Kerkyras – Skupina A Playoff
AS Odysseas Avlioton
AE Megas Alexandros
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Itálie Amatérská kategorie Prima Sardegna – Girone A
ADP Baunese
ASD Ulassai
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Itálie Amatérská kategorie Prima Sardegna – Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Itálie Amatérská kategorie Prima Sardegna – Girone A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Portugalsko Amatér AF Viana Castelo I Division
AD Ponte da Barca
Deucriste SC
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Itálie Amatérská kategorie Prima Sardegna – Girone A
ASD Castor 1977
ASD Uragano Pirri
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Itálie Amatérská kategorie Prima Sardegna – Girone A
ASD Soul 2010
AC Cortoghiana
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Rumunská amatérská liga 5 Harghita
AS Miklos Marton Mădăraș
AS Fisag Ciucsângiorgiu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Rumunská amatérská liga 5 Harghita
AS Hegyalja Vârșag
CS Corundi Ifjusag
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Portugalsko Amatér AF Viana Castelo I Division
Anchor Beach
Vitorino de Piães
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Portugalsko Amatér AF Viana Castelo I Division
SC Melgacense
Rekreační a kulturní středisko Távora
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Rumunská amatérská liga 5 Harghita
AS Medvenyelv Satu Mare
ACS Praid
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Rumunská amatérská liga 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Rumunská amatérská liga 5 Harghita
AS Andycom Avrămești
AS Gagyvize Goagiu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Rumunská amatérská liga 5 Harghita
AS Nyiko Cobătești
AS Radicza Sânpaul
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Rumunská amatérská liga 5 Harghita
AS MÜ Frumoasa
CS Toviske Sântimbru
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuș R
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Švýcarská amatérská 2. liga OFV
Valposchiavo Calcio
FC Mels
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Lucembursko Promotion d'Honneur
CS Grevenmacher
FC Rodange 91
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Dánská superliga
Brondby IF
FC Kobenhavn
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Švédsko Ettan, Norra
Karlbergs BK
Friška Viljor FC
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Rumunská amatérská liga 5 Harghita
AS Străduinţa Mihăileni
CS Bastya Lăzarea
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Norská 3. divize, skupina 6
FK Mjolner
Hønefoss BK
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuș R
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Rumunská amatérská liga 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Rumunská amatérská liga 5 Harghita
AS Ocna de Jos
AS Subcetát
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Rumunská amatérská liga 5 Harghita
AS Nyiko Bisericani
AS Gordon Bulgareni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Rumunská amatérská liga 5 Harghita
AS Mohos Lăzărești
AS Dr. Lukacs Mihaly Plăieșii de Jos
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Lucemburská národní divize
Závodní FC Union Luxembourg
světový rozsah
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Polsko Amatérská liga Okręgowa – Siedlce
Czarni Wegrów
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Švýcarská amatérská 2. liga OFV
Valposchiavo Calcio
FC Mels
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Lucembursko Promotion d'Honneur
CS Grevenmacher
FC Rodange 91
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Itálie Amatérská kategorie Prima Sardegna – Girone A
ASD Soul 2010
AC Cortoghiana
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Řecko Amateur A EPS Makedonias Group 1
AS Neapolis
Ethnikos Metewrwn
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Itálie Amatérská kategorie Prima Sardegna – Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Itálie Amatérská kategorie Prima Sardegna – Girone A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Portugalsko Amatér AF Viana Castelo I Division
AD Ponte da Barca
Deucriste SC
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Rumunská amatérská liga 5 Harghita
AS Csikszentmarton SE Sânmartin
AS Piliske Tuşnad So
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Švédsko Amatér U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Rumunská amatérská liga 5 Harghita
AS Borsaros Sâncrăieni
ACS Sandominic
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Rumunská amatérská liga 5 Harghita
AS Miklos Marton Mădăraș
AS Fisag Ciucsângiorgiu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Rumunská amatérská liga 5 Harghita
ACS Kustaly Ocland
AS Tineretul Şimoneşti
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Rumunská amatérská liga 5 Harghita
AS Hegyalja Vârșag
CS Corundi Ifjusag
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Portugalsko Amatér AF Viana Castelo I Division
Anchor Beach
Vitorino de Piães
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Portugalsko Amatér AF Viana Castelo I Division
SC Melgacense
Rekreační a kulturní středisko Távora
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Norská 3. divize, skupina 2
Sandnes Ulf II
madla
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Rumunská amatérská liga 5 Harghita
ACS Kustaly Ocland
AS Tineretul Şimoneşti
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
14:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
14:00
|
Rumunská amatérská liga 5 Harghita
AS Târnava Mică Beteşti
AS Test veriseg Atid
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
14:00
|
Portugalsko Amatér AF Viana Castelo I Division
AD Ponte da Barca
Deucriste SC
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
14:00
|
Itálie Amatérská kategorie Prima Sardegna – Girone A
ASD Soul 2010
AC Cortoghiana
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
14:00
|
Itálie Amatérská kategorie Prima Sardegna – Girone A
SSD Calcio Decimoputzu
ASD Ussana Calcio
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
14:00
|
Itálie Amatérská kategorie Prima Sardegna – Girone A
ASD Sadali
GSD Freccia Parte Montis
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
14:00
|
Portugalsko Amatér AF Viana Castelo I Division
Anchor Beach
Vitorino de Piães
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
14:00
|
Portugalsko Amatér AF Viana Castelo I Division
SC Melgacense
Rekreační a kulturní středisko Távora
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
14:00
|
Švédsko Amatér U19 Allsvenskan
IFK Stocksund U19
GIF Sundsvall U19
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
14:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Maramureș
CS Fărcașa
CF Lăpuș R
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
14:00
|
Lucemburská národní divize
Rychlá Hesperangeová
Mersch z mořských plodů
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
14:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Maramureș
CS Progresul Şomcuta Mare
AS Unirea Șișești
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
14:00
|
Lucemburská národní divize
Unie Titus Petange
Jeunesse Esch
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
14:00
|
Druhá divize Ruska, skupina 2
Baltika-BFU im.I.Kanta
Luki-Energiya Velikiye Luki
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
14:00
|
Švédsko Ettan, Norra
Sollentuna FF
IF Karlstad Fotbal
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
14:00
|
Švédsko Ettan, Norra
Assyriska FF
Örebro Syrianska BK
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
14:00
|
Rakouská amatérská regionální liga Západ
SC Röthis
FC Wolfurt
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
14:00
|
Lucemburská národní divize
Victoria Rosportová
F91 Dudelange
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
14:00
|
Dánská superliga
Brondby IF
FC Kobenhavn
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
14:00
|
Norská 3. divize, skupina 6
FK Mjolner
Hønefoss BK
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
14:00
|
Řecko Amatér B EPS Ilias
APO Kourtesiou
Aris Dimitras AC
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Řecko Amatér B EPS Ilias
Kavasilon atromites
Aetos Alpokhoriou AO
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Řecko Amatér B EPS Ilias
APO Kourtesiou
Aris Dimitras AC
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Řecko Amatér B EPS Ilias
Kavasilon atromites
Aetos Alpokhoriou AO
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Řecko Amatér B EPS Ilias
AO Andritsainas 2023
Alfeios Epitaliou AC
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Řecko Amatér B EPS Ilias
Agios Georgios Pyrgou AC
argonautis katakolou
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Řecko Amatér B EPS Ilias
Olympiakos Zacharos
Alfeionis Alfeiousas AC
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Řecko Amatér B EPS Ilias
Agios Georgios Pyrgou AC
argonautis katakolou
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Řecko Amatér B EPS Ilias
Olympiakos Zacharos
Alfeionis Alfeiousas AC
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Řecko Amatér B EPS Ilias
AO Andritsainas 2023
Alfeios Epitaliou AC
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Bulharsko amatérská Chetvarta Liga – AOG Shumen, sever
FC Yasen 2007 Yasenkovo
FC Bortsi
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Bulharsko amatérská Chetvarta Liga – AOG Shumen, sever
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Bulharsko amatérská Chetvarta Liga – AOG Shumen, sever
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Bulharsko amatérská Chetvarta Liga – AOG Shumen, sever
FC Yasen 2007 Yasenkovo
FC Bortsi
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Bulharsko amatérská Chetvarta Liga – AOG Shumen, sever
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Bulharsko amatérská Chetvarta Liga – AOG Shumen, sever
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Bulharsko amatérská Chetvarta Liga – AOG Shumen, sever
FC Cosmos Branichevo
FC Zenit Chernoglavtsi
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
14:00
|
Bulharsko amatérská Chetvarta Liga – AOG Shumen, sever
FC Zarya Todor Ikonomovo
FC Pobeda 2016 Pristoe
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
14:00
|
Bulharsko amatérská Chetvarta Liga – AOG Shumen, sever
FC Zvezda Studenitsa
FC Veliki Preslav
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
14:00
|
Estonsko II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Tallinna FC Zapoos
Parnu JK Vaprus U21
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Estonsko II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
Raplamaa JK
Dobrý den JK
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Itálie Amatér Promozione Sardegna Girone A
ASDSC Calcio Pirri
USD Arborea
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Itálie Amatér Promozione Sardegna Girone A
ASDSC Calcio Pirri
USD Arborea
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Polsko Amatér Klasa Okręgowa – Krosno
ZKS Nafta Jedlicze
LKS Czeluśnica
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Bosna & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
NK Sport Talent Mostar
FK Bjelopoljac Potoci
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Bosna & Herzegovina Amateur 1. ŽNL Hercegovačko-neretvanska
FK Blagaj
NK Cim Mostar
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:00
|
Estonsko II Liiga – Lõuna/Lääne piirkond
JK Tabasalu U21
FC Hiiumaa a Läänemaa JK II ÜM
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
14:30
|
Řecko Amatér B EPS Veotia – Skupina 1
AEO Orxomenos
AO Pavlou
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:30
|
Řecko Amatér B EPS Veotia – Skupina 1
Neos PAOK Kyriakiou
ASA Parnassos Arachovas
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:30
|
Řecko Amatér B EPS Veotia – Skupina 1
AE Pangeorgikos
AO Dionysou
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:30
|
Česká republika rozděl E
SK Baťov 1930
Rýmařov
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:30
|
Řecko Amatér B EPS Veotia – Skupina 1
AO Pigasos Agias Annas
AO Neos Trofonios
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:30
|
Řecko Amatér B EPS Veotia – Skupina 1
AS Xostion
Amvrysseas Distomou
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:30
|
Řecko Amatér B EPS Veotia – Skupina 1
AEO Orxomenos
AO Pavlou
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:30
|
Řecko Amatér B EPS Veotia – Skupina 1
Neos PAOK Kyriakiou
ASA Parnassos Arachovas
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:30
|
Řecko Amatér B EPS Veotia – Skupina 1
AO Pigasos Agias Annas
AO Neos Trofonios
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:30
|
portugalská liga portugalsko
Gil Vicente
SC Farense
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
14:30
|
Česká republika rozděl E
SK Baťov 1930
Rýmařov
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
14:30
|
Itálie Amatér Eccellenza Campania Girone A
FC Pompeje
Nola
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
14:30
|
Řecko Amatér B EPS Evoias
APO Kastellas
Enosi Messopotamias TMP
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:30
|
Srbská amatérská Druga Liga Kragujevca
FK Sloga 1934
FK Šumadinac Kragujevac
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
14:30
|
Bosna & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:30
|
Bosna & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borač Kotorsko
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:30
|
Bosna & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
OFK Zborište
FK BSK Bušletić
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:30
|
Bosna & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
FK Sloboda GS Grabovica
FK Minerál Banja Vrućica
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:30
|
Bosna & Herzegovina Amateur Područna liga RS – Doboj
FK Polet Podnovlje
FK Borač Kotorsko
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
14:30
|
Řecko Amatér B EPS Evoias
AE Kathenon
AO Dystou
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:30
|
Srbsko amatérská První liga Kragujevca
FK Maršić
FK Kolonija 1929
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:30
|
Srbsko amatérská První liga Kragujevca
FK Maršić
FK Kolonija 1929
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:30
|
Srbsko amatérská První liga Kragujevca
FK Kutlovo 1977
FK Mladost Pajazitovo
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
14:30
|
Srbská amatérská Druga Liga Kragujevca
FK Seljak Cvetojevac
FK Apolon Kragujevac
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
14:30
|
Srbská amatérská Druga Liga Kragujevca
FK Jadran Kragujevac
FK Slavija Bresnica
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:30
|
Srbsko amatérská Medjuopštinska liga Dunav
FK Stig Beranje
FK Napředak Bubušinac
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
14:30
|
Srbská amatérská Druga Liga Kragujevca
FK Jadran Kragujevac
FK Slavija Bresnica
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
14:30
|
Srbská amatérská Druga Liga Kragujevca
OFK Žeželj Donja Sabanta
FK Borba Kragujevac
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:00
|
Španělská liga F
FC Levante Las Planas
Levante UD
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Polsko Amatérská liga Okręgowa – Siedlce
ŁDK Łosice
Wektra Zbuczyn
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko Amatér PFL Pančevo
FK Vulturul Grebenac
FK Sloga Plandište
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Drava Podravska Selnica
NK Bušpan Kozarevac
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko Amatér 2. Južnobanatska liga “Istok”
FK Banát Vršac
FK Omladinac Zagajica
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko Amatérská Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Slovinská amatérská liga Pomurska nogometna
NK Odranci
NK Polana
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Slovinsko Amatér 1. MNL Murska Sobota
ŠD NK Križevci
NK Dokležovje
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rakouská amatérská regionální liga Západ
RW Rankweil
SC Imst 1933
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Portugalská amatérská divize AF Porto I – série 2
FC Parada
UCR Boim
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko amatérská Liga 5 Alba
ACS Olimpia Petrisat
ACS Târnavele Tiur
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Portugalská amatérská divize AF Porto Honor
FC Aparecida
Leixões B
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Bosna & Herzegovina amatérská Kantonalna liga USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko amatérská liga 4 Mehedinti
AS Noapteșa
AS Decebal Eșelnita
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Bosna & Herzegovina amatérská Kantonalna liga USK
NK Mladost Polje
NK Mladost Vrnograč
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko amatérská Liga 5 Alba
CS Viitorul Roșia Montană
ACS Recolta Crăciunel
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Bulharsko amatérská Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Vihar Trebich Sofia
FC Partizan 2023 Svetovrachene
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Bulharsko amatérská liga Chetvarta – OH Sofia
FC Zenit Filipovtsi
FC Bankya 2009 Bankya
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko amatérská liga 4 Mehedinti
AS Strehaia
CS Pandurii Cerneți
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Ialomita
FC Dridu
ACS Valea Măcrișului
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Ialomita
Flacăra Andrasești
Spicul Milošesti
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Ialomita
Voința Maia
Gloria Alexeniová
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko Amatérská Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Borac Pločica
FK Jedinstvo Dubovac
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko Amatérská Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Slavia Kovačica
FK Vojvodina Crepaja
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko amatérská liga 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Španělsko Amatér 1. provinční divize Aficionados, Primera – Zamora
Morales del Vino Atlético
CD Inter Los Valles
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Polsko Amatér IV. Warmińsko-Mazurska liga
Stomil II Olsztyn SA
GKS Polsko Iłowo
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko amatérská Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko amatérská Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Bulharsko amatérská liga Chetvarta – OH Sofia
FC Zenit Filipovtsi
FC Bankya 2009 Bankya
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Bacau
AS Bârsănești
AS Viitorul Căiuți
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko amatérská liga 4 Mehedinti
AS Strehaia
CS Pandurii Cerneți
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko Amatérská Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Borac Pločica
FK Jedinstvo Dubovac
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko Amatérská Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
FK Slavia Kovačica
FK Vojvodina Crepaja
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Ialomita
FC Dridu
ACS Valea Măcrișului
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Ialomita
Flacăra Andrasești
Spicul Milošesti
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Ialomita
Avantul Grindu
AS Juventus Borănești
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Ialomita
Voința Maia
Gloria Alexeniová
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko amatérská liga 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Polsko Amatérská liga Okręgowa – Siedlce
ŁDK Łosice
Wektra Zbuczyn
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Polsko Amatérská liga Okręgowa – Siedlce
ULKS Gołąbek
Zryw Sobolew
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amatér 2. Liga FBIH – Centar
NK Žepče 1919
NK Bosna Visoko
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Bulharsko amatérská liga Chetvarta – OH Sofia
FC Vastanik 26 Voinegovtsi
FC Sofia Sport Sofia
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko Amatér PFL Pančevo
FK Vulturul Grebenac
FK Sloga Plandište
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Kutina
NK Strijelac Banova Jaruga
NK Dinamo Osekovo
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Kutina
NK Ekonomik Donja Vlahinička
NK Sloga Potok
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Kutina
ŠNK Mladost Repušnica
NK Garić Ilova
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunská amatérská liga 4 Harghita
CS Roseal Odorheiu Secuiesc
CS Bradul Zetea
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunská amatérská liga 4 Harghita
CS Minerul Bălan
ACS Unirea Cristuru Secuiesc
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Česká republika CFL
Povltavská FA
Viktoria Plzeň B
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Prekodravac Ždala
NK Omladinac Herešin
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Drava Podravska Selnica
NK Bušpan Kozarevac
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Slovinsko Amatér 1. MNL Murska Sobota
ŠD NK Križevci
NK Dokležovje
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbská amatérská Šumadijska Okružna Liga
BSK Borac
FK Mladi Rudar Bukovik
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko Amatér PFL Pančevo
FK Budućnost Banatski Brestovac
FK Sloga Banatsko Nová pečeť
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko Amatér PFL Pančevo
FK Hajdučica
FK Dolovo
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko Amatér 2. Južnobanatska liga “Istok”
FK Banát Vršac
FK Omladinac Zagajica
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko Amatér 2. Južnobanatska liga “Zapad”
FK Partizan Gaj
FK BSK Bavanishte
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko Amatérská Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Portugalsko Amatérská divize AF Leiria I – Serie A
ACD Caseirinhos
Atlético Clube Avelarense
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko amatérská Liga 5 Alba
ACS Băgău
ACS Performanța Ighiu II
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko amatérská Liga 5 Alba
ACS Olimpia Petrisat
ACS Târnavele Tiur
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko amatérská Liga 5 Alba
CS jednotka Alba Iulia
CS Spicul Bucerdea
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko amatérská Liga 5 Alba
CS Arieșul Apuseni Baia de Arieș
AS Inter Ciugud
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Bulharsko amatérská liga Peta – BOG Pazardzhik
FK Bratanica
FK Shipka Dragor
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Portugalsko Amatér AF Braga Pro-National
FC Merelinense
AD Ninense
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Polsko Amatér Klasa Okręgowa – Lublin
Polesí Kock
Cisy Nałęczów
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbský amatérský PFL Sombor
FK BSK Backi Brestovac
FK Kula
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Bosna & Herzegovina amatérská Kantonalna liga USK
NK Kamenica
NK Omladinac Sanica
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Bulharsko amatérská Peta liga – B OG Sofia (Sever)
FC Vihar Trebich Sofia
FC Partizan 2023 Svetovrachene
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko amatérská Liga 5 Alba
CS Viitorul Roșia Montană
ACS Recolta Crăciunel
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Ialomita
Libertatea Sălcioara
Infrațirea Jilavele II
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Bosna & Herzegovina amatérská Kantonalna liga USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko amatérská liga 4 Mehedinti
AS Noapteșa
AS Decebal Eșelnita
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Španělsko Amatér 1. provinční divize Aficionados, Primera – Zamora
Morales del Vino Atlético
CD Inter Los Valles
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko amatérská Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko amatérská Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko amatérská Medjuopštinska liga Sever
FK Bratstvo Medjureč
FK Partizan Glogovac
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amatér 2. Liga FBIH – Centar
NK Žepče 1919
NK Bosna Visoko
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:00
|
Bulharsko amatérská liga Chetvarta – OH Sofia
FC Vastanik 26 Voinegovtsi
FC Sofia Sport Sofia
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:00
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Prekodravac Ždala
NK Omladinac Herešin
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:00
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Radoboj
NK Jedinstvo Sveti Križ Začretje
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:00
|
Srbsko Amatérská Opštinska Liga Pančevo-Kovin-Kovačica-Opovo
OFK Kolonija Kovin
FK Omladinac 1927 Opovo
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:00
|
Slovensko 3. liga, západ
TJ Kovo Beluša
FK Podkonice
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:00
|
Rumunsko amatérská liga 4 Mehedinti
AS Avantul Bistrita
AS Inter Salcia
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Ialomita
CS Recolta Gheorghe Lazăr 2017
FC Rapid Perieti
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:00
|
Portugalská amatérská divize AF Porto I – série 2
ADC Penamaior
ISC Sobreirense
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:00
|
Bosna & Herzegovina amatérská Kantonalna liga USK
NK Željezničar Bosanska Krupa
NK Omladinac Pokoj
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:00
|
Srbsko amatérská Medjuopštinska liga Sever
FK Mladi Radnik Novo Lanište
OFK Dragoševac
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:00
|
Srbsko amatérská Medjuopštinska liga Sever
FK Vinorača
FK Jedinstvo Duboka
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Jug
NK Ljubuški
HNK Višići
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Jug
NK Kamešnica Podhum
NK Troglav 1918 Livno
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amateur 2. FBIH League – Jug
HNK Brotnjo Čitluk
HNK Čapljina
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:00
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Tomislav Radnik Sveti Ivan Žabno
NK Osvit Đelekovec
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:00
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Koprivničko-križevačka
NK Lípa Hlebine
NK Rudar Glogovac
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:00
|
Rakouská bundesliga
Dr.V Hartberg
Red Bull Salzburg
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:00
|
Turecko Süper Lig
Kasimpasa
Antalyaspor
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:00
|
Slovensko 3. liga, západ
TJ Kovo Beluša
FK Podkonice
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:00
|
Slovensko 3. liga, východ
TJ Tatran Oravské Veselé
FTC Fiľakovo
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:00
|
Nigérijská profesionální liga
Sporting Lagos FC
Enugu Rangers International
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:00
|
Rakouská amatérská regionální liga Západ
RW Rankweil
SC Imst 1933
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:00
|
Španělská liga F
FC Levante Las Planas
Levante UD
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
CS Recolta Apateu
ACS Cetate Dezna
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
ACS Crișul Alb Buteni
ACS Voința Sintea Mare
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:00
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Hajduk 1932 Vela Luka
NK Omladinac Lastovo
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Hajduk 1932 Vela Luka
NK Omladinac Lastovo
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Řecko Amatér A2 EPS Ilias
Pelopas Pyrgou AGPC
AO Makrision
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amatér 2. Liga RS – Istok
FK Stakorina Čajniče
FK Glasinac 1936 Sokolac
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amatér 2. Liga RS – Istok
FK Jedinstvo Roćević
FK Rudar 1925 Ugljevik
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Řecko Amatér A2 EPS Ilias
Thyella Kardama AC
Digenis Charias AC
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko Amatér MFL Sombor – 1. razred
FK Omladinac Deronje
FK Terekveš Svilojevo
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Ghana GAED divize 3 – zóna 1
YDS 18 Farm Trust
FC Soka
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Ghana GAED divize 3 – zóna 1
Sportovní akademie mládeže Adenta
FC African Panthers
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Bihor
Sportovní akademie ACS Transilvania
CS Minerul Șuncuiuș
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko amatérská Liga 4 Covasna
ACS FC Păpăuți
AFC Cernat
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Bihor
Sportovní akademie ACS Transilvania
CS Minerul Șuncuiuș
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Amatérská regionální liga Bosny a Hercegoviny RS – Centar
FK Zvijezda Kakmuž
FK Rudar Stanari
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Španělsko Amateur Preferente Galicia – Severní skupina
CD Allaríz
Klub Juventud Cambados
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Amatérská regionální liga Bosny a Hercegoviny RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Skugrić
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Amatérská regionální liga Bosny a Hercegoviny RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko amatérská liga Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko amatérská liga Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Amatérská regionální liga Bosny a Hercegoviny RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Amatérská regionální liga Bosny a Hercegoviny RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Hajduk Kozuhe
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Amatérská regionální liga Bosny a Hercegoviny RS – Centar
FK Omladinac Modriča
FK Skugrić
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko amatérská liga Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Tulež
FK Šamot Aranđelovac
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:00
|
Amatérská regionální liga Bosny a Hercegoviny RS – Centar
FK Crkvina
FK Hajduk Batkuša
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:00
|
Amatérská regionální liga Bosny a Hercegoviny RS – Centar
FK Crvena Zvijezda Obudovac
FK Hajduk Kozuhe
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
FK Krupa
Rekreace Banja Luka
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
FK Krupa
Rekreace Banja Luka
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Bosna & Herzegovina Amateur Područna liga – Banja Luka
OFK Spartak 2013
FK Mladost Zalužani
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Cluj
ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Cluj
ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
CS Unirea Gurahonț
CS Crișul Chișineu Criș II
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Cluj
ACS Speranța Jucu II
FC Ardealul Cluj Napoca
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
AS Flacăra Țipar
CS Avantul Târnova
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko Srbská liga Istok
FK Žitorađa 1957
GFK Jagodina
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Sălaj
FC Venus Giurtelec
CS Someșul Someș Odorhei
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Našice
NK Seona
NK Vuka
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Ghana GAED divize 3 – zóna 1
FC Hospas
FC Young Mount
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Bihor
CS Inter Aștileu
CSC Nojorid Livada
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Ghana GAED divize 3 – zóna 1
FC Hospas
FC Young Mount
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Polsko Amatér Klasa Okręgowa – Świętokrzyska
LKS Victoria Skalbmierz
Partyzant Radoszyce
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Sălaj
CS Luceafărul Bălan
ACS Bănișor Peceiu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Cluj
AS Viitorul Poieni
ACS Pădureni Chinteni 2019
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Cluj
AS Viitorul Poieni
ACS Pădureni Chinteni 2019
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Portugalská amatérská divize AF Leiria Honor LizSport
Sportovní skupina Guiense
Sportovní Pombal
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbská amatérská Vojvođanska liga „Istok“
FK Polet Idvor
FK Jedinstvo Vlajkovac
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbská amatérská zóna "Centar"
FK Orljane
FK Zemljoradnik Balajnac
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbská amatérská zóna "Centar"
FK Orljane
FK Zemljoradnik Balajnac
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Bihor
ACS Voința Ciumeghiu
CSC Viitorul Bratca
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Bihor
ACS Voința Ciumeghiu
CSC Viitorul Bratca
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko amatérská liga Međuopštinska Liga Aranđelovac-Topola
FK Budućnost Blaznava
FK Mladost Jelenac
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Cluj
AS Amefa Cluj Napoca
AS Progresul Sânnicoară
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Cluj
AS Amefa Cluj Napoca
AS Progresul Sânnicoară
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Koprivničko-križevačka
Obojek NK Fugaplast
NK Zagorec Kopřivnica
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Arad
AS Varfurile
CS Viitorul Satu Nou
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Bihor
ACS Vida Pomezeu
CSC Hidișelul de Sus
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:00
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Ponikve Pelješac
NK Enkel Popovici
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Dubrovačko-neretvanska
NK Ponikve Pelješac
NK Enkel Popovici
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Sălaj
FC Rapid Zimbor
CS Unirea Mirșid
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Bulharská amatérská liga Chetvarta – AOG Pazardzhik
FK Yunak Ivajlo
FK Zvezda Semchinovo
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Bulharská amatérská liga Chetvarta – AOG Pazardzhik
FK Yunak Ivajlo
FK Zvezda Semchinovo
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbská amatérská Opstinska Liga Lucani
FK Jelica Goracici
FK Voćar Kotraža
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko Amatér MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Dunav Bački Monoštor
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko Amatér MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo Stanišić
FK Pik 2023 Sombor
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko Amatér MFL Sombor – 2. razred
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
FK Telečka
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbská amatérská Opstinska Liga Lucani
FK Jelica Goracici
FK Voćar Kotraža
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko Amatér MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo Ribarevo
FK Dinamo Sonta
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko Amatér MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo 1947 Kolut
FK Dunav Bački Monoštor
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko Amatér MFL Sombor – 2. razred
FK Jedinstvo Stanišić
FK Pik 2023 Sombor
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko Amatér MFL Sombor – 2. razred
FK Bratstvo 2019 Prigrevica
FK Telečka
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko amatérská Opštinska liga Ruma
FK Borác Kleňák
FK Donji Petrovci
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko amatérská Opštinska liga Ruma
FK Jedinstvo Kraljevci
FK Graničar Grabovci
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko amatérská Opštinska liga Ruma
FK Jedinstvo Kraljevci
FK Graničar Grabovci
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko amatérská Opštinska liga Ruma
FK Borac Stejanovci
FK PSK Putinci
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:00
|
Amatérská regionální liga Bosna a Hercegovina RS – Západ
FK Plamen Donje Vodičevo
OFK Lauš Banja Luka
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:00
|
Amatérská regionální liga Bosna a Hercegovina RS – Západ
FK Plamen Donje Vodičevo
OFK Lauš Banja Luka
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Bihor
ACS Biharea Marmogranit Vașcău
AS Olcea
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Srbsko Amatér MFL Sombor – 2. razred
FK Sport Bezdan
FK Panonija Lalić
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Sălaj
AS Cosniciu
AS Creaca Jac
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Karlovac
HNK Plaški
NK Frankopan Brežani
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Karlovac
NK Vrlovka Kamanje
NK Petrova Gora Vojnić
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Mladost Bělec
NK Milengrad 2005 Budinščina
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Županja
NK Budućnost Šiškovci
NK Sloga Račinovci
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Karlovac
NK Tuškani
NK Krnjak
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Karlovac
NK Dobra Novigrad v Dobří
NK Josipdol
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Jadran Gunja
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Vinkovci
NK Meteor
NK Šokadija Stari Mikanovci
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
HNK Radnicki Vukovar
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Vukovar
ŠNK Dunav Sotin
NK Rusin Mikluševci
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Rovisce
NK Ribar Koncanica
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Sisak
ŠNK Mladost Greda
NK Mahovo
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Rakovec
NK Chorvatsko Nova Kapela
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Farkaš Farkaševac
NK Mladost Obedišće
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kupinec
NK Krašić
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK BSK Brdovec
NK Sveta Jana
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Tomislav Berek
NK Bilo Velika Pisanica
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. Zagrebačka NL
NK Kašina
NK Sparta
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
HNK Petrovec
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Valpovo
NK Dúbrava Ivanovci
NK BSK Bizovac
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Kamen Sirč
NK Bilogora Kapela
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Bonk Bebrina
NK ASK Gornji Andrijevci
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Slavonija Bodovaljci
NK Soko 1970 Orubica
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Karlovac
NK Vrlovka Kamanje
NK Petrova Gora Vojnić
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Karlovac
NK Kupa Donje Mekušje
NK Cetingrad
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Županja
NK Budućnost Šiškovci
NK Sloga Račinovci
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Vinkovci
NK Borác Retkovci
NK Slavonáč Prkovci
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Toplice Krapinske Toplice
NK Vatrogasac Brezova
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Sisak
NK Hajduk Sela
NK Una-Mladost Hrvatska Dubica
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Sisak
NK AŠK Staro Pracno
NK Gvozd
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Sisak
ŠNK Mladost Greda
NK Mahovo
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Sisak
NK Zeleni Brijeg Sisak
NK Posavina Prelosćica
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK BSK Brdovec
NK Sveta Jana
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. Zagrebačka NL
NK Hrašće
NK Čulinec
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Tomislav Berek
NK Bilo Velika Pisanica
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Trnski Nova Rača
NK Brestovac Garešnički Brestovac
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
HNK Rovisce
NK Ribar Koncanica
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Karlovac
NK Ogulin
NK Croatia 78 Žakanje
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Vinkovci
NK Meteor
NK Šokadija Stari Mikanovci
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Vukovar
NK Mohovo
HNK Radnicki Vukovar
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Vukovar
NK Tompojevci
HNK Lipovača
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Vinkovci
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci
NK Hajduk Mirko Mirkovci
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Varaždinska – Ludbreg
NK Karlovec
NK Struga-Rovokop
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Županja
NK RAŠK Rajevo Selo
NK Jadran Gunja
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Varaždinska
NK Mladost Varaždinske Toplice
NK Čevo Podevčevo
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Đakovo
NK HOŠK Gašinci
NK Slavonija Budrovci
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Sunjski Sunja
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Zagrebačka – Zapad
NK Kupinec
NK Krašić
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Rakovec
NK Chorvatsko Nova Kapela
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Zagrebačka – Istok
NK Farkaš Farkaševac
NK Mladost Obedišće
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Sisak
ŠNK Češko Selo Petrinja
HNK Petrovec
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. Zagrebačka NL
NK Kašina
NK Sparta
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Valpovo
NK Hajdin Cret
NK Croatia Veliškovci
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Podvinje
NK Dilj Klokočevik
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Splitsko-dalmatinska
NK Prugovo
NK Čaporice-Trilj
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Karlovac
NK Tuškani
NK Krnjak
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Karlovac
NK Dobra Novigrad v Dobří
NK Josipdol
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. Zagrebačka NL
NK Kašina
NK Sparta
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Vukovar
NK Tompojevci
HNK Lipovača
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Vinkovci
NK Borác Retkovci
NK Slavonáč Prkovci
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. Međimurska NL
NK Chorvatsko Orehovica
NK Sokol Vratisinec
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Mladost Bělec
NK Milengrad 2005 Budinščina
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Kamen Sirč
NK Bilogora Kapela
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Voloder
NK Jelengrad Gornja Jelenska
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:30
|
Německá bundesliga
Bayern Mnichov
Wolfsburg
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Krapinsko-zagorska
NK Toplice Krapinske Toplice
NK Vatrogasac Brezova
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:30
|
Finsko Ykkönen
sůl
TPS
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:30
|
Uruguay Primera Division
Rampla Junioři
bostonská řeka
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Sisačko-moslavačka
NK Sunjski Sunja
NK Sloga Jazavica-Roždanik
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Valpovo
NK Gaj Brođanci
NK Mladost Harkanovci
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Valpovo
NK Jadran Habjanovci
NK Bistrinci
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Valpovo
NK Gaj Brođanci
NK Mladost Harkanovci
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Valpovo
NK Jadran Habjanovci
NK Bistrinci
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Ostrná
NK Buna
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Beli Manastir
NK Jovan Lazić Bolman
NK Ribar Kopačevo
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Srbská amatérská Druga Novosadska Liga
FK Vinogradar Ledinci
FK Slanobarac Novi Sad
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Slavonac Gradište
NK Vrbanja
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Osijek
NK LIO Osijek
NK Laslovo '91
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Osijek
NK LIO Osijek
NK Laslovo '91
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Osijek
NK Goleo Dopsin
NK Sloga Ernestinovo
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Vatrogasac Kobilić
NK Donja Kupčina
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Osijek
NK Dunav Dalj
NK Elektra Osijek
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Osijek
NK Dunav Dalj
NK Elektra Osijek
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Brčko Božjakovina
NK Novaki Sveta Nedělja
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Brčko Božjakovina
NK Novaki Sveta Nedělja
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Željezničar Moravice
NK Goranka Ravna Gora
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Baranjska liga
NK Graničar Torjanci
NK Davor Branjina
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Baranjska liga
NK Chorvatsko Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Baranjska liga
NK Graničar Torjanci
NK Davor Branjina
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Baranjska liga
NK Radnički Mirkovac
NK Luc
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Baranjska liga
NK Chorvatsko Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Baranjska liga
NK Chorvatsko Branjin Vrh
ŠNK Grozd Kotlina
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Baranjska liga
NK Zmaj Zmajevac
NK Mladost Čeminac
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:30
|
Srbská amatérská Druga Novosadska Liga
FK Dinamo Budisava
FK Stražilovo Sremski Karlovci
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Srbská amatérská Druga Novosadska Liga
FK Borač Rakovac
FK Borac Novi Sad
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Srbská amatérská Druga Novosadska Liga
FK Hajduk Gardinovci
FK Obilić Vilovo
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Srbská amatérská Druga Novosadska Liga
FK Borač Rakovac
FK Borac Novi Sad
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Srbská amatérská Druga Novosadska Liga
FK Hajduk Gardinovci
FK Obilić Vilovo
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Mrkopalj
NK Polet Skrad
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Primorsko-goranska
NK Mrkopalj
NK Polet Skrad
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Zadarska
NK Hajduk Pridraga
NŠK Zemunik Zemunik Donji
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Posavec
NK Bestovje
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Motičina
NK Radnik Josipovac
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Dračice Đakovo
NK Omladinac Josipovac
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Osječko-baranjska
NK Slavonac Tenja
NK Omladinac Vukojevci
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Gordowa Veliki Grđevac
NK Imsovac
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Zagrebačka – Jug
NK Dinamo-Hidrel Novo Čiče
NK Samoborski Otok
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Sloga Borovo
NK Mladost Cerić
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Draganec
NK Zrinski Topolovac
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Bjelovarsko-bilogorska
NK Draganec
NK Zrinski Topolovac
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Grožnjan-Oprtalj
NK Livade
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Marušići
NK Babići 1947
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 3. ŽNL Istarska – Sjever
NK Marušići
NK Babići 1947
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Mladost Vođinci
NK Borac Drenovci
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
NK Mladost Vođinci
NK Borac Drenovci
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Istarska
NK Valbandon 72
NK Brtonigla-Nova Vas
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
HNK Fruškogorac Ilok
NK Lover Nijemci
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:30
|
Chorvatsko Amatér 1. ŽNL Vukovarsko-srijemska
HNK Fruškogorac Ilok
NK Lover Nijemci
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:45
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
15:45
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
15:45
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
15:45
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Eminovci
NK BSK Biškupci
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:45
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Požeško-slavonska
NK Chorvatsko Donja Obrijež
NK Graničar Bučje
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
15:45
|
Chorvatsko Amatér MŽNL SB-PŽ
NK Omladinac Gornja Vrba
NK Vinogorac Brodsko Vinogorje
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
16:00
|
Portugalsko Amatérská divize AF Lisboa II
GD Rio de Mouro
Belenenses
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
16:00
|
Portugalská amatérská elitní liga AF Évora
Portál GD
SC Arcoense
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
16:00
|
Portugalsko Amatérská divize AF Santarem I
Atlético Ouriense
ADRC Vasco Gama
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
16:00
|
Portugalský amatérský AF Vila Real Division of Honor – Series A
SC Cumieira
GD Cerva
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
16:00
|
Portugalsko Amatér A.F. Setubal I divize
Setúbal B vítězství
Rybáři Costa Caparica
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
16:00
|
Portugalsko Amatér A.F. Setubal I divize
Botafogo FC Cabanas
CO Montijo
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
16:00
|
Portugalsko Amatérská divize AF Santarem I
Atlético Ouriense
ADRC Vasco Gama
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
16:00
|
Portugalsko Amatérská divize AF Lisboa II
Sdružení Murteiren
Camarate Eagles
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
16:00
|
Portugalsko Amatérská divize AF Santarém II
Tramagal
AC křižovatka
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
16:00
|
Portugalsko Amatérská divize AF Santarem I
Sportovní centrum Fatima
GD Samora Correia
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
16:00
|
Portugalský amatérský AF Vila Real Division of Honor – Series A
SC Cumieira
GD Cerva
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
16:00
|
Španělsko Amatér Tercera Federación, skupina 3
Sportovní centrum Bezana
CD Colindres
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
16:00
|
Kypr 1. divize
Nea Salamina Famagusta
AEZ Zakakiou
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
16:00
|
Španělsko Amatér Tercera Federación, skupina 13
CD Algar
CD Plus Ultra
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
16:00
|
Srbsko Mozzart Bet Superliga
FK Partizan
FK Mladost Lučani
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
16:05
|
Kuvajt Kuvajtská liga
Al-Qadsia
Al Fahaheel
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
16:30
|
Andorra Primera Division
CF Atletic America
FC Pas de la Casa
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
16:30
|
Estonsko III Liiga – Lõuna piirkond
Tallinna JK Metropol
Tallinna FC Smsraha
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
16:30
|
Estonsko III Liiga – Lõuna piirkond
Tallinna JK Metropol
Tallinna FC Smsraha
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
17:00
|
Řecká Stoiximan Super League
PAOK
Olympiacos
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
17:30
|
Polsko CLJ
Arka Gdynia U19
Legia Warszawa U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
18:00
|
Chorvatsko Amatér 2. ŽNL Brodsko-posavska
NK Posavac Ruščica
NK Graničar Klakar
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
18:00
|
Brazílie Brasileiro Série A, ženy
Kindermann
SC International
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
18:30
|
Argentinská amatérská liga Rosarina de Fútbol, divize A
Klub Atlético San Telmo
Club Social Deportivo a Cultural Río Negro
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
18:30
|
Argentinská amatérská liga Rosarina de Fútbol, divize B
Club Deportivo a Social Lux
Sdružení sportu a rekreace BANCO
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
18:30
|
Argentinská amatérská liga Rosarina de Fútbol, divize B
Klub Atlético Fisherton
FC Leones de Rosario
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
18:30
|
Argentinská amatérská liga Rosarina de Fútbol, divize C
Asociación Civil Sarmiento Fútbol Club
Sportovní skupina Botafogo
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
18:30
|
Argentinská amatérská liga Rosarina de Fútbol, divize C
Asociación Civil Club María Reina
Klub sportovní rekreace 14. června
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
18:30
|
Argentinská amatérská liga Rosarina de Fútbol, divize C
Jorgito Juniors Fútbol Club
Klub Atlético Sparta
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
18:30
|
Argentinská amatérská liga Rosarina de Fútbol, divize C
fotbalová škola Olympia
Polideportivo Country Club San José
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
18:30
|
Argentinská amatérská liga Rosarina de Fútbol, divize C
Klub sportovní rekreace 14. června
Polideportivo Country Club San José
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
18:30
|
Argentinská amatérská liga Rosarina de Fútbol, divize C
Klub Atlético Sparta
Asociación Civil Club María Reina
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
18:30
|
Argentinská amatérská liga Rosarina de Fútbol, divize C
Sportovní skupina Botafogo
Club del Gran Rosario
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
18:30
|
Argentinská amatérská liga Rosarina de Fútbol, divize C
Asociación Civil Club María Reina
Klub sportovní rekreace 14. června
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
18:30
|
Argentinská amatérská liga Rosarina de Fútbol, divize C
Jorgito Juniors Fútbol Club
Klub Atlético Sparta
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
18:30
|
Argentinská amatérská liga Rosarina de Fútbol, divize C
fotbalová škola Olympia
Polideportivo Country Club San José
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
18:30
|
Argentinská amatérská liga Rosarina de Fútbol, divize C
Klub sportovní rekreace 14. června
Polideportivo Country Club San José
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
18:30
|
Argentinská amatérská liga Rosarina de Fútbol, divize C
Klub Atlético Sparta
Asociación Civil Club María Reina
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
18:30
|
Argentinská amatérská liga Rosarina de Fútbol, divize C
Sportovní skupina Botafogo
Club del Gran Rosario
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
18:30
|
Argentinská amatérská liga Rosarina de Fútbol, divize A
Rosario Central B
Sportivo Fútbol Club
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
18:30
|
Argentinská amatérská liga Rosarina de Fútbol, divize A
Club Atlético Unión a Sociedad Italiana
Rosario Central B
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
18:30
|
Argentinská amatérská liga Rosarina de Fútbol, divize C
Jorgito Juniors Fútbol Club
Klub Atlético Sparta
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
18:30
|
Argentinská amatérská liga Rosarina de Fútbol, divize C
fotbalová škola Olympia
Polideportivo Country Club San José
|
Oba týmy skórovaly
|
05/12
18:45
|
Itálie Serie A
Atalanta
Roma
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
19:00
|
USA MLS Next Pro
Posádka Columbus 2
FC Cincinnati 2
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
19:00
|
USA MLS Next Pro
Minnesota United FC 2
LA Galaxy II
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
19:00
|
USA MLS Next Pro
Sportovní město Kansas II
Colorado Rapids 2
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
19:00
|
USA MLS Next Pro
Minnesota United FC 2
LA Galaxy II
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
19:00
|
Španělsko LaLiga
Real Betis
Almería
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
20:00
|
Argentinská amatérská liga regionální futbol del Sur – Corral de Bustos
CA River Plate
Sportivo Isla Verde
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
21:00
|
Brazílie Brazilská Serie D
Smíšený
Unie Rondonópolis
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
22:00
|
Národní ženská fotbalová liga USA
Kansas City Current
Odvaha Severní Karolína
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
22:30
|
USA Amateur UPSL Midwest East – Premier
FK Olimpik Macomb
PASS FC PRO
|
Přes 1.5 gólu
|
05/12
22:30
|
USA Amateur UPSL Midwest East – Premier
FK Olimpik Macomb
PASS FC PRO
|
Přes 2.5 gólu
|
05/12
23:00
|
Argentinská profesionální fotbalová liga
Independiente
Semináře
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
23:00
|
Kostarika Primera Division, ženy
FC Puerto Viejo
LD Alajuelense
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
23:00
|
Kostarika Primera Division, ženy
Modré tsunami FF
Deportivo Saprissa Women
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/12
23:00
|
Kostarika Primera Division, ženy
Obecní Pococí
CCdr Perez Zeledon
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/13
00:00
|
Jamajská Premier League
Kavalír FC
Arnett Gardens
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/13
03:10
|
Mexiko Liga MX, Clausura
Monterrey
Tigres UANL
|
Přes 1.5 gólu
|
05/13
10:00
|
Běloruská liga Vyššaja, ženy
Dyussh-Polesgu
FC Smorgon
|
Přes 2.5 gólu
|
05/13
10:00
|
Běloruská liga Vyššaja, ženy
Dyussh-Polesgu
FC Smorgon
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/13
11:00
|
Vietnam V-League 1
Hồng Lĩnh Hà Tĩnh
Hà Nội
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/13
11:00
|
Běloruská liga Vyššaja, ženy
FK Gomel
ABFF WU-19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/13
12:00
|
Běloruská liga Vyššaja, ženy
Dynamo Brest
Bobruichanka Bobruisk
|
Přes 1.5 gólu
|
05/13
12:00
|
Běloruská liga Vyššaja, ženy
Dynamo Brest
Bobruichanka Bobruisk
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/13
13:00
|
Běloruská liga Vyššaja, ženy
Dněpr Mogilev
Zorka-BSU
|
Přes 2.5 gólu
|
05/13
13:00
|
Běloruská liga Vyššaja, ženy
Dněpr Mogilev
Zorka-BSU
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/13
14:00
|
Norsko 2. divize, skupina 1
SK Brann II
Brattvag
|
Přes 1.5 gólu
|
05/13
14:00
|
Norsko 2. divize, skupina 1
SK Brann II
Brattvag
|
Přes 2.5 gólu
|
05/13
14:00
|
Norsko 2. divize, skupina 1
SK Brann II
Brattvag
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/13
15:00
|
Běloruská liga Vyššaja, ženy
FC Dinamo Minsk
FC Minsk
|
Přes 1.5 gólu
|
05/13
15:00
|
Nigeria NLO Division One League – Akure Center
Valiant FC
První bankovní fotbalový klub
|
Přes 1.5 gólu
|
05/13
15:00
|
Běloruská liga Vyššaja, ženy
FC Dinamo Minsk
FC Minsk
|
Přes 2.5 gólu
|
05/13
15:00
|
Běloruská liga Vyššaja, ženy
FC Dinamo Minsk
FC Minsk
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/13
16:00
|
Norská 3. divize, skupina 2
Začátek II
Kurz BK II
|
Přes 1.5 gólu
|
05/13
16:00
|
Itálie Serie A Dámské
Juventus
Roma
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/13
16:00
|
Chorvatsko Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – Veteráni
|
Přes 1.5 gólu
|
05/13
16:00
|
Chorvatsko Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – Veteráni
|
Přes 2.5 gólu
|
05/13
16:00
|
Chorvatsko Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Hask Sokol Stari Jankovci – Veterani
HNK Vinkovci – Veteráni
|
Oba týmy skórovaly
|
05/13
16:00
|
Chorvatsko Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
NK Slavonac Gradište – Veterani
|
Přes 2.5 gólu
|
05/13
16:00
|
Chorvatsko Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
NK Frankopan Rokovci-Andrijaševci – Veterani
NK Slavonac Gradište – Veterani
|
Oba týmy skórovaly
|
05/13
16:00
|
Chorvatsko Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
NK Otok – Veterani
|
Přes 1.5 gólu
|
05/13
16:00
|
Chorvatsko Amateur Liga Veterana Vukovarsko – Srijemske Županije
HNK Fruškogorac Ilok – Veterani
NK Otok – Veterani
|
Oba týmy skórovaly
|
05/13
16:15
|
Croatia Amateur Liga Veterana Zagrebačke Županije Istok
NK Dubrava – Veterani
NK Donja Zelina – Veterani
|
Přes 2.5 gólu
|
05/13
17:00
|
Švédsko Damallsvenskan
BK Hacken FF
Rosengård
|
Přes 1.5 gólu
|
05/13
17:00
|
Norská 3. divize, skupina 3
FK Gamle Oslo
skočit 2
|
Přes 1.5 gólu
|
05/13
17:00
|
Norská 3. divize, skupina 3
Sarpsborg 08 II
Bærum SK
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/13
17:00
|
Polsko Ekstraklasa
Radomiak Radom
Ruch Chorzów
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/13
17:30
|
Faerské ostrovy Premier League
Skála ÍF
Havnar Bóltfelag
|
Přes 2.5 gólu
|
05/13
19:00
|
Anglická Premier League
Aston Villa
Liverpool
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/14
00:30
|
Paraguay Primera Division, Apertura
Guarani
Generál Caballero
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/14
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Agigea
|
Přes 1.5 gólu
|
05/14
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
CSO Ovidiu
AS Viitorul 20 Cobadin
|
Přes 1.5 gólu
|
05/14
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Viitorul Pecineaga
|
Přes 1.5 gólu
|
05/14
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
Společnost ACALAB Poarta Alba
CSC Mihail Kogălniceanu
|
Přes 1.5 gólu
|
05/14
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
CS Sparta Techirghiol
CS Năvodari
|
Přes 1.5 gólu
|
05/14
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
CS Poseidon Limanu
AS Portugalsko Constanta
|
Přes 1.5 gólu
|
05/14
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
CS Medgidia
CS Lumina
|
Přes 1.5 gólu
|
05/14
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
CSO Murfatlar
CS Agigea
|
Přes 2.5 gólu
|
05/14
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
CS Poseidon Limanu
AS Portugalsko Constanta
|
Přes 2.5 gólu
|
05/14
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
CSO Ovidiu
AS Viitorul 20 Cobadin
|
Přes 2.5 gólu
|
05/14
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
CS Farul Tuzla
AS Viitorul Pecineaga
|
Přes 2.5 gólu
|
05/14
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
Společnost ACALAB Poarta Alba
CSC Mihail Kogălniceanu
|
Přes 2.5 gólu
|
05/14
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
CS Medgidia
CS Lumina
|
Přes 2.5 gólu
|
05/14
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
CS Viitorul Harșova
CS Eforie
|
Přes 2.5 gólu
|
05/14
10:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Constanta
CS Sparta Techirghiol
CS Năvodari
|
Oba týmy skórovaly
|
05/14
12:00
|
Anglická amatérská liga profesionálního rozvoje
Barnsley U21
Burnley U21
|
Přes 1.5 gólu
|
05/14
12:00
|
Anglická amatérská liga profesionálního rozvoje
Barnsley U21
Burnley U21
|
Přes 2.5 gólu
|
05/14
12:00
|
Anglická amatérská liga profesionálního rozvoje
Barnsley U21
Burnley U21
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/14
15:00
|
Rumunsko Amatérská liga 4 Dambovita
FC 1976 Potlogi
ACS Recolta Gura Șutii
|
Přes 1.5 gólu
|
05/14
15:00
|
Polsko III liga, skupina 3
Rekord Bielsko-Biała
Odra Bytom Odrzanski
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/14
16:00
|
Finsko Kakkonen, skupina B
Tampere United
HJS
|
Oba týmy skórovaly
|
05/14
16:00
|
Finsko Kakkonen, skupina B
Tampere United
HJS
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/14
16:20
|
Divize Saúdské Arábie 1
AL Arabi (SA)
Klub Al-Taraji
|
Přes 2.5 gólu
|
05/14
16:20
|
Divize Saúdské Arábie 1
AL Arabi (SA)
Klub Al-Taraji
|
Oba týmy skórovaly
|
05/14
16:20
|
Divize Saúdské Arábie 1
AL Arabi (SA)
Klub Al-Taraji
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/14
17:00
|
Faerské ostrovy Premier League
B68 Toftir
Ítróttarfelag Fuglafjarðar
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/14
17:00
|
Švédsko Division 2, Sodra Svealand
IK Sleipner
Åtvidabergs FF
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/14
17:30
|
Česká republika 1. liga
Sparta praha
baník ostrava
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/14
18:00
|
Island Urvalsdeild, Ženy
Þór/KA Akureyri
Keflavik ženy
|
Přes 1.5 gólu
|
05/14
18:00
|
Island Urvalsdeild, Ženy
Þór/KA Akureyri
Keflavik ženy
|
Přes 2.5 gólu
|
05/14
18:00
|
Island Urvalsdeild, Ženy
Stjarnan
FH Hafnarfjörður ženy
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/14
18:00
|
Brazílie U20 Catarinense
Marcílio Dias U20
Národ Araquari U20
|
Přes 1.5 gólu
|
05/14
18:30
|
Anglická amatérská liga profesionálního rozvoje
Bournemouth U21
Crewe Alexandra U21
|
Přes 1.5 gólu
|
05/14
18:30
|
Anglická amatérská liga profesionálního rozvoje
Bournemouth U21
Crewe Alexandra U21
|
Přes 2.5 gólu
|
05/14
18:30
|
Švýcarská super liga
Kobylkový klub Curych
FC Yverdon-Sport
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/14
18:30
|
Anglická amatérská liga profesionálního rozvoje
Bournemouth U21
Crewe Alexandra U21
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/14
19:00
|
Anglická Premier League
Tottenham Hotspur
Manchester City
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/14
20:00
|
Španělsko LaLiga
Girona
Villarreal
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/14
22:00
|
Jižní Amerika CONMEBOL Libertadores
LDU
Junior Barranquilla
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/14
22:00
|
Jižní Amerika CONMEBOL Libertadores
Peñarol
Atlético Mineiro
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/15
01:00
|
Brazílie Roraima
São Raimundo-RR
PLYN RR
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/15
01:30
|
Fiji Digicel Premier League
FC Labasa
FC Rewa
|
Oba týmy skórovaly
|
05/15
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
CS Gloria Albești II
CS Negru Vodă
|
Přes 1.5 gólu
|
05/15
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
AS Progresul Osmancea
AS Independencia
|
Přes 1.5 gólu
|
05/15
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
AS Unirea Topraisar
AS Inter Costinești
|
Přes 1.5 gólu
|
05/15
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
AS Viisoara
AS Şoimii Topraisar
|
Přes 2.5 gólu
|
05/15
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
CS Gloria Albești II
CS Negru Vodă
|
Přes 2.5 gólu
|
05/15
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
AS Unirea 23 Cobadin
AS Voinţa Siminoc
|
Přes 2.5 gólu
|
05/15
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
Luceafărul Amzacea
AS Constructorul Topraisar
|
Přes 2.5 gólu
|
05/15
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Constanta
AS Unirea Topraisar
AS Inter Costinești
|
Oba týmy skórovaly
|
05/15
08:00
|
Rumunsko Amatérská liga 5 Prahova
CS Scorţeni Bordeni
ACS Viitorul Puchenii Mari
|
Přes 1.5 gólu
|
05/15
11:00
|
Česká republika U19 1. divize
MFK Karviná U19
Baník Ostrava U19
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/15
13:00
|
První liga Arménie
Noah Jerevan 2
Onor
|
Přes 2.5 gólu
|
05/15
13:00
|
Slovensko U19
MFK Ružomberok U19
ŠK Slovan Bratislava U19
|
Přes 2.5 gólu
|
05/15
13:00
|
První liga Arménie
Noah Jerevan 2
Onor
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|
05/15
13:00
|
Řecká Betsson Super League 2
Chania FC
Ilioupoli
|
Více než 0.5 gólu – góly z prvního poločasu
|