Statistiky Swansea – Millwall

Bwin tipy a předpovědiSwansea – předpovědi Millwallu

Swansea – Millwall Tips & Odds. 3. října, 15:00 ANGLIE: Mistrovství – 4. kolo.

• Swansea City zahájilo svou ligovou kampaň bez porážky ve třech zápasech (G2, L1) a dosud neinkasovalo gól. Jsou také jediným klubem v lize, který dosud neobdržel žlutou kartu, a vzhledem k tomu, že pět z posledních šesti zápasů v H2H proti Millwallu vstřelilo méně než 2,5 gólu, mohou být podtržení v mnoha různých metrikách.
  • V minulé sezóně Swansea vstřelila jen dva ligové domácí góly po 75. minutě, ale také měla druhý nejvyšší (kombinovaný) počet remíz v domácích zápasech (13). Jejich domácí „gólové rozpětí“ je každopádně mírné, Swansea inkasovala 2+ góly pouze jednou v 15 zápasech místní ligy, ale vstřelila 3+ góly jen dvakrát.
  • Celkově bylo Millwall nějakou dobu těžké porazit, prohrál jen čtyři z předchozích 18 ligových zápasů (G7, D7, L4), přičemž jen čtyři byly svědky více než 2,5 gólu. A co víc, šéf Millwallu Gary Rowett osobně rád čelí Swansea a vyhnul se porážce ve svých předchozích třech H2H střetnutích (G2, D1), přičemž oba vyhráli 1:0.
  • „Lvi“ vyhráli pět z posledních devíti venkovních ligových bitev (G5, D2, L2) a sedm vyhraných/remízovaných zápasů zanechalo čisté konto. Přestože často vyhrávají těsná utkání, jejich posledních pět venkovních ligových porážek dosahovalo v průměru poměrně vysokých 4,20 gólu na zápas.
  • Hráči ke sledování: Swansea vyhrála posledních pět domácích ligových zápasů, ve kterých skóroval Andre Ayew, včetně čtyř gólů po 60 minutách.
  • Jed Wallace z Millwallu skóroval v po sobě jdoucích ligových zápasech za svůj klub, zatímco sedm z posledních devíti ligových gólů padlo ve venkovních zápasech.
  • Klíčová statistika: Minulou sezónu Millwall inkasoval venku nejméně gólů v horní polovině divize (v průměru 0,30 na zápas).
Heads-up zápas: SWANSEA – MILLWALL
30/06/20 CHA Millwall Swansea 1 : 1
23.11.19 CHA Swansea Millwall 0: 1
09.02.19 CHA Swansea Millwall 1: 0
01.09.18 CHA Millwall Swansea 1: 2
30.04.11 CHA Millwall Swansea 0: 2