????Přímý zdroj z LEAGUELANE.com. Pro denní ziskové tipy navštivte jejich odkaz PREMIUM PREDICTIONS.

Francie - Ligue 1
Datum: Sobota 26. září 2024
Začátek v 16:17 UK / XNUMX:XNUMX SEČ
Místo: Stade Geoffroy-Guichard (Saint Etienne).

Tento zápas bude jistě zajímavou podívanou, protože proti sobě stojí dva týmy blízko čela Ligue 1.

Saint Etienne a Rennes zůstávají neporaženi, oba vyhráli 3 zápasy a remizovali 1 za 10 bodů a aktuálně jsou na 1. a 2. místě. Bude tedy velmi vzrušující být svědkem této hry v sobotu odpoledne.

Saint Etienne ztratilo první body v sezóně venku z Nantes minulý víkend, kdy zápas skončil 2:2, ale doma má stoprocentní bilanci, kde už porazil Štrasburk a Lorient.

Rennes by se vítězstvím dostalo na vrchol ligy, takže má veškerou motivaci, kterou potřebuje. Tým přichází do tohoto zápasu s vítězstvím v posledních 3 po sobě jdoucích vítězstvích a poslední zápas skončil vítězstvím 2:1 nad Monakem, což je působivý výsledek.

Na silnici Rennes porazil Nimes a remizoval s Lille. Venku už vstřelili 5 branek.

Saint-Etienne proti Rennes: Vzájemné zápasy

• V minulé sezóně skončil tento ligový zápas 1:1.
  • Rennes nevyhrálo v Saint Etienne od roku 2011.
  • Šest z posledních deseti utkání Ligue 1 mezi kluby skončilo remízou.
  • V 5 z posledních šesti zápasů skórovaly oba týmy.

Saint-Etienne vs Rennes: Předpověď

Oba kluby čelí nejtěžším zápasům sezóny a existuje obava, že by se mohly navzájem zrušit. O vítězi ale může být rozhodnuto ve druhém poločase, kdy se nohy unaví.

Proto jdeme potvrdit poločasový výsledek remízou a pro další branky ve 2. poločase. Tyto dva kluby budou hrát velmi blízko své hrudi a otevírat se a riskovat v průběhu hry, měli bychom vidět velmi zajímavou hru, kde se nikdo nebude chtít vzdát.

Saint-Etienne vs Rennes: tipy na sázení:

• Poločas: nerozhodně 1,91 (10/11)
  • Poločas s nejvyšším skóre: 2. poločas 2,10 (11/10)
  • Kdykoli nejlepší střelec: Serhou Guirassy (Saint Etienne) ve 3,00:2 (1/XNUMX).

Hledáte další hry? přečíst všechno Předpovědi francouzské Ligue 1 zde nebo přejděte na naši hlavní stránku stránka s fotbalovými tipy.