Sacavenense x Sporting: Podívejte se, kde sledovat portugalský pohár ŽIVĚ

Sporting se utká se Sacavenense v tomto V pondělí 23. v 18:15 (čas Brasília), in Národní stadion Jamor v Oeiras – Lisabon, pro 3. kolo soutěže Portugalský pohár. Zápas bude streamovat SPORTTV v Portugalsku ve 22:15.

Sporting na vrcholu portugalského šampionátu zahajuje v pondělí 23. listopadu druhou frontu bitvy. Premiéru si odbude v portugalském poháru 2024/2024

Sporting vstřelil v posledních zápasech dva góly, oba 4:4. První, v Lisabonu, proti Tondelovi, ho postavil do čela portugalského šampionátu. Druhý, venku, proti Vitórii de Guimarães, zvýšil jejich výhodu. Má 19 bodů (šest výher a jedna remíza). Kromě Bragy a Benficy, jejich nejbližších pronásledovatelů, jsou ještě čtyři.

Naději očekávaný začátek dal fanouškům naději na zisk titulu, který se od sezony 1999/2000 nestal. Sporting nikdy nevyhrál portugalský šampionát v XNUMX. století. Na to je samozřejmě ještě příliš brzy, zejména s přihlédnutím k vysokým investicím, které do podpisů vložila zejména Benfica, ale také Porto.

Alviverde se však výhradně věnuje místním turnajům, protože se mu nepodařilo kvalifikovat do Evropské ligy. V posledním kole kvalifikace spadl na LASK Linz z Rakouska. Od té doby neprohrál. Bylo tam pět výher a jedna prohra.

Sacavenense vs Sporting: kde sledovat, plánovat, plánovat a nejnovější zprávy, sledovat minutu po minutě v reálném čase.