Rotherham – Lutonské předpovědi, předpovědi a tipy

⚽ Rotherham – Luton Predictions

Rotherham – Luton tipy a šance. 4. listopadu, 20:45 ANGLIE: Mistrovství – 10. kolo.

Rotherham – Luton Preview

• Rotherham United sestoupil po porážce 1:0 se Stoke City, což znamená, že tři ze čtyř ligových porážek v sezóně 2024/21 přišly jednogólovým rozdílem a ve třech z nich nedokázali skórovat. Přestože však od května 2019 neutrpěli vzájemnou ligovou porážku, jejich devět ligových střetnutí v této sezóně přineslo celkem šest penalt a poslední dvě doma dvě červené karty, takže může dojít k dramatu. horní část tabulky.
  • Výhra 3:0 ve svém posledním zápase zde znamená, že Rotherham vstřelil 3+ góly ve čtyřech z předchozích šesti domácích výher. Se čtyřmi z posledních pěti domácích gólů vstřelených před HT se zdá rychlý začátek pravděpodobný, i když je pozoruhodné, že Rotherham nevyhrál v sedmi z posledních devíti domácích zápasů, ve kterých oba týmy skórovaly.
  • Luton Town vyhrál pouze dva z předchozích osmi soutěžních zápasů (D1, L5), když nedokázal skórovat ve všech pěti porážkách. Bojovným přístupem nasbírali dohromady 16 žlutých karet, nejvíce v lize, ale v této sezóně zůstávají neporaženi, když otevírají skóre (G6, L1).
  • Hatters navíc udrželi čisté konto v posledních šesti venkovních ligách. Zajímavé je, že čtyři z posledních pěti byly po 70 minutách bez skóre, zatímco dva viděli, že jejich soupeři dostali červenou kartu v 70. minutě.A konečně dvě z posledních tří venkovních ligových porážek Lutonu, ve kterých oba týmy skórovaly, byly svědky čistého Lutonu jako první.
  • Hráči ke sledování: Michael Smith zaznamenal čtyři góly v posledních pěti domácích výhrách Rotherhamu a tři góly ve čtyřech zápasech kariéry proti Lutonu.
  • James Collins z Lutonu ještě nikdy nebyl na straně poražených v zápase, kde minul penaltu (G4, L1), ale nevyhrál v posledních šesti venkovních zápasech, ve kterých dal jeden gól (D3, L3).
  • Zajímavé statistiky: Luton má v letošních sedmi soutěžních silničních porážkách v průměru jen 2,57 zatáček a 1,57 žlutých karet.
Heads-up hry: ROTHERHAM – LUTON
12/08/09 FAC Luton Rotherham 3: 0
28/11/09 FAC Rotherham Luton 2: 2
31.03.09 LT Luton Rotherham 2: 4
20.09.08 LT Rotherham Luton 1: 0
24.04.01 A Luton Rotherham 0: 1

ANGLIE: Mistrovství – 10. kolo