Remeš – Štrasburské předpovědi, předpovědi a tipy

Bwin tipy a předpovědiRemeš – Štrasburské předpovědi

Remeš – Štrasburk Tipy a kurzy. 1. listopadu, 15:1 FRANCIE: Ligue 9 – XNUMX. kolo.

Remeš – Štrasburk náhled

• Sedmizápasová série Reims bez vítězství v Ligue 1 (L1) (D2, L5) konečně skončila, když naposledy porazili Montpellier 4:0, což bylo nejen jejich první vítězství v kampani, ale také jejich nejvyšší vrchol. Letecké vítězství v historii klubu! Tento výsledek si také zachoval nedávný trend, protože první gól padl během prvních 20 minut posledních pěti ligových zápasů Remeše.
  • Navzdory důraznému vítězství je však pro Remeš doma bodování problémem a následně vstřelili méně než 1,5 gólu na tým ve 14 z posledních 15 domácích ligových zápasů (G4, L6, L5). Tyto ofenzivní problémy, které jsou částečně zodpovědné za tři po sobě jdoucí domácí porážky v L1, mají nyní „Les Rouges et Blancs“ na pokraji nešťastného nového rekordu, protože nikdy neprohráli čtyři po sobě jdoucí domácí zápasy v nejvyšší kategorii.
  • Vzhledem k tomu, že sem cestuje Štrasburk, očekávejte vítěze, protože je jedním z pouhých tří týmů L1, které ještě nebyly remízovány (W2, L6). Výhra 3:0 venku v jejich posledním zápase v divizi XNUMX však byla pozoruhodná, protože v posledních čtyřech ligových zápasech nyní vítězný tým dne převzal vedení HT.
  • Opakování tohoto vítězství bude vyžadovat dobrý začátek, protože Štrasburk vyhrál pouze jeden z posledních 34 venkovních ligových zápasů, ve kterých inkasoval jako první (W1, D7, L26). Od začátku očividně pracovali na defenzivní pevnosti, když v tomto volebním období udrželi čisté konto v prvním poločase ve třech ze čtyř výjezdů L1.
  • Hráči, které je třeba sledovat: Boulaye Dia se naposledy zapsal do historie tím, že se stal prvním hráčem Remeše, který vstřelil 3+ góly v zápase L1 od Santiaga Santamaríi v roce 1978.
  • Ludovic Ajorque (STR) byl ve svých dvou venkovních zápasech v této sezóně nejlepším střelcem zápasu.
  • Vítězná série: jedna penalta udělená v posledních pěti venkovních zápasech Štrasburku v L1.
Vzájemné zápasy: REIMS – ŠTRASBURG
02.09.20 L1 Štrasburku Reims 3: 0
01.07.20 COU Reims Štrasburku 1: 0 (0: 0)
18.08.19 L1 Reims Štrasburku 0: 0
04.03.19 L1 Štrasburku Reims 4: 0