Porto x Tondela: ŽIVĚ [HD]: Podívejte se, kde sledovat Liga NOS ŽIVĚ

Porto se utká s Tondelou v tomto Sobota (05) ve 17:30 (čas Brasília), in Stadion Dragao v Portu, pro 9. den Premier League NOS. Zápas bude streamovat ESPN a SPORT TV v Portugalsku ve 21:30.

Po splnění mise Ligy mistrů může Porto nyní obrátit svou pozornost na portugalský šampionát.

V úterý 1. prosince také na Estádio do Dragão Porto s jednodenním předstihem potvrdilo kvalifikaci o postup do osmifinále Ligy mistrů udržením remízy XNUMX:XNUMX s Manchesterem City. Výsledek byl dobrý, ale výkon ne. Klub hrál jako malý tým. Během zápasu si vytvořili pouze dvě příležitosti k zakončení. Pouze jeden z nich zasáhl cíl.

Porážce unikl díky střeleckým chybám Manchesteru City, které si vytvořily 19 střeleckých příležitostí. Pět z nich šlo na portugalskou branku. Ale nedokázali rozhoupat síť. I kdyby však prohráli, Porto by se kvalifikovalo, protože vítězství Olympique de Marseille nad Olympiacos (2:1) v druhém rozhodujícím utkání by mu zajistilo postup do další fáze turnaje.

Porto však určitě bude muset vyprodukovat více, aby si v tomto sobotním utkání připsalo na své konto tři body. Jiný výsledek si ani neumíte představit. S 16 body (pět výher, jedna remíza a dvě porážky) zaujímá skromnou čtvrtou pozici v žebříčku. Na lídra Sportingu ztrácí šest bodů. Jako hlavní je výkon vynikající. Má druhou nejlepší kampaň v žebříčku majitelů nemovitostí. Z 12 sporných bodů ve sloupci jeden vyhrál devět (tři výhry a jedna porážka), když vstřelil devět gólů a pět inkasoval.

Porto x Tondela: kde sledovat, plánovat, programovat a nejnovější zprávy, sledovat minutu po minutě v reálném čase.