Ponte Preta x Sampaio Corrêa LIVE [HD]: Podívejte se, kde se na to dívat v televizi a online

Ponte Preta a Sampaio Correa Car, v tomto úterý (01. asi 21h30 (čas Brasília), in Stadion Moisés Lucarelli v Campinas (SP), pro 25. kolo Brazilský šampionát série B. Utkání bude vysíláno živě v den PREMIÉRA.

Týmy nastupují na hřiště toto úterý (01) k 25. kolu Brasileirão; podívejte se, jak sledovat živě v televizi a na internetu.

Týmy v tabulce dělí čtyři body a oba se chtějí v lize rehabilitovat. Ponte, na osmém místě s 36 body, přišel z porážky 2:1, z comebacku, s ČSA v posledním kole a viděl sérii pěti zápasů padat bez prohry.

Kromě konce neporazitelnosti Macaca pokračovala bez vítězství v přímém zápase v Sérii B. Dosud se hrálo šest zápasů s pěti porážkami (América-MG, Chapecoense, Juventude, Cuiabá a CSA) a remízou (América-MG ).

Nyní se pokuste zopakovat vítězství z prvního kola nad Sampaiem, v té době dno, zlomit tento osud a přiblížit se G-4, která je dnes vzdálená čtyři body.

Trikolórní tým naopak prohrává doma s Brasil de Pelotas 1:0 a chce začít z vyrovnaného koláče týmů, které jsou uvnitř G-4.
Se 40 body na třetím místě může Tricolor opustit klasifikační zónu v případě porážky s Ponte Preta. Bolívie Querida by vítězstvím otevřela sedm bodů soupeřova zápasu.

Ponte Preta x Sampaio Corrêa: kde sledovat, plánovat, programovat a nejnovější zprávy, sledovat minutu po minutě v reálném čase.

Kde se dnes dívat na Ponte Preta vs Sampaio Corrêa?

vysílání: premiéra po celé Brazílii, vypráví Júlio Oliveira a komentáře Carlos Eduardo Lino.