Polsko – Itálie Předpovědi, předpovědi a tipy

Bwin tipy a předpovědiPolsko – Itálie předpovědi

Polsko – Itálie Tipy a kurzy. 11. října, 19:45 Liga národů UEFA – liga A – třetí kolo.

Polsko – Itálie náhled

• Polsko se po dvou letech čekání znovu utká s Itálií v UEFA Nations League (UNL), když vyhrálo jen tři z předchozích 16 H2H (D7, L6). Polsko však vyhrálo šest (L1) z posledních sedmi zápasů, pět s více než 2,5 vstřelenými góly a čtyři svědky obou týmů v síti. To znamená, že v devíti z posledních 13 zápasů Polska se alespoň jednomu týmu nepodařilo skórovat.
  • Polsko je doma bez porážky šest zápasů (G5, L1) a udrželo čtyři čistá konta. V každém z pěti zápasů, které neskončily bez branek, skórovali jako první domácí a navíc Polsko ve všech pěti vstřelilo alespoň jeden gól po 76. minutě.
  • V předchozích šesti zápasech UNL v historii Itálie padlo méně než 2,5 gólu (W2, D3, L1), včetně dvou UNL H2H (W1, D1). Každý z těchto tří vyhraných/prohraných zápasů skončil 1:0, přičemž rozhodující gól padl dvakrát po poločase, včetně výhry Itálie v UNL zde.
  • Naproti tomu osm z posledních devíti zápasů hostů během kvalifikační kampaně na Euro 2024 zaznamenalo více než 3 vstřelené branky, přičemž Itálie v posledních třech vyhrála minimálně o tři branky. Navíc, každé z posledních pěti vítězství Itálie znamenalo, že vedla v HT „na nulu“, včetně výhry proti Moldavsku v polovině týdne.
  • Hráči ke shlédnutí: Kamil Grosicki (POL) vstřelil hattrick v první polovině týdne proti Finsku. Vítězný gól vstřelil také v posledním zápase UNL (9. září).
  • Mezitím Francesco Caputo (ITA) skóroval v prvním poločase na svém úvodním zápase proti Moldavsku uprostřed týdne, ale jeho tři ligové góly v této sezóně přišly až po přestávce.
  • Horká statistika: Roberto Mancini vyhrál 15 ze svých 22 zápasů za Itálii (68,18 %). To je nejvyšší procento mezi trenéry Azzurri s alespoň 20 zápasy v kariéře.
Vzájemné zápasy: POLSKO – ITÁLIE
14.10.18 A L Polsko Itálie 0: 1
07.09.18 A L Itálie Polsko 1 : 1
11.11.11 FI Polsko Itálie 0: 2
12.11.03 FI Itálie Polsko 1: 3
30.04.97 Banheiro Itálie Polsko 3: 0